Startliste for Hørsholm Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:15.45 | |
2 | 167 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:17.88 | |
3 | 177 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 2:18.83 | |
4 | 164 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:18.88 | |
5 | 210 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:20.86 | |
6 | 178 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 50 m | 2:22.20 | |
7 | 145 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 2:22.54 | |
8 | 25 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:22.80 | |
9 | 41 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:23.17 | |
10 | 4 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 2:23.25 | |
11 | 117 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 50 m | 2:23.32 | |
12 | 32 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 50 m | 2:23.33 | |
13 | 163 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:23.91 | |
14 | 23 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 2:24.57 | |
15 | 291 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 2:25.52 | |
16 | 207 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 2:26.07 | |
17 | 412 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 2:26.20 | |
18 | 137 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 2:26.73 | |
19 | 107 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:27.19 | |
20 | 38 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:28.27 | |
21 | 175 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 2:29.01 | |
22 | 378 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:29.13 | |
23 | 299 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:29.25 | |
24 | 379 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 2:30.34 | |
25 | 293 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:30.43 | |
26 | 29 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:31.63 | |
27 | 51 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:32.24 | |
28 | 27 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:32.31 | |
29 | 437 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:32.35 | |
30 | 443 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:32.70 | |
31 | 432 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 50 m | 2:33.12 | |
32 | 89 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:33.64 | |
33 | 400 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 2:33.64 | |
34 | 118 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:34.92 | |
35 | 39 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 2:35.00 | |
36 | 176 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:35.90 | |
37 | 300 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 2:35.92 | |
38 | 297 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:36.13 | |
39 | 375 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 50 m | 2:36.76 | |
40 | 34 | Melchior Anna | 2000 | GENTOFTE | 0088AS | 50 m | 2:39.80 | |
41 | 69 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:40.55 | |
42 | 216 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:40.69 | |
43 | 435 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 50 m | 2:41.23 | |
44 | 436 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:41.37 | |
45 | 73 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:43.50 | |
46 | 84 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:44.09 | |
47 | 448 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 2:44.71 | |
48 | 303 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 50 m | 2:44.83 | |
49 | 302 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:45.02 | |
50 | 138 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:47.07 | |
51 | 160 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:47.29 | |
52 | 376 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:47.52 | |
53 | 166 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 50 m | 2:50.31 | |
54 | 35 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GENTOFTE | 0016AX | 50 m | 2:51.20 | |
55 | 48 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:51.89 | |
56 | 76 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:52.55 | |
57 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:54.61 | |
58 | 447 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 50 m | 2:55.55 | |
59 | 104 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:58.38 | |
60 | 91 | Adelholm Anna | 2001 | HVIDOVRE | 0102AS | 50 m | 3:00.00 | |
61 | 387 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 3:01.05 | |
62 | 19 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 3:03.36 | |
63 | 78 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 3:03.62 | |
64 | 179 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 3:12.83 | |
65 | 385 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 3:14.77 | |
66 | 213 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 3:15.15 | |
67 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 3:20.19 | |
68 | 111 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 3:21.01 | |
69 | 101 | Irbo Maja Aagaard | 2001 | HVIDOVRE | 0168AL | 50 m | 3:24.65 | |
70 | 399 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:37.45 | |
71 | 428 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 3:40.92 | |
72 | 100 | Hyldebrandt-Lars Caroline | 2002 | HVIDOVRE | 0292AQ | 50 m | 3:47.08 | |
73 | 395 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:51.97 | |
74 | 418 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:56.53 | |
75 | 92 | Angermann Cecilie | 2002 | HVIDOVRE | 0276AM | 50 m | 4:00.00 | |
76 | 95 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 50 m | 4:00.00 | |
77 | 427 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HØRSHOLM | 0352AD | 50 m | 4:02.50 | |
78 | 102 | Iversen Ida Young | 2002 | HVIDOVRE | 0232AG | 50 m | 4:03.94 | |
79 | 411 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | 4:13.49 | |
80 | 55 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 9998AZ | 50 m | ||
81 | 62 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 17 april 2013 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 17:56 |