2020-01-23   01:47:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Concordia Forsikring Cup 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag indl.

2_S
Løb 2, 100m Medley Damer 
 
Katrine Holm Sørensen, Esbjerg Svømmeklub, 1.02.80, 2012 
Løbssponsor: Kvik Thisted & Sparekassen Thy 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
263  Nielsen Mie Ø.  1996  AALBORG  9662AF  25 m  59.97   
257  Levisen Julie  1997  AALBORG  9766AV  25 m  1:02.07   
275  Sørensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  25 m  1:04.30   
247  Hestbech Emma-Sofie  1996  AALBORG  9694AD  25 m  1:04.82   
235  Dalgaard Louise B.  1990  AALBORG  9096AC  25 m  1:05.11   
294  Jensen Julie Kepp  2000  A6  0042AA  25 m  1:05.37   
640  Thorstensen Amalie  1996  Vågsbygd    25 m  1:05.70   
206  Nielsen Tone Hartmark  1998  Mandal SK    25 m  1:06.41   
49  Jensen Tiril Fredrikke Rist  1994  KristianSA    25 m  1:06.49   
10  253  Kobbelgaard Ghita  1995  AALBORG  9528AG  25 m  1:06.82   
11  116  Sørensen Stinne  1999  HERNING  9934AD  25 m  1:06.84   
12  241  Hansen Cecilie  1995  AALBORG  9512AJ  25 m  1:06.85   
13  243  Hedegaard Kristina K  1995  AALBORG  9594AE  25 m  1:07.06   
14  447  Mogensen Klaudia W.  2000  SILKEBORG  0008AC  25 m  1:07.97   
15  301  Mass Isabel  1998  A6  9848AA  25 m  1:08.05   
16  289  Bang Malene  1999  A6  9976AD  25 m  1:08.50   
17  310  Ruby Lærke Toft  1999  A6  9996AG  25 m  1:09.02   
18  239  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  25 m  1:09.40   
19  283  Karlberg Stine Marie  1999  Poseidon    25 m  1:09.58   
20  427  Andersen Rebekka R.  1996  S 68  9664AN  25 m  1:09.73   
21  196  Skjæveland Elise  1997  Ullensaker    25 m  1:09.95   
22  228  Bærentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  1:10.22   
23  98  Lima Ingelin Elisabeth  1997  Asker SK    25 m  1:10.28   
24  614  Villesen Katrine Bukh  2000  THISTED  0042AL  25 m  1:10.71   
25  445  Larsen Julie Lundorff  2000  SILKEBORG  0018AC  25 m  1:10.79   
26  105  Hald Julie D.  1996  HERNING  9692AX  25 m  1:10.80   
27  643  Tronstad Tuva  1998  Vågsbygd    25 m  1:10.92   
28  284  Malvik Marie  1997  Poseidon    25 m  1:10.93   
29  432  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  25 m  1:10.96   
30  230  Blanch Ella Christensen  2000  AALBORG  0058AE  25 m  1:11.04   
31  Knudsen Stine  1999  KOLDING  9918AI  25 m  1:11.05   
32  638  Steinsland Ina A.  1996  Vågsbygd    25 m  1:11.11   
33  471  Nehmdahl Lærke Harksen  1999  VIBORG  9994AQ  25 m  1:11.15   
34  483  Bonde Anna  1999  HOBRO  9906AC  25 m  1:11.19   
35  271  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  25 m  1:11.22   
36  620  Ege Rebecca Grindland  1998  Vågsbygd    25 m  1:11.77   
37  316  Østergaard Maja  1998  A6  9808AJ  25 m  1:12.04   
38  111  Majlund Emma Sand  1999  HERNING  9994AD  25 m  1:12.13   
39  17  Blendstrup Laura  1999  ST-NEPTUN  9922AG  25 m  1:12.81   
40  209  Frandsen Louise Kronborg  1999  ESBJERG  9924AA  25 m  1:12.92   
41  440  Erikstad Celia  1999  SILKEBORG  9992AH  25 m  1:13.23   
42  197  Skjæveland Thea  1999  Ullensaker    25 m  1:13.35   
43  588  Lyhne Smilla  2000  THISTED  0046AL  25 m  1:13.41   
44  629  Madsen Silje Mariell  2000  Vågsbygd    25 m  1:13.45   
45  298  Kestner Astrid Dyrmose  2000  A6  0008AB  25 m  1:13.58   
46  11  Kusk Ida  1999  KOLDING  9954AV  25 m  1:13.81   
47  67  Stoebner Sara  1998  KristianSA    25 m  1:13.86   
48  304  Petersson Katja  2001  A6  0134AA  25 m  1:13.91   
49  551  Famestad Ine Haga  1997  Elverum    25 m  1:14.07   
50  610  Sørensen Louise  2000  THISTED  0012AP  25 m  1:14.17   
51  598  Pedersen Anne-Mette  1998  THISTED  9864AX  25 m  1:14.26   
52  417  Nielsen Lenette  1997  SMUT  9726AE  25 m  1:14.28   
53  207  Armstrong Shanna  1998  ESBJERG  9894AG  25 m  1:14.29   
54  468  Søgaard Julie  2001  VIBORG  0174AS  25 m  1:14.32   
55  18  Eske Marie  1999  ST-NEPTUN  9988AF  25 m  1:14.46   
56  68  Sundtjønn Rebecca  1998  KristianSA    25 m  1:14.68   
57  438  Bunten Sofie W.  1999  SILKEBORG  9974AK  25 m  1:14.70   
58  552  Famestad Millie Haga  1999  Elverum    25 m  1:14.76   
59  24  Sørensen Sofie Møller  1998  ST-NEPTUN  9882AL  25 m  1:14.78   
60  269  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  25 m  1:14.93   
61  288  Aunstrup Line  2000  A6  0064AM  25 m  1:15.39   
62  255  Koch Stefanie Brun  2001  AALBORG  0196AC  25 m  1:15.40   
63  461  Storvold Anne Kristine  1999  Lillesand    25 m  1:15.45   
64  619  Dahl Maren Ditlefsen  1998  Vågsbygd    25 m  1:15.50   
65  637  Skaara Vilde Serena  1999  Vågsbygd    25 m  1:15.55   
66  104  Guldberg Trine  1999  HERNING  9946AD  25 m  1:15.56   
67  268  Porsmose Maria M.  2000  AALBORG  0062AN  25 m  1:15.66   
68  Højbjerg Lærke  1999  KOLDING  9986AO  25 m  1:16.38   
69  Jørgensen Anne Katrine  2000  KOLDING  0006AE  25 m  1:16.42   
70  603  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  1:16.48   
71  459  Rist Jensen Emma Johanne  1999  Lillesand    25 m  1:16.58   
72  604  Poulsen Sofie  1999  THISTED  9918AR  25 m  1:16.64   
73  606  Sølvkjær Anne Sofie  2000  THISTED  0004AW  25 m  1:16.86   
74  193  Johannessen Camilla Melstein  2000  Ullensaker    25 m  1:16.95   
75  296  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  1:16.95   
76  413  Lausen Mille Moeslund  2002  SMUT  0258AF  25 m  1:17.06   
77  274  Strandqvist Camilla  2000  AALBORG  0058AM  25 m  1:17.20   
78  559  Lierstuen Tea Olsen  1997  Elverum    25 m  1:17.43   
79  409  Christensen Caroline  1999  SMUT  9962AR  25 m  1:17.47   
80  190  Farkas Julia  1996  Ullensaker    25 m  1:17.53   
81  226  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG    25 m  1:17.53   
82  557  Jordan Ida Christiansen  1997  Elverum    25 m  1:17.56   
83  566  Andersen Sarah  1999  THISTED  9974AT  25 m  1:17.62   
84  419  Pallesen Rebecca Haahr  2000  SMUT  0038AI  25 m  1:18.34   
85  10  Kristensen Annabell Skytt  1999  KOLDING  9926AP  25 m  1:18.47   
86  251  Johannesen Camilla  1999  AALBORG  9906AS  25 m  1:18.59   
87  547  Christoffersen Silke  1998  Elverum    25 m  1:18.67   
88  477  Fuglsang Matilde  2000  VIBORG  0088BA  25 m  1:19.28   
89  192  Hoset Agnete  1999  Ullensaker    25 m  1:19.57   
90  45  Fossdal-Uleberg Vera  2001  KristianSA    25 m  1:20.30   
91  621  Elefsen Julie  2000  Vågsbygd    25 m  1:20.36   
92  481  Fog Kathrine  2000  VIBORG  0072BC  25 m  1:20.38   
93  431  Pedersen Marie Brandt  2000  S 68  0056AS  25 m  1:20.56   
94  470  Nielsen Laura Davidsen  2000  VIBORG  0064BA  25 m  1:21.30   
95  Carstensen Cathrine E  1999  KOLDING  9908AU  25 m  1:21.60   
96  198  Syrrist Henriette  2000  Ullensaker    25 m  1:21.60   
97  593  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  1:21.64   
98  433  Yde Astrid  2000  S 68  0004AS  25 m  1:21.78   
99  142  Sørensen Freja Emborg  1999  AABYBRO  9928BB  25 m  1:21.97   
100  452  Pedersen Elisabeth  2000  SKIVE  0082AK  25 m  1:22.00   
101  323  Hedemand Mathilde  1999  JARL  9978AQ  25 m  1:22.46   
102  14  Wiis Celina R.  1999  KOLDING  9998AO  25 m  1:22.70   
103  303  Olsen Luna Emilie  2003  A6  0312AC  25 m  1:23.63   
104  556  Holberg Oda Erikka  2002  Elverum    25 m  1:23.82   
105  454  Brobakken Heidi  2000  Lillesand    25 m  1:23.92   
106  568  Bach Thea Søe  2002  THISTED  0222AD  25 m  1:24.06   
107  561  Norstad Charlotte  1998  Elverum    25 m  1:24.40   
108  281  Johnsson Kristine  2001  Poseidon    25 m  1:24.49   
109  453  Poulsen Olivia  2001  SKIVE  0142AR  25 m  1:24.61   
110  324  Nielsen Gitta  1999  JARL  9906AQ  25 m  1:24.71   
111  66  Ruenes Othine  2001  KristianSA    25 m  1:24.78   
112  191  Holmestrand Karoline  1997  Ullensaker    25 m  1:24.88   
113  295  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:24.95   
114  546  Almås Emma Sofie  1999  Elverum    25 m  1:25.04   
115  291  Bojesen Julie  2001  A6  0176AM  25 m  1:25.15   
116  420  Pallesen Victoria Haahr  2002  SMUT  0226AC  25 m  1:25.22   
117  609  Sørensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  1:25.61   
118  558  Kleppang Kamilla  2000  Elverum    25 m  1:25.69   
119  543  Ottesen Camilla  2000  NORD  0032AE  25 m  1:25.78   
120  286  Sørensen Andrea  2000  Poseidon    25 m  1:26.74   
121  545  Tange Lærke Bjerre  2002  NORD  0284AS  25 m  1:26.80   
122  285  Nijmeijer Mariet Anna  1999  Poseidon    25 m  1:26.88   
123  423  Sand Anne Rasmussen  2000  SMUT  0058AT  25 m  1:27.08   
124  456  Fagge Cathrine Emilie  2002  Lillesand    25 m  1:27.34   
125  630  Pavljuk Elin Lislevand  2001  Vågsbygd    25 m  1:27.64   
126  560  Myki Julia Beachell  1998  Elverum    25 m  1:28.22   
127  587  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  1:28.32   
128  538  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  1:28.48   
129  537  Christensen Laura  1997  NORD  9708AY  25 m  1:28.52   
130  607  Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  1:28.93   
131  615  Vinther Amalie  1995  THISTED  9506AU  25 m  1:29.22   
132  145  Zanchetta Andrea  2000  AABYBRO  0088AU  25 m  1:29.31   
133  554  Hamoudeh Sirin Andrea  2001  Elverum    25 m  1:29.35   
134  248  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  25 m  1:29.50   
135  458  Opheim Hedvig  2000  Lillesand    25 m  1:29.84   
136  600  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  1:29.91   
137  278  Andersen Ine Marie  2000  Poseidon    25 m  1:30.00   
138  605  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  1:31.07   
139  596  Nielsen Marie Kæseler  2000  THISTED  0034AW  25 m  1:32.64   
140  642  Tolfsen Nora Margrethe  2001  Vågsbygd    25 m  1:33.30   
141  120  Christensen Klea  2001  STRUER  0196AX  25 m  1:33.35   
142  628  Lund Nora  2001  Vågsbygd    25 m  1:34.63   
143  632  Pavljuk Kathrine Lislevand  2001  Vågsbygd    25 m  1:34.78   
144  425  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  1:35.30   
145  462  Strømman Lea Adalia  2002  Lillesand    25 m  1:36.43   
146  322  Bøss Sofie Amalie  2001  JARL  0128AK  25 m  1:36.49   
147  636  Schreiner Tuva  2001  Vågsbygd    25 m  1:36.71   
148  570  Baun Ida Fink  2000  THISTED  0034BF  25 m  1:37.04   
149  65  Nes Hedda  1999  KristianSA    25 m  1:37.81   
150  451  Holm Emma Gleitze  1999  SKIVE  9998BC  25 m  1:38.25   
151  430  Jensen Cecilie V  2002  S 68  0298AN  25 m  1:39.05   
152  572  Brodersen Anne Sofie  2001  THISTED  0186AX  25 m  1:39.10   
153  639  Søyland Adela  2002  Vågsbygd    25 m  1:39.80   
154  592  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  1:40.01   
155  482  Bak Sofia  2002  HOBRO  0238AO  25 m  1:42.31   
156  119  Astrup Sofie  2001  STRUER  0198AX  25 m  1:42.43   
157  577  Harbo Pernille  2001  THISTED  0106AV  25 m  1:42.47   
158  144  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  1:42.75   
159  576  Grønkjær Clara  2002  THISTED  0208AO  25 m  1:42.82   
160  582  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  1:42.85   
161  299  Løkkegaard Mathilde  2003  A6  0376AL  25 m  1:42.92   
162  586  Kristensen Helena  2000  THISTED  0008AP  25 m  1:44.10   
163  624  Hammerstrøm Tirill  2003  Vågsbygd    25 m  1:46.18   
164  128  Svensgaard Maja Stie  2002  STRUER  0288AQ  25 m  1:46.60   
165  302  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:48.06   
166  612  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  1:50.01   
167  618  Berge Åsne  2002  Vågsbygd    25 m  1:50.68   
168  412  Hansen Josephine Strøm  2000  SMUT  0096AR  25 m  1:52.48   
169  625  Helmundsen Marthine Strædet  2003  Vågsbygd    25 m  1:54.84   
170  623  Hammer Elise  2001  Vågsbygd    25 m  1:57.93   
171  121  Gadgaard Stine Rejkjær  2003  STRUER  0342AW  25 m     
172  124  Lund Maria Søgaard  2002  STRUER  0244AY  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  11 september 2014 
Licens til Thisted Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark