Program för Stockholm Summer Games 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 120
|
Tävling |
Stockholm Summer Games |
|
Utskriftsdatum |
06 juli 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:12 |
|
|
Arrangör |
Stockholm Games IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juli 2013 |
|
|
|
|
Gren 120, 100m Frisim Damer |
Finaler (25) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Frida Josefsson |
2005 |
AA6805 |
ÖSMO SS |
|
50m |
|
344 |
2 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
177 |
3 |
Alva Genberg |
2002 |
AN4602 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
|
180 |
4 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
|
175 |
5 |
Nellie Demir |
2004 |
AM1604 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
|
178 |
6 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
|
232 |
7 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Lithea Kottusch |
2003 |
AC4403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:45.72 |
157 |
2 |
Eva Lotta Aabrams |
2005 |
|
SHARK |
|
50m |
1:38.50 |
392 |
3 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:36.24 |
195 |
4 |
Hanna Josefsson |
2002 |
AJ1602 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:35.27 |
371 |
5 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:35.49 |
404 |
6 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:37.49 |
120 |
7 |
Liis Mändmets |
2003 |
|
ASK |
|
50m |
1:45.00 |
85 |
8 |
Ellen Melin |
2002 |
|
IFÅ |
|
25m |
1:59.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Greta Blücher |
2003 |
AG1403 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:34.29 |
265 |
2 |
Moa Fors |
2001 |
AO8601 |
SKURU IK |
|
50m |
1:33.53 |
503 |
3 |
Andrea Martnes |
2001 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:32.58 |
213 |
4 |
Alicia Boman |
2002 |
AY9802 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:30.85 |
90 |
5 |
Dina Indianna Rossi |
1999 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:31.93 |
357 |
6 |
Rojin Farkhapour |
2001 |
BD4401 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.02 |
347 |
7 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.71 |
505 |
8 |
Jorid Karlsen |
2001 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:35.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Maria Skår |
2000 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:29.72 |
30 |
2 |
Jana Tammemets |
2001 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:28.60 |
37 |
3 |
Elisa Tamm |
2003 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:28.25 |
220 |
4 |
Hanna Skårstedt |
2001 |
AT3601 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:27.16 |
266 |
5 |
Sofia Glabik |
1997 |
BF4897 |
SKURU IK |
|
50m |
1:27.59 |
115 |
6 |
Laura Lillepuu |
2003 |
|
ASK |
|
50m |
1:28.50 |
294 |
7 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:28.86 |
492 |
8 |
Sabrina Jessen |
2003 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:30.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
399 |
1 |
Klara Sörgardt |
2001 |
AQ4801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.55 |
378 |
2 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.59 |
36 |
3 |
Hanna-Grete Vutt |
2003 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:24.50 |
324 |
4 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:24.08 |
91 |
5 |
Emma Fauli |
2001 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:24.31 |
225 |
6 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:25.57 |
285 |
7 |
Erica Öberg |
2001 |
AL7801 |
SKURU IK |
|
50m |
1:26.48 |
87 |
8 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IFÅ |
|
25m |
1:26.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Fanny Lundgren |
1999 |
AY0499 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:23.94 |
407 |
2 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.62 |
121 |
3 |
Heleri Zirk |
2004 |
|
ASK |
|
50m |
1:23.00 |
287 |
4 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:22.34 |
99 |
5 |
Ronja Pavall |
2002 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:22.95 |
401 |
6 |
Emmi Taraldsson |
2002 |
AH9202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.48 |
358 |
7 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.72 |
117 |
8 |
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
|
ASK |
|
50m |
1:24.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
350 |
1 |
Mathilda Bärnau |
2000 |
AL6400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.63 |
367 |
2 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.30 |
113 |
3 |
Mariliis Palm |
2002 |
|
ASK |
|
50m |
1:20.66 |
34 |
4 |
Karolina Johanna Freiberg |
2002 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:20.40 |
246 |
5 |
Chanda Smeds |
2001 |
AJ5401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.53 |
89 |
6 |
Andrea Henriette Rossi |
2001 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:20.73 |
490 |
7 |
Hanna Lindé |
2001 |
BM8401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:21.54 |
281 |
8 |
Emma Reichhuber |
2000 |
AL6800 |
SKURU IK |
|
50m |
1:21.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.22 |
329 |
2 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.03 |
366 |
3 |
Felicia Gustavsson |
1999 |
AW0699 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:18.95 |
209 |
4 |
Saga Abrahamsson |
2000 |
AK9400 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:18.63 |
165 |
5 |
Iselin Nord Hopland |
1997 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:18.72 |
109 |
6 |
Elisabeth Reiman |
2001 |
|
ASK |
|
50m |
1:18.99 |
222 |
7 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:19.85 |
327 |
8 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:20.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
319 |
1 |
Lovisa Faarinen |
1999 |
BF6299 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:18.15 |
395 |
2 |
Felicia Rosenberg |
2002 |
AH8202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.93 |
260 |
3 |
Klara Eklund |
1998 |
AY3298 |
SKURU IK |
|
50m |
1:17.47 |
372 |
4 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.33 |
393 |
5 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.35 |
280 |
6 |
Eva Pakhomova |
2000 |
AL5800 |
SKURU IK |
|
50m |
1:17.93 |
244 |
7 |
Clara Nykvist |
2000 |
BC2600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:17.98 |
341 |
8 |
Jennifer Backhoff Wahlund |
1999 |
AU9699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:18.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Claudia Carlson |
2001 |
AM4601 |
SKURU IK |
|
50m |
1:17.29 |
386 |
2 |
Moa Nygren |
2000 |
AL6500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.24 |
309 |
3 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:17.02 |
507 |
4 |
Stine Lise Johansen |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:16.22 |
438 |
5 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:16.63 |
387 |
6 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.10 |
163 |
7 |
Hanna Daae Fossheim |
1998 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:17.26 |
467 |
8 |
Amanda H Ernholm |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Oda Eriksen |
1999 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:15.90 |
2 |
2 |
Nea Eränpalo |
2001 |
|
SCRaseborg |
|
50m |
1:15.71 |
510 |
3 |
Stine Söderholm |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:15.12 |
169 |
4 |
Mathilde Pamer |
2000 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:14.54 |
409 |
5 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:15.09 |
81 |
6 |
Nicole Eker |
1996 |
96B098 |
IFÅ |
|
25m |
1:15.44 |
346 |
7 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:15.83 |
57 |
8 |
Johanna Maria Randma |
2001 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:16.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Mariann Sabas |
2000 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:13.93 |
282 |
2 |
Sarah Reichhuber |
1998 |
AY4298 |
SKURU IK |
|
50m |
1:13.80 |
167 |
3 |
Susanne Moen Olsen |
1997 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:13.40 |
162 |
4 |
Helena Claudia Bruåsdal |
2001 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:13.30 |
469 |
5 |
Carina Aadahl |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:13.31 |
362 |
6 |
Moa Fröberg |
2000 |
BE7400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.73 |
170 |
7 |
Ingvild Vindenes |
1999 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:13.90 |
478 |
8 |
Camilla Dahle Öfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:14.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Li Isaksson |
2002 |
AH4202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.99 |
86 |
2 |
Mikaela Söderberg |
1996 |
96A964 |
IFÅ |
|
25m |
1:12.76 |
302 |
3 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:12.58 |
509 |
4 |
Andrine Svea |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:12.48 |
240 |
5 |
Linnea Lindahl |
1999 |
BG0899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.51 |
428 |
6 |
Alba Ekepil |
2001 |
AL9601 |
WISBY SS |
|
25m |
1:12.62 |
494 |
7 |
Christina Sesor |
2000 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:12.80 |
164 |
8 |
Jenny Dale Gjerstad |
2000 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:12.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Therese Lundqvist |
1996 |
BT6896 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.00 |
20 |
2 |
Louise Mathiassen |
1998 |
|
Tromsø SK |
|
50m |
1:11.90 |
504 |
3 |
Andrea Mannsverk |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:11.61 |
58 |
4 |
Laura Andla |
2001 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:11.40 |
471 |
5 |
Thea Lervold Höffler |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:11.50 |
168 |
6 |
Eline Nygaard |
2000 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:11.69 |
28 |
7 |
Reeli Marta Siimar |
2000 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:12.00 |
338 |
8 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Ingrid Elverum |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:11.03 |
353 |
2 |
Åsa Eriksson |
1998 |
BK4298 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:10.91 |
447 |
3 |
Karen Bech |
2001 |
|
Namsos SK |
|
50m |
1:10.86 |
390 |
4 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.85 |
261 |
5 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
50m |
1:10.86 |
84 |
6 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
1:10.86 |
455 |
7 |
Ida Grimstad |
1996 |
|
Horten SK |
|
50m |
1:10.97 |
487 |
8 |
Wilma Persson |
1999 |
BL0899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:11.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Julia Åhlen |
1997 |
BO6497 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:10.81 |
153 |
2 |
Gerli Savila |
2000 |
|
SHARK |
|
50m |
1:10.72 |
284 |
3 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
50m |
1:10.53 |
289 |
4 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
SS MORA |
|
25m |
1:10.29 |
352 |
5 |
Tara Ebrahimi |
2000 |
AO4600 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.46 |
369 |
6 |
Fanny Isaksson |
1999 |
AK8299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.55 |
322 |
7 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:10.72 |
442 |
8 |
Christine Elvestad Olsen |
1998 |
|
Namsos SK |
|
50m |
1:10.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
50m |
1:10.21 |
74 |
2 |
Sigrid Steen |
1999 |
|
Vestbyen |
|
50m |
1:10.09 |
293 |
3 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:09.81 |
79 |
4 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
1:09.18 |
276 |
5 |
Evelina Loftén |
1996 |
AY9296 |
SKURU IK |
|
50m |
1:09.46 |
493 |
6 |
Nora Daldorff |
1994 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:10.04 |
166 |
7 |
Ragnhild Kleppestrand |
1999 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:10.19 |
472 |
8 |
Maud S Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:10.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
1 |
Elisabeth Hagen Solberg |
1997 |
|
Namsos SK |
|
50m |
1:09.14 |
107 |
2 |
Hanna Heinloo |
1999 |
|
ASK |
|
50m |
1:09.08 |
325 |
3 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:09.00 |
71 |
4 |
Ane Viken Refseth |
2000 |
|
Vestbyen |
|
50m |
1:08.75 |
224 |
5 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.83 |
468 |
6 |
Oda Sem Austmo |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:09.04 |
31 |
7 |
Sarah Hürden |
2001 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:09.10 |
340 |
8 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.45 |
271 |
2 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
50m |
1:08.40 |
476 |
3 |
Kristina Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:08.15 |
102 |
4 |
Siri Strand Brustad |
1998 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:07.95 |
439 |
5 |
Hanne Melin-Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:08.10 |
295 |
6 |
Anna Gustafson |
1997 |
BJ8297 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.15 |
354 |
7 |
Dersim Esmaelzadeh |
1999 |
AN6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.45 |
274 |
8 |
Frida Kimander |
1999 |
AE1499 |
SKURU IK |
|
50m |
1:08.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
470 |
1 |
Aurora M Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:07.77 |
95 |
2 |
Karoline Hansen |
1999 |
|
Fauske SK |
|
50m |
1:07.73 |
26 |
3 |
Meribel Saar |
2000 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:07.50 |
105 |
4 |
Birgit Saliste |
2000 |
|
ASK |
|
50m |
1:07.18 |
374 |
5 |
Ellinor Lantz |
1999 |
AK6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.30 |
402 |
6 |
Linn Thomessen |
1999 |
BE1299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.62 |
382 |
7 |
Vanessa Nordling |
1998 |
AI1498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.76 |
445 |
8 |
Hilde Camilla Lænd |
1995 |
|
Namsos SK |
|
50m |
1:07.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Cecilie Klingenberg |
2000 |
|
Tromsø SK |
|
50m |
1:07.06 |
104 |
2 |
Ida Tomine Glomsaker |
1997 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:07.04 |
286 |
3 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
50m |
1:06.92 |
477 |
4 |
Vilde Holan Bye |
1995 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:06.51 |
108 |
5 |
Ilona Maide |
2001 |
|
ASK |
|
50m |
1:06.80 |
328 |
6 |
Malin Nilsson |
1995 |
AF7495 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:06.95 |
491 |
7 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:07.05 |
17 |
8 |
Malene Fjeldstad |
2000 |
|
Tromsø SK |
|
50m |
1:07.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:06.29 |
64 |
2 |
Marte Fjellet |
1995 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:06.24 |
66 |
3 |
Marie Malvik |
1997 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:05.95 |
330 |
4 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:05.47 |
348 |
5 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:05.86 |
13 |
6 |
Ellen Fagermo |
2000 |
|
Narvik SK |
|
25m |
1:06.08 |
106 |
7 |
Reelika Tüür |
1998 |
|
ASK |
|
50m |
1:06.26 |
219 |
8 |
Paula Oscarsson |
1999 |
BE0899 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:06.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:05.23 |
1 |
2 |
Ylva Sjölund |
1998 |
|
SCRaseborg |
|
50m |
1:05.15 |
321 |
3 |
Sofia Jansson |
1994 |
AH6294 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:04.94 |
65 |
4 |
Stine Marie Karlberg |
1999 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
1:04.55 |
307 |
5 |
Madeleine Svensson |
1997 |
AJ3697 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:04.55 |
267 |
6 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
50m |
1:05.05 |
80 |
7 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFÅ |
|
25m |
1:05.22 |
475 |
8 |
Cecilie S Jörgensen |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:05.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
501 |
1 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
|
SKURU IK |
|
50m |
1:04.11 |
410 |
2 |
Lisa Wiklund |
1996 |
BJ1496 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.85 |
273 |
3 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
50m |
1:03.33 |
525 |
4 |
Kajsa Spamman |
1999 |
|
VÄSBY SS |
|
50m |
1:03.00 |
383 |
5 |
Josefine Norlin |
1996 |
AM2696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.28 |
283 |
6 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
50m |
1:03.75 |
172 |
7 |
Benedikte Överland |
1999 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:04.06 |
259 |
8 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
50m |
1:04.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Marie Överland |
1994 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:02.93 |
373 |
2 |
Vilma Lagebro |
1996 |
AW6696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:02.10 |
24 |
3 |
Karin Iilane |
1996 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:01.73 |
375 |
4 |
Josefin Lantz |
1996 |
AW5696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.76 |
25 |
5 |
Karleen Kersa |
1996 |
|
TOPSC |
|
50m |
1:01.38 |
305 |
6 |
Jennifer Schwartz |
1994 |
AD8694 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:01.79 |
16 |
7 |
Emilie Elise Woll |
1996 |
|
Narvik SK |
|
25m |
1:02.89 |
479 |
8 |
Malin S Tömmervik |
1994 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:02.99 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
06 juli 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:12 |
|