Program för DM/JDM 50 m MSSF 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 26/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
DM - JDM (50m) 2013 |
|
Utskriftsdatum |
08 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:02 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Distriktrekord Seniorer: Emma Svensson (1992) 25.75 2010-04-25 |
Distriktrekord Juniorer: Emma Svensson (1992) 25.75 2010-04-25 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.83 |
37 |
3 |
Elin Strand |
1998 |
AK8298 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.03 |
139 |
4 |
Ellen Holmberg |
1998 |
AT9898 |
UPSALA S |
|
50m |
31.50 |
23 |
5 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
31.84 |
133 |
6 |
Rebecka Bankefors |
1998 |
AX3298 |
UPSALA S |
|
50m |
32.32 |
105 |
7 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
33.35 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Linnea Sandberg |
1996 |
BD0896 |
BORLÄNGE |
|
25m |
31.17 |
108 |
2 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
30.47 |
118 |
3 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
50m |
30.22 |
90 |
4 |
Maja Linderholm |
1996 |
AX1296 |
KARLSTAD |
|
50m |
30.18 |
110 |
5 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
30.19 |
84 |
6 |
Josefin Ericson |
1999 |
AD8899 |
KARLSTAD |
|
50m |
30.28 |
54 |
7 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
30.80 |
107 |
8 |
Maja Jansson |
2000 |
AQ3200 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
31.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
29.93 |
135 |
2 |
Linnéa Carlsson |
1998 |
AC8298 |
UPSALA S |
|
50m |
29.66 |
52 |
3 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
50m |
29.43 |
55 |
4 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
29.19 |
181 |
5 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AI9898 |
ÖSA |
|
50m |
29.42 |
38 |
6 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
29.52 |
73 |
7 |
Mikaela Jarlemark |
1998 |
AF2698 |
KARLSKO SF |
|
50m |
29.68 |
83 |
8 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
50m |
30.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
29.03 |
188 |
2 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
25m |
27.52 |
187 |
3 |
Alice Rigbäck |
1994 |
AT8294 |
ÖSA |
|
25m |
27.28 |
4 |
4 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
27.05 |
112 |
5 |
Olivia Sjöblom |
1997 |
AX0497 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
27.14 |
19 |
6 |
Julia Pedersen |
1993 |
AO7893 |
SK ENA |
|
50m |
27.38 |
42 |
7 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
28.87 |
156 |
8 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
29.07 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
08 juni 2013 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:02 |
|