Program for Neptuniaden
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 34, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 248 | Lindström Herman | 1996 | SKELLEFTEÅ | AM8996 | 25 m | 52.80 | |
2 | 686 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 53.18 | |
3 | 671 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 53.24 | |
4 | 857 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 50 m | 54.48 | ||
5 | 887 | Kaisti Pontus | 1997 | Cetus | 50 m | 54.57 | ||
6 | 460 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 54.70 | |
7 | 251 | Svedberg Filip | 1997 | SKELLEFTEÅ | AJ0197 | 25 m | 55.15 | |
8 | 889 | Vorobiev Vladislav | 1996 | Cetus | 50 m | 55.65 | ||
9 | 116 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 50 m | 55.82 | |
10 | 208 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 25 m | 55.90 | |
11 | 818 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | 55.94 | |
12 | 886 | Frekdrikson Christoffer | 1997 | Cetus | 50 m | 56.07 | ||
13 | 77 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 56.12 | |
14 | 641 | Jousefi Nathaniel | 1997 | UPSALA S | AQ1397 | 25 m | 56.15 | |
15 | 643 | Lindström Leon | 1996 | UPSALA S | AH3196 | 25 m | 56.27 | |
16 | 60 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 56.40 | |
17 | 701 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 56.42 | |
18 | 66 | Cyrén Petter | 1996 | HARNÄS SKU | AU8796 | 25 m | 56.45 | |
19 | 669 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 56.45 | |
20 | 888 | Jeskanen Samuli | 1996 | Cetus | 50 m | 56.49 | ||
21 | 215 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 56.51 | |
22 | 407 | Dzihic Benjamin | 1997 | SUNDSVALL | AO0397 | 25 m | 56.66 | |
23 | 580 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 56.81 | |
24 | 254 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 50 m | 56.83 | |
25 | 661 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 56.88 | |
26 | 410 | Jackiewicz Dominik | 1996 | SUNDSVALL | AP3996 | 25 m | 56.91 | |
27 | 540 | Jonsberg Niclas | 1996 | TYRESÖ SS | AS1596 | 50 m | 56.91 | |
28 | 501 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 25 m | 56.92 | |
29 | 198 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 56.96 | |
30 | 390 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 57.00 | |
31 | 488 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 57.00 | |
32 | 377 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 57.17 | |
33 | 214 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 57.22 | |
34 | 419 | Westrin Jakob | 1996 | SUNDSVALL | AC1796 | 25 m | 57.22 | |
35 | 314 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 57.25 | |
36 | 478 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 57.81 | |
37 | 645 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 58.03 | |
38 | 413 | Norlin Johan | 1997 | SUNDSVALL | AU6397 | 25 m | 58.18 | |
39 | 474 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 58.30 | |
40 | 716 | Forsberg Kevin | 1996 | SK ÄGIR | AY0596 | 25 m | 58.40 | |
41 | 667 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 58.76 | |
42 | 276 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 50 m | 59.20 | |
43 | 267 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 50 m | 59.36 | |
44 | 72 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 59.81 | |
45 | 416 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 25 m | 1:00.51 | |
46 | 456 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:00.87 | |
47 | 315 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 1:01.01 | |
48 | 618 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 1:01.14 | |
49 | 856 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 50 m | 1:01.50 | ||
50 | 464 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:01.60 | |
51 | 76 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 1:01.74 | |
52 | 333 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 50 m | 1:02.60 | |
53 | 853 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 97B235 | 25 m | 1:02.83 | |
54 | 372 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 1:03.15 | |
55 | 453 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:03.32 | |
56 | 164 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 50 m | 1:03.55 | |
57 | 326 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:03.75 | |
58 | 97 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 25 m | 1:04.38 | |
59 | 631 | Farmanbar Armin Azadeh | 1996 | UPSALA S | AY1996 | 25 m | 1:04.56 | |
60 | 74 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 25 m | 1:05.56 | |
61 | 176 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 1:06.87 | |
62 | 916 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | at7797 | 50 m | 1:09.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 19 maj 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:52 |