Program för Lödde Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 33, 50m Fjärilsim Fl 10-11 |
Finaler (7) |
Sponsor: EDCON Redovisning |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
364 |
2 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
266 |
3 |
Andrea Nistor |
2003 |
AW7803 |
POSEIDON |
|
25m |
|
323 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
322 |
2 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
257 |
3 |
Sara Ståhl |
2002 |
|
POSEIDON |
|
25m |
|
255 |
4 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
25m |
|
324 |
5 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
POSEIDON |
|
25m |
|
365 |
2 |
Hanna Barnell |
2003 |
|
SK HAJEN |
|
25m |
|
366 |
3 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
50m |
57.64 |
250 |
4 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
|
320 |
5 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
256 |
6 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Matilda Olsson |
2003 |
AF7403 |
SPIGGARNA |
|
25m |
56.04 |
238 |
2 |
Patricia Tibemo |
2002 |
AW3602 |
SPIGGARNA |
|
25m |
55.66 |
242 |
3 |
Ebba Billing |
2002 |
AM4802 |
POSEIDON |
|
25m |
55.03 |
368 |
4 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
55.35 |
40 |
5 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
55.99 |
8 |
6 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
57.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
52.57 |
91 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
51.84 |
319 |
3 |
Agnes Dansdotter |
2002 |
AI6402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.88 |
69 |
4 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
50.97 |
367 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
52.44 |
247 |
6 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
53.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
50.30 |
71 |
2 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
48.11 |
70 |
3 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
46.77 |
7 |
4 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
47.12 |
318 |
5 |
Alessandra Påhlsson |
2003 |
AQ5403 |
SK LÖDDE |
|
25m |
49.31 |
321 |
6 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
46.02 |
240 |
2 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
44.99 |
369 |
3 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
25m |
43.74 |
195 |
4 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
44.07 |
10 |
5 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.39 |
9 |
6 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
46.72 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
08:18 |
|