2020-06-02   14:38:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Frisim Po C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
207  Ekström Oskar  1994  LASS  AA2994  50 m  54.45   
128  Shpatollaj Albert  1994  HS  AV0994  25 m  56.76   
500  Wangel Axel  1994  TUREBERG  AJ2994  25 m  57.37   
22  Sørensen Mads Munk  1994  AALBORG  9459AH  25 m  58.62   
148  Rotstam Andreas  1994  JÄRFÄLLA S  AP2194  25 m  58.92   
149  Kirilmaz Elias  1994  JÄRFÄLLA S  AO8994  25 m  59.21   
364  Ali Ali Adel  1994  SPÅRVÄGEN    25 m  59.69   
585  Smedlund Eric  1994  UMEÅ SS  AG4194  25 m  59.80   
126  Barkentin Jens  1994  HS  AC0994  25 m  1:00.01   
10  365  Billquist Jesper  1994  SPÅRVÄGEN  AN8394  25 m  1:00.51   
11  675  Karisik Mirnes  1994  VÄSBY SS  AM2394  25 m  1:01.79   
12  127  Grindheim Calle  1994  HS  AJ1794  25 m  1:01.81   
13  150  Fleminggård Joakim  1995  JÄRFÄLLA S  AO6795  25 m  1:01.95   
14  201  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  1:02.17   
15  674  Sundkvist Christoffer  1994  VÄSBY SS  AC9794  25 m  1:02.23   
16  153  Källbrink Marcus  1994  JÄRFÄLLA S  AC1194  25 m  1:02.30   
17  518  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  1:02.61   
18  366  Ali Heidar Adel  1995  SPÅRVÄGEN    25 m  1:03.11   
19  330  Ridderskans Sebastian  1994  SKURU IK  AR4994  25 m  1:03.82   
20  152  Dansk Emil  1995  JÄRFÄLLA S  AF0195  25 m  1:04.00   
21  453  Nyström Hannes  1995  SÖDERTÖRN  AA3595  25 m  1:04.05   
22  367  Karlsson Adam  1994  SPÅRVÄGEN  AC7594  25 m  1:04.10   
23  151  Seydan Ulas  1994  JÄRFÄLLA S  AC3194  25 m  1:04.14   
24  250  Ericsson Pontus  1995  POLISEN  AM6995  25 m  1:04.26   
25  105  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  25 m  1:04.61   
26  519  Fredriksson Benjamin  1994  TYRESÖ SS  AN4794  25 m  1:04.64   
27  303  Svedjefält Philip  1994  SIGTUNA SK  AI4594  25 m  1:04.65   
28  290  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  50 m  1:05.48   
29  32  Nilsson Oskar  1995  ÅKERSBERGA  AD6595  25 m  1:05.69   
30  94  Stam Jesper  1994  FALU SS  AL8394  25 m  1:05.85   
31  673  Rebmann Henry  1994  VÄSBY SS  AK3394  25 m  1:06.02   
32  257  Gustafsson Robin  1995  POLISEN  AM9995  25 m  1:06.06   
33  255  Gomez Anton  1995  POLISEN  AS1795  25 m  1:06.24   
34  252  Hansson Joel Falk  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:06.27   
35  104  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  1:06.30   
36  550  Gellerstedt-Edn Alexander  1995  TÄBY SIM  AO8395  25 m  1:06.35   
37  431  Cederholm Johannes  1994  STRÄNGNÄS  AG4994  25 m  1:06.72   
38  615  Dahlbom Emil  1994  UPSALA S  AQ7994  25 m  1:06.79   
39  472  Palmborg Pontus  1994  SÖDERTÖRN  AK5994  25 m  1:06.96   
40  106  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  1:07.00   
41  517  Dahlstedt David  1994  TYRESÖ SS  AL5994  25 m  1:07.09   
42  154  Kalm Nils  1995  JÄRFÄLLA S  AL2395  25 m  1:07.31   
43  196  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  1:07.49   
44  616  Hedin Andreas  1994  UPSALA S  AR2194  25 m  1:07.63   
45  30  Häggblad Wictor  1994  ÅKERSBERGA  AJ8194  25 m  1:07.84   
46  746  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  25 m  1:08.02   
47  554  Hosseini Babbi  1995  TÄBY SIM  AE3995  25 m  1:08.06   
48  107  Swartz-Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:08.60   
49  618  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  1:08.77   
50  260  Hildebrant Conrad  1995  POLISEN  AS9195  50 m  1:09.13   
51  147  Åström Konstantin  1995  JÄRFÄLLA S  AK3995  25 m  1:09.15   
52  617  Winlöf Carl  1994  UPSALA S  AQ4594  25 m  1:09.40   
53  199  Sandberg Viktor  1994  LASS  AH4194  25 m  1:09.44   
54  516  Moss Filip  1994  TYRESÖ SS  AD2994  25 m  1:09.59   
55  469  Kron Markus  1994  SÖDERTÖRN  AP2994  25 m  1:09.77   
56  146  Orö Anton  1995  JÄRFÄLLA S  AK2195  25 m  1:09.96   
57  310  Dahlstedt Love  1994  SKURU IK  AW0394  25 m  1:10.19   
58  285  Wall Theodor  1995  POLISEN  AN9395  25 m  1:10.44   
59  311  Falk Jesper  1994  SKURU IK  AN3394  25 m  1:10.82   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: IC Control 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner