2020-05-29   07:14:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 33
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden o Kval till NUM 20    Utskriftsdatum  17 May 2008   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:22   
  Arrangör  SK Neptun         
 
 
 
Gren 33, 200m Medley Fl A  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Johanna Gustafsson  1990  AY8690  BOTK-RÖNN    50m  2:47.97 
478  Anja Åbonde  1991  BR1291  SÖDERTÖRN    25m  2:46.54 
356  Sara Hedberg  1991  AX0891  SPÅRVÄGEN    25m  2:41.42 
155  Malin Hofstedt  1991  AI3891  JÄRFÄLLA S    25m  2:39.94 
354  Pernilla Lundin  1991  BQ2691  SPÅRVÄGEN    25m  2:38.55 
510  Erika Engstrand  1990  AQ5890  TYRESÖ SS    25m  2:39.34 
444  Garbo Chan  1990  AQ8890  SÖDERTÖRN    25m  2:40.85 
185  Sofie Griph  1991  AZ8891  LASS    25m  2:44.65 
213  Elisabeth Åman  1990  CB9690  LULEÅ SS    25m  2:47.45 
  10               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
242  Matilda Angberg  1990  BJ4890  POLISEN    25m  2:37.81 
49  Ingrid Bratt  1991  AO8891  BOTK-RÖNN    50m  2:36.50 
140  Ebba Rosenqvist  1989  AI6489  JÄRFÄLLA S    25m  2:34.67 
488  Cecilia Sjöholm  1988  AM7288  SÖDERTÖRN    50m  2:33.70 
481  Jeanette Björklund  1991  CA6891  SÖDERTÖRN    25m  2:32.00 
51  Petra Gummeson  1989  AV7489  BOTK-RÖNN    25m  2:32.73 
579  Fanny Varga  1990  AW7290  TÄBY SIM    25m  2:34.07 
352  Jenny Melinder  1990  AJ3490  SPÅRVÄGEN    25m  2:35.62 
520  Helen Wedberg  1990  BO0290  TYRESÖ SS    25m  2:37.00 
698  10  Sofie Helgersson  1991  AS1491  VÄSTERVIK    25m  2:38.03 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
62  Johanna Gustafsson  1989  AD6889  DANDERYD    25m  2:27.60 
19  Anne Østergaard Nielsen  1991  9158AE  AALBORG    25m  2:27.05 
487  Joanna Olsson  1990  AR0290  SÖDERTÖRN    25m  2:26.29 
793  Sanna Öhgren  1991  AN4291  LASS    50m  2:21.20 
369  Stina Gardell  1990  AG9690  SPÅRVÄGEN    25m  2:13.30 
792  Rebecka Palm  1990  AP4690  LASS    50m  2:20.20 
88  Jeanette Engzell  1989  AW7489  FALU SS    25m  2:24.17 
359  Natasha Sundin  1990  BR3490  SPÅRVÄGEN    25m  2:26.39 
75  Ida Andersson  1989  AR7289  SS DELFIN    25m  2:27.11 
549  10  Josephine Ewerbring  1991  AR2291  TÄBY SIM    25m  2:28.14 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner