2019-12-16   04:49:26
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Region Midtjylland 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 18
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Regionsmesterskab Midtjylland    Udskriftsdato  14 september 2013   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  08:55   
  Arrangør  Region Midtjylland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  14 september 2013         
 
 
 
Løb 18, 200m Medley Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
580  Alberte Birkemose Winding  1999    HERNING    25m   
640  Helene Levring Andersen  2001  0132AY  VIBORG    25m   
652  Mathilde Fuglsang  2000  0088BA  VIBORG    25m   
547  Maja Fjord Kristensen  2002  0228AO  HERNING    25m   
641  Helene Marie S. Andersen  2001    VIBORG    25m   
664  Karoline F. Lynderup  1999    VIBORG    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
527  Signe B. Hansen  2002  0254AQ  HERNING    25m   
541  Maja Østergaard Jensen  2002  0228AR  HERNING    25m  3:45.10 
642  Louise Houe Andersen  2003  0384AN  VIBORG    50m  3:36.86 
546  Amalie Kristensen  2003  0304AK  HERNING    25m  3:39.03 
549  Frederikke Kruse  2002  0278AI  HERNING    25m   
573  Ida Lykke Therkildsen  1999    HERNING    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
579  Amalie Vilstrup  2002  0246AJ  HERNING    25m  3:23.44 
627  Elisabeth Pedersen  2000  0082AK  SKIVE    25m  3:15.70 
615  Emilie Knudsen  2002  0222AK  IKAST    25m  3:05.49 
628  Olivia Poulsen  2001  0142AR  SKIVE    25m  3:09.13 
540  Line Mia Jensen  2000  0078AW  HERNING    25m  3:19.64 
567  Linda Strunge  2000  0084AS  HERNING    25m  3:23.86 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
510  Maria Cleman Hatting  2001  0106AK  STRUER    25m  3:00.91 
509  Line Hatting  1996  9678AL  STRUER    25m  2:52.64 
539  Camilla Puk Jensen  1998  9824AS  HERNING    25m  2:46.99 
530  Mathilde Clausen  1998  9846AV  HERNING    25m  2:47.34 
558  Amalie Søby Mortensen  2001  0112AJ  HERNING    25m  2:59.76 
683  Freya R. Andersen  2000  0088AK  VILDBJERG    25m  3:04.06 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
611  Mette Flaskager  1999  9902AR  IKAST    25m  2:42.56 
709  Laura Glerup Jensen  1998  9854AV  DURUP    25m  2:37.32 
572  Stinne Sørensen  1999  9934AD  HERNING    25m  2:30.03 
535  Julie D. Hald  1996  9692AX  HERNING    25m  2:34.85 
552  Emma Sand Majlund  1999  9994AD  HERNING    25m  2:38.06 
520  Mathilde Snitgaard  2000  0054AF  STRUER    25m  2:42.75 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  14 september 2013 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark