2020-02-19   00:36:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit 2013

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai päivä 14:00

11_S
Laji 11, 100m Perhosuinti T-13, N 
 
ME: Diane BUI-DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.36 2012-10-20 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
50  Kurki Laura  1994  HSS  94A839  50 m  1:02.69  1:00.69   
269  Kuutamo Sini  1995  Cetus  95A215  25 m  1:00.84  1:00.84   
247  Alitalo Anni  1991  Cetus  91A200  50 m  1:03.45  1:01.45   
387  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  25 m  1:02.22  1:02.22   
332  Vekkeli Vaula  1996  LaUS  96A655  50 m  1:05.55  1:03.55   
281  Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  25 m  1:04.19  1:04.19   
402  Hirvonen Susanne  1997  ORCA  97A118  25 m  1:04.75  1:04.75   
249  Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  1:07.11  1:05.11   
42  Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  50 m  1:07.74  1:05.74   
10  47  Kotonen Anna  1997  HSS  97A239  25 m  1:06.81  1:06.81   
11  280  Strengell Riina  1997  Cetus  97A841  50 m  1:08.93  1:06.93   
12  319  Mokicheva Alena  1996  LaUS  96A011  25 m  1:07.56  1:07.56   
13  304  Ayarci Melek  1999  LaUS  99A045  50 m  1:09.63  1:07.63   
14  32  Jacobson Wilma  2000  HSS  00A127  50 m  1:10.91  1:08.91   
15  Aliklaavu Viivi  1998  HSS  98A727  50 m  1:11.01  1:09.01   
16  60  Långström Emma  1997  HSS  97A480  25 m  1:09.36  1:09.36   
17  69  Nieminen Roosa  1999  HSS  99A023  25 m  1:10.02  1:10.02   
18  202  Korpinen Katarina  1993  SiHy  93A413  50 m  1:12.15  1:10.15   
19  72  Oesch Laura  1997  HSS  97A649  25 m  1:10.58  1:10.58   
20  45  Koivusalo Leena  1993  HSS  93A170  25 m  1:10.66  1:10.66   
21  279  Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  25 m  1:10.82  1:10.82   
22  19  Hellsten Olivia  2000  HSS  00A064  50 m  1:12.85  1:10.85   
23  282  Wahlstedt Rebecca  1997  Cetus  97A592  25 m  1:11.12  1:11.12   
24  Alastalo Aada  1998  HSS  98A009  50 m  1:13.13  1:11.13   
25  83  Pohjalainen Peppi  1997  HSS  97A266  50 m  1:13.69  1:11.69   
26  305  Bruneau Julia  1999  LaUS  99A066  50 m  1:13.75  1:11.75   
27  54  Lehtonen Aura  1998  HSS  98A177  50 m  1:14.47  1:12.47   
28  222  Taskinen Suvi  1998  SiWa  98B127  50 m  1:15.40  1:13.40   
29  349  Kainulainen Henna  1998  HäUS  98A255  50 m  1:15.66  1:13.66   
30  53  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  25 m  1:14.43  1:14.43   
31  77  Parviainen Henrika  1997  HSS  97A553  50 m  1:16.65  1:14.65   
32  73  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  50 m  1:16.66  1:14.66   
33  80  Peräjoki Jenni  1997  HSS  97A650  25 m  1:15.76  1:15.76   
34  98  Kauppinen Veera  1998  HyUS  98B125  25 m  1:15.98  1:15.98   
35  31  Jacobson Lotta  1998  HSS  98A307  25 m  1:17.70  1:17.70   
36  227  Hirvo Maija  1997  TuUS  97A695  50 m  1:19.79  1:17.79   
37  296  Patjas Jessika  1997  KoU  97A725  25 m  1:18.58  1:18.58   
38  365  Mustonen Kristina  1999  HäUS  99A494  50 m  1:20.69  1:18.69   
39  76  Parviainen Erika  1995  HSS  95A583  25 m  1:19.87  1:19.87   
40  244  Tuomisto Tiia  1998  TuUS  98A356  50 m  1:21.98  1:19.98   
41  Borisova Anna  2001  NEW WAVE    25 m  1:21.30  1:21.30   
42  109  Rissanen Jessika  2001  JUK  01A646  50 m  1:23.78  1:21.78   
43  129  Louhikoski Lilli  2002  Poseidon  02A021  50 m  1:24.70  1:22.70   
44  295  Leppä Emma  2000  KoU  00A562  25 m  1:23.11  1:23.11   
45  26  Hämäläinen Lotta  1998  HSS  98A987  25 m  1:24.40  1:24.40   
46  180  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  50 m  1:26.96  1:24.96   
47  217  Miettinen Juuli  2000  VanVe  00A048  25 m  1:25.61  1:25.61   
48  369  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:28.75  1:26.75   
49  228  Hirvo Saara  1999  TuUS  99A164  50 m  1:28.92  1:26.92   
50  172  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  50 m  1:29.45  1:27.45   
51  36  Järvelä Tea  1997  HSS  97B094  50 m  1:31.09  1:29.09   
52  63  Maula Lisa  2001  HSS  01A570  25 m  1:41.08  1:41.08   
53  18  Hellsten Claudia  1998  HSS  98A382  25 m       
54  27  Hölttä Jessica  1996  HSS  96A544  25 m       
55  34  Jokilammi Emma  2002  HSS  02A234  25 m       
56  88  Sundell Nicole  2003  HSS  03A228  25 m       
57  96  Valtonen Saga  1998  HSS  98A401  25 m       
58  183  Turunen Outi  2002  RiUS  02A629  25 m       
59  224  Appelberg Janna  2001  TuUS  01A954  25 m       
60  229  Ikonen Hanna  1998  TuUS  98B064  25 m       
61  234  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m       
62  239  Riipinen Emilia  2000  TuUS  00A896  25 m       
63  245  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m       
64  292  Simonsen Madeline  1995  KoUS  95B326  25 m       
65  378  Uusitalo Anniina  2001  HäUS  01A956  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  11:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner