Program for UGP 4 OLKA Sportresor
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: OLKA Sportresor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 165 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 1:51.97 | |
2 | 204 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 1:58.06 | |
3 | 213 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 2:05.63 | |
4 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 2:08.01 | |
5 | 131 | Sundfors Simon | 1996 | KUNGSBACKA | AV4996 | 25 m | 2:08.49 | |
6 | 236 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 2:10.36 | |
7 | 60 | Lagging Mikael | 1995 | GÖTEBORG | AM8395 | 50 m | 2:10.97 | |
8 | 84 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 2:11.38 | |
9 | 262 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 2:12.36 | |
10 | 12 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 2:13.35 | |
11 | 43 | Gustafsson Eric | 1997 | GÖTEBORG | AG5397 | 25 m | 2:13.55 | |
12 | 370 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 2:14.21 | |
13 | 137 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 2:14.51 | |
14 | 157 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 2:14.92 | |
15 | 375 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 2:15.27 | |
16 | 164 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 2:15.53 | |
17 | 298 | Persson Fabian | 1998 | SK LAXEN | AS4798 | 25 m | 2:16.23 | |
18 | 234 | Pålsson David | 1996 | MASS | AM1996 | 25 m | 2:16.63 | |
19 | 330 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 2:16.76 | |
20 | 166 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 25 m | 2:16.93 | |
21 | 231 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 2:17.33 | |
22 | 264 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 2:17.78 | |
23 | 346 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 50 m | 2:18.72 | |
24 | 152 | Berntsson Arvid | 1996 | MASS | AS7396 | 25 m | 2:19.14 | |
25 | 220 | Löfgren Alfred | 1998 | MASS | AS9798 | 25 m | 2:19.14 | |
26 | 362 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 25 m | 2:20.18 | |
27 | 3 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 25 m | 2:22.30 | |
28 | 57 | Kristofferson Tom | 1998 | GÖTEBORG | AN5398 | 25 m | 2:22.99 | |
29 | 374 | Björkner Sixten | 1998 | GÖTEBORG | AS9998 | 25 m | 2:23.56 | |
30 | 112 | Johansson Gustav | 1999 | KUNGSBACKA | AK3399 | 50 m | 2:24.08 | |
31 | 290 | Madarov Alexander | 1999 | SK LAXEN | AS9999 | 25 m | 2:24.30 | |
32 | 127 | Schill-Örne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 25 m | 2:25.32 | |
33 | 74 | Phu Alex | 2000 | GÖTEBORG | AP6700 | 25 m | 2:26.47 | |
34 | 118 | Lidberg Elias | 2000 | KUNGSBACKA | AR1300 | 50 m | 2:26.61 | |
35 | 114 | Karlsson Max | 1999 | KUNGSBACKA | AG2999 | 50 m | 2:26.62 | |
36 | 97 | Arvidsson Samuel | 1999 | KUNGSBACKA | AP1799 | 50 m | 2:26.69 | |
37 | 319 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 50 m | 2:30.33 | |
38 | 100 | Ekman Alexander | 1999 | KUNGSBACKA | AN5599 | 50 m | 2:31.56 | |
39 | 61 | Linder Oscar | 2000 | GÖTEBORG | AU8700 | 25 m | 2:32.76 | |
40 | 180 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 2:33.24 | |
41 | 254 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 25 m | 2:34.27 | |
42 | 226 | Någård Daniel | 2001 | MASS | AE0701 | 50 m | 2:34.70 | |
43 | 117 | Lemos Thaler Alexander | 2000 | KUNGSBACKA | AR5500 | 50 m | 2:35.82 | |
44 | 378 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:36.97 | |
45 | 36 | Engström Lukas | 1998 | GÖTEBORG | AO0998 | 50 m | 2:38.07 | |
46 | 79 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 25 m | 2:39.84 | |
47 | 176 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 2:39.97 | |
48 | 307 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 50 m | 2:41.73 | |
49 | 347 | Dahlgren Hampus | 2001 | VARBERG | AG7501 | 25 m | 2:41.85 | |
50 | 325 | Lorentzon Ludwig | 1999 | TROLLHÄTTA | AK4999 | 25 m | 2:42.01 | |
51 | 334 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 2:42.54 | |
52 | 132 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 50 m | 2:44.42 | |
53 | 303 | Schriever-Abeln Ludvig | 2000 | SK LAXEN | AR7700 | 50 m | 2:44.48 | |
54 | 340 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 2:44.95 | |
55 | 8 | Schramm Nathanael | 1999 | ALINGSÅS | AS2799 | 50 m | 2:45.87 | |
56 | 308 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | AN0901 | 25 m | 2:47.82 | |
57 | 172 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:50.77 | |
58 | 182 | Garcia Blombäck Victor | 2001 | MASS | AR5501 | 50 m | 2:50.83 | |
59 | 305 | Torbjörnsson Oliver | 2001 | SK LAXEN | AO2301 | 25 m | 2:51.26 | |
60 | 106 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 25 m | 2:51.52 | |
61 | 125 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:54.92 | |
62 | 373 | Tillman Rickard | 1997 | ALE | AS3597 | 25 m | 2:55.06 | |
63 | 200 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 2:55.60 | |
64 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 3:01.45 | |
65 | 272 | Bjärudd Ludwig | 2001 | SK LAXEN | AQ3901 | 25 m | 3:02.78 | |
66 | 99 | Bremander August | 1999 | KUNGSBACKA | AR6199 | 50 m | 3:04.87 | |
67 | 78 | Rättgård Einar | 2000 | GÖTEBORG | AQ4500 | 50 m | 3:05.36 | |
68 | 364 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 3:05.70 | |
69 | 349 | Einarsson Jonathan | 2001 | VARBERG | AQ4101 | 25 m | 3:07.38 | |
70 | 181 | Garcia Blombäck Oscar | 2003 | MASS | AH5903 | 50 m | 3:10.14 | |
71 | 178 | Fredin Felix | 2000 | MASS | AO2300 | 50 m | 3:11.06 | |
72 | 380 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 25 m | 3:11.10 | |
73 | 224 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 3:13.48 | |
74 | 341 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 25 m | 3:15.92 | |
75 | 244 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 3:17.04 | EFT |
76 | 86 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 3:23.59 | |
77 | 39 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 25 m | ||
78 | 159 | Castillo Karlsson Filiph | 2002 | MASS | AO4902 | 25 m | ||
79 | 160 | Castillo Karlsson Fredrick | 1999 | MASS | AW2599 | 25 m | ||
80 | 177 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | ||
81 | 197 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 25 m | ||
82 | 199 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | ||
83 | 217 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 25 m | EFT | |
84 | 240 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 25 m | ||
85 | 246 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 25 m | ||
86 | 283 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | ||
87 | 363 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2013 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 18:14 |