2020-06-02   14:47:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Frisim Fl C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
493  Lindborg Ida  1994  TRELLEB K  AB0494  25 m  59.53   
497  Righult Angelina  1994  SK TRITON  AC5494  25 m  59.61   
440  Nilsson Julia  1994  SÄFFLE SS  AZ8294  25 m  59.71   
656  Olsson Linnéa  1994  VELLINGE-N  BX0494  25 m  59.92   
584  Nyman Lovisa  1994  UMEÅ SS  AF4894  25 m  1:01.02   
102  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  1:01.18   
18  Moth Pernille  1994  AALBORG  9438AK  25 m  1:01.47   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  1:01.68   
215  Fransson Johanna  1994  MARKARYD  AG1894  25 m  1:01.96   
10  666  Arkenstrand Emma  1994  VÄSBY SS  AE3894  25 m  1:01.99   
11  704  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  25 m  1:01.99   
12  182  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:02.15   
13  220  Nordström Sara  1995  NKK  AF2895  25 m  1:02.29   
14  225  Karell Emma  1994  NORRTÄLJE  AZ0694  25 m  1:02.42   
15  218  Johansson Linn  1994  NAUTILUS  AH9294  25 m  1:02.87   
16  672  Hippi Josefine  1994  VÄSBY SS  BA4494  25 m  1:03.19   
17  495  Nilsson Ellinor  1994  SK TRITON  AV2294  25 m  1:03.38   
18  209  Johansen Amanda  1994  LUDVIKA SS  AB6694  25 m  1:03.60   
19  189  Jansson Anna Hagve  1994  LASS  AC7294  25 m  1:03.74   
20  546  Ericsson Elsa  1995  TÄBY SIM  AI0895  25 m  1:03.80   
21  221  Rydberg Josefine  1995  NKK  AB0695  25 m  1:03.89   
22  219  Johansson Vera  1995  NAUTILUS  AC8295  25 m  1:04.37   
23  513  Hogan Annalee  1995  TYRESÖ SS  AQ0495  25 m  1:04.37   
24  492  Davidsson Amanda  1994  TRELLEB K  AF8494  25 m  1:04.51   
25  669  Robertsson Julia  1995  VÄSBY SS  AM9295  25 m  1:04.65   
26  179  Bergqvist Maria  1995  LASS  AO0295  25 m  1:04.65   
27  363  Wahlström Emma  1994  SPÅRVÄGEN  AF9294  25 m  1:04.66   
28  611  Ogden Selma  1995  UPSALA S  AD1895  25 m  1:04.74   
29  709  Jonsson Anna  1994  ÖSB  AK3694  50 m  1:04.84   
30  141  Baron Linda  1995  JÄRFÄLLA S  AB3495  25 m  1:04.93   
31  142  Wideen Hanna  1994  JÄRFÄLLA S  BF0694  25 m  1:05.19   
32  734  Landberg Alina  1994  SK NEPTUN  AR7894  25 m  1:05.22   
33  46  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:05.40   
34  743  Eriksson Jessica  1995  SK NEPTUN  AH0895  25 m  1:05.71   
35  581  Åberg Louise  1995  TÄBY SIM  AM6895  25 m  1:06.14   
36  667  Snekkenes Victoria  1994  VÄSBY SS  AE2894  25 m  1:06.17   
37  145  Eriksen Josefin  1995  JÄRFÄLLA S  AS2495  25 m  1:06.22   
38  465  Hägglund-Björklund Sara  1995  SÖDERTÖRN  BB3695  25 m  1:06.29   
39  671  Frisk-Garcia Victoria  1994  VÄSBY SS  AX5894  25 m  1:06.31   
40  577  Uusaro Alexandra  1995  TÄBY SIM  AN0295  25 m  1:06.41   
41  103  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:06.50   
42  668  Carlsson Marie  1995  VÄSBY SS  AE8895  25 m  1:06.61   
43  64  Hahne Olivia  1994  DANDERYD  AF7294  25 m  1:06.82   
44  438  Schwartz Jennifer  1994  STRÄNGNÄS  AD8694  25 m  1:06.89   
45  464  Hallman Josefin  1995  SÖDERTÖRN  BF4695  25 m  1:06.99   
46  744  Hedberg Marina  1994  SK NEPTUN  AR5894  25 m  1:07.14   
47  385  Svensson Camilla  1995  SS04  AP3495  25 m  1:07.25   
48  726  Mathsson Anna  1994  SK NEPTUN  AI5494  25 m  1:07.36   
49  87  Asplund Emma  1994  FALU SS  AH2294  25 m  1:07.40   
50  612  Matkoski Josefine  1994  UPSALA S  BI1694  25 m  1:07.53   
51  184  Glavas Ena  1995  LASS  BK8695  25 m  1:07.69   
52  729  Dahlberg Jonna  1995  SK NEPTUN  AP9895  25 m  1:07.75   
53  26  Allstadius Therese  1995  ÅKERSBERGA  AM0495  25 m  1:07.86   
54  256  Gurander Elin  1995  POLISEN  AU9295  25 m  1:08.05   
55  433  Idesten Frida  1995  STRÄNGNÄS  AD6495  25 m  1:08.11   
56  606  Kindlund Julia  1994  UPSALA S  AL6494  25 m  1:08.26   
57  384  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:08.30   
58  745  Edkvist Marlene Wardle  1995  SK NEPTUN  AQ9295  25 m  1:08.51   
59  613  Henriksson Ylva  1994  UPSALA S  AA9294  25 m  1:08.96   
60  515  Eklund Sara  1995  TYRESÖ SS  BC0495  25 m  1:09.09   
61  728  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  1:09.10   
62  63  Hesseldahl Hillevi  1994  DANDERYD  BO9294  25 m  1:09.12   
63  278  Söderberg Linn  1994  POLISEN  AZ3294  25 m  1:09.14   
64  661  Bärnau Emma  1995  VÄSBY SS  AP6495  25 m  1:09.34   
65  144  Norkko Fanny  1995  JÄRFÄLLA S  AU5495  25 m  1:09.64   
66  41  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  1:09.68   
67  15  Hansen Cecilie  1995  AALBORG  9512AJ  25 m  1:09.94   
68  65  Rege Nathalie  1994  DANDERYD  BO4494  25 m  1:10.22   
69  208  Forsman Viktoria  1995  LASS  BA9495  50 m  1:10.23   
70  730  Seybolt Ellinore  1994  SK NEPTUN  BC9894  25 m  1:10.25   
71  286  Walsh Hannah  1994  POLISEN  BL4694  25 m  1:10.26   
72  287  Wernolf Katarina  1994  POLISEN  BN8894  25 m  1:10.29   
73  664  Bjurman Elin  1995  VÄSBY SS  AO7295  25 m  1:10.38   
74  610  Lidström Felicia  1994  UPSALA S  BI3694  25 m  1:10.49   
75  95  Johansson Alva  1995  GIMO SS  AK9695  25 m  1:10.65   
76  475  Sundin Sara  1994  SÖDERTÖRN  AU0494  25 m  1:10.69   
77  740  Malmberg Lovisa  1995  SK NEPTUN  AH9895  25 m  1:10.72   
78  413  Rydberg Linnea  1994  SKK  BK7493  50 m  1:10.78   
79  514  Forsblad Nicita  1994  TYRESÖ SS  BQ1894  25 m  1:10.86   
80  143  Svedberg Maria  1995  JÄRFÄLLA S  AU6495  25 m  1:11.06   
81  670  Lundström Isabelle  1995  VÄSBY SS  AO0495  25 m  1:11.09   
82  178  Möjne My Arneke  1995  LASS  AU2295  25 m  1:11.14   
83  665  Åkerström Emelie  1995  VÄSBY SS  AM6295  25 m  1:11.28   
84  739  Engberg Vira  1994  SK NEPTUN  AI2494  25 m  1:11.62   
85  742  Schumacher Josefine  1995  SK NEPTUN  BC9495  25 m  1:11.76   
86  608  Dannfors Julia  1995  UPSALA S  AA4295  25 m  1:11.83   
87  335  Sydow Hanna von  1994  SKURU IK  BB9694  25 m  1:11.88   
88  59  Lindberg Liisa  1994  BÅLSTA SK  AM3494  25 m  1:12.01   
89  401  Enell Josefin  1994  SKK  BB8894  50 m  1:12.15   
90  300  Eiroff Ebba  1995  SIGTUNA SK  AM3295  25 m  1:12.16   
91  605  Larsson Hanna  1994  UPSALA S  BP9294  25 m  1:12.21   
92  90  Fransman Hanna  1995  FALU SS  AO9695  25 m  1:12.43   
93  243  Arpvall Sara  1995  POLISEN  BA8295  25 m  1:12.55   
94  607  Edlert Mari  1995  UPSALA S  AX6695  25 m  1:12.68   
95  609  Haglind Mathilda  1994  UPSALA S  BP1494  25 m  1:12.88   
96  576  Ulmgren Jennifer  1995  TÄBY SIM  BB5495  25 m  1:12.90   
97  614  Tavoosi Saba  1994  UPSALA S  AL1694  25 m  1:12.93   
98  741  Monette Florence  1995  SK NEPTUN  BK9495  25 m  1:12.97   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner