Startliste for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 10.00
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
01 december 2013 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
25m |
10:19.67 |
188 |
3 |
Julia Jønsson |
2000 |
0048AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
10:18.35 |
6 |
4 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
SØLLERØD |
|
25m |
10:18.49 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
25m |
10:18.08 |
45 |
2 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
10:09.38 |
130 |
3 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
25m |
10:06.21 |
131 |
4 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
BIRKERØD |
|
25m |
10:06.51 |
189 |
5 |
Caroline Sofie Lund |
2000 |
0048AS |
HØRSHOLM |
|
25m |
10:15.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
25m |
10:04.65 |
136 |
2 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
9:58.63 |
164 |
3 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
9:47.67 |
167 |
4 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
9:50.69 |
2 |
5 |
Nana Hansen |
2000 |
0048AJ |
VORDINGB |
|
25m |
10:03.41 |
290 |
6 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH/MK |
|
25m |
10:05.38 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
10:39.03 |
197 |
2 |
Laura Findahl Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
25m |
10:27.94 |
35 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
10:16.82 |
264 |
4 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
10:18.12 |
168 |
5 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
10:38.20 |
30 |
6 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
10:45.83 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2000-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
25m |
9:46.72 |
85 |
2 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
9:37.26 |
284 |
3 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
VAT CPH/MK |
|
25m |
9:22.26 |
216 |
4 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
9:30.48 |
286 |
5 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH/MK |
|
25m |
9:39.29 |
166 |
6 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
9:46.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
01 december 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|