2020-06-02   14:19:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 62
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden o Kval till NUM 20    Utskriftsdatum  18 May 2008   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:22   
  Arrangör  SK Neptun         
 
 
 
Gren 62, 400m Frisim Fl C  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
65  Nathalie Rege  1994  BO4494  DANDERYD    25m  5:09.82 
468  Carin Klasson  1995  BB4695  SÖDERTÖRN    50m  5:08.19 
385  Camilla Svensson  1995  AP3495  SS04    25m  5:06.06 
513  Annalee Hogan  1995  AQ0495  TYRESÖ SS    25m  5:05.42 
144  Fanny Norkko  1995  AU5495  JÄRFÄLLA S    25m  5:03.59 
664  Elin Bjurman  1995  AO7295  VÄSBY SS    25m  5:04.13 
612  Josefine Matkoski  1994  BI1694  UPSALA S    25m  5:06.01 
613  Ylva Henriksson  1994  AA9294  UPSALA S    25m  5:07.13 
546  Elsa Ericsson  1995  AI0895  TÄBY SIM    25m  5:08.31 
87  10  Emma Asplund  1994  AH2294  FALU SS    25m  5:09.98 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
671  Victoria Frisk-Garcia  1994  AX5894  VÄSBY SS    25m  5:02.96 
669  Julia Robertsson  1995  AM9295  VÄSBY SS    25m  4:59.99 
467  Petra Johansson  1995  AP0495  SÖDERTÖRN    25m  4:59.20 
709  Anna Jonsson  1994  AK3694  ÖSB    50m  4:58.37 
611  Selma Ogden  1995  AD1895  UPSALA S    25m  4:55.60 
141  Linda Baron  1995  AB3495  JÄRFÄLLA S    25m  4:55.88 
184  Ena Glavas  1995  BK8695  LASS    25m  4:58.78 
726  Anna Mathsson  1994  AI5494  SK NEPTUN    25m  4:59.26 
145  Josefin Eriksen  1995  AS2495  JÄRFÄLLA S    25m  5:00.20 
667  10  Victoria Snekkenes  1994  AE2894  VÄSBY SS    25m  5:03.54 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
220  Sara Nordström  1995  AF2895  NKK    25m  4:53.48 
46  Ellen Lindefelt  1994  BA5694  BORLÄNGE    25m  4:50.87 
743  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    25m  4:50.75 
659  Mathilda Gärdesmed  1994  AJ0294  VÄRNAMO SS    25m  4:49.57 
218  Linn Johansson  1994  AH9294  NAUTILUS    25m  4:44.15 
189  Anna Hagve Jansson  1994  AC7294  LASS    25m  4:44.43 
221  Josefine Rydberg  1995  AB0695  NKK    25m  4:50.18 
249  Christine Ekman  1994  AE8294  POLISEN    25m  4:50.81 
142  Hanna Wideen  1994  BF0694  JÄRFÄLLA S    25m  4:52.18 
103  10  Anna Gustafsson  1994  BE9694  GÖTEBORG    25m  4:54.64 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Födelseår  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
706  Sotiria Vogli  1994  AJ0494  VÄSTERÅS    25m  4:41.38 
102  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    25m  4:38.07 
672  Josefine Hippi  1994  BA4494  VÄSBY SS    25m  4:36.19 
495  Ellinor Nilsson  1994  AV2294  SK TRITON    25m  4:34.16 
182  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    25m  4:31.00 
584  Lovisa Nyman  1994  AF4894  UMEÅ SS    25m  4:34.09 
654  Emelie Horn  1994  AG6694  VELLINGE-N    25m  4:35.98 
704  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    25m  4:37.56 
496  Ellen Olsson  1995  AJ5895  SK TRITON    25m  4:39.66 
225  10  Emma Karell  1994  AZ0694  NORRTÄLJE    25m  4:44.13 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner