Program för TYR Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 54.01 | |
2 | 308 | Christerson Jakob | 1992 | SK HAJEN | AK9992 | 50 m | 54.65 | |
3 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 56.31 | |
4 | 530 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 56.38 | |
5 | 609 | Andersson Arvidsson Marcus | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 56.66 | |
6 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 57.54 | |
7 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 57.85 | |
8 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 58.03 | |
9 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 50 m | 58.29 | |
10 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 58.39 | ||
11 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 58.43 | |
12 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 58.49 | ||
13 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 58.66 | |
14 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 58.98 | |
15 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 59.03 | |
16 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 59.46 | |
17 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 59.48 | |
18 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 25 m | 59.49 | |
19 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 59.68 | ||
20 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:01.41 | |
21 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 50 m | 1:01.48 | |
22 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 1:02.17 | |
23 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 1:02.27 | |
24 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:02.30 | |
25 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:02.36 | |
26 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 1:02.46 | |
27 | 460 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 1:02.54 | |
28 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:02.65 | ||
29 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:02.78 | |
30 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:03.24 | ||
31 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:03.51 | |
32 | 441 | Al-Raiss Ali | 1998 | MKK | AP9598 | 25 m | 1:03.63 | |
33 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 25 m | 1:03.84 | |
34 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:04.18 | ||
35 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:04.51 | ||
36 | 415 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 1:04.73 | |
37 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:04.76 | |
38 | 543 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 1:04.77 | |
39 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 25 m | 1:04.83 | |
40 | 492 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:04.97 | |
41 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:05.16 | |
42 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:05.16 | ||
43 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:05.69 | |
44 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 50 m | 1:05.69 | |
45 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:05.76 | |
46 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 1:06.13 | |
47 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 1:06.45 | |
48 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:06.45 | ||
49 | 671 | Lefdalsnes Per Alexander | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:07.02 | ||
50 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:07.19 | ||
51 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:07.41 | |
52 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 1:07.46 | |
53 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:07.50 | ||
54 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 50 m | 1:07.56 | |
55 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:07.61 | ||
56 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:08.09 | |
57 | 378 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 50 m | 1:08.42 | |
58 | 574 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:08.70 | |
59 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 1:08.71 | |
60 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:08.74 | |
61 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 1:09.02 | |
62 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:09.42 | ||
63 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:09.78 | |
64 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:10.44 | ||
65 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 1:10.69 | |
66 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:10.81 | |
67 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 1:12.48 | |
68 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 1:12.71 | |
69 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.54 | ||
70 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:13.55 | |
71 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.58 | ||
72 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 1:14.19 | |
73 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:14.77 | |
74 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 50 m | 1:15.34 | |
75 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:15.39 | |
76 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 25 m | 1:15.47 | |
77 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | 1:15.52 | |
78 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:15.66 | |
79 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 1:15.98 | |
80 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:16.21 | |
81 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:16.24 | |
82 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:16.87 | |
83 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 1:16.96 | |
84 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:17.56 | |
85 | 576 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:17.58 | |
86 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:17.77 | |
87 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:18.41 | |
88 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 1:18.79 | |
89 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 1:18.98 | |
90 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:19.04 | |
91 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:19.63 | |
92 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 1:20.00 | |
93 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:20.34 | |
94 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:20.48 | |
95 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:21.58 | |
96 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 50 m | 1:22.03 | |
97 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.74 | |
98 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 1:22.95 | |
99 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 1:23.31 | |
100 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:23.35 | ||
101 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:25.30 | |
102 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:26.94 | |
103 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:29.63 | |
104 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 1:29.86 | |
105 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:31.42 | |
106 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:32.09 | |
107 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 25 m | 1:35.84 | |
108 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 1:38.73 | |
109 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 25 m | 1:44.39 | |
110 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:48.15 | |
111 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:49.40 | |
112 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 50 m | ||
113 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 1, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 54.01 | |
2 | 308 | Christerson Jakob | 1992 | SK HAJEN | AK9992 | 50 m | 54.65 | |
3 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 56.31 | |
4 | 530 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 56.38 | |
5 | 609 | Andersson Arvidsson Marcus | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 56.66 | |
6 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 57.54 | |
7 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 57.85 | |
8 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 58.03 | |
9 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 50 m | 58.29 | |
10 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 58.39 | ||
11 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 58.43 | |
12 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 58.49 | ||
13 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 58.66 | |
14 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 58.98 | |
15 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 59.03 | |
16 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 59.46 | |
17 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 59.48 | |
18 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 25 m | 59.49 | |
19 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 59.68 | ||
20 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:01.41 | |
21 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 50 m | 1:01.48 | |
22 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 1:02.17 | |
23 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 1:02.27 | |
24 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:02.30 | |
25 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:02.36 | |
26 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 1:02.46 | |
27 | 460 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 1:02.54 | |
28 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:02.65 | ||
29 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:02.78 | |
30 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:03.24 | ||
31 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:03.51 | |
32 | 441 | Al-Raiss Ali | 1998 | MKK | AP9598 | 25 m | 1:03.63 | |
33 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 25 m | 1:03.84 | |
34 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:04.18 | ||
35 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:04.51 | ||
36 | 415 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 1:04.73 | |
37 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:04.76 | |
38 | 543 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 1:04.77 | |
39 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 25 m | 1:04.83 | |
40 | 492 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:04.97 | |
41 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:05.16 | |
42 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:05.16 | ||
43 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:05.69 | |
44 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 50 m | 1:05.69 | |
45 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:05.76 | |
46 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 1:06.13 | |
47 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 1:06.45 | |
48 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:06.45 | ||
49 | 671 | Lefdalsnes Per Alexander | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:07.02 | ||
50 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:07.19 | ||
51 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:07.41 | |
52 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 1:07.46 | |
53 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:07.50 | ||
54 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 50 m | 1:07.56 | |
55 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:07.61 | ||
56 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:08.09 | |
57 | 378 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 50 m | 1:08.42 | |
58 | 574 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:08.70 | |
59 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 1:08.71 | |
60 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:08.74 | |
61 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 1:09.02 | |
62 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:09.42 | ||
63 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:09.78 | |
64 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:10.44 | ||
65 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 1:10.69 | |
66 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:10.81 | |
67 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 1:12.48 | |
68 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 1:12.71 | |
69 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.54 | ||
70 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:13.55 | |
71 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.58 | ||
72 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 1:14.19 | |
73 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:14.77 | |
74 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 50 m | 1:15.34 | |
75 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:15.39 | |
76 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 25 m | 1:15.47 | |
77 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | 1:15.52 | |
78 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:15.66 | |
79 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 1:15.98 | |
80 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:16.21 | |
81 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:16.24 | |
82 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:16.87 | |
83 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 1:16.96 | |
84 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:17.56 | |
85 | 576 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:17.58 | |
86 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:17.77 | |
87 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:18.41 | |
88 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 1:18.79 | |
89 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 1:18.98 | |
90 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:19.04 | |
91 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:19.63 | |
92 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 1:20.00 | |
93 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:20.34 | |
94 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:20.48 | |
95 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:21.58 | |
96 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 50 m | 1:22.03 | |
97 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.74 | |
98 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 1:22.95 | |
99 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 1:23.31 | |
100 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:23.35 | ||
101 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:25.30 | |
102 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:26.94 | |
103 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:29.63 | |
104 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 1:29.86 | |
105 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:31.42 | |
106 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:32.09 | |
107 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 25 m | 1:35.84 | |
108 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 1:38.73 | |
109 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 25 m | 1:44.39 | |
110 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:48.15 | |
111 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:49.40 | |
112 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 50 m | ||
113 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 2, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:13.17 | |
2 | 680 | Ribgy Lisa | 1994 | HS | 50 m | 2:14.91 | ||
3 | 682 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 50 m | 2:14.91 | |
4 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 2:19.18 | |
5 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 2:20.20 | ||
6 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 2:20.95 | |
7 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 2:21.30 | |
8 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 2:21.79 | |
9 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 2:23.81 | ||
10 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 50 m | 2:24.54 | |
11 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 2:25.62 | |
12 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:26.48 | |
13 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:26.69 | |
14 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:27.06 | ||
15 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:27.55 | |
16 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 50 m | 2:27.76 | |
17 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:27.78 | |
18 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:30.13 | ||
19 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 2:31.46 | |
20 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 2:31.50 | ||
21 | 589 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:31.57 | |
22 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 50 m | 2:32.06 | |
23 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 2:32.32 | |
24 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 2:32.37 | |
25 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 2:34.32 | |
26 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:34.35 | |
27 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 2:34.42 | |
28 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 2:34.68 | ||
29 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 2:34.69 | |
30 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 2:34.78 | |
31 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 2:36.21 | |
32 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:36.52 | |
33 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 2:36.92 | |
34 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 2:37.30 | |
35 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 2:37.59 | |
36 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:37.77 | ||
37 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 2:37.89 | |
38 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:38.30 | |
39 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 2:38.37 | |
40 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:38.42 | |
41 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 2:39.18 | |
42 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:41.26 | |
43 | 583 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 2:41.87 | |
44 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 2:42.08 | |
45 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 2:42.09 | ||
46 | 582 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 50 m | 2:42.21 | |
47 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:43.20 | ||
48 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 2:43.51 | ||
49 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 2:43.84 | |
50 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 2:47.37 | |
51 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 50 m | 2:48.02 | |
52 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 2:48.91 | |
53 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 2:49.02 | |
54 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:50.82 | |
55 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 2:51.50 | |
56 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 2:52.75 | |
57 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 2:53.54 | |
58 | 588 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 50 m | 2:53.87 | |
59 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 2:55.24 | ||
60 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:57.33 | |
61 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 3:02.56 | |
62 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 3:12.30 | |
63 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 3:17.01 | |
64 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 3:23.66 | |
65 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 3:24.04 | |
66 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | ||
67 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | ||
68 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 3, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 630 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | as6195 | 50 m | 30.73 | |
2 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 25 m | 33.46 | |
3 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 33.87 | ||
4 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 34.12 | ||
5 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 34.37 | ||
6 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 50 m | 34.54 | |
7 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 35.20 | |
8 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 50 m | 35.32 | |
9 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 35.57 | ||
10 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 25 m | 35.58 | |
11 | 455 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 35.59 | |
12 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 35.74 | ||
13 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 36.32 | |
14 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 36.42 | ||
15 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 36.74 | |
16 | 460 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 36.98 | |
17 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 37.29 | |
18 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 37.43 | |
19 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 37.98 | |
20 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 38.51 | |
21 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 38.66 | |
22 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 38.76 | |
23 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 50 m | 39.27 | |
24 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 39.76 | |
25 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 39.97 | |
26 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 40.00 | |
27 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.50 | ||
28 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 40.93 | |
29 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 50 m | 40.94 | |
30 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 41.06 | ||
31 | 374 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | 41.59 | |
32 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 41.79 | |
33 | 660 | Beitveit Torstein Navelsaker | 2001 | Lambertset | 50 m | 42.25 | ||
34 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 42.26 | ||
35 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 42.37 | ||
36 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 50 m | 42.89 | |
37 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 42.98 | |
38 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 43.11 | |
39 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 43.33 | |
40 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 43.82 | ||
41 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 25 m | 44.45 | |
42 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 45.30 | |
43 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 45.32 | |
44 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 45.44 | |
45 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 45.60 | |
46 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 45.64 | ||
47 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 46.14 | |
48 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 47.35 | |
49 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 47.41 | ||
50 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 47.57 | |
51 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 47.71 | |
52 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 48.73 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 49.22 | |
54 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 25 m | 49.43 | |
55 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 50.19 | |
56 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 50.61 | |
57 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 51.20 | |
58 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 51.73 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 51.97 | |
60 | 629 | Lundblad William | 2004 | HS | ac9904 | 50 m | 52.90 | |
61 | 679 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 52.90 | ||
62 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 53.10 | |
63 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 53.44 | |
64 | 320 | Cochinescu Felix | 2003 | HS | AI2303 | 25 m | 57.91 | |
65 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 25 m | 59.35 | |
66 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 1:01.89 | |
67 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:13.25 | |
68 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 3, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 630 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | as6195 | 50 m | 30.73 | |
2 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 25 m | 33.46 | |
3 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 33.87 | ||
4 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 34.12 | ||
5 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 34.37 | ||
6 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 50 m | 34.54 | |
7 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 35.20 | |
8 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 50 m | 35.32 | |
9 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 35.57 | ||
10 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 25 m | 35.58 | |
11 | 455 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 35.59 | |
12 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 35.74 | ||
13 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 36.32 | |
14 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 36.42 | ||
15 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 36.74 | |
16 | 460 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 25 m | 36.98 | |
17 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 37.29 | |
18 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 37.43 | |
19 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 37.98 | |
20 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 38.51 | |
21 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 38.66 | |
22 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 38.76 | |
23 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 50 m | 39.27 | |
24 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 39.76 | |
25 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 39.97 | |
26 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 40.00 | |
27 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.50 | ||
28 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 40.93 | |
29 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 50 m | 40.94 | |
30 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 41.06 | ||
31 | 374 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | 41.59 | |
32 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 41.79 | |
33 | 660 | Beitveit Torstein Navelsaker | 2001 | Lambertset | 50 m | 42.25 | ||
34 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 42.26 | ||
35 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 42.37 | ||
36 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 50 m | 42.89 | |
37 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 42.98 | |
38 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 43.11 | |
39 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 43.33 | |
40 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 43.82 | ||
41 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 25 m | 44.45 | |
42 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 45.30 | |
43 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 45.32 | |
44 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 45.44 | |
45 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 45.60 | |
46 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 45.64 | ||
47 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 46.14 | |
48 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 47.35 | |
49 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 47.41 | ||
50 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 47.57 | |
51 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 47.71 | |
52 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 48.73 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 49.22 | |
54 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 25 m | 49.43 | |
55 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 50.19 | |
56 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 50.61 | |
57 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 51.20 | |
58 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 51.73 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 51.97 | |
60 | 629 | Lundblad William | 2004 | HS | ac9904 | 50 m | 52.90 | |
61 | 679 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 52.90 | ||
62 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 53.10 | |
63 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 53.44 | |
64 | 320 | Cochinescu Felix | 2003 | HS | AI2303 | 25 m | 57.91 | |
65 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 25 m | 59.35 | |
66 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 1:01.89 | |
67 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:13.25 | |
68 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 4, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 1:16.81 | |
2 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 1:18.02 | |
3 | 527 | Berglund Olivia | 1998 | SK RAN | AR9898 | 50 m | 1:18.58 | |
4 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:18.61 | |
5 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:20.34 | |
6 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 1:20.46 | |
7 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:21.43 | ||
8 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:21.98 | |
9 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 1:22.59 | ||
10 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 1:23.09 | ||
11 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:23.33 | ||
12 | 433 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 25 m | 1:23.38 | |
13 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:23.54 | ||
14 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.60 | ||
15 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:24.80 | |
16 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:25.18 | |
17 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.63 | ||
18 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:25.88 | |
19 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 1:26.10 | |
20 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:26.20 | |
21 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:26.21 | ||
22 | 463 | Hemby Frida | 1999 | MKK | AR9499 | 25 m | 1:26.62 | |
23 | 537 | Bjerkhagen Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 1:27.23 | |
24 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 1:27.40 | |
25 | 464 | Huynh Felicia | 1999 | MKK | BA0699 | 25 m | 1:27.54 | |
26 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 25 m | 1:28.00 | |
27 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 1:28.12 | |
28 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 1:28.61 | |
29 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:28.63 | |
30 | 540 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 50 m | 1:28.80 | |
31 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 1:28.80 | |
32 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:29.06 | |
33 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:29.62 | |
34 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:30.02 | |
35 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:30.31 | |
36 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:30.36 | |
37 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:30.65 | |
38 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:30.68 | |
39 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:30.82 | ||
40 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 1:31.33 | |
41 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:32.02 | |
42 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 1:32.07 | |
43 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 25 m | 1:32.13 | |
44 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 1:32.78 | |
45 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:32.78 | |
46 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 1:33.29 | ||
47 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 1:33.41 | ||
48 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:34.63 | ||
49 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:34.69 | |
50 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:34.74 | ||
51 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 1:34.78 | |
52 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 1:34.83 | |
53 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 1:36.26 | ||
54 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:36.41 | |
55 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:36.69 | |
56 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:37.33 | |
57 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 1:37.37 | |
58 | 583 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:37.85 | |
59 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:38.02 | |
60 | 526 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:38.30 | |
61 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:38.72 | ||
62 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:39.11 | |
63 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 50 m | 1:39.16 | |
64 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 1:41.20 | |
65 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | 1:41.59 | |
66 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:41.92 | |
67 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 25 m | 1:42.58 | |
68 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 1:42.68 | ||
69 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:44.21 | |
70 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:44.86 | |
71 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:44.99 | |
72 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:45.20 | |
73 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 1:45.42 | |
74 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:46.67 | |
75 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 50 m | 1:48.15 | |
76 | 470 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 25 m | 1:48.50 | |
77 | 354 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 50 m | 1:48.71 | |
78 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 1:49.47 | |
79 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 50 m | 1:49.80 | |
80 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:50.41 | |
81 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 1:50.78 | ||
82 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:51.26 | ||
83 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:51.60 | |
84 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:51.83 | |
85 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:52.33 | |
86 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 1:59.37 | |
87 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | ||
88 | 353 | Olsson Mims | 2002 | HS | BA5402 | 50 m | ||
89 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 50 m | ||
90 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 50 m | ||
91 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 50 m | ||
92 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 4, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 1:16.81 | |
2 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 1:18.02 | |
3 | 527 | Berglund Olivia | 1998 | SK RAN | AR9898 | 50 m | 1:18.58 | |
4 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:18.61 | |
5 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:20.34 | |
6 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 1:20.46 | |
7 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:21.43 | ||
8 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:21.98 | |
9 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 1:22.59 | ||
10 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 1:23.09 | ||
11 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:23.33 | ||
12 | 433 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 25 m | 1:23.38 | |
13 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:23.54 | ||
14 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.60 | ||
15 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:24.80 | |
16 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:25.18 | |
17 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.63 | ||
18 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:25.88 | |
19 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 1:26.10 | |
20 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:26.20 | |
21 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:26.21 | ||
22 | 463 | Hemby Frida | 1999 | MKK | AR9499 | 25 m | 1:26.62 | |
23 | 537 | Bjerkhagen Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 1:27.23 | |
24 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 1:27.40 | |
25 | 464 | Huynh Felicia | 1999 | MKK | BA0699 | 25 m | 1:27.54 | |
26 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 25 m | 1:28.00 | |
27 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 1:28.12 | |
28 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 1:28.61 | |
29 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:28.63 | |
30 | 540 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 50 m | 1:28.80 | |
31 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 1:28.80 | |
32 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:29.06 | |
33 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:29.62 | |
34 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:30.02 | |
35 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:30.31 | |
36 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:30.36 | |
37 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:30.65 | |
38 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:30.68 | |
39 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:30.82 | ||
40 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 1:31.33 | |
41 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:32.02 | |
42 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 1:32.07 | |
43 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 25 m | 1:32.13 | |
44 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 1:32.78 | |
45 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:32.78 | |
46 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 1:33.29 | ||
47 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 1:33.41 | ||
48 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:34.63 | ||
49 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:34.69 | |
50 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:34.74 | ||
51 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 1:34.78 | |
52 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 1:34.83 | |
53 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 1:36.26 | ||
54 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:36.41 | |
55 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:36.69 | |
56 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:37.33 | |
57 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 1:37.37 | |
58 | 583 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:37.85 | |
59 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:38.02 | |
60 | 526 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:38.30 | |
61 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:38.72 | ||
62 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:39.11 | |
63 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 50 m | 1:39.16 | |
64 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 1:41.20 | |
65 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | 1:41.59 | |
66 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:41.92 | |
67 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 25 m | 1:42.58 | |
68 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 1:42.68 | ||
69 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:44.21 | |
70 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:44.86 | |
71 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:44.99 | |
72 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:45.20 | |
73 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 1:45.42 | |
74 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:46.67 | |
75 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 50 m | 1:48.15 | |
76 | 470 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 25 m | 1:48.50 | |
77 | 354 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 50 m | 1:48.71 | |
78 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 1:49.47 | |
79 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 50 m | 1:49.80 | |
80 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:50.41 | |
81 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 1:50.78 | ||
82 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:51.26 | ||
83 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:51.60 | |
84 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:51.83 | |
85 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:52.33 | |
86 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 1:59.37 | |
87 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | ||
88 | 353 | Olsson Mims | 2002 | HS | BA5402 | 50 m | ||
89 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 50 m | ||
90 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 50 m | ||
91 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 50 m | ||
92 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 5, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 530 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 4:58.89 | |
2 | 378 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 6:19.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 1:06.83 | |
2 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 1:08.48 | ||
3 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 1:12.76 | ||
4 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 50 m | 1:12.81 | |
5 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:14.02 | |
6 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:14.57 | |
7 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:15.20 | |
8 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:15.35 | ||
9 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 1:15.64 | |
10 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:15.89 | |
11 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 1:16.17 | |
12 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 1:16.26 | ||
13 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 50 m | 1:16.57 | |
14 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:17.11 | |
15 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 1:17.14 | ||
16 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:17.83 | ||
17 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:18.64 | |
18 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:18.74 | |
19 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 1:19.04 | |
20 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:19.40 | ||
21 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:19.66 | |
22 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 1:19.75 | |
23 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:20.02 | |
24 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:20.23 | ||
25 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 1:20.87 | |
26 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 50 m | 1:23.36 | |
27 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 1:23.39 | |
28 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:23.43 | ||
29 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:25.36 | |
30 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 1:25.95 | |
31 | 585 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 50 m | 1:28.20 | |
32 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 50 m | 1:29.36 | |
33 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 1:29.47 | |
34 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 1:29.75 | ||
35 | 590 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 50 m | 1:30.06 | |
36 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 1:30.34 | ||
37 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:33.77 | |
38 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 1:34.70 | |
39 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:35.14 | ||
40 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 1:35.68 | |
41 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:42.94 | |
42 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:43.36 | |
43 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 1:06.83 | |
2 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 1:08.48 | ||
3 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 1:12.76 | ||
4 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 50 m | 1:12.81 | |
5 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:14.02 | |
6 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:14.57 | |
7 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:15.20 | |
8 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:15.35 | ||
9 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 1:15.64 | |
10 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:15.89 | |
11 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 1:16.17 | |
12 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 1:16.26 | ||
13 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 50 m | 1:16.57 | |
14 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:17.11 | |
15 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 1:17.14 | ||
16 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:17.83 | ||
17 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:18.64 | |
18 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:18.74 | |
19 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 1:19.04 | |
20 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:19.40 | ||
21 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:19.66 | |
22 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 1:19.75 | |
23 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:20.02 | |
24 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:20.23 | ||
25 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 1:20.87 | |
26 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 50 m | 1:23.36 | |
27 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 1:23.39 | |
28 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:23.43 | ||
29 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:25.36 | |
30 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 1:25.95 | |
31 | 585 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 50 m | 1:28.20 | |
32 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 50 m | 1:29.36 | |
33 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 1:29.47 | |
34 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 1:29.75 | ||
35 | 590 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 50 m | 1:30.06 | |
36 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 1:30.34 | ||
37 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:33.77 | |
38 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 1:34.70 | |
39 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:35.14 | ||
40 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 1:35.68 | |
41 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:42.94 | |
42 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:43.36 | |
43 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 1:00.96 | |
2 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 1:03.98 | ||
3 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 1:05.77 | ||
4 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:08.14 | |
5 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 1:08.30 | |
6 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 1:08.58 | |
7 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 1:09.14 | |
9 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:09.55 | |
10 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 1:10.86 | |
11 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:11.60 | |
12 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:11.88 | |
13 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 1:12.43 | |
14 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:12.81 | ||
15 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:13.54 | |
16 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.65 | ||
17 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:13.81 | |
18 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:14.12 | ||
19 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:14.14 | |
20 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:16.09 | |
21 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 1:16.35 | |
22 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 1:16.68 | |
23 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:17.15 | |
24 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 1:17.27 | |
25 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:17.40 | |
26 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:17.56 | |
27 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 1:17.92 | |
28 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:18.37 | |
29 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | 1:18.62 | |
30 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:19.49 | |
31 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 1:19.63 | |
32 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:20.23 | ||
33 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:20.73 | ||
34 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:21.34 | |
35 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:21.73 | |
36 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:22.95 | |
37 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:23.32 | |
38 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:23.71 | ||
39 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:24.21 | ||
40 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.33 | ||
41 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:24.81 | |
42 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:25.14 | |
43 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.34 | ||
44 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:26.00 | |
45 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:26.56 | |
46 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 1:26.58 | |
47 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:26.98 | |
48 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 1:27.98 | |
49 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:29.51 | |
50 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 1:30.02 | |
51 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 1:30.08 | |
52 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:30.13 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:30.77 | |
54 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:31.18 | |
55 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:31.29 | ||
56 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:31.62 | |
57 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:31.80 | |
58 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:31.97 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:34.40 | |
60 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 50 m | 1:34.72 | |
61 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:34.80 | |
62 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:35.98 | |
63 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 1:36.68 | |
64 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:36.99 | ||
65 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:38.00 | ||
66 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | 1:38.19 | |
67 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:40.62 | |
68 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 25 m | 1:41.43 | |
69 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:42.91 | |
70 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:49.32 | |
71 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:58.50 | |
72 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 25 m | 2:03.74 | |
73 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 50 m | ||
74 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | ||
75 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
76 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 50 m | ||
77 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 1:00.96 | |
2 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 1:03.98 | ||
3 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 1:05.77 | ||
4 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:08.14 | |
5 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 1:08.30 | |
6 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 1:08.58 | |
7 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 1:09.14 | |
9 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:09.55 | |
10 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 1:10.86 | |
11 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:11.60 | |
12 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:11.88 | |
13 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 1:12.43 | |
14 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:12.81 | ||
15 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:13.54 | |
16 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.65 | ||
17 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:13.81 | |
18 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:14.12 | ||
19 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:14.14 | |
20 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:16.09 | |
21 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 1:16.35 | |
22 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 1:16.68 | |
23 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:17.15 | |
24 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 1:17.27 | |
25 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:17.40 | |
26 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:17.56 | |
27 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 1:17.92 | |
28 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:18.37 | |
29 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | 1:18.62 | |
30 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:19.49 | |
31 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 1:19.63 | |
32 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:20.23 | ||
33 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:20.73 | ||
34 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:21.34 | |
35 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:21.73 | |
36 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:22.95 | |
37 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:23.32 | |
38 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:23.71 | ||
39 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:24.21 | ||
40 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.33 | ||
41 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:24.81 | |
42 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:25.14 | |
43 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.34 | ||
44 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:26.00 | |
45 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:26.56 | |
46 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 1:26.58 | |
47 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:26.98 | |
48 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 1:27.98 | |
49 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:29.51 | |
50 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 1:30.02 | |
51 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 1:30.08 | |
52 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:30.13 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:30.77 | |
54 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:31.18 | |
55 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:31.29 | ||
56 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:31.62 | |
57 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:31.80 | |
58 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:31.97 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:34.40 | |
60 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 50 m | 1:34.72 | |
61 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:34.80 | |
62 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:35.98 | |
63 | 319 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 1:36.68 | |
64 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:36.99 | ||
65 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:38.00 | ||
66 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | 1:38.19 | |
67 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:40.62 | |
68 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 25 m | 1:41.43 | |
69 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:42.91 | |
70 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:49.32 | |
71 | 494 | Sandberg Johan | 2002 | MKK | AN4102 | 25 m | 1:58.50 | |
72 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 25 m | 2:03.74 | |
73 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 50 m | ||
74 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | ||
75 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
76 | 475 | Larsson Lars-Belvin | 2003 | MKK | AI5103 | 50 m | ||
77 | 490 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 8, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 29.86 | |
2 | 680 | Ribgy Lisa | 1994 | HS | 50 m | 31.42 | ||
3 | 682 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 50 m | 31.42 | |
4 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 31.96 | ||
5 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 32.52 | ||
6 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 32.89 | |
7 | 684 | Stoltenborg Sophie | 1993 | HS | AN5493 | 50 m | 33.08 | |
8 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 33.36 | |
9 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 50 m | 33.39 | |
10 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 33.84 | |
11 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 34.00 | ||
12 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 34.01 | |
13 | 461 | Hantorp Felicia | 1995 | MKK | AW7495 | 25 m | 34.15 | |
14 | 307 | Broberg Emma | 1997 | SK HAJEN | BA3297 | 50 m | 34.42 | |
15 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 34.47 | |
16 | 422 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 34.47 | |
17 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 34.59 | |
18 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 34.83 | |
19 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 35.05 | ||
20 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 35.32 | ||
21 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 35.32 | ||
22 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 25 m | 35.36 | |
23 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 35.75 | |
24 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 35.83 | ||
25 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 35.87 | |
26 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 35.88 | ||
27 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 36.06 | |
28 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 36.22 | |
29 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 36.44 | |
30 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 36.46 | ||
31 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 36.51 | |
32 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 36.78 | |
33 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 36.78 | |
34 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 36.82 | |
35 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 37.07 | |
36 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 37.29 | |
37 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 37.60 | ||
38 | 434 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 37.80 | |
39 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 38.10 | |
40 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 38.30 | |
41 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 38.36 | |
42 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 38.40 | |
43 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.44 | ||
44 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 38.61 | |
45 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 38.72 | |
46 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 38.88 | |
47 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 39.00 | |
48 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 39.49 | ||
49 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 39.69 | ||
50 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 39.82 | |
51 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 39.83 | |
52 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 40.23 | |
53 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 50 m | 40.27 | |
54 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 40.32 | |
55 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 40.40 | |
56 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 40.43 | |
57 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 40.71 | |
58 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 40.74 | |
59 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.80 | ||
60 | 482 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 40.97 | |
61 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 41.01 | ||
62 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 41.06 | |
63 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 41.52 | |
64 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 41.67 | |
65 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 42.03 | |
66 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 42.41 | |
67 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 25 m | 42.52 | |
68 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 42.54 | |
69 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 42.59 | ||
70 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 42.60 | |
71 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 42.69 | |
72 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 42.81 | |
73 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 43.15 | |
74 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 43.24 | |
75 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 43.34 | |
76 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 43.64 | |
77 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 43.85 | |
78 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 43.89 | |
79 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 44.46 | |
80 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 45.04 | |
81 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 45.25 | ||
82 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 45.46 | |
83 | 354 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 45.77 | |
84 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 46.00 | ||
85 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 46.11 | |
86 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 46.21 | |
87 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 46.43 | |
88 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 46.50 | |
89 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 46.55 | |
90 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 46.81 | |
91 | 581 | Clair Karolina | 2004 | TRELLEB K | AB1804 | 25 m | 47.87 | |
92 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 25 m | 48.82 | |
93 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 48.86 | |
94 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 49.82 | |
95 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 50.40 | |
96 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 51.41 | |
97 | 677 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEB K | 50 m | 55.87 | ||
98 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | 57.66 | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 8, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 29.86 | |
2 | 680 | Ribgy Lisa | 1994 | HS | 50 m | 31.42 | ||
3 | 682 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 50 m | 31.42 | |
4 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 31.96 | ||
5 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 32.52 | ||
6 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 32.89 | |
7 | 684 | Stoltenborg Sophie | 1993 | HS | AN5493 | 50 m | 33.08 | |
8 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 33.36 | |
9 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 50 m | 33.39 | |
10 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 33.84 | |
11 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 34.00 | ||
12 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 34.01 | |
13 | 461 | Hantorp Felicia | 1995 | MKK | AW7495 | 25 m | 34.15 | |
14 | 307 | Broberg Emma | 1997 | SK HAJEN | BA3297 | 50 m | 34.42 | |
15 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 34.47 | |
16 | 422 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 34.47 | |
17 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 34.59 | |
18 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 34.83 | |
19 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 35.05 | ||
20 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 35.32 | ||
21 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 35.32 | ||
22 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 25 m | 35.36 | |
23 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 35.75 | |
24 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 35.83 | ||
25 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 35.87 | |
26 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 35.88 | ||
27 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 36.06 | |
28 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 36.22 | |
29 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 36.44 | |
30 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 36.46 | ||
31 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 36.51 | |
32 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 36.78 | |
33 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 36.78 | |
34 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 36.82 | |
35 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 37.07 | |
36 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 37.29 | |
37 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 37.60 | ||
38 | 434 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 37.80 | |
39 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 38.10 | |
40 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 38.30 | |
41 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 38.36 | |
42 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 38.40 | |
43 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.44 | ||
44 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 38.61 | |
45 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 38.72 | |
46 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 38.88 | |
47 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 39.00 | |
48 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 39.49 | ||
49 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 39.69 | ||
50 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 39.82 | |
51 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 39.83 | |
52 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 40.23 | |
53 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 50 m | 40.27 | |
54 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 40.32 | |
55 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 40.40 | |
56 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 40.43 | |
57 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 40.71 | |
58 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 40.74 | |
59 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.80 | ||
60 | 482 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 40.97 | |
61 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 41.01 | ||
62 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 41.06 | |
63 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 41.52 | |
64 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 41.67 | |
65 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 42.03 | |
66 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 42.41 | |
67 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 25 m | 42.52 | |
68 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 42.54 | |
69 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 42.59 | ||
70 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 42.60 | |
71 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 42.69 | |
72 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 42.81 | |
73 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 43.15 | |
74 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 43.24 | |
75 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 43.34 | |
76 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 43.64 | |
77 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 43.85 | |
78 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 43.89 | |
79 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 44.46 | |
80 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 45.04 | |
81 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 45.25 | ||
82 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 45.46 | |
83 | 354 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 45.77 | |
84 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 46.00 | ||
85 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 46.11 | |
86 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 46.21 | |
87 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 46.43 | |
88 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 46.50 | |
89 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 46.55 | |
90 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 46.81 | |
91 | 581 | Clair Karolina | 2004 | TRELLEB K | AB1804 | 25 m | 47.87 | |
92 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 25 m | 48.82 | |
93 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 48.86 | |
94 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 49.82 | |
95 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 50.40 | |
96 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 51.41 | |
97 | 677 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEB K | 50 m | 55.87 | ||
98 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | 57.66 | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 2:09.86 | |
2 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 2:24.21 | |
3 | 415 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 2:37.22 | |
4 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:41.16 | |
5 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 2:44.86 | |
6 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:55.60 | ||
7 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 3:01.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 10, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 2:27.55 | |
2 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 2:31.05 | |
3 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:34.93 | |
4 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 2:39.53 | |
5 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:40.28 | ||
6 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:40.48 | |
7 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:43.31 | |
8 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:45.17 | |
9 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:45.25 | |
10 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 2:45.33 | |
11 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 2:45.33 | ||
12 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 2:45.52 | |
13 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 2:46.14 | ||
14 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:46.35 | |
15 | 589 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:46.82 | |
16 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:47.12 | ||
17 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 2:47.42 | |
18 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:48.33 | |
19 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 2:48.51 | ||
20 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:48.82 | |
21 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:48.97 | |
22 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 2:52.14 | ||
23 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 2:53.03 | |
24 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:53.31 | ||
25 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:53.63 | ||
26 | 582 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 2:53.86 | |
27 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 2:54.36 | |
28 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 2:54.61 | |
29 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 2:55.12 | |
30 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:55.32 | |
31 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 2:56.01 | |
32 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 2:56.12 | |
33 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:56.74 | ||
34 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 2:56.79 | |
35 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:56.99 | |
36 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 2:57.60 | |
37 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 2:58.03 | ||
38 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:59.30 | |
39 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 2:59.32 | |
40 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 3:01.87 | |
41 | 315 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | AN7801 | 25 m | 3:02.32 | |
42 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 3:02.47 | |
43 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 3:02.69 | |
44 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 3:02.74 | ||
45 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 50 m | 3:03.87 | |
46 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:04.03 | |
47 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 3:04.28 | |
48 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 3:04.84 | |
49 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 3:05.15 | |
50 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 3:05.89 | |
51 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 3:08.80 | |
52 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 3:13.05 | |
53 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 3:15.38 | ||
54 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 3:16.03 | |
55 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 3:16.51 | |
56 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 3:17.29 | |
57 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 3:21.76 | |
58 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 3:23.13 | |
59 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 3:24.45 | |
60 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 3:30.64 | |
61 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 50 m | 3:34.39 | |
62 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 50 m | ||
63 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | ||
64 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 11, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 4:23.49 | |
2 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 4:27.28 | |
3 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 4:31.45 | |
4 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 4:31.49 | ||
5 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 4:45.79 | ||
6 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 4:49.63 | |
7 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 4:52.41 | |
8 | 543 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 4:59.74 | |
9 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 50 m | 4:59.98 | |
10 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 5:00.10 | |
11 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 5:00.59 | |
12 | 567 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 50 m | 5:00.71 | |
13 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 5:02.00 | ||
14 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 5:08.59 | |
15 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 5:13.22 | ||
16 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 5:15.40 | ||
17 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 5:21.16 | ||
18 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 5:27.87 | ||
19 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 5:44.26 | |
20 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 5:47.39 | ||
21 | 573 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 5:51.19 | |
22 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 5:53.98 | |
23 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 5:58.49 | |
24 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 6:01.11 | ||
25 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | 6:07.13 | |
26 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 6:13.46 | ||
27 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 50 m | 6:14.94 | |
28 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
29 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 50 m | ||
30 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | ||
31 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 12, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 27.25 | |
2 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 25 m | 27.69 | |
3 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 27.75 | ||
4 | 534 | Righult Angelina | 1994 | SK RAN | AC5494 | 50 m | 27.91 | |
5 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 28.39 | |
6 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 28.58 | ||
7 | 422 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 28.59 | |
8 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 28.80 | ||
9 | 540 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 50 m | 28.99 | |
10 | 684 | Stoltenborg Sophie | 1993 | HS | AN5493 | 50 m | 29.18 | |
11 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 29.22 | |
12 | 433 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 25 m | 29.31 | |
13 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 29.31 | |
14 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 50 m | 29.33 | |
15 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 29.45 | |
16 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 25 m | 29.55 | |
17 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 29.57 | |
18 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 29.60 | |
19 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 29.62 | |
20 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 29.68 | |
21 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 29.75 | ||
22 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 29.95 | |
23 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 30.04 | ||
24 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 30.40 | |
25 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 30.44 | ||
26 | 316 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 50 m | 30.48 | |
27 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 50 m | 30.55 | |
28 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 30.57 | |
29 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 30.60 | |
30 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 30.61 | ||
31 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 30.67 | ||
32 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 30.68 | |
33 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 30.76 | ||
34 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 30.77 | |
35 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 30.81 | |
36 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 30.83 | |
37 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 30.88 | |
38 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 30.94 | |
39 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 31.05 | ||
40 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 31.07 | ||
41 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 31.25 | ||
42 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.31 | |
43 | 432 | Styff Amanda | 1997 | SK LÖDDE | BG1497 | 25 m | 31.33 | |
44 | 537 | Bjerkhagen Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 31.36 | |
45 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 31.40 | ||
46 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 31.41 | |
47 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 31.42 | |
48 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 25 m | 31.46 | |
49 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 31.49 | |
50 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 31.53 | |
51 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 31.76 | |
52 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 31.82 | |
53 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 31.82 | |
54 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 31.86 | |
55 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 31.89 | |
56 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 31.90 | |
57 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 31.91 | |
58 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 32.00 | ||
59 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 32.01 | |
60 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 32.16 | |
61 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 32.16 | |
62 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 32.17 | |
63 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 32.21 | |
64 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 32.23 | ||
65 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 32.35 | |
66 | 591 | Ström Julia | 1997 | TRELLEB K | BR4497 | 25 m | 32.36 | |
67 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 32.46 | |
68 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 32.46 | |
69 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 32.46 | ||
70 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 32.50 | |
71 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 50 m | 32.50 | |
72 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 32.58 | |
73 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 32.60 | |
74 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 32.77 | |
75 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 32.81 | |
76 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 50 m | 32.83 | |
77 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 32.87 | |
78 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 50 m | 32.95 | |
79 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 32.98 | |
80 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 32.99 | |
81 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 33.23 | |
82 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 33.23 | ||
83 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 33.24 | |
84 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 33.54 | ||
85 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 33.58 | |
86 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 33.82 | |
87 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 33.83 | |
88 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 33.85 | |
89 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 33.96 | ||
90 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 34.16 | |
91 | 434 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 34.23 | |
92 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 25 m | 34.24 | |
93 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 34.40 | ||
94 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 50 m | 34.49 | |
95 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 34.51 | ||
96 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 34.57 | ||
97 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 50 m | 34.58 | |
98 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 34.61 | |
99 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 34.83 | |
100 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 34.89 | |
101 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 34.92 | |
102 | 353 | Olsson Mims | 2002 | HS | BA5402 | 25 m | 35.29 | |
103 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 35.29 | ||
104 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 50 m | 35.30 | |
105 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 35.36 | |
106 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 35.43 | |
107 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 35.47 | |
108 | 526 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 35.81 | |
109 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 35.84 | |
110 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 35.86 | |
111 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 35.94 | |
112 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 36.03 | |
113 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 36.04 | |
114 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 36.16 | |
115 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 36.24 | |
116 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 36.46 | |
117 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 36.62 | |
118 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 36.72 | |
119 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 37.84 | |
120 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 38.03 | |
121 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 38.44 | |
122 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 39.00 | |
123 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 39.07 | |
124 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 39.19 | |
125 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 39.23 | |
126 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 39.87 | |
127 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 40.52 | |
128 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 25 m | 40.69 | |
129 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 40.79 | ||
130 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 41.29 | |
131 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 42.62 | |
132 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 43.59 | |
133 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 43.62 | |
134 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 44.26 | |
135 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 44.81 | |
136 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 45.22 | |
137 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 45.78 | |
138 | 677 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEB K | 50 m | 47.93 | ||
139 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | 52.95 | ||
140 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 12, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 27.25 | |
2 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 25 m | 27.69 | |
3 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 27.75 | ||
4 | 534 | Righult Angelina | 1994 | SK RAN | AC5494 | 50 m | 27.91 | |
5 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 28.39 | |
6 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 28.58 | ||
7 | 422 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 28.59 | |
8 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 28.80 | ||
9 | 540 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 50 m | 28.99 | |
10 | 684 | Stoltenborg Sophie | 1993 | HS | AN5493 | 50 m | 29.18 | |
11 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 29.22 | |
12 | 433 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 25 m | 29.31 | |
13 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 29.31 | |
14 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 50 m | 29.33 | |
15 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 29.45 | |
16 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 25 m | 29.55 | |
17 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 29.57 | |
18 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 29.60 | |
19 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 29.62 | |
20 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 29.68 | |
21 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 29.75 | ||
22 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 29.95 | |
23 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 30.04 | ||
24 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 30.40 | |
25 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 30.44 | ||
26 | 316 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 50 m | 30.48 | |
27 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 50 m | 30.55 | |
28 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 30.57 | |
29 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 30.60 | |
30 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 30.61 | ||
31 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 30.67 | ||
32 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 30.68 | |
33 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 30.76 | ||
34 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 30.77 | |
35 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 30.81 | |
36 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 30.83 | |
37 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 30.88 | |
38 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 30.94 | |
39 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 31.05 | ||
40 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 31.07 | ||
41 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 31.25 | ||
42 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.31 | |
43 | 432 | Styff Amanda | 1997 | SK LÖDDE | BG1497 | 25 m | 31.33 | |
44 | 537 | Bjerkhagen Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 31.36 | |
45 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 31.40 | ||
46 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 31.41 | |
47 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 31.42 | |
48 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 25 m | 31.46 | |
49 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 31.49 | |
50 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 31.53 | |
51 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 31.76 | |
52 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 31.82 | |
53 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 31.82 | |
54 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 31.86 | |
55 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 31.89 | |
56 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 31.90 | |
57 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 31.91 | |
58 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 32.00 | ||
59 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 32.01 | |
60 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 32.16 | |
61 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 32.16 | |
62 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 32.17 | |
63 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 32.21 | |
64 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 32.23 | ||
65 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 32.35 | |
66 | 591 | Ström Julia | 1997 | TRELLEB K | BR4497 | 25 m | 32.36 | |
67 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 32.46 | |
68 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 32.46 | |
69 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 32.46 | ||
70 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 32.50 | |
71 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 50 m | 32.50 | |
72 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 32.58 | |
73 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 32.60 | |
74 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 32.77 | |
75 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 32.81 | |
76 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 50 m | 32.83 | |
77 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 32.87 | |
78 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 50 m | 32.95 | |
79 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 32.98 | |
80 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 32.99 | |
81 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 33.23 | |
82 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 33.23 | ||
83 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 33.24 | |
84 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 33.54 | ||
85 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 33.58 | |
86 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 33.82 | |
87 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 33.83 | |
88 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 33.85 | |
89 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 33.96 | ||
90 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 34.16 | |
91 | 434 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 34.23 | |
92 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 25 m | 34.24 | |
93 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 34.40 | ||
94 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 50 m | 34.49 | |
95 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 34.51 | ||
96 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 34.57 | ||
97 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 50 m | 34.58 | |
98 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 34.61 | |
99 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 34.83 | |
100 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 34.89 | |
101 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 34.92 | |
102 | 353 | Olsson Mims | 2002 | HS | BA5402 | 25 m | 35.29 | |
103 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 35.29 | ||
104 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 50 m | 35.30 | |
105 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 35.36 | |
106 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 35.43 | |
107 | 414 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 35.47 | |
108 | 526 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 35.81 | |
109 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 35.84 | |
110 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 35.86 | |
111 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 35.94 | |
112 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 36.03 | |
113 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 36.04 | |
114 | 473 | Kron Larsson Alice | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 36.16 | |
115 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 36.24 | |
116 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 36.46 | |
117 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 36.62 | |
118 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 36.72 | |
119 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 37.84 | |
120 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 38.03 | |
121 | 338 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 38.44 | |
122 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 39.00 | |
123 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 39.07 | |
124 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 39.19 | |
125 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 39.23 | |
126 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 39.87 | |
127 | 364 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 40.52 | |
128 | 499 | Torres Melina | 2003 | MKK | AS1203 | 25 m | 40.69 | |
129 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 40.79 | ||
130 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 41.29 | |
131 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 42.62 | |
132 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 43.59 | |
133 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 43.62 | |
134 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 44.26 | |
135 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 44.81 | |
136 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 45.22 | |
137 | 610 | Lind Olafsdottir Kristjana | 2002 | MKK | BA9602 | 50 m | 45.78 | |
138 | 677 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEB K | 50 m | 47.93 | ||
139 | 678 | Biewer Wanja | 2003 | TRELLEB K | 50 m | 52.95 | ||
140 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 13, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 2:35.87 | ||
2 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 2:40.56 | ||
3 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 2:44.91 | |
4 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:45.99 | ||
5 | 455 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 2:46.41 | |
6 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 2:47.65 | |
7 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 2:51.38 | |
8 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 2:54.71 | ||
9 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 2:55.59 | ||
10 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 2:56.63 | |
11 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 50 m | 3:07.07 | |
12 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 3:07.46 | |
13 | 574 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 3:08.00 | |
14 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 3:08.53 | ||
15 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 3:10.77 | |
16 | 374 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 3:12.15 | |
17 | 660 | Beitveit Torstein Navelsaker | 2001 | Lambertset | 50 m | 3:12.18 | ||
18 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 3:13.82 | |
19 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 3:16.30 | |
20 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 3:19.30 | |
21 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 3:20.68 | |
22 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 3:28.39 | ||
23 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 3:30.07 | ||
24 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 3:32.85 | ||
25 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 3:36.12 | ||
26 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 3:43.22 | |
27 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 3:44.31 | ||
28 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 50 m | ||
29 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 14, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 2:35.19 | ||
2 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:35.47 | ||
3 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 2:36.84 | ||
4 | 307 | Broberg Emma | 1997 | SK HAJEN | BA3297 | 50 m | 2:40.60 | |
5 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 2:44.73 | ||
6 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 2:46.71 | ||
7 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 2:47.46 | |
8 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:47.75 | |
9 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 2:48.85 | |
10 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 2:50.29 | |
11 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 2:51.17 | |
12 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:51.35 | |
13 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 2:53.39 | |
14 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 2:53.99 | |
15 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:56.19 | |
16 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 2:56.54 | ||
17 | 590 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 50 m | 2:56.83 | |
18 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:57.50 | |
19 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 50 m | 2:58.56 | |
20 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 3:00.34 | |
21 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 3:00.52 | |
22 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 3:00.73 | |
23 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 3:00.95 | ||
24 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 3:01.20 | |
25 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 3:03.92 | |
26 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 3:05.18 | ||
27 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 3:06.44 | ||
28 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 3:07.57 | ||
29 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 3:08.95 | ||
30 | 482 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 3:19.97 | |
31 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 50 m | ||
32 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | ||
33 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 27.73 | |
2 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 27.83 | |
3 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 28.04 | |
4 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 28.49 | |
5 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 29.14 | |
6 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 29.70 | |
7 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 29.82 | ||
8 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 29.87 | ||
9 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 29.88 | ||
10 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 30.57 | ||
11 | 415 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 30.62 | |
12 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 30.72 | |
13 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 30.83 | |
14 | 492 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 30.99 | |
15 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 31.66 | |
16 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 31.76 | |
17 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 32.40 | |
18 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 32.49 | |
19 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 32.55 | ||
20 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 32.56 | ||
21 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 32.72 | ||
22 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 32.73 | |
23 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 32.96 | ||
24 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 33.27 | |
25 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 33.33 | |
26 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 25 m | 33.43 | |
27 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 33.44 | |
28 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 33.49 | |
29 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 25 m | 33.91 | |
30 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 25 m | 34.14 | |
31 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 34.15 | |
32 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 34.25 | |
33 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | 34.25 | |
34 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 34.27 | |
35 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 34.27 | |
36 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 34.37 | |
37 | 441 | Al-Raiss Ali | 1998 | MKK | AP9598 | 25 m | 34.67 | |
38 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 34.71 | ||
39 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 35.01 | |
40 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 35.48 | |
41 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 35.63 | |
42 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 35.95 | |
43 | 487 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 36.01 | |
44 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 36.04 | |
45 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 36.06 | |
46 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 36.17 | |
47 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 36.19 | ||
48 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 36.30 | ||
49 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 36.47 | |
50 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 36.59 | |
51 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 36.71 | |
52 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 37.29 | |
53 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 37.31 | ||
54 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 37.34 | |
55 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.11 | ||
56 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 38.12 | |
57 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 38.37 | |
58 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 38.57 | |
59 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 38.80 | |
60 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 38.83 | |
61 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 39.03 | ||
62 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 39.30 | |
63 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 39.44 | |
64 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 39.74 | ||
65 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 40.39 | ||
66 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 41.08 | |
67 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 41.16 | |
68 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 42.17 | |
69 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 42.82 | |
70 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 42.90 | |
71 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 43.23 | |
72 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 43.31 | |
73 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 43.85 | |
74 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 44.30 | ||
75 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 44.36 | |
76 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 44.50 | |
77 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 50 m | 44.71 | |
78 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 45.35 | |
79 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 45.95 | |
80 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 46.48 | |
81 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | 46.59 | |
82 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 47.11 | |
83 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 47.16 | |
84 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 47.72 | |
85 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 48.88 | |
86 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 49.54 | ||
87 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 57.89 | |
88 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 50 m | ||
89 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 50 m | ||
90 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 50 m | ||
91 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | ||
92 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | ||
93 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 50 m | ||
94 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 27.73 | |
2 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 27.83 | |
3 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 28.04 | |
4 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 28.49 | |
5 | 525 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 29.14 | |
6 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 29.70 | |
7 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 29.82 | ||
8 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 29.87 | ||
9 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 29.88 | ||
10 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 30.57 | ||
11 | 415 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 30.62 | |
12 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 30.72 | |
13 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 30.83 | |
14 | 492 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 30.99 | |
15 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 31.66 | |
16 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 31.76 | |
17 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 32.40 | |
18 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 32.49 | |
19 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 32.55 | ||
20 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 32.56 | ||
21 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 32.72 | ||
22 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 32.73 | |
23 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 32.96 | ||
24 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 33.27 | |
25 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 33.33 | |
26 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 25 m | 33.43 | |
27 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 33.44 | |
28 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 33.49 | |
29 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 25 m | 33.91 | |
30 | 501 | Wemlén Rickard | 2000 | MKK | AF0900 | 25 m | 34.14 | |
31 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 34.15 | |
32 | 423 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 34.25 | |
33 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | 34.25 | |
34 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 34.27 | |
35 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 34.27 | |
36 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 34.37 | |
37 | 441 | Al-Raiss Ali | 1998 | MKK | AP9598 | 25 m | 34.67 | |
38 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 34.71 | ||
39 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 35.01 | |
40 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 35.48 | |
41 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 35.63 | |
42 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 35.95 | |
43 | 487 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 36.01 | |
44 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 36.04 | |
45 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 36.06 | |
46 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 36.17 | |
47 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 36.19 | ||
48 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 36.30 | ||
49 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 36.47 | |
50 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 36.59 | |
51 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 36.71 | |
52 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 37.29 | |
53 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 37.31 | ||
54 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 37.34 | |
55 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.11 | ||
56 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 38.12 | |
57 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 38.37 | |
58 | 349 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 38.57 | |
59 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 38.80 | |
60 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 38.83 | |
61 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 39.03 | ||
62 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 39.30 | |
63 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 39.44 | |
64 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 39.74 | ||
65 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 40.39 | ||
66 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 41.08 | |
67 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 41.16 | |
68 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 42.17 | |
69 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 42.82 | |
70 | 495 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 42.90 | |
71 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 43.23 | |
72 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 43.31 | |
73 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 43.85 | |
74 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 44.30 | ||
75 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 44.36 | |
76 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 44.50 | |
77 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 50 m | 44.71 | |
78 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 45.35 | |
79 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 45.95 | |
80 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 46.48 | |
81 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | 46.59 | |
82 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 47.11 | |
83 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 47.16 | |
84 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 47.72 | |
85 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 48.88 | |
86 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 49.54 | ||
87 | 456 | Gustafsson Simon | 2002 | MKK | AN0102 | 25 m | 57.89 | |
88 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 50 m | ||
89 | 325 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 50 m | ||
90 | 366 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 50 m | ||
91 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | ||
92 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | ||
93 | 491 | Rajkovic Stefan | 2002 | MKK | AN2102 | 50 m | ||
94 | 493 | Salameh Amir | 2001 | MKK | AS5501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 16, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 10:28.51 | ||
2 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 10:31.46 | |
3 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 10:36.14 | |
4 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 10:54.43 | ||
5 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 10:55.15 | |
6 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 10:58.38 | |
7 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 10:59.75 | |
8 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 11:15.11 | |
9 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 11:15.83 | |
10 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 11:20.00 | |
11 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 11:25.21 | |
12 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 11:34.00 | |
13 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 12:07.40 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 17, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 528 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 57.87 | |
2 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 59.22 | |
3 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 1:00.94 | ||
4 | 534 | Righult Angelina | 1994 | SK RAN | AC5494 | 50 m | 1:01.69 | |
5 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 50 m | 1:01.70 | |
6 | 540 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 50 m | 1:01.83 | |
7 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 1:02.57 | |
8 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 1:03.06 | ||
9 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 1:03.16 | |
10 | 422 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 1:03.76 | |
11 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 25 m | 1:04.15 | |
12 | 476 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:04.31 | |
13 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 25 m | 1:04.58 | |
14 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 1:04.64 | ||
15 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:04.72 | |
16 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 1:05.06 | ||
17 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 1:05.23 | ||
18 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 1:05.25 | |
19 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:05.28 | |
20 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:05.34 | |
21 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:05.68 | |
22 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:05.70 | |
23 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 1:05.77 | |
24 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:05.87 | |
25 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 1:06.38 | |
26 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 1:06.48 | |
27 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:06.61 | ||
28 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 1:06.63 | ||
29 | 479 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 1:06.68 | |
30 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 1:06.88 | |
31 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:07.12 | |
32 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 1:07.21 | |
33 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 1:07.22 | |
34 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:07.22 | |
35 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:07.33 | |
36 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:07.54 | |
37 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 1:07.57 | |
38 | 454 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:07.79 | |
39 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:07.85 | ||
40 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:07.98 | ||
41 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:08.19 | ||
42 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:08.22 | |
43 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:08.24 | |
44 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:08.28 | ||
45 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:08.39 | |
46 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 1:08.54 | |
47 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 1:08.58 | |
48 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:08.70 | |
49 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 1:08.81 | |
50 | 431 | Segerdahl Vilma | 1998 | SK LÖDDE | AV6298 | 25 m | 1:09.06 | |
51 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 1:09.11 | |
52 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 1:09.23 | |
53 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 1:09.24 | ||
54 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:09.36 | |
55 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:09.36 | ||
56 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 1:09.51 | |
57 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:09.55 | ||
58 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 1:09.62 | |
59 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:09.86 | |
60 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 25 m | 1:10.07 | |
61 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:10.13 | |
62 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:10.18 | ||
63 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 1:10.28 | |
64 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 1:10.31 | |
65 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:10.35 | ||
66 | 315 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | AN7801 | 25 m | 1:10.36 | |
67 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 50 m | 1:10.38 | |
68 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 1:10.40 | |
69 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 1:10.54 | |
70 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:10.56 | |
71 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:10.73 | |
72 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 1:10.96 | |
73 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 1:11.15 | |
74 | 591 | Ström Julia | 1997 | TRELLEB K | BR4497 | 25 m | 1:11.15 | |
75 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 1:11.41 | |
76 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 1:11.50 | |
77 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:11.63 | |
78 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 1:11.70 | |
79 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:11.70 | ||
80 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:12.04 | |
81 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:12.17 | |
82 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 1:12.23 | |
83 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 1:12.27 | |
84 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 1:12.28 | |
85 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:12.48 | |
86 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:12.48 | |
87 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 1:12.61 | |
88 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.61 | |
89 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:12.73 | |
90 | 566 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:12.78 | |
91 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 1:12.81 | |
92 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 1:12.98 | |
93 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:13.22 | ||
94 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:13.30 | |
95 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:13.49 | |
96 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 1:13.59 | |
97 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 1:14.05 | |
98 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:14.13 | |
99 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:14.15 | ||
100 | 585 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 1:14.16 | |
101 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:14.45 | |
102 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 1:14.52 | |
103 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:14.57 | ||
104 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 1:14.63 | |
105 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:15.12 | ||
106 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 1:15.18 | |
107 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 1:15.38 | ||
108 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:15.55 | |
109 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:15.77 | ||
110 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 1:15.89 | |
111 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 1:16.15 | ||
112 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:16.93 | |
113 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 1:17.19 | |
114 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:17.52 | ||
115 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 1:17.64 | |
116 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:17.77 | |
117 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | 1:19.27 | |
118 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:19.28 | ||
119 | 588 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 1:20.17 | |
120 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 1:20.48 | |
121 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 1:20.56 | |
122 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 50 m | 1:20.59 | |
123 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 1:20.60 | |
124 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:21.52 | ||
125 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:21.92 | |
126 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 1:22.40 | |
127 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 1:22.47 | |
128 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 1:22.79 | ||
129 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:23.55 | |
130 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:24.41 | |
131 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 1:24.78 | |
132 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 50 m | 1:25.33 | |
133 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:25.49 | |
134 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:25.70 | |
135 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:26.43 | |
136 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:27.09 | |
137 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:28.97 | |
138 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:30.18 | |
139 | 482 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:31.28 | |
140 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:31.38 | |
141 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 50 m | 1:32.74 | |
142 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:32.86 | |
143 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 50 m | 1:33.63 | |
144 | 586 | Liljenfors Linnea | 2004 | TRELLEB K | AA0804 | 50 m | 1:33.89 | |
145 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 1:37.60 | |
146 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:39.43 | |
147 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:39.46 | |
148 | 677 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEB K | 50 m | 1:53.05 | ||
149 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | ||
150 | 581 | Clair Karolina | 2004 | TRELLEB K | AB1804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 18, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 1:58.50 | |
2 | 308 | Christerson Jakob | 1992 | SK HAJEN | AK9992 | 25 m | 1:59.41 | |
3 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 2:03.80 | |
4 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 2:04.78 | |
5 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 2:08.63 | |
6 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 2:11.16 | |
7 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 2:11.37 | |
8 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 2:14.45 | ||
9 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 2:16.01 | |
10 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 2:17.29 | |
11 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 25 m | 2:18.20 | |
12 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 2:18.63 | ||
13 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 2:18.88 | ||
14 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 2:20.24 | |
15 | 543 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 2:20.34 | |
16 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 2:20.43 | ||
17 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 50 m | 2:21.82 | |
18 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:23.40 | |
19 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:23.42 | |
20 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:23.98 | ||
21 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 2:24.66 | |
22 | 567 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 50 m | 2:25.67 | |
23 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 50 m | 2:26.92 | |
24 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:27.29 | ||
25 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:29.19 | |
26 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:29.41 | |
27 | 459 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 50 m | 2:30.11 | |
28 | 378 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 50 m | 2:30.28 | |
29 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:30.78 | ||
30 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 50 m | 2:31.77 | |
31 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 2:33.27 | |
32 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 2:35.76 | |
33 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | 2:36.19 | |
34 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 2:37.16 | ||
35 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 50 m | 2:39.15 | |
36 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:39.39 | ||
37 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 2:40.14 | |
38 | 573 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:42.85 | |
39 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 2:45.51 | |
40 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 2:46.09 | ||
41 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 2:46.52 | |
42 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 2:47.62 | |
43 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 2:47.78 | |
44 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 2:48.82 | ||
45 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 2:48.91 | ||
46 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 2:55.25 | |
47 | 576 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 50 m | 2:55.75 | |
48 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 2:56.10 | |
49 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 2:56.17 | |
50 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 3:02.36 | ||
51 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 50 m | 3:06.08 | |
52 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 3:08.93 | |
53 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 50 m | ||
54 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 50 m | ||
55 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 50 m | ||
56 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | ||
57 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | ||
58 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | ||
59 | 478 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 19, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 35.58 | |
2 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 35.73 | |
3 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 37.28 | |
4 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 37.46 | |
5 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 37.70 | |
6 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 37.87 | |
7 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 37.93 | ||
8 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 38.30 | |
9 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 38.43 | ||
10 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 38.82 | ||
11 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 38.89 | ||
12 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 39.00 | |
13 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 39.03 | ||
14 | 537 | Bjerkhagen Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 39.26 | |
15 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 39.47 | |
16 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 39.70 | ||
17 | 463 | Hemby Frida | 1999 | MKK | AR9499 | 50 m | 39.74 | |
18 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 39.77 | ||
19 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 40.02 | |
20 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 40.38 | |
21 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 40.40 | ||
22 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 40.41 | |
23 | 479 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 40.46 | |
24 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.50 | ||
25 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 40.87 | |
26 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 50 m | 40.92 | |
27 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 40.95 | ||
28 | 521 | Rova Kate | 1996 | POSEIDON | BO1896 | 50 m | 41.04 | |
29 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 41.09 | |
30 | 439 | Adamah Nicole | 1999 | MKK | AM9899 | 25 m | 41.16 | |
31 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 41.29 | |
32 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 41.30 | |
33 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 41.87 | ||
34 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 41.89 | |
35 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 41.94 | |
36 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 25 m | 42.06 | |
37 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 42.06 | ||
38 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 42.12 | ||
39 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 42.26 | |
40 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 42.28 | |
41 | 307 | Broberg Emma | 1997 | SK HAJEN | BA3297 | 50 m | 42.38 | |
42 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 42.50 | |
43 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 43.07 | |
44 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 43.45 | |
45 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 43.72 | |
46 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 43.84 | ||
47 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 44.36 | ||
48 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 44.44 | |
49 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 44.56 | |
50 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 45.84 | |
51 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 45.94 | |
52 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 46.05 | |
53 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 46.80 | |
54 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 46.84 | |
55 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 47.05 | |
56 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 47.13 | |
57 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 47.46 | |
58 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 47.66 | |
59 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 47.85 | |
60 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 47.96 | ||
61 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 47.97 | ||
62 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 48.52 | |
63 | 566 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 50 m | 49.48 | |
64 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 49.61 | |
65 | 470 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 25 m | 49.80 | |
66 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 49.96 | ||
67 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 50.50 | |
68 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 51.05 | |
69 | 561 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 51.29 | |
70 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 55.39 | |
71 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 58.69 | |
72 | 581 | Clair Karolina | 2004 | TRELLEB K | AB1804 | 25 m | 1:00.09 | |
73 | 413 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:05.18 | |
74 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 50 m | ||
75 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 308 | Christerson Jakob | 1992 | SK HAJEN | AK9992 | 25 m | 1:10.53 | |
2 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 1:10.90 | ||
3 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 1:15.35 | |
4 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 1:15.57 | ||
5 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 25 m | 1:15.76 | |
6 | 455 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 1:16.85 | |
7 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 1:17.12 | |
8 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:18.09 | ||
9 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:19.70 | |
10 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 1:19.79 | |
11 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:20.94 | ||
12 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 1:21.09 | |
13 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:21.37 | |
14 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 1:21.76 | ||
15 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:21.91 | ||
16 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 1:23.24 | |
17 | 574 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:23.51 | |
18 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 1:25.72 | |
19 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 1:25.93 | |
20 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:26.27 | ||
21 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:27.36 | |
22 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:27.68 | |
23 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:27.88 | |
24 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 50 m | 1:28.81 | |
25 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:28.95 | ||
26 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:29.41 | |
27 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:29.46 | ||
28 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:29.83 | ||
29 | 660 | Beitveit Torstein Navelsaker | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:29.88 | ||
30 | 374 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | 1:30.18 | |
31 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 1:30.42 | |
32 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:30.66 | |
33 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:32.34 | |
34 | 573 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:33.70 | |
35 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:34.09 | |
36 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:34.63 | |
37 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:35.04 | |
38 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 1:35.11 | |
39 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:35.83 | ||
40 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 50 m | 1:36.07 | |
41 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:36.58 | |
42 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 50 m | 1:38.06 | |
43 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:38.35 | ||
44 | 576 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:38.68 | |
45 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:40.70 | |
46 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 1:41.99 | |
47 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 50 m | 1:45.24 | |
48 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:45.41 | |
49 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:45.75 | |
50 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 50 m | 1:45.81 | |
51 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | 1:47.01 | |
52 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:47.44 | |
53 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:47.56 | |
54 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:48.80 | |
55 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:49.50 | |
56 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:50.14 | |
57 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 1:51.00 | |
58 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:52.27 | |
59 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:52.43 | |
60 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:54.77 | |
61 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:02.63 | |
62 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 50 m | ||
63 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | ||
64 | 436 | Wiking Måns | 2001 | SK LÖDDE | AT2501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 21, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 5:17.85 | |
2 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 5:40.53 | |
3 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 5:44.86 | |
4 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:54.10 | |
5 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 6:01.12 | |
6 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 6:06.81 | |
7 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 6:12.53 | ||
8 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 6:25.79 | |
9 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 58.48 | |
2 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 1:01.43 | |
3 | 530 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 1:02.66 | |
4 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 1:02.96 | |
5 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 1:04.07 | |
6 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 1:05.59 | ||
7 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 50 m | 1:05.86 | |
8 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 1:07.06 | |
9 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 1:08.57 | |
10 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 1:10.07 | ||
11 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:12.01 | |
12 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 1:12.84 | |
13 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:13.01 | ||
14 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 25 m | 1:13.91 | |
15 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:15.16 | |
16 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 1:17.05 | |
17 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:17.82 | ||
18 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 1:17.88 | |
19 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:18.11 | |
20 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:18.80 | ||
21 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:19.06 | ||
22 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 1:19.09 | |
23 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 1:21.36 | |
24 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 1:21.73 | |
25 | 574 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:23.32 | |
26 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.84 | ||
27 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 1:29.51 | ||
28 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:30.99 | |
29 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:37.77 | ||
30 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 1:43.28 | |
31 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 1:46.68 | ||
32 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:50.01 | ||
33 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
34 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 532 | Lindborg Eleonor | 1992 | SK RAN | BB9892 | 50 m | 1:03.66 | |
2 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 1:10.43 | |
3 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 1:10.99 | ||
4 | 461 | Hantorp Felicia | 1995 | MKK | AW7495 | 25 m | 1:11.62 | |
5 | 548 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 1:11.99 | |
6 | 307 | Broberg Emma | 1997 | SK HAJEN | BA3297 | 50 m | 1:12.76 | |
7 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 1:13.71 | ||
8 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:13.99 | |
9 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 1:14.78 | ||
10 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:14.98 | ||
11 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:15.91 | |
12 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:16.08 | |
13 | 431 | Segerdahl Vilma | 1998 | SK LÖDDE | AV6298 | 25 m | 1:16.11 | |
14 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:16.47 | |
15 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 1:16.52 | ||
16 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:16.62 | ||
17 | 454 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:16.72 | |
18 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 1:16.78 | |
19 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:16.83 | |
20 | 592 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 1:16.88 | |
21 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:16.89 | |
22 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 1:17.23 | ||
23 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 1:17.26 | ||
24 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 1:17.27 | |
25 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 1:17.65 | ||
26 | 590 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 1:17.94 | |
27 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 1:18.11 | |
28 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:18.32 | |
29 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 1:18.57 | ||
30 | 315 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | AN7801 | 25 m | 1:19.34 | |
31 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 1:19.41 | |
32 | 376 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:19.75 | |
33 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 1:20.17 | |
34 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 50 m | 1:20.23 | |
35 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:20.38 | |
36 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 1:20.46 | |
37 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 1:20.55 | |
38 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:20.67 | |
39 | 533 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:21.27 | |
40 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 1:21.29 | |
41 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 1:21.58 | |
42 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:22.77 | |
43 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:23.03 | ||
44 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 1:23.14 | |
45 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 1:23.43 | |
46 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 1:23.51 | ||
47 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:23.70 | |
48 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:23.73 | |
49 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 1:23.80 | |
50 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 1:23.83 | ||
51 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 1:24.18 | |
52 | 568 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:24.56 | |
53 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:24.94 | |
54 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:25.15 | |
55 | 585 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 1:25.23 | |
56 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:25.39 | |
57 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 1:25.69 | |
58 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 1:25.79 | |
59 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:25.89 | |
60 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:26.09 | ||
61 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:26.35 | ||
62 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:26.42 | |
63 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:26.47 | |
64 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 1:26.49 | |
65 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:26.58 | |
66 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 1:26.75 | ||
67 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 1:26.97 | |
68 | 549 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | 1:26.98 | |
69 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 50 m | 1:27.00 | |
70 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 1:27.11 | |
71 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 1:27.16 | ||
72 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 1:27.16 | ||
73 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 1:27.59 | ||
74 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:27.63 | |
75 | 597 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:28.97 | |
76 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 1:29.73 | |
77 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 50 m | 1:30.52 | |
78 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 1:30.94 | |
79 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 1:32.30 | |
80 | 486 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 1:33.64 | |
81 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 1:33.76 | |
82 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 25 m | 1:33.79 | |
83 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 1:34.60 | |
84 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:35.63 | |
85 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 1:36.03 | ||
86 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:36.58 | |
87 | 361 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 1:38.94 | |
88 | 586 | Liljenfors Linnea | 2004 | TRELLEB K | AA0804 | 25 m | 1:39.20 | |
89 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:40.24 | |
90 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 1:41.19 | ||
91 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 1:42.16 | |
92 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 1:49.27 | |
93 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 50 m | ||
94 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | ||
95 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 50 m | ||
96 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 28.63 | |
2 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 29.60 | ||
3 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 29.79 | |
4 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 30.51 | ||
5 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 30.57 | |
6 | 333 | Hansson Simon | 1997 | HS | AQ6797 | 25 m | 31.55 | |
7 | 512 | Hermansson-Barak Philip | 1997 | POSEIDON | AM7997 | 25 m | 32.37 | |
8 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 32.75 | |
9 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 32.81 | |
10 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 32.89 | |
11 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 32.91 | |
12 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 33.07 | |
13 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 50 m | 33.21 | |
14 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 33.33 | |
15 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 33.41 | ||
16 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 34.83 | |
17 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 35.00 | |
18 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 35.34 | ||
19 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 35.39 | |
20 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 35.69 | |
21 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 35.83 | ||
22 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 36.24 | ||
23 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 36.95 | ||
24 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 36.97 | |
25 | 671 | Lefdalsnes Per Alexander | 1997 | Lambertset | 50 m | 37.00 | ||
26 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 37.30 | |
27 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 38.20 | |
28 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 38.50 | ||
29 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.58 | ||
30 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 38.98 | |
31 | 487 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 39.19 | |
32 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 39.35 | |
33 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | 39.87 | |
34 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 40.59 | |
35 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 40.76 | |
36 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 50 m | 41.09 | |
37 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 41.22 | |
38 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 41.35 | ||
39 | 478 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 41.56 | |
40 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 41.76 | |
41 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 42.04 | |
42 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 42.49 | |
43 | 459 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 43.40 | |
44 | 359 | Rasmusson Olle | 2003 | HS | AI5303 | 25 m | 44.95 | |
45 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 45.42 | ||
46 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 45.69 | |
47 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 45.88 | |
48 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 46.45 | |
49 | 318 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 46.60 | |
50 | 629 | Lundblad William | 2004 | HS | ac9904 | 50 m | 47.63 | |
51 | 679 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 47.63 | ||
52 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 48.61 | |
53 | 320 | Cochinescu Felix | 2003 | HS | AI2303 | 25 m | 52.49 | |
54 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 50 m | ||
55 | 436 | Wiking Måns | 2001 | SK LÖDDE | AT2501 | 50 m | ||
56 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | ||
57 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 25, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 542 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 2:28.05 | |
2 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 3:05.56 | ||
3 | 566 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 3:08.38 | |
4 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 3:15.63 | |
5 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | ||
6 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | ||
7 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 26, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 2:12.33 | |
2 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:15.63 | |
3 | 683 | Andersen Emil | 1992 | TRITON | 50 m | 2:22.08 | ||
4 | 554 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 2:27.90 | |
5 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 2:31.64 | |
6 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:37.02 | ||
7 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 2:43.38 | |
8 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:44.19 | |
9 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 2:44.56 | |
10 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 2:45.00 | |
11 | 584 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 2:45.22 | |
12 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:45.75 | ||
13 | 378 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 2:46.40 | |
14 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 2:47.22 | |
15 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:48.52 | |
16 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:50.50 | |
17 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 2:52.85 | |
18 | 660 | Beitveit Torstein Navelsaker | 2001 | Lambertset | 50 m | 2:53.92 | ||
19 | 327 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 2:55.90 | |
20 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 2:59.25 | |
21 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 3:00.63 | ||
22 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 3:01.02 | |
23 | 370 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 3:01.51 | |
24 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 3:04.01 | ||
25 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 3:05.22 | ||
26 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 3:08.05 | ||
27 | 312 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 3:08.31 | |
28 | 576 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 3:09.05 | |
29 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 3:10.08 | |
30 | 356 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 3:10.24 | |
31 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 3:10.70 | |
32 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 3:11.23 | ||
33 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 3:12.19 | |
34 | 345 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 3:12.92 | |
35 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 3:12.93 | |
36 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 3:22.76 | |
37 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 3:28.03 | ||
38 | 377 | Hangård Ian | 2002 | SS IDEN | AB5302 | 50 m | 3:39.72 | |
39 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 3:41.79 | |
40 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | ||
41 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | ||
42 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 27, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 4:59.47 | ||
2 | 654 | Olvin Kristin | 2000 | Lambertset | 50 m | 5:00.41 | ||
3 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 5:01.88 | |
4 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:02.91 | |
5 | 432 | Styff Amanda | 1997 | SK LÖDDE | BG1497 | 25 m | 5:03.36 | |
6 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 5:04.45 | |
7 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 5:08.69 | |
8 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 5:09.34 | |
9 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 5:09.76 | |
10 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 5:10.97 | |
11 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 5:12.17 | |
12 | 589 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 5:12.59 | |
13 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 5:14.29 | |
14 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 5:15.34 | |
15 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 5:15.45 | ||
16 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 50 m | 5:16.93 | |
17 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 5:18.98 | |
18 | 582 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 5:20.61 | |
19 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 5:23.16 | |
20 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 5:27.87 | ||
21 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 5:28.33 | |
22 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 5:31.23 | ||
23 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 5:33.34 | |
24 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 5:33.66 | |
25 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 5:34.46 | ||
26 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 5:36.60 | |
27 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 5:36.78 | |
28 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 5:36.95 | |
29 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 5:39.45 | |
30 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 5:39.84 | ||
31 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 5:40.00 | |
32 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 5:42.29 | |
33 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 5:42.39 | ||
34 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 5:44.02 | |
35 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 25 m | 5:48.81 | |
36 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 5:49.70 | |
37 | 583 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 5:52.91 | |
38 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 5:54.94 | ||
39 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 6:01.18 | |
40 | 588 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 6:15.00 | |
41 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 6:15.88 | |
42 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 7:04.16 | |
43 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 50 m | ||
44 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | ||
45 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 28, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 25.20 | |
2 | 308 | Christerson Jakob | 1992 | SK HAJEN | AK9992 | 25 m | 25.46 | |
3 | 309 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 25.90 | |
4 | 553 | Nyrenstedt Gustav | 1992 | VELLINGE-N | AD6992 | 50 m | 26.22 | |
5 | 563 | Forslin Björn | 1997 | YSTADS SS | AY9197 | 50 m | 26.44 | |
6 | 508 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 26.47 | |
7 | 469 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 26.86 | |
8 | 455 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 26.92 | |
9 | 314 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 27.13 | |
10 | 512 | Hermansson-Barak Philip | 1997 | POSEIDON | AM7997 | 25 m | 27.20 | |
11 | 646 | Waale Erik | 2000 | Bærum | 50 m | 27.39 | ||
12 | 547 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 27.48 | |
13 | 337 | Johansson Philip | 1997 | HS | AS8997 | 50 m | 27.49 | |
14 | 564 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 27.83 | |
15 | 489 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 25 m | 27.94 | |
16 | 645 | Syversveen Lie Erling | 1999 | Bærum | 50 m | 28.14 | ||
17 | 334 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 50 m | 28.16 | |
18 | 344 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 50 m | 28.23 | |
19 | 393 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 25 m | 28.30 | |
20 | 545 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 28.45 | |
21 | 550 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 50 m | 28.55 | |
22 | 352 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 28.74 | |
23 | 438 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 29.16 | |
24 | 538 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 29.43 | |
25 | 524 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 29.44 | |
26 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 29.47 | ||
27 | 664 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 50 m | 29.50 | ||
28 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 29.70 | |
29 | 627 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 29.84 | ||
30 | 391 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 29.89 | |
31 | 672 | Tollefsrud Oscar Rypestöl | 1998 | Lambertset | 50 m | 30.26 | ||
32 | 543 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 30.27 | |
33 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 50 m | 30.34 | |
34 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 30.36 | ||
35 | 671 | Lefdalsnes Per Alexander | 1997 | Lambertset | 50 m | 30.37 | ||
36 | 360 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 30.42 | |
37 | 659 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 30.45 | ||
38 | 385 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 30.55 | |
39 | 428 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 30.63 | |
40 | 603 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 30.87 | |
41 | 502 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 30.90 | |
42 | 373 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 30.93 | |
43 | 504 | Yaseen Abbas Mohamed | 1993 | MKK | BD4793 | 25 m | 30.94 | |
44 | 442 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 30.98 | |
45 | 616 | Lamo Kristensen Mathias | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 30.98 | ||
46 | 651 | Arnesen Magnus L | 1999 | Lambertset | 50 m | 31.05 | ||
47 | 387 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 31.16 | |
48 | 653 | Midtbö Martin | 1999 | Lambertset | 50 m | 31.18 | ||
49 | 440 | Al Saedi Pettersson Ali | 1999 | MKK | AJ8799 | 25 m | 31.24 | |
50 | 652 | Arnestad Henrik | 2000 | Lambertset | 50 m | 31.36 | ||
51 | 625 | Saebo Fenton Christian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 31.54 | ||
52 | 323 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 31.70 | |
53 | 411 | Östrand Johan | 1963 | JÄRFÄLLA S | AB1163 | 25 m | 31.78 | |
54 | 355 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 31.82 | |
55 | 384 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 32.01 | |
56 | 374 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | 32.09 | |
57 | 388 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 32.25 | |
58 | 458 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 32.56 | |
59 | 467 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 50 m | 32.61 | |
60 | 421 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 32.63 | |
61 | 505 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 25 m | 32.64 | |
62 | 481 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 25 m | 32.68 | |
63 | 363 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 32.70 | |
64 | 390 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 33.06 | |
65 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 33.32 | |
66 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 33.47 | ||
67 | 474 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 33.82 | |
68 | 628 | Vestersjö Sunde Mathias | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 33.85 | ||
69 | 397 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 34.01 | |
70 | 447 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 25 m | 34.26 | |
71 | 513 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 34.30 | |
72 | 451 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 34.62 | |
73 | 556 | Tangvald Nils | 1997 | VELLINGE-N | AR9197 | 25 m | 34.96 | |
74 | 487 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 35.21 | |
75 | 453 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 35.31 | |
76 | 608 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 35.87 | |
77 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 25 m | 35.89 | |
78 | 398 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 36.02 | |
79 | 383 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 36.07 | |
80 | 401 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 36.23 | |
81 | 318 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 37.64 | |
82 | 496 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 37.67 | |
83 | 570 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 38.02 | |
84 | 405 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 25 m | 38.28 | |
85 | 336 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 38.57 | |
86 | 629 | Lundblad William | 2004 | HS | ac9904 | 50 m | 38.57 | |
87 | 679 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 38.57 | ||
88 | 328 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 38.59 | |
89 | 392 | Issa David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI4901 | 25 m | 38.77 | |
90 | 435 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 39.09 | |
91 | 408 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 39.15 | |
92 | 317 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 40.40 | |
93 | 359 | Rasmusson Olle | 2003 | HS | AI5303 | 25 m | 41.17 | |
94 | 420 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 41.28 | |
95 | 320 | Cochinescu Felix | 2003 | HS | AI2303 | 25 m | 44.03 | |
96 | 587 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 47.43 | |
97 | 436 | Wiking Måns | 2001 | SK LÖDDE | AT2501 | 25 m | 48.20 | |
98 | 457 | Györei Andersson Tim | 2000 | MKK | AV5100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 29, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 614 | Sveingard Marie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:53.67 | ||
2 | 673 | Finstad Anna Mortensen | 1996 | Lambertset | 50 m | 2:53.98 | ||
3 | 640 | Lia Charlotte | 2000 | Bærum | 50 m | 2:59.15 | ||
4 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:59.64 | |
5 | 621 | Baxter Helene | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 3:00.09 | ||
6 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 3:01.69 | ||
7 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 3:02.05 | |
8 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 3:05.17 | ||
9 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 3:05.48 | ||
10 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 3:05.72 | |
11 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 3:07.33 | ||
12 | 429 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 3:07.86 | |
13 | 463 | Hemby Frida | 1999 | MKK | AR9499 | 25 m | 3:09.66 | |
14 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 50 m | 3:12.75 | |
15 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 3:14.20 | ||
16 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:17.89 | |
17 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 3:18.24 | |
18 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 3:19.09 | |
19 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 3:21.21 | ||
20 | 560 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 3:21.47 | |
21 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 25 m | 3:22.72 | |
22 | 326 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 50 m | 3:25.22 | |
23 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 3:25.69 | ||
24 | 558 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 3:27.90 | |
25 | 470 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 50 m | 4:00.47 | |
26 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 50 m | ||
27 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | ||
28 | 348 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 50 m | ||
29 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 30, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:12.40 | |
2 | 644 | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | Bærum | 50 m | 2:21.24 | ||
3 | 647 | Rognaldsem Amdre | 1997 | Bærum | 50 m | 2:22.12 | ||
4 | 341 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 2:28.74 | |
5 | 522 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 2:29.12 | |
6 | 617 | Jörmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 2:33.82 | ||
7 | 410 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:37.24 | |
8 | 658 | Tomter Ouren Magnus | 2000 | Lambertset | 50 m | 2:38.02 | ||
9 | 332 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 50 m | 2:45.06 | |
10 | 657 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 50 m | 2:49.84 | ||
11 | 669 | Trangmyr Martin | 1997 | Lambertset | 50 m | 2:53.84 | ||
12 | 674 | Pedersen Henrik W | 1998 | Lambertset | 50 m | 2:56.55 | ||
13 | 632 | Gundersson Förslund Mathias | 2000 | Bærum | 50 m | 2:58.59 | ||
14 | 626 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 3:00.26 | ||
15 | 650 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 50 m | 3:00.28 | ||
16 | 633 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 3:00.89 | ||
17 | 444 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 3:06.45 | |
18 | 375 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 50 m | 3:08.85 | |
19 | 575 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 3:10.21 | |
20 | 661 | Quach Vincent | 2001 | Lambertset | 50 m | 3:15.66 | ||
21 | 634 | Risåsen Jonathan | 2000 | Bærum | 50 m | 3:27.72 | ||
22 | 506 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 3:32.05 | |
23 | 403 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 50 m | ||
24 | 478 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 641 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 50 m | 29.72 | ||
2 | 601 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 29.99 | |
3 | 311 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 30.50 | |
4 | 509 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 25 m | 30.85 | |
5 | 316 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 25 m | 31.50 | |
6 | 426 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 50 m | 31.59 | |
7 | 369 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 31.69 | |
8 | 431 | Segerdahl Vilma | 1998 | SK LÖDDE | AV6298 | 25 m | 31.72 | |
9 | 306 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 31.83 | |
10 | 362 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 31.87 | |
11 | 615 | Marki Mork Andrea | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 32.08 | ||
12 | 643 | Omdahl Petersen Stine | 1999 | Bærum | 50 m | 32.50 | ||
13 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 32.52 | ||
14 | 350 | Månsson Linn | 1997 | HS | AP6297 | 50 m | 32.53 | |
15 | 476 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 32.62 | |
16 | 347 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 32.70 | |
17 | 515 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 32.80 | |
18 | 594 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 32.81 | |
19 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 32.90 | |
20 | 310 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 25 m | 32.91 | |
21 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 32.94 | |
22 | 636 | Bjerke Charlotte | 1998 | Bærum | 50 m | 33.06 | ||
23 | 593 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 33.09 | |
24 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 33.20 | |
25 | 529 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 25 m | 33.23 | |
26 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 33.33 | |
27 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 33.43 | ||
28 | 595 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 33.46 | |
29 | 531 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 33.84 | |
30 | 642 | Solemslie Saether Mari | 1999 | Bærum | 50 m | 33.90 | ||
31 | 612 | Janssen Tessa Fransisca | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 33.91 | ||
32 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | 34.04 | |
33 | 519 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 25 m | 34.06 | |
34 | 668 | Klepp Helene. J | 1996 | Lambertset | 50 m | 34.08 | ||
35 | 452 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 34.12 | |
36 | 479 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 34.15 | |
37 | 520 | Olsson Fiona | 2000 | POSEIDON | AR9800 | 25 m | 34.47 | |
38 | 541 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 34.57 | |
39 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 34.63 | |
40 | 638 | Holmboe Andrea | 2000 | Bærum | 50 m | 34.72 | ||
41 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 34.99 | ||
42 | 599 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 35.00 | |
43 | 321 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 35.03 | |
44 | 604 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 35.11 | |
45 | 546 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 35.20 | |
46 | 648 | Nesteby Madeleine | 1998 | Bærum | 50 m | 35.24 | ||
47 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 35.31 | |
48 | 368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 35.41 | |
49 | 329 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 35.53 | |
50 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 35.67 | |
51 | 449 | Degirmenci Marlina | 1994 | MKK | AZ7694 | 25 m | 35.70 | |
52 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 35.74 | |
53 | 322 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 35.80 | |
54 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 35.82 | |
55 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 35.88 | |
56 | 448 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 25 m | 35.96 | |
57 | 566 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 35.99 | |
58 | 424 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 36.12 | |
59 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 36.17 | |
60 | 667 | Kjos Bråthen Martine | 1996 | Lambertset | 50 m | 36.28 | ||
61 | 557 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 36.40 | |
62 | 315 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | AN7801 | 25 m | 36.65 | |
63 | 330 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 36.65 | |
64 | 591 | Ström Julia | 1997 | TRELLEB K | BR4497 | 25 m | 36.68 | |
65 | 639 | Hartemann Bakketun Cecilie | 1998 | Bærum | 50 m | 36.93 | ||
66 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 37.01 | |
67 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 37.35 | |
68 | 346 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 37.36 | |
69 | 510 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 37.65 | |
70 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 37.86 | ||
71 | 514 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 38.01 | |
72 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 38.15 | |
73 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 50 m | 38.18 | |
74 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 50 m | 38.26 | |
75 | 497 | Sjölin Mimmi | 1996 | MKK | BV5496 | 50 m | 38.52 | |
76 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 38.52 | |
77 | 656 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 50 m | 38.68 | ||
78 | 666 | Safavifard Sarah Lillebrg | 1998 | Lambertset | 50 m | 38.70 | ||
79 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 38.83 | ||
80 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 38.90 | |
81 | 521 | Rova Kate | 1996 | POSEIDON | BO1896 | 50 m | 38.99 | |
82 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 39.38 | |
83 | 511 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 39.44 | |
84 | 450 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 39.48 | |
85 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 39.48 | |
86 | 635 | Bjerkan Amanda | 1998 | Bærum | 50 m | 39.53 | ||
87 | 607 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 39.63 | |
88 | 454 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 39.66 | |
89 | 472 | KRALJEVIC JULIA | 1999 | MKK | AM6899 | 25 m | 40.18 | |
90 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 40.52 | |
91 | 372 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 40.55 | |
92 | 663 | Harborg Helena Reierskog | 1999 | Lambertset | 50 m | 40.76 | ||
93 | 624 | Döskeland Synnöve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 41.01 | ||
94 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 41.18 | |
95 | 342 | Kroon Ida | 2001 | HS | AO3201 | 25 m | 41.60 | |
96 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 42.03 | ||
97 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 42.61 | |
98 | 602 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 42.79 | |
99 | 468 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 43.27 | |
100 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 43.28 | |
101 | 569 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 43.61 | |
102 | 418 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 44.07 | |
103 | 358 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 44.17 | |
104 | 580 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 44.34 | |
105 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 44.44 | |
106 | 586 | Liljenfors Linnea | 2004 | TRELLEB K | AA0804 | 25 m | 46.30 | |
107 | 676 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | 50 m | 46.38 | ||
108 | 339 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 46.45 | |
109 | 470 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 25 m | 47.11 | |
110 | 539 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 50 m | 49.52 | |
111 | 324 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 49.92 | |
112 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 50.69 | |
113 | 412 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 50.88 | |
114 | 343 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 53.88 | |
115 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 50 m | 57.23 | |
116 | 313 | Andersson Linnea | 1998 | HS | BN3898 | 50 m | ||
117 | 357 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 50 m | ||
118 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | ||
119 | 482 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |
Gren 32, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 530 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 16:56.47 | |
2 | 484 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 17:23.60 | |
3 | 618 | Turöy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 17:39.42 | ||
4 | 567 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 20:20.68 | |
5 | 518 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | AG4500 | 50 m | 20:48.67 | |
6 | 459 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 21:51.62 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |