2020-01-21   02:22:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Forum Horsens Cup - indledende

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

16_S
Løb 16, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
488  Dehn Rikke  1999  HOVEDSTAD  9978AE  25 m  27.39   
377  Christiansen Emma H.  1999  AGF  9988AO  25 m  27.63   
404  Østrup Amalie  1997  AGF    25 m  27.68   
491  Fixdahl Anna  1997  HOVEDSTAD  9726AW  50 m  27.68   
294  Gohr Kathrine  1997  TRITON V  9722AR  25 m  27.76   
100  Feldinger Kirstine  1996  HORSENS  9634AQ  25 m  28.02   
392  Kjeldsen Matilde  1999  AGF  9984AV  50 m  28.08   
140  Nørgaard Emma  1997  HORSENS  9794AF  25 m  28.22   
402  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  25 m  28.36   
10  135  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  25 m  28.60   
11  151  Thomasen Signe B.  1996  HORSENS  9652AA  25 m  28.79   
12  185  Aagaard Andrea  1996  RINGE  9663AD  25 m  28.89   
13  358  Sørensen Mathilde  1996  TRITON V  9602AY  25 m  28.89   
14  487  Cornelius Alberte Sara  1998  HOVEDSTAD  9836AF  25 m  29.00   
15  187  Ahrentsen Nicoline  2000  RINGE  0016AA  25 m  29.18   
16  380  Friis Julie Pavon  1999  AGF  9978AL  25 m  29.23   
17  107  Holm Louise  1994  HORSENS  9476AT  25 m  29.28   
18  493  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  25 m  29.46   
19  220  Madsen Stine  1999  RINGE  9972AC  25 m  29.48   
20  181  Sørensen Sofie Møller  1998  NEPTUN  9882AL  50 m  29.49   
21  184  Winther Celina G  1999  NEPTUN  9938AU  25 m  29.52   
22  298  Halbirk Mikala Mai  1998  TRITON V  9858AX  25 m  29.57   
23  501  Jensen Tenna  1998  HOVEDSTAD  9828AH  25 m  29.62   
24  206  Jørgensen Anne Sofie  1998  RINGE  9892AA  25 m  29.67   
25  327  Mikkelsen Marie K.  2000  TRITON V  0086AX  25 m  30.05   
26  14  Jacobsen Jasmin Koefoed  1998  ESBJERG  9834AA  25 m  30.18   
27  308  Jatta Michelle  2001  TRITON V  0116AR  50 m  30.19   
28  386  Holst Clara  1999  AGF    25 m  30.25   
29  564  Frydendal Frida  1999  SVENDBORG  9952AL  25 m  30.42   
30  567  Holse Matilda  1998  SVENDBORG  9854AS  25 m  30.63   
31  379  Damgaard Nanna Bæhrenz  1998  AGF    25 m  30.66   
32  359  Thorup Pernille Maj  1999  TRITON V  9906AR  25 m  30.69   
33  23  West Sofie  2000  ESBJERG  0092AS  25 m  30.87   
34  280  Christiansen Agnes Astrup  1997  TRITON V  9746AR  25 m  30.88   
35  11  Frandsen Louise Kronborg  1999  ESBJERG  9924AA  25 m  30.94   
36  231  Kjær Karoline  2001  RINGE  0114AB  25 m  30.97   
37  536  Lønne Kristine  2000  TEMPO  0016AL  25 m  31.05   
38  18  Nielsen Line  1999  ESBJERG  9938AG  25 m  31.08   
39  17  Madsen Sissel L.  1999  ESBJERG  9964AP  25 m  31.27   
40  375  Brøchner Amalie Fisker  1999  AGF  9918AZ  25 m  31.40   
41  21  Theilgaard Kirstine  1997  ESBJERG  9734AV  25 m  31.48   
42  306  Hyldgaard Freja K.  1998  TRITON V  9866AT  25 m  31.51   
43  91  Bek Jennifer Thorius  2000  HORSENS  0012AS  25 m  31.52   
44  533  Larsen Simone  1996  TEMPO  9664AT  25 m  31.61   
45  525  Hansen Anna Emilie  1999  TEMPO  9998AI  25 m  31.70   
46  145  Rosenkilde Nicoline  1999  HORSENS  9918AT  25 m  31.74   
47  25  Wildenschild Ane  2000  ESBJERG  0024AC  25 m  31.80   
48  225  Pedersen Amalie  2000  RINGE  0062AU  25 m  31.88   
49  481  Ahm Ida Sophie  2001  HOVEDSTAD  0122AB  25 m  31.94   
50  22  Vogt Nadia Nørskov  2000  ESBJERG  0046AC  25 m  32.01   
51  199  Hansen Julie  1998  RINGE  9808AE  25 m  32.07   
52  389  Jørgensen Julie Lange  2000  AGF    25 m  32.25   
53  304  Hededal Anna J. V.  1998  TRITON V  9874AS  25 m  32.30   
54  207  Kirkegård Silja  1998  RINGE  9834AU  25 m  32.44   
55  85  Andersen Cecilie B.  2001  HORSENS  0116AI  25 m  32.47   
56  496  Hoffmann Benedikte Dam  2001  HOVEDSTAD  0144AB  25 m  32.53   
57  362  Tvilling Sarah  2000  TRITON V  0014AX  50 m  32.65   
58  311  Jensen Olivia  2000  TRITON V  0038AX  25 m  32.79   
59  282  Christiansen Johanne A.  2000  TRITON V  0074AO  25 m  32.81   
60  52  Hjorth Thilde  1999  GRINDSTED  9928AQ  25 m  32.85   
61  96  Damsgaard Anette  1996  HORSENS  9696AY  25 m  32.89   
62  10  Eickhardt Jannie  2001  ESBJERG  0134AI  25 m  33.26   
63  218  Lund Karen Brilner  1999  RINGE  9936AJ  25 m  33.30   
64  34  Nielsen Camilla Heide  2000  ESBJERG  0024AK  25 m  33.31   
65  136  Nielsen Amalie L.  1997  HORSENS  9714AR  25 m  33.36   
66  576  Storgaard Anna Bredal  2002  SVENDBORG  0228AF  25 m  33.50   
67  35  Nikolajsen Nanette  2000  ESBJERG  0004AK  25 m  33.59   
68  382  Gertz Line  2001  AGF  0156AT  50 m  33.63   
69  528  Hvarre Louise  2001  TEMPO  0156AN  25 m  33.64   
70  186  Ahrentsen Cecilie  1998  RINGE  9838AB  25 m  33.67   
71  178  Skouboe Christine  1997  NEPTUN  9788BA  50 m  33.80   
72  138  Nielsen Sarah Gade  1998  HORSENS  9842BB  25 m  33.89   
73  572  Madsen Emilie  2000  SVENDBORG  0066AW  25 m  33.91   
74  540  Rohde Vicky  1999  TEMPO  9984AI  25 m  33.94   
75  30  Hansen Laura Mathilde  2001  ESBJERG  0154AU  25 m  34.03   
76  168  Nielsen Christina  1997  NEPTUN  9778AW  25 m  34.09   
77  344  Pedersen Signe Ilskov  2001  TRITON V  0168AI  25 m  34.18   
78  93  Christensen Josefine Due  2001  HORSENS  0166AT  25 m  34.26   
79  214  Linde Freja  1999  RINGE  9992AS  25 m  34.30   
80  256  Jensen Sarah Hygum  1998  KORAL  9896BD  25 m  34.33   
81  67  Hansen Rikke  2000  HOLSTEBRO  0036BD  25 m  34.39   
82  202  Hertzog Camille  2001  RINGE  0176AG  25 m  34.48   
83  19  Schjøtt Freja Møller  2001  ESBJERG    25 m  34.50   
84  361  Tolstrup Clara B.  2001  TRITON V  0146AJ  25 m  34.52   
85  129  Lund Johanne Krogh  1995  HORSENS  9528AY  25 m  34.55   
86  577  Thrane Anne Sofie  2000  SVENDBORG  0042AW  25 m  34.69   
87  176  Simonsen Sibel  2001  NEPTUN  0176AP  25 m  34.80   
88  130  Lund Karen Krogh  1996  HORSENS  9616AX  25 m  34.82   
89  31  Jensen Julie Illeborg  2000  ESBJERG  0016AK  25 m  34.83   
90  203  Høyer-Nissen Louise  2001  RINGE  0178AO  25 m  34.86   
91  54  Lund Julie  2000  GRINDSTED  0076AX  25 m  34.96   
92  172  Rasmussen Ditte Røjkjær  1998  NEPTUN  9874AY  25 m  35.02   
93  169  Nielsen Frederikke  1998  NEPTUN  9844AW  25 m  35.03   
94  188  Andersen Laura Wolf  1998  RINGE  9882AY  25 m  35.03   
95  260  Martinussen Julie  2000  KORAL  0068BB  25 m  35.10   
96  212  Larsen Caroline  2001  RINGE  0164AG  25 m  35.17   
97  45  Nikolajsen Mie Kirstine  1999  ESBJERG  9906AM  25 m  35.23   
98  28  Gadgaard Julie  2001  ESBJERG  0124AI  25 m  35.26   
99  211  Krebs Rikke  1999  RINGE  9964AV  25 m  35.27   
100  350  Rosendahl Emilie Skouby  1998  TRITON V  9848AR  25 m  35.27   
101  160  Brinckmann Nadja  2002  NEPTUN  0264AO  25 m  35.52   
102  565  Hansen Karoline Munch  2000  SVENDBORG  0038BA  25 m  35.54   
103  398  Nykvist Julie  2001  AGF    25 m  35.57   
104  48  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  35.64   
105  373  Bodilsen Matilde  2001  AGF  0184AQ  25 m  35.64   
106  200  Hansen Katrine Hvistendal  1997  RINGE  9754BA  25 m  35.72   
107  204  Jensen Cecilie  1999  RINGE  9926AS  25 m  35.72   
108  42  Lykke Jasmin  2002  ESBJERG  0216AP  25 m  35.93   
109  222  Mortensen Maria  1999  RINGE  9936AW  25 m  35.95   
110  205  Jensen Sofie Nordskov  1999  RINGE  9946AJ  25 m  36.30   
111  503  Kiilgaard Mathilde  2001  HOVEDSTAD  0178AP  25 m  36.40   
112  326  Mikkelsen Laura Schulz  2000  TRITON V  0032AR  25 m  36.73   
113  137  Nielsen Mie Buch  2001  HORSENS  0188AH  25 m  36.91   
114  209  Korsgaard Alberte  2001  RINGE  0174AN  25 m  36.91   
115  216  Linde Sia  2001  RINGE  0106AL  25 m  36.94   
116  195  Dyrehauge Alma Thrige  2002  RINGE  0226AG  25 m  37.27   
117  521  Bæhrenz Regitze  2001  TEMPO  0134AP  25 m  37.35   
118  345  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  37.41   
119  37  Bro Carina  2001  ESBJERG  0172AP  25 m  37.47   
120  36  Thulin Line Bæk  2000  ESBJERG  0006AC  25 m  37.48   
121  198  Gyldenkærne Laura  2000  RINGE  0026AU  25 m  38.04   
122  354  Støttrup Clara  2002  TRITON V  0286AJ  25 m  38.12   
123  285  Davidsen Cecilie  2003  TRITON V  0312AI  25 m  38.28   
124  563  Bang Victoria  2001  SVENDBORG  0146AM  25 m  38.34   
125  175  Rytter Anne  2000  NEPTUN  0082AP  25 m  38.98   
126  522  Bliksted Anna  2001  TEMPO  0152AO  25 m  39.39   
127  192  Broholm Caroline  2003  RINGE  0338AA  25 m  39.79   
128  295  Gregersen Svava Kj.  2004  TRITON V  0426AC  25 m  40.06   
129  287  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  25 m  40.17   
130  263  Nielsen Frida B.  2001  KORAL    25 m  40.40   
131  529  Hülsen Kristine  2002  TEMPO  0286AH  25 m  40.56   
132  352  Schwartz Signe  2002  TRITON V  0298AQ  25 m  40.62   
133  532  Kjølby Alberte  2002  TEMPO    25 m  40.66   
134  264  Nielsen Maria Graulund  1999  KORAL    25 m  41.04   
135  131  Lund Nikoline Fabrin  2001  HORSENS  0192AS  25 m  41.16   
136  261  Muhlig Lykke  1999  KORAL  9932BC  25 m  41.90   
137  259  Madsen Benedicte  1998  KORAL    25 m  41.92   
138  118  Kramer Anna Bull  2003  HORSENS  0382AE  25 m  42.05   
139  75  Lund Julie Geertsen  2001  HOLSTEBRO  0158AP  25 m  42.36   
140  77  Markma Mathilde Marthedal  2001  HOLSTEBRO  0166AW  25 m  42.44   
141  530  Johansen Maja  2002  TEMPO    25 m  42.68   
142  117  Krainert Lærke Skovbæk  2002  HORSENS  0298AE  25 m  43.04   
143  323  Lindeberg Josephine  2002  TRITON V  0212AK  25 m  43.57   
144  122  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  43.80   
145  224  Olesen Martine Halling  2000  RINGE  0042AV  25 m  44.17   
146  538  Rainer Lisa Frost  2002  TEMPO  0262AN  25 m  44.53   
147  342  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m  45.56   
148  349  Rixen Mathilde Nøhr  2002  TRITON V  0254AP  25 m  46.07   
149  270  Andersen Katinka H.  2002  TRITON V  0236AQ  25 m  46.88   
150  312  Jepsen Ea Pakula  2003  TRITON V  0314AM  25 m  47.03   
151  283  Dahl-Hansen Caroline  2003  TRITON V  0334AN  25 m  47.07   
152  265  Petersen Emma Ulka Bech  2002  KORAL    25 m  48.55   
153  154  Wienberg Katrine Sofie  2002  HORSENS  0252AP  25 m  48.75   
154  316  Karlskov Isabel  2005  TRITON V    25 m  49.33   
155  99  Falck Camilla  2003  HORSENS  0324AI  25 m  49.89   
156  307  Jakobsen Mia Hedegaard  2003  TRITON V  0366AM  25 m  52.69   
157  319  Kristiansen Caroline S.  2002  TRITON V    25 m  59.90   
158  153  Wienberg Amalie Marie  2005  HORSENS  0538AB  25 m  1:11.80   
159  41  Kromann Stine  1999  ESBJERG  9982BC  25 m     
160  64  Christiansen Cecilie  2003  HOLSTEBRO    25 m     
161  92  Brændgaard Frederikke  2001  HORSENS    25 m     
162  116  Jørgensen Dagmar L.  2005  HORSENS    25 m     
163  123  Le Michelle  2001  HORSENS    25 m     
164  126  Leiszner Xenia Juhl  2005  HORSENS    25 m     
165  141  Oleander Emma  2004  HORSENS    25 m     
166  148  Sund Ida  2002  HORSENS    25 m     
167  149  Sund Nanna  2000  HORSENS    25 m     
168  156  Broersma Feline Flytkjær  2004  HORSENS    25 m     
169  269  Ærenlund Emma Kaas  2003  TRITON V    25 m     
170  317  Karlskov Sissel  2003  TRITON V    25 m     
171  443  Kobæk Sara  2005  HORSENS    25 m     
172  518  Mortensen Camilla Kabels  2004  HORSENS    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  20 september 2013 
Licens til Horsens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark