Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 30, 100m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Alexander Son |
2000 |
AU8900 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:33.49 |
73 |
2 |
Henry Tossavainen |
2001 |
AE0901 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:29.42 |
171 |
3 |
Olle Gunnarsson |
2000 |
AR3500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.42 |
4 |
4 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.50 |
91 |
5 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:26.53 |
268 |
6 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
POLISEN |
|
25m |
1:28.19 |
265 |
7 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
POLISEN |
|
50m |
1:33.49 |
32 |
8 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:35.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Edvin Nordling |
2000 |
AV2100 |
POLISEN |
|
25m |
1:21.39 |
55 |
2 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:19.76 |
34 |
3 |
Oscar Andersson |
2000 |
AJ1900 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:19.27 |
276 |
4 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
POLISEN |
|
50m |
1:18.87 |
166 |
5 |
Marcus Boman |
2000 |
AE4700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.12 |
170 |
6 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.75 |
253 |
7 |
Oscar Grönqvist |
2000 |
AU9300 |
POLISEN |
|
50m |
1:20.52 |
51 |
8 |
Robert Hellberg |
2001 |
AE7701 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:23.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
1:16.09 |
167 |
2 |
Daniel Coleman |
2000 |
AP0700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:14.32 |
173 |
3 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:14.05 |
10 |
4 |
Oscar Johansson |
2000 |
AN1500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.13 |
238 |
5 |
Erik Andersson |
2001 |
AG6701 |
POLISEN |
|
50m |
1:12.74 |
27 |
6 |
Elias Gipperth |
2000 |
AF9900 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:14.22 |
109 |
7 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:15.73 |
273 |
8 |
Erik Sidén |
2000 |
AN4100 |
POLISEN |
|
50m |
1:17.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Niklas Steinholtz |
2000 |
AK4100 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:09.01 |
191 |
2 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:08.73 |
15 |
3 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:06.14 |
164 |
4 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:04.21 |
23 |
5 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:05.81 |
24 |
6 |
Kaspar Zalomski |
2000 |
AK7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.20 |
245 |
7 |
Alexander Dimitriou |
2000 |
AQ6900 |
POLISEN |
|
50m |
1:08.75 |
156 |
8 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:10.03 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:20 |
|