2020-06-02   13:04:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 39
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden o Kval till NUM 20    Utskriftsdatum  17 May 2008   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:22   
  Arrangör  SK Neptun         
 
 
 
Gren 39, 100m Frisim Fl D  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
647  Fannie Gommel  1996  AQ9296  UPSALA S    25m  1:27.64 
648  Anna Westin  1996  AM5696  UPSALA S    25m  1:25.80 
542  Madeleine Bergh  1996  AZ7696  TÄBY SIM    25m  1:23.62 
541  Elsa Arksand  1996  AU1896  TÄBY SIM    25m  1:22.77 
778  Carolina Wiorek  1997  AG3897  SK NEPTUN    25m  1:21.78 
72  Alice Gunnarsson  1996  BH9496  DANDERYD    25m  1:22.67 
779  Emina Bjelak  1997    SK NEPTUN    25m  1:23.44 
776  Ida Jaraquemada  1996  AT2896  SK NEPTUN    25m  1:24.80 
623  Saga Söderberg  1997  AE0697  UPSALA S    25m  1:26.11 
534  10  Kim-Louise Nordbåge  1997  AJ4697  TYRESÖ SS    25m  1:27.74 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
325  Evelina Loftén  1996  AY9296  SKURU IK    25m  1:20.71 
575  Elin Timbäck  1997  AI9897  TÄBY SIM    25m  1:20.05 
427  Fanny Lundblad  1996  AW7696  SK STRÄNGN    25m  1:18.81 
397  Rebecka Bergström  1997  AH1297  SS04    25m  1:16.98 
573  Natalie Strömdahl  1996  AZ3896  TÄBY SIM    25m  1:16.31 
759  Amanda Malmberg  1997  AG7697  SK NEPTUN    25m  1:16.64 
176  Emilia Ishak  1996  BE7296  JÄRFÄLLA S    25m  1:17.51 
624  Vilma Heimer  1996    UPSALA S    25m  1:19.43 
306  Ulrika Blom  1997  AN1297  SKURU IK    25m  1:20.69 
71  10  Linnéa Sundman  1996  AX0896  DANDERYD    25m  1:20.95 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Nadja Lagerström  1996  BC5296  BORLÄNGE    25m  1:15.79 
777  Frida Wallentheim  1996  AG8896  SK NEPTUN    25m  1:15.72 
170  Vendela Vicko  1997  AD7697  JÄRFÄLLA S    25m  1:15.44 
261  Crystal Ho  1996  AS9696  POLISEN    25m  1:14.63 
760  Emmy Eneström  1996  AR3296  SK NEPTUN    25m  1:12.71 
561  Pauline Korssell  1997  AI8897  TÄBY SIM    25m  1:14.58 
69  Emma Varga  1997  AE1897  DANDERYD    25m  1:15.37 
40  Josefine Gillström  1996  BA4696  BORLÄNGE    25m  1:15.54 
169  Fanny Strömstedt  1996  AK4696  JÄRFÄLLA S    25m  1:15.77 
161  10  Elin Talback  1997  AN0897  JÄRFÄLLA S    25m  1:16.13 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
387  Hanna Olsson  1996  AG9296  SS04    50m  1:11.43 
158  Johanna Holm  1996  AI7896  JÄRFÄLLA S    25m  1:10.41 
569  Anna Sandäng  1996  AE2696  TÄBY SIM    25m  1:07.84 
586  Linnea Gustafsson  1996  AN0496  TÄBY SIM    50m  1:07.29 
20  Mie Ø. Nielsen  1996  9662AF  AALBORG    25m  1:03.52 
558  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    25m  1:06.35 
16  Emma-Sofie Hestbech  1996  9694AD  AALBORG    25m  1:07.45 
160  Vanessa Vicko  1996  AK1896  JÄRFÄLLA S    25m  1:08.70 
159  Karin Åström  1996  AI8896  JÄRFÄLLA S    25m  1:10.43 
70  10  Annika Toll  1996  AU6896  DANDERYD    25m  1:11.74 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner