Program för Speedo Open 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 70
|
Tävling |
Speedo Open 2013 |
|
Utskriftsdatum |
19 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:29 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 70, 100m Frisim Damer C |
Finaler (8) |
Sponsor: Party Land Frölunda Torg |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
497 |
2 |
Tove Olsson Brandtvik |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:28.50 |
466 |
3 |
Oceane Cansil |
2000 |
BO8200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.43 |
843 |
4 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
50m |
1:25.47 |
604 |
5 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.07 |
492 |
6 |
Agnes Köhler |
2000 |
BL8600 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:28.37 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
608 |
1 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:23.41 |
683 |
2 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
1:22.89 |
705 |
3 |
Ellen Premmert |
2001 |
AQ2601 |
MASS |
|
25m |
1:22.54 |
645 |
4 |
Sofia Abrahamsson |
2001 |
AI0601 |
MASS |
|
25m |
1:21.46 |
470 |
5 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.32 |
486 |
6 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.67 |
495 |
7 |
Emma Mickelsson |
2001 |
BJ7801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:23.30 |
581 |
8 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:24.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
510 |
1 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:20.25 |
836 |
2 |
Linnea Karlsson |
1999 |
BJ1899 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:19.05 |
664 |
3 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
25m |
1:18.86 |
651 |
4 |
Alice Björnbom |
1999 |
AQ3899 |
MASS |
|
25m |
1:17.94 |
838 |
5 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:18.16 |
686 |
6 |
Frida Johansson |
2000 |
AF9800 |
MASS |
|
25m |
1:18.91 |
848 |
7 |
Marie Söfteland |
2003 |
|
Sarpsborg |
|
50m |
1:20.13 |
582 |
8 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
458 |
1 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:17.18 |
676 |
2 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
25m |
1:16.56 |
648 |
3 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
1:15.90 |
515 |
4 |
Ebba Wingstrand |
1999 |
AS3299 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.46 |
646 |
5 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
25m |
1:15.80 |
670 |
6 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
MASS |
|
25m |
1:16.52 |
605 |
7 |
Ida-Linn Silfors |
1999 |
BP0299 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:16.88 |
834 |
8 |
Nathalie Johansson |
1999 |
BO9899 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:17.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
528 |
1 |
Sofi Djurklou |
2000 |
AW8600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:14.29 |
469 |
2 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:13.71 |
754 |
3 |
Wilma Ryrbo |
1999 |
AT0299 |
S 77 |
|
25m |
1:13.37 |
707 |
4 |
Emma Pålsson |
1999 |
AC0499 |
MASS |
|
25m |
1:11.87 |
540 |
5 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:13.29 |
662 |
6 |
Emma Elsius |
2000 |
BA0400 |
MASS |
|
25m |
1:13.39 |
623 |
7 |
Isabella Brogren |
1999 |
BB7499 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:13.90 |
598 |
8 |
Sanna Nordqvist |
1999 |
BI4699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:15.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
673 |
1 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
25m |
1:10.58 |
503 |
2 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.05 |
719 |
3 |
Hanna Stenfeldt |
1999 |
AF2899 |
MASS |
|
25m |
1:08.51 |
485 |
4 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:08.15 |
527 |
5 |
Saga Atlefjord |
2000 |
AT3200 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:08.17 |
411 |
6 |
Kristine Bjellvåg Braathe |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:08.59 |
429 |
7 |
Siri Leistad |
1999 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:10.40 |
389 |
8 |
Millie Haga Famestad |
1999 |
|
Elverum |
|
50m |
1:10.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
514 |
1 |
Maja Westerlund |
1999 |
BB2699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:08.03 |
688 |
2 |
Ann-Kristin Karlsson |
1999 |
AH5899 |
MASS |
|
25m |
1:07.61 |
437 |
3 |
Iben Henrikke Schøning |
1999 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:06.90 |
532 |
4 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:05.59 |
554 |
5 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:05.66 |
694 |
6 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
25m |
1:07.00 |
720 |
7 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
1:07.63 |
570 |
8 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:08.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
701 |
1 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
1:04.79 |
439 |
2 |
Aleksandra Røys Stranden |
1999 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:02.58 |
762 |
3 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.05 |
489 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
59.69 |
533 |
5 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:00.68 |
785 |
6 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:01.61 |
692 |
7 |
Alice Lindhé |
1999 |
AF7699 |
MASS |
|
25m |
1:03.66 |
530 |
8 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:05.23 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
19 maj 2013 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:29 |
|