Program för Neptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 maj 2013 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Medley Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
851 |
3 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
3:04.42 |
838 |
4 |
Maja Reichard |
1991 |
ci0291 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:57.34 |
642 |
5 |
Cornelia Kesti |
1995 |
BS5895 |
UPSALA S |
|
50m |
2:57.56 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
905 |
0 |
Anna Jonsson |
1994 |
ak3694 |
ÖSA |
|
50m |
2:35.99 |
80 |
1 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:34.27 |
12 |
2 |
Amanda Rosberg |
1992 |
BG0692 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:32.15 |
459 |
3 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:29.45 |
57 |
4 |
Ellen Lindefelt |
1994 |
BA5694 |
FALUN |
|
25m |
2:29.34 |
487 |
5 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:29.35 |
546 |
6 |
Vendela Norrman |
1995 |
AQ4495 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:31.93 |
673 |
7 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:32.34 |
42 |
8 |
Viktoria Vuori |
1995 |
AK7895 |
SK ENA |
|
25m |
2:35.52 |
771 |
9 |
Desirée Andersson |
1990 |
AU3890 |
POLISEN |
|
25m |
2:37.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
589 |
0 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:27.83 |
231 |
1 |
Anna Hammar |
1968 |
AA2668 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:27.43 |
160 |
2 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:25.34 |
707 |
3 |
Emelie Åkerström |
1995 |
AM6295 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:24.51 |
689 |
4 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:18.91 |
128 |
5 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:21.79 |
462 |
6 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:24.55 |
85 |
7 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:26.92 |
717 |
8 |
Linnea Gilliusson |
1995 |
AY1295 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:27.60 |
133 |
9 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:28.18 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
18 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
15:03 |
|