2020-02-23   03:21:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  10:33   
  Järjestäjä  TaTU & NoPy         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 syyskuu 2013         
 
 
 
Laji 1, 100m SKU P-10,-12,-14,M  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aapo Puikkonen  2001  01A245  Ui Ta    25m     
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    25m     
Verneri Kaarlenkaski  1999  99A192  Ui Ta    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Isoranta  1999  99B113  Ui Ta    25m     
Teemu Nurminen  2003  03A059  TaTU    25m     
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    25m     
Pekka Vilmunen  2001  01A507  TaTU    25m     
Leo Rytövuori  1999  99A151  TaTU    25m     
Eero Ala-Karvia  2001  01A295  Ui Ta    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teemu Lehtonen  2000  00A472  Ui Ta    25m     
Patrik von Bagh  1996  96A665  Ui Ta    25m     
Santeri Mettälä  1999  99A913  TaTU    25m     
               
Tatu Paasikallio  1999  99A885  NoPy    25m     
Matias Sainio  2003  03A116  Ui Ta    25m     

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Siiranen  1998  98A845  NoPy    25m     
Sampo Kärkkäinen  2000  00A625  NoPy    25m     
Arttu Heikkinen  2000  00A448  Ui Ta    25m     
Sami Kukkonen  2000  00A765  TaTU    25m     
Juho Eerola  1995  95A753  TaTU    25m     
Kalle Alkula  2001  01A899  NoPy    25m     

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Kortteinen  2002  02A095  KU-68    25m     
Tuukka Hörkkö  1998  98A989  Ui Ta    25m     
Urho Lyytinen  2003  03A229  Ui Ta    25m     
Jani Mäkinen  1994  94A402  TaTU    25m     
Tino Vehkalahti  2001  01A439  TaTU    25m     
Aleksi Turkkila  2000  00B095  JIlves    25m     

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Kemppainen  2001  01A810  NoPy    25m     
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    25m     
Ville Laine  1995  95B035  TaTU    25m     
Pietari Virta  1997  97A280  TaTU    25m     
Olli Rautaporras  2000  00A795  NoPy    25m     
Pyry Nurmilo  1999  99A266  TaTU    25m     

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:57.30  1:57.30 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:49.78  1:49.78 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    25m  1:38.38  1:38.38 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  TaTU    25m  1:38.53  1:38.53 
Iiro Kuusela  2001  01A689  TaTU    25m  1:56.47  1:56.47 
Aarne Liukkonen  2002  02A349  Ui Ta    25m     

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  1:35.37  1:35.37 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:31.03  1:31.03 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  1:28.18  1:28.18 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  1:30.94  1:30.94 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    25m  1:31.16  1:31.16 
Juuso Toivonen  2001  01A482  Ui Ta    25m  1:37.28  1:37.28 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    25m  1:14.74  1:14.74 
Eemeli Peltonen  1996  96A580  TaTU    25m  1:10.70  1:10.70 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  1:07.75  1:07.75 
               
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  1:13.70  1:13.70 
Aapo Eerola  1999  99A042  TaTU    25m  1:22.05  1:22.05 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  10:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner