2019-11-21   23:35:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM (50m)-Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 8/6

6_S
Gren 6, 200m Bröstsim Damer Senior 
 
Distriktrekord Seniorer: Sandra Jacobsson 2:27.08 2007-03-29 
Distriktrekord Juniorer: Sandra Jacobsson 2:27.08 2007-03-29 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
868  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  2:37.28   
971  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  50 m  2:37.32   
1049  Åkerström Emelie  1995  VÄSBY SS  AM6295  50 m  2:38.53   
1045  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  50 m  2:39.55   
986  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  2:39.92   
1079  Andersson Desirée  1990  POLISEN  AU3890  50 m  2:46.31   
988  Karell Emma  1994  TÄBY SIM  AZ0694  50 m  2:46.82   
883  Nelin Olivia  1995  SPÅRVÄGEN  BE1695  50 m  2:47.38   
809  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  2:47.40   
10  1072  Nordin Carolina  1987  SS04  AL9287  50 m  2:47.70   
11  889  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  50 m  2:47.76   
12  951  Speiner Caroline  1994  SÖDERTÖRN  AZ0294  50 m  2:48.17   
13  982  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  50 m  2:50.16   
14  857  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  50 m  2:50.17   
15  1088  Hansson Emmeli  1995  POLISEN  AZ0295  50 m  2:50.44   
16  804  Jaraquemada Ida  1996  SK NEPTUN  AT2896  50 m  2:51.18   
17  882  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  50 m  2:51.70   
18  774  Atran Malin  1998  JÄRFÄLLA S  AN7698  50 m  2:52.67   
19  1075  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  50 m  2:54.08   
20  1060  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  50 m  2:54.79   
21  1041  Talback Elin  1997  VÄSBY SS  AN0897  50 m  2:55.61   
22  792  Bjelak Emina  1997  SK NEPTUN  BC2897  50 m  2:55.69   
23  1042  Taraldsson Elin  1997  VÄSBY SS  AY8897  50 m  2:56.46   
24  817  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  2:56.69   
25  989  Korssell Christine  1995  TÄBY SIM  BJ0495  50 m  2:56.91   
26  925  Christensen Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  50 m  2:56.98   
27  826  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  50 m  2:57.96   
28  990  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  50 m  2:58.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  05 juni 2013 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner