2020-02-23   03:22:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

8_S
Laji 8, 100m RU T-14,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
74  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  50 m  1:24.27  1:21.27   
83  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  50 m  1:25.04  1:22.04   
196  Suova Johanna  1999  Ui Ta  99A118  50 m  1:26.79  1:23.79   
178  Määttä Enni  1999  Ui Ta  99A335  50 m  1:28.53  1:25.53   
129  Airaksinen Alisa  2001  Ui Ta  01A302  25 m  1:26.50  1:26.50   
139  Grönvall Fanny  2000  Ui Ta  00A574  50 m  1:29.61  1:26.61   
195  Sojolin Saara  2001  Ui Ta  01A309  25 m  1:27.18  1:27.18   
177  Mäkinen Roosa  1999  Ui Ta  99B038  50 m  1:31.89  1:28.89   
71  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  1:32.72  1:29.72   
10  190  Rosenlöf Lotta  1999  Ui Ta  99A608  50 m  1:39.60  1:36.60   
11  33  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  25 m  1:36.97  1:36.97   
12  172  Myllymäki Janette  2000  Ui Ta  00A936  50 m  1:42.85  1:39.85   
13  152  Ketoja Eedla  2001  Ui Ta  01A131  50 m  1:47.70  1:44.70   
14  68  Valariutta Silja  2001  ValkUS  01A454  25 m  1:44.99  1:44.99   
15  87  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  1:45.73  1:45.73   
16  169  Manninen Areliina  2003  Ui Ta  03A264  50 m  1:53.84  1:50.84   
17  142  Hirvonen Aurora  2000  Ui Ta  00B060  50 m  1:54.28  1:51.28   
18  176  Mäkinen Juulia  2002  Ui Ta  02A278  50 m  1:54.93  1:51.93   
19  183  Peltonen Sanna  2002  Ui Ta  02A177  50 m  1:55.13  1:52.13   
20  127  Pajunen Henna  2001  KU-68  01A262  25 m  1:53.81  1:53.81   
21  198  Tamminiemi Emmi  2002  Ui Ta  02A271  50 m  1:56.97  1:53.97   
22  153  Kinnunen Kiia  2003  Ui Ta  03A368  50 m  1:57.31  1:54.31   
23  157  Koivula Eveliina  2003  Ui Ta  03A192  50 m  1:59.26  1:56.26   
24  182  Pasanen Sara  2001  Ui Ta  01A645  50 m  2:01.95  1:58.95   
25  111  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  25 m  2:06.19  2:06.19   
26  187  Pylväs Rebekka  2000  Ui Ta  00A884  50 m  2:10.24  2:07.24   
27  133  Auvinen Soile  2002  Ui Ta  02A259  50 m  2:12.51  2:09.51   
28  143  Hirvonen Martina  2003  Ui Ta  03A388  50 m  2:15.16  2:12.16   
29  155  Knuutila Jemina  2002  Ui Ta  02A432  50 m  2:21.45  2:18.45   
30  137  Finnberg Johanna  2003  Ui Ta  03A193  25 m       
15 v ja vanhemmat 
45  Porentola Minna  1996  TaTU  96A708  25 m  1:16.29  1:16.29   
69  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  50 m  1:23.32  1:20.32   
51  Rantanen Noora  1996  TaTU  96A666  25 m  1:20.98  1:20.98   
99  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  25 m  1:26.83  1:26.83   
117  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  50 m  1:32.19  1:29.19   
72  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  1:32.60  1:29.60   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit  Tulostusaika  21:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner