Ohjelma H.C. Andersen Swim Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: DALOON |
H.C. Andersen Swim Cup Rekord - 2.13.06 |
2005 Louise Ørnstedt(85) FREM-STO95 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 2:18.83 | |
2 | 71 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:21.01 | |
3 | 258 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:22.41 | |
4 | 68 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 2:22.42 | |
5 | 154 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:23.36 | |
6 | 67 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:31.40 | |
7 | 62 | Schrøder Matilde | 1996 | RINGE | 9664AG | 50 m | 2:31.56 | |
8 | 312 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 50 m | 2:31.72 | |
9 | 65 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 50 m | 2:32.31 | |
10 | 295 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 2:32.86 | |
11 | 126 | Veerasingham Asvatha P. | 1993 | NYBORG | 9398AE | 50 m | 2:32.88 | |
12 | 28 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 2:33.95 | |
13 | 78 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 2:34.31 | |
14 | 326 | Welinder Hanne | 1995 | OSK | 9594AC | 50 m | 2:34.71 | |
15 | 72 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 2:35.36 | |
16 | 139 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 2:36.41 | |
17 | 93 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 2:37.67 | |
18 | 337 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:38.05 | |
19 | 49 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 50 m | 2:38.43 | |
20 | 307 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 2:38.71 | |
21 | 122 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 2:42.18 | |
22 | 323 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 2:45.40 | |
23 | 10 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:45.80 | |
24 | 318 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:48.68 | |
25 | 140 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 50 m | 2:55.89 | |
26 | 14 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:57.16 | |
27 | 313 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:58.92 | |
28 | 309 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 2:59.97 | |
29 | 316 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 3:06.52 | |
30 | 317 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 3:06.91 | |
31 | 287 | Flibo Stine | 1997 | HERLUFSHOL | 9798AE | 50 m | 3:09.00 | |
32 | 184 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 50 m | 3:17.40 | |
33 | 195 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 3:32.53 | |
34 | 152 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 50 m | 3:38.49 | |
35 | 36 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 01 juni 2013 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:02 |