Program för Nordea UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 1, 200m Frisim Flickor A-D |
Sponsor: Svetruck AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Andersen Elvira | 1995 | MARKARYD | AD6895 | 25 m | 2:10.35 | |
2 | 124 | Trollstad Fanny | 1997 | VÄRNAMO SS | AH5497 | 25 m | 2:11.24 | |
3 | 99 | Winquist Rebecka | 1996 | MARKARYD | AD2296 | 25 m | 2:14.76 | |
4 | 156 | Waldemarsson Linnea | 1996 | HULTSFRED | AN8696 | 25 m | 2:19.62 | |
5 | 129 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 2:24.09 | |
6 | 3 | Andersson Lova | 2000 | LJUNGBY SS | AA3600 | 50 m | 2:24.52 | |
7 | 120 | Davidsson Elvira | 1996 | VÄRNAMO SS | AJ9896 | 25 m | 2:24.70 | |
8 | 154 | Carlsson Ellen | 1999 | HULTSFRED | AK6499 | 25 m | 2:25.07 | |
9 | 82 | Rasmussen Sara | 1997 | KALMAR SS | AV2297 | 50 m | 2:28.00 | |
10 | 39 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 50 m | 2:28.17 | |
11 | 122 | Rönnäng Wilma | 1998 | VÄRNAMO SS | AV4898 | 25 m | 2:32.33 | |
12 | 155 | Torkelsson Kim | 1999 | HULTSFRED | AK9499 | 25 m | 2:34.97 | |
13 | 50 | Bjällmark Elin | 1998 | JÖNKÖPING | BL3298 | 25 m | 2:35.07 | |
14 | 28 | Sjödahl Linnéa | 2000 | LJUNGBY SS | AC7600 | 50 m | 2:37.21 | |
15 | 73 | Jämtin Emmy | 2000 | KALMAR SS | AM5400 | 25 m | 2:37.37 | |
16 | 71 | Jentz Lina | 2000 | KALMAR SS | AW9800 | 25 m | 2:42.64 | |
17 | 104 | Nilsson Elin | 1999 | OSKARSHAMN | AT6899 | 50 m | 2:45.06 | |
18 | 114 | Malmberg Anna | 1996 | HVETLANDA | BQ7896 | 25 m | 2:45.85 | |
19 | 88 | Wranå Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 25 m | 2:46.50 | |
20 | 34 | Drincic Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 50 m | 2:51.22 | |
21 | 95 | Axelsson Ebba | 2001 | MARKARYD | AP5601 | 25 m | 2:51.52 | |
22 | 35 | Kaltak Lamia | 2001 | ALVESTA SS | AP3201 | 25 m | 2:51.80 | |
23 | 64 | Bonnedahl Astrid | 1999 | KALMAR SS | AP5699 | 25 m | 2:52.92 | |
24 | 84 | Ring Ottilia | 1999 | KALMAR SS | AP7699 | 25 m | 2:53.70 | |
25 | 74 | Lim Dominique | 2000 | KALMAR SS | AW5200 | 25 m | 2:57.49 | |
26 | 87 | Wolfgang Tilde | 2001 | KALMAR SS | AH7601 | 25 m | 2:58.26 | |
27 | 79 | Nilsdotter Caroline | 2001 | KALMAR SS | BC6201 | 25 m | 2:58.61 | |
28 | 5 | Borling Emelie | 1999 | LJUNGBY SS | AJ4899 | 50 m | 3:00.22 | |
29 | 126 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 25 m | 3:01.34 | |
30 | 81 | Ohlson Stina | 2000 | KALMAR SS | AU4800 | 25 m | 3:01.36 | |
31 | 108 | Gildert Sanna | 2000 | HVETLANDA | BB9200 | 25 m | 3:04.84 | |
32 | 111 | Henrysson Julia | 2000 | HVETLANDA | AW9400 | 50 m | 3:08.47 | |
33 | 48 | Kronmar Nellie | 1997 | EMMABODA | BQ3897 | 25 m | 3:24.83 | |
34 | 117 | Strandman Caroline | 1999 | HVETLANDA | BI7499 | 25 m | 3:26.35 | |
35 | 27 | Simonsson Jonna | 2001 | LJUNGBY SS | AP2801 | 25 m | 3:28.74 | |
36 | 106 | Bennesved Annie | 2001 | HVETLANDA | AP7801 | 25 m | 3:35.77 | |
37 | 16 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 50 m | ||
38 | 18 | Nyika Anna | 2002 | LJUNGBY SS | AB2402 | 50 m | ||
39 | 19 | Pal Carolina | 2001 | LJUNGBY SS | AC7401 | 50 m | ||
40 | 20 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 50 m | ||
41 | 21 | Pap Beatrice | 2003 | LJUNGBY SS | AB6803 | 50 m | ||
42 | 22 | Persson Ida | 2002 | LJUNGBY SS | AF7402 | 50 m | ||
43 | 25 | Sagadin Leah | 2002 | LJUNGBY SS | AR5602 | 50 m | ||
44 | 65 | Elfving Vendela | 2001 | KALMAR SS | BD3801 | 50 m | ||
45 | 110 | Hedqvist Jazmina | 2002 | HVETLANDA | AQ5402 | 50 m | ||
46 | 128 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 07 juni 2013 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap | Utskriftstid | 11:59 |