2020-06-02   13:35:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 41
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden o Kval till NUM 20    Utskriftsdatum  17 May 2008   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:22   
  Arrangör  SK Neptun         
 
 
 
Gren 41, 100m Frisim Fl A  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
354  Pernilla Lundin  1991  BQ2691  SPÅRVÄGEN    25m  1:05.98 
510  Erika Engstrand  1990  AQ5890  TYRESÖ SS    25m  1:05.45 
117  Elin Nilsson  1991  AA1691  HS    25m  1:05.13 
520  Helen Wedberg  1990  BO0290  TYRESÖ SS    25m  1:05.15 
98  Jacintha Bailey  1991  BZ4691  GÖTEBORG    50m  1:05.92 
               
               
  10               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
118  Sara Bergström  1991  AL8291  HS    25m  1:04.27 
242  Matilda Angberg  1990  BJ4890  POLISEN    25m  1:04.08 
446  Elin Dahl  1991  BP4891  SÖDERTÖRN    25m  1:03.65 
393  Carolina Nordin  1987  AL9287  SS04    25m  1:03.39 
277  Anna Stenkula  1991  BW5691  POLISEN    25m  1:03.27 
254  Hanna Gabrielsson  1991  BG6891  POLISEN    25m  1:03.32 
212  Therese Klockare  1991  AG9291  LULEÅ SS    25m  1:03.60 
418  Cecilia Bruhn  1989  AS9689  SKK    50m  1:03.78 
99  Emma Stokland  1990  BE4890  GÖTEBORG    50m  1:04.14 
239  10  Desirée Andersson  1990  AU3890  POLISEN    25m  1:04.84 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
140  Ebba Rosenqvist  1989  AI6489  JÄRFÄLLA S    25m  1:02.86 
424  Elin Rydström  1989  BI3489  SKK    50m  1:02.80 
551  Cornelia Hanes  1989  AF9889  TÄBY SIM    25m  1:02.18 
268  Philippa Larsson  1989  BR8289  POLISEN    25m  1:01.38 
599  Hanna Moberg  1990  BE2490  UPSALA S    25m  1:01.23 
747  Therese Weylandt  1990  BR0890  SK NEPTUN    25m  1:01.35 
386  Angelica Norrena  1991  AE8691  SS04    25m  1:01.73 
368  Cecilia Malmgren  1989  BL2489  SPÅRVÄGEN    25m  1:02.25 
352  Jenny Melinder  1990  AJ3490  SPÅRVÄGEN    25m  1:02.81 
459  10  Malin Werin  1990  BA7890  SÖDERTÖRN    25m  1:03.13 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
579  Fanny Varga  1990  AW7290  TÄBY SIM    25m  1:01.08 
282  Sara Trägårdh  1990  AR2690  POLISEN    25m  1:01.04 
345  Alona Filippova  1991  BG7291  SKÖVDE SS    25m  1:00.86 
751  Sofia Lärfars  1990  AW1290  SK NEPTUN    25m  1:00.27 
203  Johanna Söderholm  1990  BX4690  LASS    25m  59.85 
355  Anna Åhlin  1991  AO7491  SPÅRVÄGEN    25m  59.95 
75  Ida Andersson  1989  AR7289  SS DELFIN    25m  1:00.82 
488  Cecilia Sjöholm  1988  AM7288  SÖDERTÖRN    50m  1:00.98 
512  Emma Gustafsson  1990  BR9690  TYRESÖ SS    25m  1:01.04 
62  10  Johanna Gustafsson  1989  AD6889  DANDERYD    25m  1:01.12 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
544  Rebecca Ejdervik  1987  AL5287  TÄBY SIM    25m  59.39 
481  Jeanette Björklund  1991  CA6891  SÖDERTÖRN    25m  58.93 
168  Sandra Luiga  1991  AG8891  JÄRFÄLLA S    25m  58.67 
357  Sofie Gardell  1986  AB9886  SPÅRVÄGEN    25m  57.66 
369  Stina Gardell  1990  AG9690  SPÅRVÄGEN    25m  56.35 
792  Rebecka Palm  1990  AP4690  LASS    50m  56.80 
793  Sanna Öhgren  1991  AN4291  LASS    50m  58.40 
359  Natasha Sundin  1990  BR3490  SPÅRVÄGEN    25m  58.69 
487  Joanna Olsson  1990  AR0290  SÖDERTÖRN    25m  59.15 
51  10  Petra Gummeson  1989  AV7489  BOTK-RÖNN    25m  59.82 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner