2020-02-23   03:27:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Forum Horsens Cup - indledende

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

12_S
Løb 12, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
404  Østrup Amalie  1997  AGF    25 m  2:17.36   
185  Aagaard Andrea  1996  RINGE  9663AD  25 m  2:25.70   
517  Zaggai Matilde  1998  HOVEDSTAD  9862AF  25 m  2:26.33   
385  Harrits Anna Sommer  1999  AGF  9948AP  25 m  2:27.51   
377  Christiansen Emma H.  1999  AGF  9988AO  25 m  2:28.71   
525  Hansen Anna Emilie  1999  TEMPO  9998AI  25 m  2:28.79   
206  Jørgensen Anne Sofie  1998  RINGE  9892AA  25 m  2:28.96   
16  Lauridsen Simone H.  1999  ESBJERG  9952AG  25 m  2:30.52   
151  Thomasen Signe B.  1996  HORSENS  9652AA  25 m  2:31.69   
10  201  Hertzog Anna  1999  RINGE  9966AJ  25 m  2:33.43   
11  358  Sørensen Mathilde  1996  TRITON V  9602AY  25 m  2:35.23   
12  66  Fynbo Emma Bugge  2001  HOLSTEBRO  0158AE  25 m  2:35.88   
13  14  Jacobsen Jasmin Koefoed  1998  ESBJERG  9834AA  25 m  2:36.05   
14  166  Knudsen Josefine  1998  NEPTUN  9898AM  25 m  2:40.12   
15  196  Grønnegaard Helene  1998  RINGE  9816AG  25 m  2:40.27   
16  403  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF    25 m  2:40.83   
17  510  Schelde Clara Marott  2000  HOVEDSTAD  0092AD  25 m  2:40.91   
18  524  Elkjær Laura Mathilde  1998  TEMPO  9804BC  25 m  2:43.88   
19  400  Rolle Nanna  2000  AGF  0094AY  25 m  2:43.97   
20  23  West Sofie  2000  ESBJERG  0092AS  25 m  2:45.64   
21  35  Nikolajsen Nanette  2000  ESBJERG  0004AK  25 m  2:46.46   
22  375  Brøchner Amalie Fisker  1999  AGF  9918AZ  25 m  2:47.56   
23  28  Gadgaard Julie  2001  ESBJERG  0124AI  25 m  2:48.95   
24  528  Hvarre Louise  2001  TEMPO  0156AN  25 m  2:49.17   
25  489  Doni Sofia Cathrine  1999  HOVEDSTAD  9982AL  50 m  2:52.19   
26  108  Ibsen Sille  2001  HORSENS  0134AU  25 m  2:52.45   
27  85  Andersen Cecilie B.  2001  HORSENS  0116AI  25 m  2:53.20   
28  137  Nielsen Mie Buch  2001  HORSENS  0188AH  25 m  2:53.83   
29  496  Hoffmann Benedikte Dam  2001  HOVEDSTAD  0144AB  25 m  2:54.32   
30  390  Kaltoft Alberte  2001  AGF  0152AT  25 m  2:54.35   
31  533  Larsen Simone  1996  TEMPO  9664AT  25 m  2:54.95   
32  96  Damsgaard Anette  1996  HORSENS  9696AY  25 m  2:59.31   
33  174  Rasmussen Trine  1999  NEPTUN  9962AV  25 m  2:59.56   
34  19  Schjøtt Freja Møller  2001  ESBJERG    25 m  3:00.00   
35  278  Christensen Christina  2000  TRITON V  0046AO  25 m  3:00.41   
36  18  Nielsen Line  1999  ESBJERG  9938AG  25 m  3:01.17   
37  247  Bisgaard Sofie Amalie J.  2000  KORAL  0082BB  25 m  3:01.44   
38  398  Nykvist Julie  2001  AGF    25 m  3:01.60   
39  373  Bodilsen Matilde  2001  AGF  0184AQ  50 m  3:01.82   
40  203  Høyer-Nissen Louise  2001  RINGE  0178AO  25 m  3:02.71   
41  34  Nielsen Camilla Heide  2000  ESBJERG  0024AK  25 m  3:03.34   
42  202  Hertzog Camille  2001  RINGE  0176AG  25 m  3:04.48   
43  131  Lund Nikoline Fabrin  2001  HORSENS  0192AS  25 m  3:04.67   
44  363  Brogaard Freja  1999  BJERRE HER  9928BA  25 m  3:05.11   
45  172  Rasmussen Ditte Røjkjær  1998  NEPTUN  9874AY  25 m  3:10.00   
46  537  Olesen Helene  2000  TEMPO  0044AP  25 m  3:11.46   
47  60  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  3:11.81   
48  30  Hansen Laura Mathilde  2001  ESBJERG  0154AU  25 m  3:13.01   
49  209  Korsgaard Alberte  2001  RINGE  0174AN  25 m  3:15.44   
50  75  Lund Julie Geertsen  2001  HOLSTEBRO  0158AP  25 m  3:17.89   
51  223  Nielsen Julie Nellemose  1999  RINGE  9964AW  25 m  3:18.12   
52  31  Jensen Julie Illeborg  2000  ESBJERG  0016AK  25 m  3:21.17   
53  522  Bliksted Anna  2001  TEMPO  0152AO  25 m  3:21.25   
54  37  Bro Carina  2001  ESBJERG  0172AP  25 m  3:25.36   
55  122  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  3:33.72   
56  521  Bæhrenz Regitze  2001  TEMPO  0134AP  25 m  3:33.75   
57  365  Liboriussen Caroline  2002  BJERRE HER    25 m  3:42.85   
58  87  Andersen Marikka  2002  HORSENS  0214AI  25 m  3:46.61   
59  58  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m     
60  70  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  25 m     
61  117  Krainert Lærke Skovbæk  2002  HORSENS  0298AE  25 m     
62  118  Kramer Anna Bull  2003  HORSENS  0382AE  25 m     
63  124  Leiszner Emilia Juhl  2002  HORSENS  0288AJ  25 m     
64  158  Andersen Lea Føste  1998  NEPTUN  9832AZ  25 m     
65  160  Brinckmann Nadja  2002  NEPTUN  0264AO  25 m     
66  325  Mikkelsen Andrea Schulz  2003  TRITON V  0382AH  25 m     
67  337  Nielsen Ellen  2001  TRITON V  0168AP  25 m     
68  338  Nielsen Lise Vølker  2003  TRITON V  0346AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  20 september 2013 
Licens til Horsens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark