2020-01-25   07:24:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Forum Horsens Cup - indledende

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

19_S
Løb 19, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
86  Andersen Daniel Steen  1995  HORSENS  9523AG  25 m  55.73   
401  Tørring David  1995  AGF  9509AM  25 m  1:01.96   
513  Wedekind Timon  1996  HOVEDSTAD  9633AB  25 m  1:02.76   
292  Frederiksen Emil Kamuk  1995  TRITON V  9511AJ  25 m  1:02.99   
511  Steenfos Hannibal  1996  HOVEDSTAD  9647AA  25 m  1:03.00   
309  Jensen Christian Blom  1994  TRITON V  9489AG  25 m  1:03.09   
509  Petersen Morten Børre  1996  HOVEDSTAD  9639AD  25 m  1:03.13   
50  Brinkmann Jakob  1996  GRINDSTED  9683AE  25 m  1:03.70   
492  Gjerulff Peter  1996  HOVEDSTAD  9613AA  25 m  1:04.06   
10  133  Madsen Peter Mandrup  1997  HORSENS  9733AH  25 m  1:04.53   
11  482  Bertelsen Kasper Leisted  1997  HOVEDSTAD  9703AM  25 m  1:05.00   
12  494  Grillo Giano  1998  HOVEDSTAD  9827AL  25 m  1:05.00   
13  512  Thomsen Jesper Frost  1997  HOVEDSTAD  9723AE  25 m  1:05.00   
14  516  Vitten Kasper  1995  HOVEDSTAD  9529AA  25 m  1:05.33   
15  179  Strand Mikkel  1997  NEPTUN  9751AD  25 m  1:05.55   
16  343  Pedersen Nicolai  1994  TRITON V  9499AK  25 m  1:06.01   
17  527  Heilmann Tom  1997  TEMPO  9723AJ  25 m  1:06.04   
18  393  Kjærgaard Johannes  1998  AGF  9813AR  25 m  1:06.10   
19  193  Broholm Oliver  1999  RINGE  9987AD  25 m  1:06.33   
20  49  Boisen Mikkel  1997  GRINDSTED  9783AJ  25 m  1:06.45   
21  217  Lund Christian  1996  RINGE  9697AE  25 m  1:06.51   
22  20  Schmidt Simon Juhl  1997  ESBJERG  9743AD  25 m  1:06.54   
23  73  Kristensen Tobias M.  1996  HOLSTEBRO  9621AJ  25 m  1:06.68   
24  94  Christensen Lasse  1994  HORSENS  9409AJ  25 m  1:06.70   
25  396  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  1:06.72   
26  383  Grann-Frankild Albert  1996  AGF  9687AK  25 m  1:06.78   
27  515  Vestergaard Andreas  1999  HOVEDSTAD  9997AG  25 m  1:07.00   
28  144  Petersen Rune Friis  1996  HORSENS  9675AG  25 m  1:08.21   
29  272  Bech Mathias  1996  TRITON V  9633AQ  25 m  1:08.26   
30  15  Kaul Christian  1998  ESBJERG  9859AI  25 m  1:08.70   
31  165  Julius Jesper Stilling  1993  NEPTUN  9315AO  25 m  1:08.99   
32  24  Wildenschild Alexander  1997  ESBJERG  9707AG  25 m  1:09.36   
33  372  Balladone Jonatan  1997  AGF  9793AH  25 m  1:09.55   
34  51  Gade Mikkel  1999  GRINDSTED  9979AN  25 m  1:10.31   
35  500  Højme Daniel  1997  HOVEDSTAD  9775AM  25 m  1:10.57   
36  53  Linck Frederik  1997  GRINDSTED  9727AK  25 m  1:11.26   
37  226  Poulsen Mathias  1996  RINGE  9669AF  25 m  1:11.40   
38  146  Schmidt Sander  1999  HORSENS  9949AD  25 m  1:11.52   
39  397  Nielsen Simon Noesgaard  1998  AGF  9863AE  25 m  1:11.62   
40  378  Cramer Toke  1998  AGF  9875AI  25 m  1:11.67   
41  442  Bruun Oliver  1995  RINGE  9557AM  25 m  1:11.97   
42  Andersen Mikkel Sandberg  1998  ESBJERG  9801AR  25 m  1:12.19   
43  102  Franow Simeon  2000  HORSENS  0099AH  25 m  1:12.21   
44  110  Jensen Alexander  1998  HORSENS  9879AI  25 m  1:12.27   
45  46  Oprescu Rares  1999  ESBJERG  9965AN  25 m  1:12.30   
46  301  Hansen Andreas  2000  TRITON V  0089AH  25 m  1:12.96   
47  164  Henriksen Niclas  1997  NEPTUN  9791AH  25 m  1:13.16   
48  313  Juul Jakob  2000  TRITON V  0015AK  25 m  1:13.31   
49  314  Juul Mads  1997  TRITON V  9731AQ  25 m  1:13.41   
50  197  Grønnegaard Rasmus  2000  RINGE  0027AB  25 m  1:13.65   
51  486  Christiansen Mathias W.b.  1998  HOVEDSTAD  9841AH  25 m  1:14.38   
52  152  Udbye Rasmus  2000  HORSENS  0007AM  25 m  1:14.91   
53  106  Hansen Nicklas Steen  1999  HORSENS  9905AI  25 m  1:14.93   
54  497  Holdrup Mathias  1999  HOVEDSTAD  9991AF  25 m  1:15.00   
55  210  Korsgaard August  1999  RINGE  9981AP  25 m  1:15.25   
56  252  Ganderup Anders Ellehauge  1992  KORAL  9211AK  25 m  1:15.28   
57  506  Nielsen Emil D.  1999  HOVEDSTAD  9911AF  25 m  1:15.38   
58  127  Lindstrøm Lukas  1998  HORSENS  9869AR  25 m  1:15.56   
59  97  Damsgaard Tim  1994  HORSENS  9495AR  25 m  1:15.76   
60  254  Jensen Christian Bylling  1999  KORAL    25 m  1:16.37   
61  63  Christiansen Casper  2000  HOLSTEBRO  0083AQ  25 m  1:16.70   
62  219  Lundstrøm Lasse  1999  RINGE  9977AQ  25 m  1:17.10   
63  120  Kruse Nicolai Vad  1999  HORSENS  9907AE  25 m  1:17.18   
64  569  Kristensen Theis Vibskov  1998  SVENDBORG  9885AO  25 m  1:17.27   
65  355  Sønderby Mathias  2000  TRITON V  0033AH  25 m  1:17.50   
66  189  Andreasen Anders S.  1998  RINGE  9849AD  25 m  1:18.37   
67  228  Vilhelmsen Jannik S.  1999  RINGE  9919AQ  25 m  1:18.87   
68  114  Johannesen Daniel H.  1999  HORSENS  9939AM  25 m  1:18.94   
69  267  Roe Alexander  1997  KORAL  9711AT  25 m  1:19.00   
70  357  Sørensen Mads  2001  TRITON V  0139AF  25 m  1:19.36   
71  249  Dam Morten Chr.  1998  KORAL  9809AS  25 m  1:19.41   
72  543  Wollesen Rolf  1998  TEMPO  9897AE  25 m  1:19.74   
73  570  Langsted Oliver Phil  1999  SVENDBORG  9925AO  25 m  1:19.79   
74  29  Grene Jakob  2001  ESBJERG  0133AC  25 m  1:20.23   
75  147  Späth Karl-Emil  2000  HORSENS  0017AF  25 m  1:20.49   
76  167  Laursen August  1999  NEPTUN  9921AP  25 m  1:20.82   
77  356  Sørensen Alexander F.  1999  TRITON V  9953AR  25 m  1:20.95   
78  128  Livbjerg Kasper  1998  HORSENS  9881AR  25 m  1:21.40   
79  194  Desmareth Kristoffer  2000  RINGE  0049AC  25 m  1:21.45   
80  575  Storgaard Anders Bredal  2002  SVENDBORG  0227AD  25 m  1:21.54   
81  180  Stær Alexander  2001  NEPTUN  0185AC  25 m  1:21.79   
82  347  Rasmussen Anders  2001  TRITON V  0169AF  25 m  1:22.37   
83  72  Kongerslev Jonas  1999  HOLSTEBRO  9949AQ  25 m  1:22.96   
84  119  Kramer Viktor Bull  2000  HORSENS  0079AF  25 m  1:22.99   
85  297  Halbirk Janus  2000  TRITON V  0009AJ  25 m  1:23.05   
86  43  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  25 m  1:23.54   
87  221  Mikkelsen Kristoffer  1999  RINGE  9999AO  25 m  1:23.86   
88  39  Frøsig Oliver  2000  ESBJERG  0021AG  25 m  1:23.89   
89  78  Nørfjand Rasmus  2000  HOLSTEBRO  0043AP  25 m  1:23.93   
90  111  Jensen Christian Juul  2000  HORSENS  0067AQ  25 m  1:24.04   
91  103  Frost Andreas Grønkjær  2001  HORSENS  0117AF  25 m  1:24.22   
92  88  Andersen Nicolaj Løth  2001  HORSENS  0173AC  25 m  1:24.46   
93  80  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  1:24.75   
94  44  Mølby Oliver  2001  ESBJERG  0153AJ  25 m  1:24.78   
95  320  Ladekjær Emil Rahbek  2000  TRITON V  0083AO  25 m  1:24.84   
96  545  Dalsgaard Mathias  2000  HORSENS  0037AL  25 m  1:25.14   
97  55  Poulsen Jonas  1998  GRINDSTED  9825AO  25 m  1:25.32   
98  334  Møller Johann Kristian  2001  TRITON V  0159AK  25 m  1:25.39   
99  125  Leiszner Frederik Juhl  1999  HORSENS  9985AE  25 m  1:26.02   
100  27  Christensen Oliver  2000  ESBJERG  0025AF  25 m  1:26.53   
101  26  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  1:26.91   
102  251  Fenger Alexander  1999  KORAL  9925AT  25 m  1:28.22   
103  56  Buchwaldt Esben F.  2002  GRINDSTED  0227AG  25 m  1:29.00   
104  573  Mikkelsen Tobias Bang  2002  SVENDBORG  0207AF  25 m  1:29.15   
105  32  Kjærgaard Oliver  2001  ESBJERG  0149AC  25 m  1:29.16   
106  293  Funder Magnus  2001  TRITON V  0173AK  25 m  1:29.42   
107  229  Vilhelmsen Jonas  2001  RINGE  0111AC  25 m  1:30.28   
108  173  Rasmussen Esben Røjkjær  2001  NEPTUN  0139AJ  25 m  1:30.59   
109  340  Panduro Eik  1998  TRITON V  9843AK  25 m  1:30.60   
110  539  Rohde Benjamin  2001  TEMPO  0191AJ  25 m  1:30.67   
111  162  Frandsen Niclas  1999  NEPTUN  9921AR  25 m  1:31.59   
112  183  Thomsen Andreas Skak  2001  NEPTUN  0109AJ  25 m  1:32.43   
113  318  Kragh Emil  2001  TRITON V  0197AL  25 m  1:32.60   
114  275  Blaaberg Andreas  2002  TRITON V  0217AH  25 m  1:32.78   
115  76  Lyngvig Tobias  2000  HOLSTEBRO  0013AL  25 m  1:34.01   
116  322  Laursen Rasmus  2001  TRITON V  0197AN  25 m  1:34.98   
117  366  Lund Halfdan Krogh  2002  BJERRE HER    25 m  1:35.43   
118  190  Bak Daniel  2001  RINGE  0179AE  25 m  1:35.78   
119  61  Cederstrøm Filip  2002  HOLSTEBRO  0285AK  25 m  1:36.45   
120  47  Poulsen Alexander  2002  ESBJERG  0261AI  25 m  1:36.68   
121  82  Søby Mikkel  2001  HOLSTEBRO  0149AJ  25 m  1:38.23   
122  65  Dyrmose Mathias  2001  HOLSTEBRO  0123AO  25 m  1:39.47   
123  329  Mikkelsen Rasmus Kvorning  2002  TRITON V  0283AL  25 m  1:39.60   
124  523  Brinch Casper  2002  TEMPO  0209AI  25 m  1:39.69   
125  215  Linde Sander  2002  RINGE  0247AD  25 m  1:39.73   
126  38  Eenberg Anders  2001  ESBJERG  0177AJ  25 m  1:40.35   
127  101  Feldt Nichlas B.  2000  HORSENS  0049AI  25 m  1:41.20   
128  68  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  1:41.81   
129  544  Elkjær Malthe  2003  TEMPO  0367AF  25 m  1:42.17   
130  369  Rosenkilde Anton  2002  BJERRE HER    25 m  1:45.69   
131  284  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m  1:49.20   
132  368  Nielsen Rasmus K. Ø.  2002  BJERRE HER    25 m  1:50.06   
133  115  Johannesen Mathias H.  2004  HORSENS  0421AB  25 m  1:53.18   
134  230  Vilhelmsen Thobias  2003  RINGE  0317AB  25 m  1:53.43   
135  262  Nielsen Emil B.  1999  KORAL    25 m  1:53.53   
136  542  Wollesen Eskild  2002  TEMPO  0237AG  25 m  1:55.73   
137  113  Johannesen Christian  2003  HORSENS  0343AH  25 m  1:57.52   
138  321  Larsen Jakob Dahl  2002  TRITON V  0233AK  25 m  1:58.44   
139  328  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  1:58.97   
140  288  Ellekjær Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  25 m  1:59.26   
141  104  Frost Joakim Grønkjær  2003  HORSENS  0329AE  25 m  1:59.57   
142  62  Christensen Magnus A H  2001  HOLSTEBRO  0183AP  25 m     
143  69  Hopff Jacob  2001  HOLSTEBRO  0141AO  25 m     
144  83  Thomsen Kåre Lund  2002  HOLSTEBRO    25 m     
145  139  Nybo Adam Bording  2000  HORSENS  0033AS  25 m     
146  142  Olsen Patrick Zakaryan  2002  HORSENS  0227AM  25 m     
147  143  Pedersen Valdemar D.  2002  HORSENS  0287AM  25 m     
148  289  Ellekjær Rasmus Baad  2004  TRITON V  0453AD  25 m     
149  330  Mortensen Lucas Lohmann  2002  TRITON V  0269AJ  25 m     
150  341  Pedersen Mathias Kristian  1996  TRITON V  9671AN  25 m     
151  531  Kjær Kristoffer Erbo  2001  TEMPO    25 m     
152  534  Lee Jonathan  1999  TEMPO  9915AQ  25 m     
153  535  Lund Jacob B.  1999  TEMPO    25 m     
154  541  Sørensen Matt Mørch  2001  TEMPO    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  20 september 2013 
Licens til Horsens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark