Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 31, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 509 | Ackerstierna Adam | 1995 | SK ENA | AH4995 | 25 m | 1:53.04 | EFT |
2 | 17 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 2:02.39 | |
3 | 74 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 50 m | 2:07.56 | |
4 | 35 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 2:10.13 | |
5 | 152 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 2:11.12 | |
6 | 222 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 2:12.13 | |
7 | 57 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 2:12.39 | |
8 | 138 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 2:13.11 | |
9 | 176 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 2:13.11 | |
10 | 34 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:14.18 | |
11 | 32 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 2:17.63 | |
12 | 53 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:18.90 | |
13 | 147 | Haakonsen Emil | 1999 | KARLSKO SF | AK1799 | 25 m | 2:20.19 | |
14 | 20 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 2:20.77 | |
15 | 31 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 2:21.11 | |
16 | 18 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 2:22.90 | |
17 | 422 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:23.17 | |
18 | 410 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:23.50 | |
19 | 155 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:24.61 | |
20 | 160 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 2:25.53 | |
21 | 96 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:25.54 | |
22 | 379 | Lundblad Simon | 1999 | UPSALA S | AS8999 | 25 m | 2:27.00 | |
23 | 429 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 2:28.73 | |
24 | 191 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:29.18 | |
25 | 218 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:29.38 | |
26 | 416 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 2:29.83 | |
27 | 335 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 50 m | 2:30.62 | |
28 | 194 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:30.70 | |
29 | 409 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:30.80 | |
30 | 459 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 50 m | 2:31.18 | |
31 | 391 | Sverker Sebastian | 1998 | UPSALA S | AB7798 | 25 m | 2:31.69 | |
32 | 369 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:31.98 | |
33 | 370 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 2:32.96 | |
34 | 115 | Cyrén Svante | 1998 | HARNÄS SKU | AO1398 | 25 m | 2:34.36 | |
35 | 102 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 2:37.59 | |
36 | 159 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:39.29 | |
37 | 77 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:39.49 | |
38 | 437 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 2:40.40 | |
39 | 112 | Carlsson Adam | 2001 | HARNÄS SKU | AK1901 | 25 m | 2:41.71 | |
40 | 214 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 2:41.99 | |
41 | 414 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:42.13 | |
42 | 221 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 50 m | 2:42.59 | |
43 | 241 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 2:43.77 | |
44 | 108 | Andersson Andreas | 1998 | HARNÄS SKU | AU4398 | 25 m | 2:45.17 | |
45 | 97 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:47.53 | |
46 | 166 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 2:48.34 | |
47 | 455 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:49.28 | |
48 | 417 | Eriksson Oscar | 2000 | VÄSTERÅS | AN9700 | 25 m | 2:50.38 | |
49 | 141 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:50.99 | |
50 | 458 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 50 m | 2:57.07 | |
51 | 388 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 3:00.21 | |
52 | 301 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 3:03.31 | |
53 | 398 | Wallin Loke | 1999 | UPSALA S | AD6399 | 25 m | 3:04.90 | |
54 | 378 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 3:08.65 | |
55 | 211 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 3:08.75 | |
56 | 307 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 3:08.79 | |
57 | 403 | Wohlin Axel | 2001 | UPSALA S | AK2501 | 25 m | 3:15.82 | |
58 | 361 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 3:18.81 | |
59 | 326 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 3:20.69 | |
60 | 325 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 3:30.25 | |
61 | 399 | Wallin Max | 2001 | UPSALA S | AE0301 | 25 m | 3:46.73 | |
62 | 30 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 50 m | ||
63 | 47 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 50 m | ||
64 | 262 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 50 m | ||
65 | 359 | Douib Jonathan | 2000 | UPSALA S | AS8100 | 50 m | ||
66 | 372 | Högman Thomas | 2000 | UPSALA S | AS4300 | 50 m | ||
67 | 395 | Sörby Hugo | 2001 | UPSALA S | AF2901 | 50 m | ||
68 | 400 | Wallin Noel | 2001 | UPSALA S | AE1301 | 50 m | ||
69 | 408 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | ||
70 | 418 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 50 m | ||
71 | 440 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 14:54 |