Startliste for UUM, Upplands Ungdomsmästerskap
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag 6/10 kl. 9.00
Gren 28, 100m Fjärilsim Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 226 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 1:02.89 | |
2 | 133 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:09.79 | |
3 | 104 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 50 m | 1:10.79 | |
4 | 202 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | AH5800 | 25 m | 1:11.46 | |
5 | 52 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:12.40 | |
6 | 57 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:12.55 | |
7 | 146 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:12.98 | |
8 | 105 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 1:13.70 | |
9 | 92 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:13.72 | |
10 | 111 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:13.72 | |
11 | 88 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:14.34 | |
12 | 106 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:15.73 | |
13 | 156 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 1:15.73 | |
14 | 129 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 50 m | 1:16.82 | |
15 | 135 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:16.98 | |
16 | 94 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:17.08 | |
17 | 33 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:17.54 | |
18 | 134 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 1:18.91 | |
19 | 215 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:19.13 | |
20 | 217 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:19.39 | |
21 | 95 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:20.21 | |
22 | 170 | Larsson Nikita | 2001 | UPSALA S | BD2201 | 25 m | 1:21.27 | |
23 | 23 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 1:24.35 | |
24 | 159 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:25.49 | |
25 | 124 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:26.01 | |
26 | 68 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:27.81 | |
27 | 149 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:27.81 | |
28 | 214 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:28.21 | |
29 | 178 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:29.55 | |
30 | 171 | Lautmann Viktoria | 2004 | UPSALA S | AU1204 | 25 m | 1:31.58 | |
31 | 8 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 50 m | 1:31.67 | |
32 | 144 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:32.51 | |
33 | 212 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:33.01 | |
34 | 100 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:34.12 | |
35 | 183 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:34.30 | |
36 | 189 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:34.92 | |
37 | 160 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:37.21 | |
38 | 200 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:37.89 | |
39 | 181 | Molund Maja | 2004 | UPSALA S | BF0204 | 25 m | 1:39.71 | |
40 | 168 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:41.89 | |
41 | 162 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:42.14 | |
42 | 130 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:42.58 | |
43 | 209 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:44.94 | |
44 | 201 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:46.77 | |
45 | 7 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:47.62 | |
46 | 169 | Larsson Daniela | 2004 | UPSALA S | AK0804 | 25 m | 1:50.93 | |
47 | 148 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:53.99 | |
48 | 107 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | ||
49 | 136 | Dahlbom Irma | 2003 | UPSALA S | AI7803 | 25 m | ||
50 | 158 | Hjalmarsson Lovisa | 2004 | UPSALA S | BB9804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 26 september 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 15:17 |