2020-09-28   23:08:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit 2013

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai päivä 14:00

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hössö-uinnit 2013    Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  14:09   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 syyskuu 2013         
 
 
 
Laji 17, 100m Vapaauinti T-13, N  Loppukilpailut (11) 
ME: Lisbeth TRICKETT (1985) 51.01 2009-08-10 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Nessa Järvinen  2004  04A159  KoUS    25m  1:43.36  1:43.36 
Anna-Maria Helena Lebedeva  2001  01B071  Poseidon    25m     
Emmi Jaara  2001  01B076  HäUS    25m     
Inga Virtanen  1994  94A523  HSS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Kansonen  2001  01B162  KoUS    25m     
Yasmin Laouari  2001  01A921  VaU    25m     
Outi Turunen  2002  02A629  RiUS    25m  1:42.79  1:42.79 
Jonna Heiskari  2002  02A725  VaU    25m  1:38.00  1:38.00 
Jenina Ranta  2003  03A224  HSS    50m  1:37.28  1:35.28 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    50m  1:38.30  1:36.30 
Kaisli Korpisaari  2002  02A094  RiUS    50m  1:43.79  1:41.79 
Kielo Hankonen  2003  03A361  HSS    25m  1:43.58  1:43.58 
Iisa Kääpä  2002  02A454  KoUS    25m     
               

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Uusitalo  2001  01A956  HäUS    25m  1:31.77  1:31.77 
Jenna Kilpeläinen  2001  01A307  Poseidon    50m  1:33.52  1:31.52 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Poseidon    25m  1:30.09  1:30.09 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    50m  1:31.82  1:29.82 
Sanni Kanervo  2001  01A850  HäUS    25m  1:28.11  1:28.11 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  1:30.90  1:28.90 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    50m  1:32.01  1:30.01 
Lotta Aaltonen  2002  02A085  RiUS    50m  1:32.10  1:30.10 
Aino-Olivia Arola  2002  02A654  KoUS    50m  1:33.64  1:31.64 
Stefania Pavlidi  2003  03A409  HSS    50m  1:34.28  1:32.28 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riia Hiltunen  2002  02A251  RiUS    50m  1:27.82  1:25.82 
Emmi Kallioinen  2000  00B013  HäUS    50m  1:26.28  1:24.28 
Nicole Sundell  2003  03A228  HSS    50m  1:24.72  1:22.72 
Noona Rantanen  2002  02A175  HSS    50m  1:24.36  1:22.36 
Nitta Rantanen  2000  00A336  Poseidon    25m  1:17.16  1:17.16 
Anni Hirvo  2001  01A485  TuUS    50m  1:23.47  1:21.47 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    50m  1:24.43  1:22.43 
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    25m  1:23.49  1:23.49 
Saga Lindeberg  2002  02A518  HSS    50m  1:27.33  1:25.33 
Roosa Rintala  2001  01A069  VaU    50m  1:29.95  1:27.95 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    50m  1:17.24  1:15.24 
Ciia Korkeamäki  2001  01A046  Poseidon    50m  1:16.62  1:14.62 
Marie Tuominen  2000  00A291  Poseidon    25m  1:13.41  1:13.41 
Marilla Parhiala  2000  00B046  Gladius    25m  1:13.04  1:13.04 
Nadine Medarhri  2000  00A744  HSS    50m  1:13.83  1:11.83 
Anna Luukka  2000  00A316  HSS    50m  1:13.88  1:11.88 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    50m  1:15.12  1:13.12 
Linda Vekka  1999  99B260  HäUS    25m  1:14.60  1:14.60 
Lisa Maula  2001  01A570  HSS    50m  1:17.13  1:15.13 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  1:17.51  1:15.51 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lena Maula  2002  02A212  HSS    50m  1:13.63  1:11.63 
Saara Hirvo  1999  99A164  TuUS    25m  1:11.27  1:11.27 
Maija Hirvo  1997  97A695  TuUS    25m  1:09.18  1:09.18 
Jessika Rissanen  2001  01A646  JUK    50m  1:11.15  1:09.15 
Jenni Peräjoki  1997  97A650  HSS    25m  1:08.84  1:08.84 
Ida Wagner  2000  00A112  SiWa    50m  1:11.03  1:09.03 
Millie Kuusniemi Fishwick  2000  00A428  HSS    50m  1:11.18  1:09.18 
Roosa Hjelm  1997  97A999  Poseidon    50m  1:12.13  1:10.13 
Gemma James  2000  00A422  HSS    50m  1:13.28  1:11.28 
Saga Valtonen  1998  98A401  HSS    25m  1:11.82  1:11.82 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tea Järvelä  1997  97B094  HSS    50m  1:10.38  1:08.38 
Henna Kainulainen  1998  98A255  HäUS    25m  1:07.10  1:07.10 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  1:08.85  1:06.85 
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    25m  1:06.40  1:06.40 
Lotta Hämäläinen  1998  98A987  HSS    50m  1:07.47  1:05.47 
Lilli Louhikoski  2002  02A021  Poseidon    50m  1:08.24  1:06.24 
Aura Lehtonen  1998  98A177  HSS    50m  1:08.83  1:06.83 
Sanna Salonen  1995  95A056  SiHy    25m  1:06.87  1:06.87 
Meri Yrjänen  1997  97B265  TuUS    25m  1:07.40  1:07.40 
Claudia Hellsten  1998  98A382  HSS    25m  1:08.53  1:08.53 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Kauppinen  1998  98B125  HyUS    50m  1:07.13  1:05.13 
Iida Koiranen  2000  00A143  HSS    25m  1:04.72  1:04.72 
Amanda Jalonen  2000  00A240  Gladius    50m  1:06.35  1:04.35 
Olivia Hellsten  2000  00A064  HSS    50m  1:05.55  1:03.55 
Lotta Jacobson  1998  98A307  HSS    25m  1:02.55  1:02.55 
Niina Korhonen  1996  96A139  Cetus    50m  1:04.71  1:02.71 
Reetta Schroderus  1997  97B069  JUK    50m  1:06.29  1:04.29 
Sophia Lindeberg  2000  00A332  HSS    50m  1:06.40  1:04.40 
Petra Steen  1999  99A150  HäUS    50m  1:06.85  1:04.85 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  1:07.32  1:05.32 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Ala-Seppälä  1995  95A436  LaUS    50m  1:04.02  1:02.02 
Leena Koivusalo  1993  93A170  HSS    25m  1:01.77  1:01.77 
Aada Alastalo  1998  98A009  HSS    50m  1:03.03  1:01.03 
Vera Viitasuo  1995  95A896  LaUS    50m  1:02.86  1:00.86 
Vera Lammi  1998  98A800  HSS    50m  1:02.53  1:00.53 
Henrika Parviainen  1997  97A553  HSS    50m  1:02.64  1:00.64 
Wilma Jacobson  2000  00A127  HSS    50m  1:02.96  1:00.96 
Emma Lehtola  1997  97A546  SCV    25m  1:01.47  1:01.47 
Peppi Pohjalainen  1997  97A266  HSS    50m  1:03.92  1:01.92 
Emma Långström  1997  97A480  HSS    25m  1:02.42  1:02.42 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebecca Wahlstedt  1997  97A592  Cetus    25m  1:00.38  1:00.38 
Ella Saarikko  2000  00A369  LaUS    50m  1:02.14  1:00.14 
Melek Ayarci  1999  99A045  LaUS    50m  1:01.88  59.88 
Laura Oesch  1997  97A649  HSS    50m  1:01.57  59.57 
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    50m  1:01.50  59.50 
Susanne Hirvonen  1997  97A118  ORCA    25m  59.55  59.55 
               
Ella Kurttila  1998  98A140  Cetus    50m  1:01.98  59.98 
Mona Juppo  1996  96A571  Cetus    25m  1:00.23  1:00.23 
Aleksia Halonen  1996  96A880  Cetus    50m  1:02.39  1:00.39 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Parviainen  1995  95A583  HSS    50m  1:00.56  58.56 
Milla Inkeroinen  1998  98A634  Cetus    50m  1:00.51  58.51 
Fanny Teijonsalo  1996  96A027  Cetus    50m  59.04  57.04 
Laura Lajunen  1992  92A223  SWIM    25m  56.81  56.81 
Laura Kurki  1994  94A839  HSS    25m  55.41  55.41 
Anna Kotonen  1997  97A239  HSS    25m  56.68  56.68 
Amanda Suihkonen  1995  95A544  Octopus    50m  59.03  57.03 
Sini Kuutamo  1995  95A215  Cetus    25m  57.51  57.51 
Jessica Hölttä  1996  96A544  HSS    50m  1:00.53  58.53 
Viivi Aliklaavu  1998  98A727  HSS    50m  1:01.33  59.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  14:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner