2020-01-25   23:02:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m SKU P-10,-12,-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
36  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  1:49.78  1:49.78   
40  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  1:57.30  1:57.30   
20  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m       
38  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  25 m       
167  Lyytinen Urho  2003  Ui Ta  03A229  25 m       
191  Sainio Matias  2003  Ui Ta  03A116  25 m       
11 - 12 v 
121  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  1:28.18  1:28.18   
43  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:30.94  1:30.94   
41  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  1:31.03  1:31.03   
Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  1:31.16  1:31.16   
12  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  1:35.37  1:35.37   
200  Toivonen Juuso  2001  Ui Ta  01A482  25 m  1:37.28  1:37.28   
60  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  1:38.38  1:38.38   
50  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  25 m  1:38.53  1:38.53   
25  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  1:56.47  1:56.47   
10  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m       
11  64  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m       
12  65  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m       
13  70  Alkula Kalle  2001  NoPy  01A899  25 m       
14  79  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  25 m       
15  130  Ala-Karvia Eero  2001  Ui Ta  01A295  25 m       
16  165  Liukkonen Aarne  2002  Ui Ta  02A349  25 m       
17  208  Puikkonen Aapo  2001  Ui Ta  01A245  25 m       
18  209  Kortteinen Ville  2002  KU-68  02A095  25 m       
13 - 14 v 
15  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  1:07.75  1:07.75   
18  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  1:13.70  1:13.70   
14  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  1:14.74  1:14.74   
10  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  1:22.05  1:22.05   
Turkkila Aleksi  2000  JIlves  00B095  25 m       
22  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  25 m       
34  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m       
37  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m       
54  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  25 m       
10  58  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m       
11  86  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  25 m       
12  102  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  25 m       
13  103  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  25 m       
14  106  Rautaporras Olli  2000  NoPy  00A795  25 m       
15  140  Heikkinen Arttu  2000  Ui Ta  00A448  25 m       
16  147  Isoranta Ville  1999  Ui Ta  99B113  25 m       
17  151  Kaarlenkaski Verneri  1999  Ui Ta  99A192  25 m       
18  164  Lehtonen Teemu  2000  Ui Ta  00A472  25 m       
15 v ja vanhemmat 
Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  25 m  1:08.98  1:08.98   
42  Peltonen Eemeli  1996  TaTU  96A580  25 m  1:10.70  1:10.70   
11  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  25 m       
27  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  25 m       
35  Mäkinen Jani  1994  TaTU  94A402  25 m       
66  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  25 m       
108  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  25 m       
145  Hörkkö Tuukka  1998  Ui Ta  98A989  25 m       
206  Von Bagh Patrik  1996  Ui Ta  96A665  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
2_S
Laji 2, 100m SKU T-10,-12,-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
32  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  25 m  1:46.02  1:46.02   
31  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  1:51.01  1:51.01   
88  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m       
98  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  25 m       
118  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  25 m       
137  Finnberg Johanna  2003  Ui Ta  03A193  25 m       
153  Kinnunen Kiia  2003  Ui Ta  03A368  25 m       
157  Koivula Eveliina  2003  Ui Ta  03A192  25 m       
169  Manninen Areliina  2003  Ui Ta  03A264  25 m       
10  174  Mäkinen Ella  2004  Ui Ta  04A092  25 m       
11 - 12 v 
159  Kolu Noora  2001  Ui Ta  01A152  25 m  1:17.31  1:17.31   
Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:23.78  1:23.78   
176  Mäkinen Juulia  2002  Ui Ta  02A278  25 m  1:36.61  1:36.61   
183  Peltonen Sanna  2002  Ui Ta  02A177  25 m  1:38.70  1:38.70   
26  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  1:41.41  1:41.41   
44  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  1:42.03  1:42.03   
181  Palojärvi Elina  2002  Ui Ta  02A435  25 m  1:43.64  1:43.64   
68  Valariutta Silja  2001  ValkUS  01A454  25 m  1:47.04  1:47.04   
198  Tamminiemi Emmi  2002  Ui Ta  02A271  25 m  1:54.51  1:54.51   
10  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  25 m       
11  19  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  25 m       
12  71  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m       
13  76  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m       
14  87  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m       
15  92  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m       
16  94  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  25 m       
17  115  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  25 m       
18  116  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  25 m       
19  129  Airaksinen Alisa  2001  Ui Ta  01A302  25 m       
20  133  Auvinen Soile  2002  Ui Ta  02A259  25 m       
21  146  Ilveskoski Sofia  2002  Ui Ta  02A315  25 m       
22  148  Jokiniemi Viivi  2001  Ui Ta  01A795  25 m       
23  152  Ketoja Eedla  2001  Ui Ta  01A131  25 m       
24  155  Knuutila Jemina  2002  Ui Ta  02A432  25 m       
25  161  Kurth Suvi  2001  Ui Ta  01A009  25 m       
26  168  Majuri Emilia  2001  Ui Ta  01A799  25 m       
27  182  Pasanen Sara  2001  Ui Ta  01A645  25 m       
28  194  Siukonen Kaisa  2001  Ui Ta  01A802  25 m       
29  195  Sojolin Saara  2001  Ui Ta  01A309  25 m       
13 - 14 v 
61  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:14.09  1:14.09   
46  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:14.96  1:14.96   
55  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  25 m  1:15.72  1:15.72   
21  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:19.72  1:19.72   
201  Toivonen Nelli  2000  Ui Ta  00A290  25 m  1:25.15  1:25.15   
67  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  1:33.39  1:33.39   
74  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  25 m       
75  Hamdi Lotta  1999  NoPy  99B135  25 m       
78  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m       
10  83  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  25 m       
11  93  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  25 m       
12  110  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  25 m       
13  132  Aro Pinja  1999  Ui Ta  99A737  25 m       
14  142  Hirvonen Aurora  2000  Ui Ta  00B060  25 m       
15  160  Kortteinen Emmi  2000  Ui Ta  00A654  25 m       
16  163  Lehtonen Nea-Lotta  1999  Ui Ta  99A256  25 m       
17  166  Lumio Ella  2000  Ui Ta  00A159  25 m       
18  170  Masti Emmi  1999  Ui Ta  99A260  25 m       
19  177  Mäkinen Roosa  1999  Ui Ta  99B038  25 m       
20  178  Määttä Enni  1999  Ui Ta  99A335  25 m       
21  180  Oja Roosa  2000  Ui Ta  00A265  25 m       
22  185  Pirhonen Fanni  2000  Ui Ta  00A793  25 m       
23  187  Pylväs Rebekka  2000  Ui Ta  00A884  25 m       
24  189  Rautiainen Emmiina  2000  Ui Ta  00A257  25 m       
25  190  Rosenlöf Lotta  1999  Ui Ta  99A608  25 m       
26  196  Suova Johanna  1999  Ui Ta  99A118  25 m       
15 v ja vanhemmat 
49  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  25 m  1:09.66  1:09.66   
24  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  1:12.49  1:12.49   
30  Lähteenmäki Emilia  1995  TaTU  95A990  25 m  1:12.88  1:12.88   
23  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  25 m  1:13.06  1:13.06   
51  Rantanen Noora  1996  TaTU  96A666  25 m  1:15.80  1:15.80   
45  Porentola Minna  1996  TaTU  96A708  25 m  1:16.55  1:16.55   
13  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  1:18.20  1:18.20   
69  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  25 m  1:18.88  1:18.88   
57  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  25 m  1:20.75  1:20.75   
10  16  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  25 m       
11  72  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  25 m       
12  99  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  25 m       
13  117  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  25 m       
14  144  Hyypiä Roosa  1997  Ui Ta  97A104  25 m       
15  197  Tahvanainen Ida  1997  Ui Ta  97A253  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
3_S
Laji 3, 50m SU P-9,-11,-13,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
20  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  50.35  49.35   
36  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  50.89  49.89   
192  Sainio Samuel  2005  Ui Ta  05A041  50 m  53.43  52.43   
120  Leino Eero  2004  UKK  04A087  50 m  53.70  52.70   
105  Rautaporras Eero  2005  NoPy  05A055  50 m  1:02.41  1:01.41   
203  Vehmas Saku  2005  Ui Ta  05A049  50 m  1:03.37  1:02.37   
136  Eskelinen Aarne  2004  Ui Ta  04A085  50 m  1:23.11  1:22.11   
47  Puikkonen Onni  2005  TaTU  05A148  25 m       
63  Walden Lassi  2004  TaTU  04A149  25 m       
10  84  Kupiainen Topias  2004  NoPy  04A334  25 m       
11  212  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m       
10 - 11 v 
41  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  40.49  39.49   
12  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  43.19  42.19   
101  Olander Axel  2002  NoPy  02A531  50 m  43.32  42.32   
Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  44.66  43.66   
28  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  47.92  46.92   
Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m  49.68  49.68   
165  Liukkonen Aarne  2002  Ui Ta  02A349  50 m  51.42  50.42   
59  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  52.89  52.89   
167  Lyytinen Urho  2003  Ui Ta  03A229  50 m  56.11  55.11   
10  134  Bärlund Oskar  2003  Ui Ta  03A358  50 m  58.40  57.40   
11  52  Ridal Robert  2003  TaTU  03A006  50 m  1:00.38  59.38   
12  179  Nurminen Onni  2002  Ui Ta  02A794  25 m  1:00.71  1:00.71   
13  199  Toivonen Antti  2003  Ui Ta  03A479  50 m  1:04.45  1:03.45   
14  207  Yli-Äyhö Frans  2003  Ui Ta  03A407  50 m  1:09.94  1:08.94   
15  135  Erkkilä Aaro  2003  Ui Ta  03A485  25 m       
12 - 13 v 
164  Lehtonen Teemu  2000  Ui Ta  00A472  50 m  35.08  34.08   
154  Kirjonen Kasimir  2000  Ui Ta  00A375  50 m  37.36  36.36   
73  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  25 m  38.22  38.22   
91  Länsipuro Valtteri  2000  NoPy  00A604  50 m  43.25  42.25   
85  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  44.03  43.03   
80  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  25 m  43.26  43.26   
60  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  46.27  45.27   
25  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  45.80  45.80   
64  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  52.18  52.18   
10  113  Toivanen Jussi  2001  NoPy  01A657  25 m  52.51  52.51   
11  77  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m  54.62  54.62   
12  95  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m       
13  96  Moilanen Tuomas  2001  NoPy  01B160  25 m       
14  114  Tuhkasaari Niilo  2001  NoPy  01B136  25 m       
15  210  Uitto Niklas  2000  Ui Ta  00A672  25 m       
14 v ja vanhemmat 
206  Von Bagh Patrik  1996  Ui Ta  96A665  50 m  30.32  29.32   
Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  25 m  29.64  29.64   
66  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  50 m  33.03  32.03   
89  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  50 m  37.50  36.50   
128  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  44.86  44.86   
124  Purmonen Lasse  1985  UKK  85A005  25 m  45.03  45.03   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
4_S
Laji 4, 50m SU T-9,-11,-13,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
119  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  44.79  43.79   
31  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  45.28  44.28   
174  Mäkinen Ella  2004  Ui Ta  04A092  50 m  51.70  50.70   
Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  25 m  52.39  52.39   
131  Arjanmaa Siiri  2004  Ui Ta  04A173  50 m  53.83  52.83   
188  Pylväs Teresa  2004  Ui Ta  04A181  50 m  54.03  53.03   
39  Nyman Eevi-leena  2004  TaTU  04A137  50 m  56.26  55.26   
104  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  50 m  56.29  55.29   
171  Mustila Henni  2004  Ui Ta  04A077  50 m  58.03  57.03   
10  123  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  57.21  57.21   
11  29  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:00.41  1:00.41   
12  90  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  25 m  1:02.11  1:02.11   
13  186  Pokela Katri  2004  Ui Ta  04A236  25 m       
14  211  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m       
10 - 11 v 
26  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  42.41  42.41   
32  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  50 m  43.74  42.74   
44  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  45.26  45.26   
146  Ilveskoski Sofia  2002  Ui Ta  02A315  25 m  49.09  49.09   
97  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  50 m  50.95  49.95   
133  Auvinen Soile  2002  Ui Ta  02A259  25 m  51.10  51.10   
205  Vittaniemi Veera  2002  Ui Ta  02A366  50 m  53.97  52.97   
204  Vihavainen Heidi  2002  Ui Ta  02A782  50 m  56.53  55.53   
62  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  57.64  56.64   
10  156  Koivisto Johanna  2003  Ui Ta  03A285  50 m  58.32  57.32   
11  53  Ruppa Lotta  2003  TaTU  03A392  50 m  1:00.69  59.69   
12  112  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  50 m  1:01.74  1:00.74   
13  141  Hermans Emilia  2003  Ui Ta  03A260  50 m  1:02.87  1:01.87   
14  81  Korin Sini  2003  NoPy  03A617  25 m       
15  100  Mönkkönen Johanna  2002  NoPy  02A876  25 m       
16  138  Gotcheva Darina  2003  Ui Ta  03A654  25 m       
17  162  Laine Aurora  2002  Ui Ta  02A872  25 m       
18  173  Mäenpää Aada-emilia  2003  Ui Ta  03A646  25 m       
12 - 13 v 
139  Grönvall Fanny  2000  Ui Ta  00A574  50 m  34.94  33.94   
55  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  39.14  38.14   
161  Kurth Suvi  2001  Ui Ta  01A009  50 m  41.43  40.43   
87  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  40.82  40.82   
172  Myllymäki Janette  2000  Ui Ta  00A936  50 m  46.97  45.97   
125  Miettinen Viivi  2001  KU-68  01B067  25 m  47.62  47.62   
148  Jokiniemi Viivi  2001  Ui Ta  01A795  50 m  52.94  51.94   
142  Hirvonen Aurora  2000  Ui Ta  00B060  50 m  53.12  52.12   
111  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  50 m  1:01.27  1:00.27   
10  189  Rautiainen Emmiina  2000  Ui Ta  00A257  25 m       
14 v ja vanhemmat 
49  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  25 m  31.79  31.79   
23  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  25 m  33.16  33.16   
24  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  34.07  34.07   
56  Saarteinen Senja  1999  TaTU  99A196  50 m  36.04  35.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
5_S
Laji 5, 100m VU P-10,-12,-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
40  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  1:20.68  1:20.68   
38  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  25 m  1:26.79  1:26.79   
191  Sainio Matias  2003  Ui Ta  03A116  50 m  1:29.05  1:27.05   
48  Puikkonen Topi  2003  TaTU  03A273  25 m  1:41.00  1:41.00   
17  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  1:54.56  1:54.56   
28  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  25 m       
192  Sainio Samuel  2005  Ui Ta  05A041  25 m       
11 - 12 v 
60  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  1:15.62  1:13.62   
208  Puikkonen Aapo  2001  Ui Ta  01A245  50 m  1:19.96  1:17.96   
Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  50 m  1:21.92  1:19.92   
50  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  50 m  1:22.77  1:20.77   
200  Toivonen Juuso  2001  Ui Ta  01A482  50 m  1:24.08  1:22.08   
64  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  1:27.30  1:27.30   
Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m  1:27.37  1:27.37   
25  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  1:28.46  1:28.46   
65  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  1:30.94  1:30.94   
10  130  Ala-Karvia Eero  2001  Ui Ta  01A295  50 m  1:33.70  1:31.70   
11  77  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m  1:33.14  1:33.14   
12  70  Alkula Kalle  2001  NoPy  01A899  25 m  1:33.50  1:33.50   
13  59  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  1:42.78  1:42.78   
14  179  Nurminen Onni  2002  Ui Ta  02A794  25 m       
13 - 14 v 
34  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  1:04.98  1:02.98   
10  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  50 m  1:07.79  1:05.79   
151  Kaarlenkaski Verneri  1999  Ui Ta  99A192  50 m  1:08.08  1:06.08   
73  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  50 m  1:10.14  1:08.14   
106  Rautaporras Olli  2000  NoPy  00A795  50 m  1:11.26  1:09.26   
86  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  1:12.07  1:10.07   
102  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  50 m  1:15.00  1:13.00   
54  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  1:17.36  1:15.36   
103  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  50 m  1:18.71  1:16.71   
10  80  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  50 m  1:21.29  1:19.29   
11  22  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  50 m  1:22.22  1:20.22   
12  128  Sirola Pyry  1999  KU-68  99A816  25 m  1:28.37  1:28.37   
13  147  Isoranta Ville  1999  Ui Ta  99B113  50 m  1:39.03  1:37.03   
14  126  Niinimäki Leevi  1999  KU-68  99B313  25 m       
15 v ja vanhemmat 
27  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  53.63  51.63   
35  Mäkinen Jani  1994  TaTU  94A402  50 m  54.55  52.55   
42  Peltonen Eemeli  1996  TaTU  96A580  25 m  58.21  58.21   
89  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  25 m  1:01.41  1:01.41   
150  Kaarlenkaski Artturi  1997  Ui Ta  97A304  50 m  1:04.84  1:02.84   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
6_S
Laji 6, 100m VU T-10,-12,-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
157  Koivula Eveliina  2003  Ui Ta  03A192  50 m  1:23.25  1:21.25   
32  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  50 m  1:27.17  1:25.17   
153  Kinnunen Kiia  2003  Ui Ta  03A368  50 m  1:29.75  1:27.75   
137  Finnberg Johanna  2003  Ui Ta  03A193  50 m  1:34.15  1:32.15   
169  Manninen Areliina  2003  Ui Ta  03A264  25 m  1:34.44  1:34.44   
62  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  2:01.91  1:59.91   
11 - 12 v 
159  Kolu Noora  2001  Ui Ta  01A152  50 m  1:06.81  1:04.81   
115  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  1:07.80  1:05.80   
92  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  1:07.98  1:05.98   
195  Sojolin Saara  2001  Ui Ta  01A309  50 m  1:10.45  1:08.45   
161  Kurth Suvi  2001  Ui Ta  01A009  50 m  1:11.63  1:09.63   
Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  1:12.59  1:10.59   
129  Airaksinen Alisa  2001  Ui Ta  01A302  50 m  1:14.80  1:12.80   
19  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  1:15.28  1:13.28   
181  Palojärvi Elina  2002  Ui Ta  02A435  50 m  1:18.39  1:16.39   
10  26  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  50 m  1:22.15  1:20.15   
11  194  Siukonen Kaisa  2001  Ui Ta  01A802  50 m  1:22.72  1:20.72   
12  176  Mäkinen Juulia  2002  Ui Ta  02A278  50 m  1:23.35  1:21.35   
13  148  Jokiniemi Viivi  2001  Ui Ta  01A795  50 m  1:23.79  1:21.79   
14  183  Peltonen Sanna  2002  Ui Ta  02A177  50 m  1:25.50  1:23.50   
15  125  Miettinen Viivi  2001  KU-68  01B067  50 m  1:26.19  1:24.19   
16  168  Majuri Emilia  2001  Ui Ta  01A799  50 m  1:26.30  1:24.30   
17  198  Tamminiemi Emmi  2002  Ui Ta  02A271  50 m  1:35.99  1:33.99   
18  155  Knuutila Jemina  2002  Ui Ta  02A432  50 m  1:39.78  1:37.78   
19  112  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  25 m  1:49.58  1:49.58   
20  122  Nieminen Emma  2002  UKK  02A861  25 m       
13 - 14 v 
61  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  1:02.12  1:00.12   
163  Lehtonen Nea-Lotta  1999  Ui Ta  99A256  50 m  1:06.22  1:04.22   
166  Lumio Ella  2000  Ui Ta  00A159  50 m  1:06.91  1:04.91   
202  Tuominen Sini  2000  Ui Ta  00A293  50 m  1:07.04  1:05.04   
46  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  1:08.00  1:06.00   
185  Pirhonen Fanni  2000  Ui Ta  00A793  50 m  1:08.54  1:06.54   
170  Masti Emmi  1999  Ui Ta  99A260  25 m  1:07.32  1:07.32   
189  Rautiainen Emmiina  2000  Ui Ta  00A257  50 m  1:09.61  1:07.61   
93  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  50 m  1:09.97  1:07.97   
10  201  Toivonen Nelli  2000  Ui Ta  00A290  50 m  1:10.24  1:08.24   
11  180  Oja Roosa  2000  Ui Ta  00A265  50 m  1:10.60  1:08.60   
12  132  Aro Pinja  1999  Ui Ta  99A737  50 m  1:10.65  1:08.65   
13  75  Hamdi Lotta  1999  NoPy  99B135  50 m  1:12.94  1:10.94   
14  33  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  1:14.11  1:12.11   
15  67  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  50 m  1:18.76  1:16.76   
16  149  Järvensivu Jenna  2000  Ui Ta  00A919  50 m  1:22.53  1:20.53   
17  187  Pylväs Rebekka  2000  Ui Ta  00A884  50 m  1:29.51  1:27.51   
15 v ja vanhemmat 
23  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  50 m  1:04.87  1:02.87   
184  Peura Aino  1998  Ui Ta  98A975  50 m  1:14.24  1:12.24   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
7_S
Laji 7, 100m RU P-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
15  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  1:11.59  1:08.59   
14  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  1:15.09  1:15.09   
18  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  1:22.15  1:19.15   
154  Kirjonen Kasimir  2000  Ui Ta  00A375  50 m  1:23.49  1:20.49   
158  Kokko Jaakko  1999  Ui Ta  99A480  50 m  1:25.04  1:22.04   
37  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  50 m  1:26.26  1:23.26   
121  Leino Riku  2001  UKK  01A282  50 m  1:30.90  1:27.90   
85  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  1:33.57  1:30.57   
193  Sievers Jakob  2000  Ui Ta  00A730  50 m  1:34.51  1:31.51   
10  65  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  50 m  1:35.65  1:32.65   
11  147  Isoranta Ville  1999  Ui Ta  99B113  50 m  1:39.75  1:36.75   
12  41  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  1:42.29  1:42.29   
13  22  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  25 m  1:44.29  1:44.29   
14  130  Ala-Karvia Eero  2001  Ui Ta  01A295  50 m  1:50.76  1:47.76   
15  58  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  1:48.86  1:48.86   
16  38  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  50 m  1:52.79  1:49.79   
17  200  Toivonen Juuso  2001  Ui Ta  01A482  50 m  1:54.88  1:51.88   
18  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m  1:57.66  1:57.66   
19  64  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  2:03.87  2:00.87   
20  40  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m       
21  126  Niinimäki Leevi  1999  KU-68  99B313  25 m       
22  165  Liukkonen Aarne  2002  Ui Ta  02A349  25 m       
23  167  Lyytinen Urho  2003  Ui Ta  03A229  25 m       
24  191  Sainio Matias  2003  Ui Ta  03A116  25 m       
25  210  Uitto Niklas  2000  Ui Ta  00A672  25 m       
15 v ja vanhemmat 
108  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  50 m  1:08.99  1:05.99   
11  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  1:15.61  1:12.61   
66  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  50 m  1:17.00  1:14.00   
145  Hörkkö Tuukka  1998  Ui Ta  98A989  50 m  1:19.35  1:16.35   
109  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  50 m  1:24.54  1:21.54   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
8_S
Laji 8, 100m RU T-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
74  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  50 m  1:24.27  1:21.27   
83  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  50 m  1:25.04  1:22.04   
196  Suova Johanna  1999  Ui Ta  99A118  50 m  1:26.79  1:23.79   
178  Määttä Enni  1999  Ui Ta  99A335  50 m  1:28.53  1:25.53   
129  Airaksinen Alisa  2001  Ui Ta  01A302  25 m  1:26.50  1:26.50   
139  Grönvall Fanny  2000  Ui Ta  00A574  50 m  1:29.61  1:26.61   
195  Sojolin Saara  2001  Ui Ta  01A309  25 m  1:27.18  1:27.18   
177  Mäkinen Roosa  1999  Ui Ta  99B038  50 m  1:31.89  1:28.89   
71  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  1:32.72  1:29.72   
10  190  Rosenlöf Lotta  1999  Ui Ta  99A608  50 m  1:39.60  1:36.60   
11  33  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  25 m  1:36.97  1:36.97   
12  172  Myllymäki Janette  2000  Ui Ta  00A936  50 m  1:42.85  1:39.85   
13  152  Ketoja Eedla  2001  Ui Ta  01A131  50 m  1:47.70  1:44.70   
14  68  Valariutta Silja  2001  ValkUS  01A454  25 m  1:44.99  1:44.99   
15  87  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  1:45.73  1:45.73   
16  169  Manninen Areliina  2003  Ui Ta  03A264  50 m  1:53.84  1:50.84   
17  142  Hirvonen Aurora  2000  Ui Ta  00B060  50 m  1:54.28  1:51.28   
18  176  Mäkinen Juulia  2002  Ui Ta  02A278  50 m  1:54.93  1:51.93   
19  183  Peltonen Sanna  2002  Ui Ta  02A177  50 m  1:55.13  1:52.13   
20  127  Pajunen Henna  2001  KU-68  01A262  25 m  1:53.81  1:53.81   
21  198  Tamminiemi Emmi  2002  Ui Ta  02A271  50 m  1:56.97  1:53.97   
22  153  Kinnunen Kiia  2003  Ui Ta  03A368  50 m  1:57.31  1:54.31   
23  157  Koivula Eveliina  2003  Ui Ta  03A192  50 m  1:59.26  1:56.26   
24  182  Pasanen Sara  2001  Ui Ta  01A645  50 m  2:01.95  1:58.95   
25  111  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  25 m  2:06.19  2:06.19   
26  187  Pylväs Rebekka  2000  Ui Ta  00A884  50 m  2:10.24  2:07.24   
27  133  Auvinen Soile  2002  Ui Ta  02A259  50 m  2:12.51  2:09.51   
28  143  Hirvonen Martina  2003  Ui Ta  03A388  50 m  2:15.16  2:12.16   
29  155  Knuutila Jemina  2002  Ui Ta  02A432  50 m  2:21.45  2:18.45   
30  137  Finnberg Johanna  2003  Ui Ta  03A193  25 m       
15 v ja vanhemmat 
45  Porentola Minna  1996  TaTU  96A708  25 m  1:16.29  1:16.29   
69  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  50 m  1:23.32  1:20.32   
51  Rantanen Noora  1996  TaTU  96A666  25 m  1:20.98  1:20.98   
99  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  25 m  1:26.83  1:26.83   
117  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  50 m  1:32.19  1:29.19   
72  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  1:32.60  1:29.60   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
9_S
Laji 9, 50m VU P-9,-11,-13,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
40  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  36.60  36.60   
36  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  41.41  40.41   
120  Leino Eero  2004  UKK  04A087  25 m  41.57  41.57   
20  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  44.68  43.68   
192  Sainio Samuel  2005  Ui Ta  05A041  50 m  45.48  44.48   
17  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  44.99  44.99   
105  Rautaporras Eero  2005  NoPy  05A055  50 m  48.42  47.42   
203  Vehmas Saku  2005  Ui Ta  05A049  50 m  50.13  49.13   
63  Walden Lassi  2004  TaTU  04A149  50 m  50.85  49.85   
10  136  Eskelinen Aarne  2004  Ui Ta  04A085  50 m  57.65  56.65   
11  47  Puikkonen Onni  2005  TaTU  05A148  25 m       
12  84  Kupiainen Topias  2004  NoPy  04A334  25 m       
13  107  Saloniemi Joona  2004  NoPy  04A304  25 m       
14  212  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m       
15  213  Lepola Antti  2006  TaTU  06A008  25 m       
10 - 11 v 
12  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  37.04  36.04   
101  Olander Axel  2002  NoPy  02A531  50 m  37.11  36.11   
28  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  44.42  43.42   
48  Puikkonen Topi  2003  TaTU  03A273  25 m  46.51  46.51   
59  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  46.83  46.83   
52  Ridal Robert  2003  TaTU  03A006  50 m  49.12  48.12   
179  Nurminen Onni  2002  Ui Ta  02A794  50 m  50.42  49.42   
207  Yli-Äyhö Frans  2003  Ui Ta  03A407  50 m  53.53  52.53   
199  Toivonen Antti  2003  Ui Ta  03A479  25 m  56.12  56.12   
10  134  Bärlund Oskar  2003  Ui Ta  03A358  50 m  1:03.84  1:02.84   
11  135  Erkkilä Aaro  2003  Ui Ta  03A485  25 m       
12  209  Kortteinen Ville  2002  KU-68  02A095  25 m       
12 - 13 v 
164  Lehtonen Teemu  2000  Ui Ta  00A472  25 m  29.78  29.78   
140  Heikkinen Arttu  2000  Ui Ta  00A448  50 m  30.99  29.99   
154  Kirjonen Kasimir  2000  Ui Ta  00A375  50 m  31.21  30.21   
86  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  33.69  32.69   
106  Rautaporras Olli  2000  NoPy  00A795  50 m  33.80  32.80   
91  Länsipuro Valtteri  2000  NoPy  00A604  50 m  37.05  36.05   
208  Puikkonen Aapo  2001  Ui Ta  01A245  50 m  37.88  36.88   
79  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  50 m  38.00  37.00   
Turkkila Aleksi  2000  JIlves  00B095  25 m  37.01  37.01   
10  50  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  50 m  38.27  37.27   
11  70  Alkula Kalle  2001  NoPy  01A899  50 m  38.85  37.85   
12  77  Järvinen Niko  2001  NoPy  01A696  25 m  42.38  42.38   
13  113  Toivanen Jussi  2001  NoPy  01A657  50 m  45.77  44.77   
14  95  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m       
15  96  Moilanen Tuomas  2001  NoPy  01B160  25 m       
16  114  Tuhkasaari Niilo  2001  NoPy  01B136  25 m       
14 v ja vanhemmat 
27  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  24.32  23.32   
108  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  50 m  26.41  25.41   
Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  26.64  25.64   
18  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  27.36  26.36   
42  Peltonen Eemeli  1996  TaTU  96A580  50 m  27.52  26.52   
206  Von Bagh Patrik  1996  Ui Ta  96A665  50 m  27.88  26.88   
14  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  28.12  27.12   
15  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  28.31  27.31   
89  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  50 m  29.47  28.47   
10  150  Kaarlenkaski Artturi  1997  Ui Ta  97A304  50 m  30.75  29.75   
11  54  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  36.16  35.16   
12  124  Purmonen Lasse  1985  UKK  85A005  50 m  36.27  35.27   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
10_S
Laji 10, 50m VU T-9,-11,-13,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
9 v ja nuoremmat 
119  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  35.97  34.97   
31  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  39.32  38.32   
174  Mäkinen Ella  2004  Ui Ta  04A092  50 m  40.49  39.49   
123  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  42.84  42.84   
131  Arjanmaa Siiri  2004  Ui Ta  04A173  50 m  44.32  43.32   
39  Nyman Eevi-leena  2004  TaTU  04A137  25 m  46.17  46.17   
171  Mustila Henni  2004  Ui Ta  04A077  50 m  47.21  46.21   
104  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  50 m  47.71  46.71   
Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  50 m  48.12  47.12   
10  175  Mäkinen Jessica  2004  Ui Ta  04A198  50 m  49.66  48.66   
11  188  Pylväs Teresa  2004  Ui Ta  04A181  50 m  51.27  50.27   
12  29  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  53.40  53.40   
13  90  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  25 m  54.97  54.97   
14  186  Pokela Katri  2004  Ui Ta  04A236  50 m  57.83  56.83   
15  82  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  25 m       
16  211  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m       
10 - 11 v 
Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  25 m  35.64  35.64   
26  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  50 m  37.83  36.83   
116  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  38.47  37.47   
32  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  50 m  39.79  38.79   
44  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  39.83  39.83   
88  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  50 m  40.86  39.86   
97  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  50 m  41.08  40.08   
118  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  50 m  42.91  41.91   
98  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  50 m  45.55  44.55   
10  205  Vittaniemi Veera  2002  Ui Ta  02A366  50 m  48.19  47.19   
11  112  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  50 m  48.47  47.47   
12  62  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  52.12  51.12   
13  53  Ruppa Lotta  2003  TaTU  03A392  25 m  51.25  51.25   
14  141  Hermans Emilia  2003  Ui Ta  03A260  50 m  52.73  51.73   
15  204  Vihavainen Heidi  2002  Ui Ta  02A782  50 m  53.30  52.30   
16  156  Koivisto Johanna  2003  Ui Ta  03A285  50 m  55.22  54.22   
17  143  Hirvonen Martina  2003  Ui Ta  03A388  50 m  1:05.81  1:04.81   
18  81  Korin Sini  2003  NoPy  03A617  25 m       
19  100  Mönkkönen Johanna  2002  NoPy  02A876  25 m       
20  122  Nieminen Emma  2002  UKK  02A861  25 m       
21  138  Gotcheva Darina  2003  Ui Ta  03A654  25 m       
22  173  Mäenpää Aada-emilia  2003  Ui Ta  03A646  25 m       
12 - 13 v 
55  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  28.44  27.44   
166  Lumio Ella  2000  Ui Ta  00A159  50 m  30.23  29.23   
92  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  31.66  30.66   
159  Kolu Noora  2001  Ui Ta  01A152  25 m  30.66  30.66   
180  Oja Roosa  2000  Ui Ta  00A265  25 m  31.38  31.38   
74  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  50 m  32.51  31.51   
93  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  50 m  32.62  31.62   
Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  33.24  32.24   
185  Pirhonen Fanni  2000  Ui Ta  00A793  50 m  33.86  32.86   
10  160  Kortteinen Emmi  2000  Ui Ta  00A654  50 m  34.43  33.43   
11  33  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  34.81  33.81   
12  67  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  50 m  35.61  34.61   
13  149  Järvensivu Jenna  2000  Ui Ta  00A919  50 m  35.83  34.83   
14  78  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m  36.77  36.77   
15  172  Myllymäki Janette  2000  Ui Ta  00A936  50 m  38.71  37.71   
16  182  Pasanen Sara  2001  Ui Ta  01A645  50 m  39.07  38.07   
17  94  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  50 m  39.20  38.20   
18  152  Ketoja Eedla  2001  Ui Ta  01A131  50 m  39.34  38.34   
19  127  Pajunen Henna  2001  KU-68  01A262  25 m  39.14  39.14   
20  168  Majuri Emilia  2001  Ui Ta  01A799  50 m  40.77  39.77   
21  76  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m  40.33  40.33   
22  68  Valariutta Silja  2001  ValkUS  01A454  25 m  40.61  40.61   
23  111  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  50 m  52.22  51.22   
14 v ja vanhemmat 
49  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  28.21  27.21   
61  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  28.90  27.90   
16  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  29.84  28.84   
45  Porentola Minna  1996  TaTU  96A708  50 m  29.97  28.97   
163  Lehtonen Nea-Lotta  1999  Ui Ta  99A256  50 m  30.24  29.24   
24  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  30.78  29.78   
177  Mäkinen Roosa  1999  Ui Ta  99B038  50 m  31.45  30.45   
46  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.66  30.66   
57  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  31.98  30.98   
10  144  Hyypiä Roosa  1997  Ui Ta  97A104  50 m  31.98  30.98   
11  83  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  50 m  32.34  31.34   
12  75  Hamdi Lotta  1999  NoPy  99B135  50 m  32.90  31.90   
13  117  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  50 m  33.42  32.42   
14  184  Peura Aino  1998  Ui Ta  98A975  50 m  34.94  33.94   
15  Tirkkonen Liisa  1963  LrKT  63A044  25 m  35.30  35.30   
16  110  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  50 m  40.38  39.38   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
11_S
Laji 11, 200m SU P-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
158  Kokko Jaakko  1999  Ui Ta  99A480  50 m  2:46.56  2:42.56   
43  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  3:00.19  3:00.19   
102  Paasikallio Tatu  1999  NoPy  99A885  50 m  3:12.87  3:08.87   
103  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  25 m  3:20.01  3:20.01   
Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m       
193  Sievers Jakob  2000  Ui Ta  00A730  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
12_S
Laji 12, 200m SU T-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
139  Grönvall Fanny  2000  Ui Ta  00A574  50 m  2:37.76  2:33.76   
21  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  50 m  2:41.32  2:37.32   
196  Suova Johanna  1999  Ui Ta  99A118  25 m  2:40.05  2:40.05   
56  Saarteinen Senja  1999  TaTU  99A196  25 m  2:41.90  2:41.90   
201  Toivonen Nelli  2000  Ui Ta  00A290  50 m  2:52.63  2:48.63   
178  Määttä Enni  1999  Ui Ta  99A335  50 m  2:52.75  2:48.75   
202  Tuominen Sini  2000  Ui Ta  00A293  50 m  2:55.49  2:51.49   
132  Aro Pinja  1999  Ui Ta  99A737  25 m  2:53.57  2:53.57   
71  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  3:07.09  3:07.09   
10  194  Siukonen Kaisa  2001  Ui Ta  01A802  25 m       
15 v ja vanhemmat 
197  Tahvanainen Ida  1997  Ui Ta  97A253  25 m  2:36.79  2:36.79   
13  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  2:44.28  2:40.28   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
13_S
Laji 13, 200m VU P-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
15  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  2:09.26  2:05.26   
18  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  2:12.88  2:08.88   
14  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  2:12.46  2:12.46   
34  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m  2:16.72  2:16.72   
10  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  2:26.08  2:26.08   
37  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  2:29.94  2:29.94   
73  Aro Roope  2000  NoPy  00A167  25 m  2:31.04  2:31.04   
86  Kärkkäinen Sampo  2000  NoPy  00A625  50 m  2:45.58  2:41.58   
106  Rautaporras Olli  2000  NoPy  00A795  25 m  2:43.50  2:43.50   
10  22  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  25 m  2:52.96  2:52.96   
11  58  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  2:53.64  2:53.64   
12  85  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  2:57.87  2:53.87   
13  80  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  25 m  3:03.34  3:03.34   
14  79  Kemppainen Juuso  2001  NoPy  01A810  25 m  3:11.54  3:11.54   
15  91  Länsipuro Valtteri  2000  NoPy  00A604  25 m       
16  101  Olander Axel  2002  NoPy  02A531  25 m       
17  158  Kokko Jaakko  1999  Ui Ta  99A480  25 m       
15 v ja vanhemmat 
11  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  25 m  1:53.20  1:53.20   
Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  25 m  2:04.20  2:04.20   
42  Peltonen Eemeli  1996  TaTU  96A580  25 m  2:08.19  2:08.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
14_S
Laji 14, 200m VU T-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
61  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  2:14.82  2:10.82   
55  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  2:18.83  2:14.83   
115  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  25 m  2:29.44  2:29.44   
190  Rosenlöf Lotta  1999  Ui Ta  99A608  50 m  2:38.03  2:34.03   
19  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  2:46.19  2:42.19   
87  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  50 m  3:04.31  3:00.31   
78  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m  3:03.72  3:03.72   
116  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  3:14.65  3:10.65   
76  Ikonen Viivi  2001  NoPy  01A679  25 m       
10  88  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m       
11  94  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  25 m       
12  97  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m       
13  98  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  25 m       
14  110  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  25 m       
15  118  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  25 m       
15 v ja vanhemmat 
24  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  2:19.46  2:15.46   
23  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  50 m  2:20.70  2:16.70   
16  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  25 m  2:17.83  2:17.83   
30  Lähteenmäki Emilia  1995  TaTU  95A990  50 m  2:22.08  2:18.08   
72  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  2:37.44  2:33.44   
99  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  50 m  2:45.58  2:41.58   
117  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  50 m  2:56.86  2:52.86   
Tirkkonen Liisa  1963  LrKT  63A044  25 m  3:05.00  3:05.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
15_S
Laji 15, 100m PU P-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
151  Kaarlenkaski Verneri  1999  Ui Ta  99A192  50 m  1:15.62  1:13.62   
140  Heikkinen Arttu  2000  Ui Ta  00A448  50 m  1:15.82  1:13.82   
193  Sievers Jakob  2000  Ui Ta  00A730  50 m  1:24.83  1:22.83   
43  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:33.68  1:33.68   
60  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  1:40.66  1:40.66   
Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m       
210  Uitto Niklas  2000  Ui Ta  00A672  25 m       
15 v ja vanhemmat 
150  Kaarlenkaski Artturi  1997  Ui Ta  97A304  50 m  1:15.96  1:13.96   
145  Hörkkö Tuukka  1998  Ui Ta  98A989  50 m  1:19.04  1:17.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 
16_S
Laji 16, 100m PU T-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
46  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  1:11.09  1:09.09   
92  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  50 m  1:15.72  1:13.72   
170  Masti Emmi  1999  Ui Ta  99A260  50 m  1:20.57  1:18.57   
160  Kortteinen Emmi  2000  Ui Ta  00A654  50 m  1:26.93  1:24.93   
75  Hamdi Lotta  1999  NoPy  99B135  50 m  1:27.25  1:25.25   
74  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  25 m  1:25.75  1:25.75   
202  Tuominen Sini  2000  Ui Ta  00A293  50 m  1:35.27  1:33.27   
44  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  1:40.30  1:40.30   
181  Palojärvi Elina  2002  Ui Ta  02A435  50 m  1:46.04  1:44.04   
15 v ja vanhemmat 
69  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  50 m  1:16.35  1:14.35   
144  Hyypiä Roosa  1997  Ui Ta  97A104  50 m  1:16.63  1:14.63   
57  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  1:18.44  1:16.44   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner