Ohjelma Ugp3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
305 |
3 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
50m |
|
306 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
|
84 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
|
270 |
2 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:37.73 |
233 |
3 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:32.93 |
124 |
4 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
1:31.43 |
244 |
5 |
Ida Söderberg |
1999 |
AI4299 |
SK TRITON |
|
25m |
1:32.29 |
198 |
6 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:37.20 |
9 |
7 |
Daniella Ståhl |
1999 |
AL0699 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
|
86 |
8 |
Fredrika Bursan |
1998 |
BN0698 |
MKK |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:30.45 |
14 |
2 |
Sofia Christerson |
1999 |
AJ9299 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:27.21 |
80 |
3 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
MKK |
|
25m |
1:25.49 |
38 |
4 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
1:23.00 |
209 |
5 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:23.91 |
31 |
6 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:25.81 |
137 |
7 |
Noemi Ströhagen |
1998 |
AB0298 |
MKK |
|
25m |
1:29.33 |
6 |
8 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:30.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:21.87 |
68 |
2 |
Rebecca Nordberg |
1996 |
AX1696 |
SS IDEN |
|
50m |
1:21.07 |
37 |
3 |
Hanna Holmqvist |
1998 |
BC7898 |
HS |
|
25m |
1:20.52 |
288 |
4 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.51 |
33 |
5 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:19.66 |
271 |
6 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:20.85 |
179 |
7 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:21.20 |
159 |
8 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
1:22.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
1 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.65 |
88 |
2 |
Mathilda Edlund |
1998 |
BA9498 |
MKK |
|
25m |
1:18.03 |
40 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
1:17.11 |
10 |
4 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:17.02 |
165 |
5 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:17.06 |
205 |
6 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.54 |
158 |
7 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:18.16 |
194 |
8 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:19.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
1:14.67 |
191 |
2 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.94 |
72 |
3 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
SS IDEN |
|
25m |
1:13.26 |
254 |
4 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:12.70 |
280 |
5 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:12.77 |
221 |
6 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.79 |
172 |
7 |
Alicia Wiberg |
1998 |
AJ9698 |
S 71 |
|
25m |
1:14.05 |
173 |
8 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:16.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.91 |
223 |
2 |
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
SK TRITON |
|
25m |
1:08.77 |
293 |
3 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:06.77 |
217 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
1:03.79 |
213 |
5 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
1:05.89 |
24 |
6 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:06.86 |
65 |
7 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
1:09.01 |
310 |
8 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:12.46 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
08:38 |
|