2020-02-23   01:58:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

7_S
Laji 7, 100m RU P-14,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
15  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  1:11.59  1:08.59   
14  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  1:15.09  1:15.09   
18  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  1:22.15  1:19.15   
154  Kirjonen Kasimir  2000  Ui Ta  00A375  50 m  1:23.49  1:20.49   
158  Kokko Jaakko  1999  Ui Ta  99A480  50 m  1:25.04  1:22.04   
37  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  50 m  1:26.26  1:23.26   
121  Leino Riku  2001  UKK  01A282  50 m  1:30.90  1:27.90   
85  Kuronen Onni  2000  NoPy  00A863  50 m  1:33.57  1:30.57   
193  Sievers Jakob  2000  Ui Ta  00A730  50 m  1:34.51  1:31.51   
10  65  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  50 m  1:35.65  1:32.65   
11  147  Isoranta Ville  1999  Ui Ta  99B113  50 m  1:39.75  1:36.75   
12  41  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  1:42.29  1:42.29   
13  22  Kukkonen Sami  2000  TaTU  00A765  25 m  1:44.29  1:44.29   
14  130  Ala-Karvia Eero  2001  Ui Ta  01A295  50 m  1:50.76  1:47.76   
15  58  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  1:48.86  1:48.86   
16  38  Nurminen Teemu  2003  TaTU  03A059  50 m  1:52.79  1:49.79   
17  200  Toivonen Juuso  2001  Ui Ta  01A482  50 m  1:54.88  1:51.88   
18  Nyberg Julius  2002  JIlves  02A459  25 m  1:57.66  1:57.66   
19  64  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  2:03.87  2:00.87   
20  40  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m       
21  126  Niinimäki Leevi  1999  KU-68  99B313  25 m       
22  165  Liukkonen Aarne  2002  Ui Ta  02A349  25 m       
23  167  Lyytinen Urho  2003  Ui Ta  03A229  25 m       
24  191  Sainio Matias  2003  Ui Ta  03A116  25 m       
25  210  Uitto Niklas  2000  Ui Ta  00A672  25 m       
15 v ja vanhemmat 
108  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  50 m  1:08.99  1:05.99   
11  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  1:15.61  1:12.61   
66  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  50 m  1:17.00  1:14.00   
145  Hörkkö Tuukka  1998  Ui Ta  98A989  50 m  1:19.35  1:16.35   
109  Stenman Rafael  1997  NoPy  97A581  50 m  1:24.54  1:21.54   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner