Ohjelma Stockholm Summer Games 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 104, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Kersa Karleen | 1996 | TOPSC | 50 m | 27.44 | ||
2 | 24 | Iilane Karin | 1996 | TOPSC | 50 m | 27.81 | ||
3 | 383 | Norlin Josefine | 1996 | VÄSBY SS | AM2696 | 25 m | 27.87 | |
4 | 305 | Schwartz Jennifer | 1994 | STRÄNGNÄS | AD8694 | 25 m | 27.97 | |
5 | 173 | Överland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 28.22 | ||
6 | 375 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 28.42 | |
7 | 172 | Överland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 28.57 | ||
8 | 299 | Idesten Frida | 1995 | STRÄNGNÄS | AD6495 | 25 m | 28.59 | |
9 | 16 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 25 m | 28.64 | ||
10 | 373 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 28.93 | |
11 | 218 | Näsén Karolina | 1996 | SK ÄGIR | AO0296 | 25 m | 29.03 | |
12 | 29 | Markvardt Margaret | 2000 | TOPSC | 50 m | 29.10 | ||
13 | 65 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 50 m | 29.36 | ||
14 | 479 | Tömmervik Malin S | 1994 | TS&LK | 50 m | 29.47 | ||
15 | 311 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 50 m | 29.57 | |
16 | 64 | Fjellet Marte | 1995 | Porsgrunn | 50 m | 29.58 | ||
17 | 477 | Holan Bye Vilde | 1995 | TS&LK | 50 m | 29.59 | ||
18 | 273 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 50 m | 29.62 | |
19 | 410 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 29.62 | |
20 | 80 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 29.65 | |
21 | 31 | Hürden Sarah | 2001 | TOPSC | 50 m | 29.75 | ||
22 | 100 | Holtan Sara | 1995 | Fauske SK | 50 m | 29.75 | ||
23 | 321 | Jansson Sofia | 1994 | TROLLHÄTTA | AH6294 | 50 m | 29.79 | |
24 | 330 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 29.81 | |
25 | 307 | Svensson Madeleine | 1997 | STRÄNGNÄS | AJ3697 | 25 m | 30.01 | |
26 | 13 | Fagermo Ellen | 2000 | Narvik SK | 25 m | 30.02 | ||
27 | 17 | Fjeldstad Malene | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 30.20 | ||
28 | 26 | Saar Meribel | 2000 | TOPSC | 50 m | 30.20 | ||
29 | 445 | Lænd Hilde Camilla | 1995 | Namsos SK | 50 m | 30.29 | ||
30 | 106 | Tüür Reelika | 1998 | ASK | 50 m | 30.40 | ||
31 | 108 | Maide Ilona | 2001 | ASK | 50 m | 30.43 | ||
32 | 268 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 50 m | 30.46 | |
33 | 104 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 30.47 | ||
34 | 107 | Heinloo Hanna | 1999 | ASK | 50 m | 30.53 | ||
35 | 66 | Malvik Marie | 1997 | Porsgrunn | 50 m | 30.57 | ||
36 | 19 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 30.60 | ||
37 | 400 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 30.61 | |
38 | 475 | Jörgensen Cecilie S | 1998 | TS&LK | 50 m | 30.62 | ||
39 | 348 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 30.63 | |
40 | 259 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 50 m | 30.64 | |
41 | 221 | Åhlen Julia | 1997 | SK ÄGIR | BO6497 | 25 m | 30.67 | |
42 | 315 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 50 m | 30.73 | |
43 | 382 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 30.73 | |
44 | 374 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 30.80 | |
45 | 470 | Wannebo Aurora M | 1998 | TS&LK | 50 m | 30.81 | ||
46 | 102 | Brustad Siri Strand | 1998 | Fauske SK | 50 m | 30.82 | ||
47 | 328 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 50 m | 30.83 | |
48 | 444 | Solberg Elisabeth Hagen | 1997 | Namsos SK | 50 m | 30.85 | ||
49 | 295 | Gustafson Anna | 1997 | STRÄNGNÄS | BJ8297 | 25 m | 30.86 | |
50 | 219 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 50 m | 30.87 | |
51 | 105 | Saliste Birgit | 2000 | ASK | 50 m | 30.89 | ||
52 | 286 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 50 m | 30.97 | |
53 | 55 | Luuk Ele-Riin | 2000 | BRIIS | 50 m | 31.00 | ||
54 | 439 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 50 m | 31.18 | |
55 | 402 | Thomessen Linn | 1999 | VÄSBY SS | BE1299 | 25 m | 31.26 | |
56 | 271 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 50 m | 31.28 | |
57 | 293 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 31.32 | |
58 | 153 | Savila Gerli | 2000 | SHARK | 50 m | 31.41 | ||
59 | 340 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 31.42 | |
60 | 333 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 25 m | 31.48 | |
61 | 59 | Telgma Teele | 2000 | BRIIS | 50 m | 31.50 | ||
62 | 101 | Holm Sigrid Kosmo | 1996 | Fauske SK | 50 m | 31.59 | ||
63 | 476 | Mora Kristina | 1997 | TS&LK | 50 m | 31.59 | ||
64 | 274 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 50 m | 31.66 | |
65 | 71 | Refseth Ane Viken | 2000 | Vestbyen | 50 m | 31.74 | ||
66 | 384 | Norlin Julia | 1998 | VÄSBY SS | AG0498 | 25 m | 31.77 | |
67 | 289 | Östling Emmy | 2001 | SS MORA | AI8401 | 25 m | 31.78 | |
68 | 353 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 31.80 | |
69 | 472 | Nestgaard Maud S | 2000 | TS&LK | 50 m | 31.84 | ||
70 | 493 | Daldorff Nora | 1994 | Kirkenes | 50 m | 31.87 | ||
71 | 168 | Nygaard Eline | 2000 | Vestkant | 50 m | 31.90 | ||
72 | 214 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | 31.92 | |
73 | 354 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 31.96 | |
74 | 111 | Varvas Laura-Lotte | 2001 | ASK | 50 m | 32.05 | ||
75 | 279 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 50 m | 32.07 | |
76 | 58 | Andla Laura | 2001 | BRIIS | 50 m | 32.10 | ||
77 | 455 | Grimstad Ida | 1996 | Horten SK | 50 m | 32.15 | ||
78 | 364 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 50 m | 32.21 | |
79 | 325 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 32.23 | |
80 | 284 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 32.24 | |
81 | 443 | Båfjord Elin Synnøve | 1999 | Namsos SK | 50 m | 32.25 | ||
82 | 302 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 32.29 | |
83 | 261 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 50 m | 32.32 | |
84 | 474 | Volden Karolin | 2001 | TS&LK | 50 m | 32.39 | ||
85 | 56 | Priidel Melissa | 2002 | BRIIS | 50 m | 32.40 | ||
86 | 442 | Olsen Christine Elvestad | 1998 | Namsos SK | 50 m | 32.48 | ||
87 | 332 | Styrenius Lovisa | 1997 | TROLLHÄTTA | AC3497 | 50 m | 32.49 | |
88 | 468 | Austmo Auda Sem | 2000 | TS&LK | 50 m | 32.51 | ||
89 | 170 | Vindenes Ingvild | 1999 | Vestkant | 50 m | 32.55 | ||
90 | 164 | Gjerstad Jenny Dale | 2000 | Vestkant | 50 m | 32.57 | ||
91 | 504 | Mannsverk Andrea | 1999 | Alta SK | 50 m | 32.59 | ||
92 | 322 | Johansson Amanda | 1997 | TROLLHÄTTA | BJ4497 | 25 m | 32.63 | |
93 | 162 | Bruåsdal Helena Claudia | 2001 | Vestkant | 50 m | 32.68 | ||
94 | 467 | Ernholm Amanda H | 2000 | TS&LK | 50 m | 32.75 | ||
95 | 224 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 32.77 | |
96 | 352 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 32.79 | |
97 | 390 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 32.80 | |
98 | 27 | Sabas Mariann | 2000 | TOPSC | 50 m | 32.84 | ||
99 | 166 | Kleppestrand Ragnhild | 1999 | Vestkant | 50 m | 32.84 | ||
100 | 74 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 32.87 | ||
101 | 362 | Fröberg Moa | 2000 | VÄSBY SS | BE7400 | 25 m | 32.93 | |
102 | 471 | Lervold Höffler Thea | 2000 | TS&LK | 50 m | 33.00 | ||
103 | 372 | Karls Sofia | 2002 | VÄSBY SS | AH7202 | 25 m | 33.03 | |
104 | 478 | Dahle Öfsti Camilla | 1999 | TS&LK | 50 m | 33.09 | ||
105 | 494 | Sesor Christina | 2000 | Kirkenes | 50 m | 33.17 | ||
106 | 167 | Olsen Susanne Moen | 1997 | Vestkant | 50 m | 33.20 | ||
107 | 300 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 33.33 | |
108 | 20 | Mathiassen Louise | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 33.40 | ||
109 | 113 | Palm Mariliis | 2002 | ASK | 50 m | 33.41 | ||
110 | 114 | Tomak Kaia Lis | 2002 | ASK | 50 m | 33.43 | ||
111 | 473 | Elverum Ingrid | 2000 | TS&LK | 50 m | 33.47 | ||
112 | 217 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 33.50 | |
113 | 86 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 33.52 | |
114 | 346 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 33.62 | |
115 | 9 | Eriksen Oda | 1999 | Skjetten | 50 m | 33.66 | ||
116 | 510 | Söderholm Stine | 2000 | Alta SK | 50 m | 33.73 | ||
117 | 282 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 50 m | 33.83 | |
118 | 169 | Pamer Mathilde | 2000 | Vestkant | 50 m | 34.00 | ||
119 | 447 | Bech Karen | 2001 | Namsos SK | 50 m | 34.10 | ||
120 | 57 | Randma Johanna Maria | 2001 | BRIIS | 50 m | 34.17 | ||
121 | 281 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 34.39 | |
122 | 469 | Aadahl Carina | 2000 | TS&LK | 50 m | 34.41 | ||
123 | 163 | Fossheim Hanna Daae | 1998 | Vestkant | 50 m | 34.43 | ||
124 | 409 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 34.43 | |
125 | 326 | Lundqvist-Jenc Emilia | 1999 | TROLLHÄTTA | BK3899 | 25 m | 34.47 | |
126 | 81 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 34.48 | |
127 | 338 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 34.51 | |
128 | 377 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 34.54 | |
129 | 387 | Olsson Josefin | 2001 | VÄSBY SS | AQ7801 | 25 m | 34.57 | |
130 | 118 | Klamas Helena | 2003 | ASK | 50 m | 34.59 | ||
131 | 119 | Tilk Lissy Ann | 2003 | ASK | 50 m | 34.66 | ||
132 | 507 | Johansen Stine Lise | 2000 | Alta SK | 50 m | 34.66 | ||
133 | 438 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 34.71 | |
134 | 449 | Reistadbakk Maria | 1999 | Namsos SK | 50 m | 34.86 | ||
135 | 112 | Trööp Katariina | 2001 | ASK | 50 m | 34.96 | ||
136 | 21 | Richardsen Helena | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 35.09 | ||
137 | 155 | Ööbik Mia | 2001 | SHARK | 50 m | 35.13 | ||
138 | 393 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 35.32 | |
139 | 395 | Rosenberg Felicia | 2002 | VÄSBY SS | AH8202 | 25 m | 35.33 | |
140 | 509 | Svea Andrine | 2000 | Alta SK | 50 m | 35.34 | ||
141 | 366 | Gustavsson Felicia | 1999 | VÄSBY SS | AW0699 | 25 m | 35.51 | |
142 | 319 | Faarinen Lovisa | 1999 | TROLLHÄTTA | BF6299 | 25 m | 35.72 | |
143 | 386 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | 35.77 | |
144 | 407 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 35.83 | |
145 | 341 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 36.03 | |
146 | 404 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 36.04 | |
147 | 324 | Kottusch Loella | 2000 | TROLLHÄTTA | AU1400 | 25 m | 36.09 | |
148 | 209 | Abrahamsson Saga | 2000 | SK ÄGIR | AK9400 | 25 m | 36.17 | |
149 | 222 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 36.19 | |
150 | 99 | Pavall Ronja | 2002 | Fauske SK | 50 m | 36.26 | ||
151 | 115 | Lillepuu Laura | 2003 | ASK | 50 m | 36.29 | ||
152 | 258 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 50 m | 36.32 | |
153 | 165 | Hopland Iselin Nord | 1997 | Vestkant | 50 m | 36.42 | ||
154 | 109 | Reiman Elisabeth | 2001 | ASK | 50 m | 36.45 | ||
155 | 391 | Persson Emelie | 2002 | VÄSBY SS | AS9402 | 25 m | 36.46 | |
156 | 327 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 25 m | 36.58 | |
157 | 367 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 36.59 | |
158 | 260 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 50 m | 36.61 | |
159 | 378 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 36.61 | |
160 | 116 | Nurk Mena Nelly | 2003 | ASK | 50 m | 36.72 | ||
161 | 329 | Robertsson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 25 m | 36.80 | |
162 | 371 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 37.00 | |
163 | 89 | Rossi Andrea Henriette | 2001 | Fauske SK | 50 m | 37.20 | ||
164 | 350 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 37.34 | |
165 | 121 | Zirk Heleri | 2004 | ASK | 50 m | 37.35 | ||
166 | 401 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | 37.45 | |
167 | 34 | Freiberg Karolina Johanna | 2002 | TOPSC | 50 m | 37.52 | ||
168 | 117 | Kivirähk Kai Liis | 2003 | ASK | 50 m | 37.61 | ||
169 | 265 | Fors Moa | 2001 | SKURU IK | AO8601 | 25 m | 37.67 | |
170 | 347 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 37.89 | |
171 | 35 | Salm Sanne | 2002 | TOPSC | 50 m | 37.90 | ||
172 | 36 | Vutt Hanna-Grete | 2003 | TOPSC | 50 m | 38.00 | ||
173 | 226 | Enström Jessica | 1999 | SK NEPTUN | BE6299 | 25 m | 38.15 | |
174 | 244 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 38.15 | |
175 | 399 | Sörgardt Klara | 2001 | VÄSBY SS | AQ4801 | 25 m | 38.15 | |
176 | 187 | Welander Moa | 2000 | KANAANS SS | BG0400 | 25 m | 38.17 | |
177 | 242 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | 38.17 | |
178 | 228 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 50 m | 38.29 | |
179 | 246 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 25 m | 38.45 | |
180 | 91 | Fauli Emma | 2001 | Fauske SK | 50 m | 38.75 | ||
181 | 233 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 50 m | 38.81 | |
182 | 30 | Tammemets Jana | 2001 | TOPSC | 50 m | 39.00 | ||
183 | 90 | Rossi Dina Indianna | 1999 | Fauske SK | 50 m | 39.04 | ||
184 | 358 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 39.16 | |
185 | 225 | Aronsson Sunanda | 2002 | SK NEPTUN | AQ7802 | 25 m | 39.23 | |
186 | 177 | Genberg Alva | 2002 | HUDIKSVALL | AN4602 | 25 m | 39.43 | |
187 | 392 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 39.51 | |
188 | 492 | Jessen Sabrina | 2003 | Alta SK | 50 m | 40.10 | ||
189 | 503 | Martnes Andrea | 2001 | Alta SK | 50 m | 40.10 | ||
190 | 87 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 40.21 | |
191 | 231 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 40.43 | |
192 | 220 | Skårstedt Hanna | 2001 | SK ÄGIR | AT3601 | 25 m | 40.72 | |
193 | 37 | Tamm Elisa | 2003 | TOPSC | 50 m | 40.80 | ||
194 | 213 | Boman Alicia | 2002 | SK ÄGIR | AY9802 | 25 m | 40.93 | |
195 | 212 | Blücher Greta | 2003 | SK ÄGIR | AG1403 | 50 m | 40.97 | |
196 | 182 | Eriksson Madicken | 2003 | KANAANS SS | AX8203 | 25 m | 41.72 | |
197 | 97 | Skår Maria | 2000 | Fauske SK | 50 m | 41.74 | ||
198 | 344 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 41.86 | |
199 | 294 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 41.88 | |
200 | 357 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 41.92 | |
201 | 285 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 50 m | 42.58 | |
202 | 323 | Kottusch Lithea | 2003 | TROLLHÄTTA | AC4403 | 25 m | 42.69 | |
203 | 193 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 25 m | 42.81 | |
204 | 183 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 25 m | 43.41 | |
205 | 505 | Karlsen Jorid | 2001 | Alta SK | 50 m | 43.50 | ||
206 | 306 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 43.89 | |
207 | 290 | Billström Minna | 2001 | STRÄNGNÄS | BH8201 | 25 m | 44.06 | |
208 | 185 | pettersson ester | 2005 | KANAANS SS | AD6405 | 25 m | 44.84 | |
209 | 120 | Mändmets Liis | 2003 | ASK | 50 m | 45.26 | ||
210 | 157 | Aabrams Eva Lotta | 2005 | SHARK | 50 m | 48.07 | ||
211 | 156 | Roosmann Kertu Triin | 2002 | SHARK | 50 m | 48.27 | ||
212 | 197 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 48.60 | |
213 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 50.46 | |
214 | 180 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 53.23 | |
215 | 317 | Bodebring Tuva | 2003 | TROLLHÄTTA | AM5203 | 25 m | 55.31 | |
216 | 175 | Demir Nellie | 2004 | HUDIKSVALL | AM1604 | 25 m | 55.76 | |
217 | 200 | Wernerman Bianca | 2004 | ÖSMO SS | AE8404 | 25 m | 56.71 | |
218 | 178 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 56.76 | |
219 | 85 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 25 m | 56.94 | ||
220 | 198 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 25 m | 59.39 | |
221 | 189 | Aly Maja | 2002 | ÖSMO SS | BF5802 | 50 m | ||
222 | 196 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 50 m | ||
223 | 227 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | ||
224 | 501 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | 50 m | 29.36 | EFT | |
225 | 491 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 32.01 | EFT |
226 | 487 | Persson Wilma | 1999 | SK ÄGIR | BL0899 | 50 m | 34.83 | EFT |
227 | 287 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 50 m | 37.68 | EFT |
228 | 485 | Thörn Daphne | 1998 | KANAANS SS | BO4698 | 50 m | EFT | |
229 | 488 | Abrahamsson Sánchez Benita | 2001 | SK NEPTUN | BQ2801 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 03 juli 2013 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 19:29 |