2019-10-24   00:11:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim Region 4 Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 23
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 4    Utskriftsdatum  09 november 2013   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  12:18   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 november 2013         
 
 
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
214  Ida Ullstrand  2001  BG8601  NKK    25m  1:52.18 
64  Nadija Sabic  2002  AI7802  JÖNKÖPING    25m  1:43.75 
52  Tilda Lindström  2002  AC0602  JÖNKÖPING    25m  1:46.16 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  1:37.78 
174  Madeleine Karlsson  2000  AB4200  MOTALA SS    25m  1:36.50 
131  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    25m  1:35.65 
151  Alva Sundberg  2000  AQ5600  LASS    25m  1:34.34 
128  Tuva Holmertz  2001  AU0601  LASS    25m  1:34.47 
232  Sanna Gildert  2000  BB9200  HVETLANDA    25m  1:36.21 
140  Hilda Linné  2000  BG1800  LASS    25m  1:37.15 
143  Sandra Mokhtari  2001  AR7801  LASS    25m  1:42.48 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
153  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  1:32.16 
152  Alice Thörnros  2001  AT8601  LASS    25m  1:31.75 
124  Elin Gunnarsson  2002  AJ6802  LASS    25m  1:28.04 
147  Matilda Savén  2000  BI0400  LASS    25m  1:27.98 
50  Fanny Klasson  2001  AJ4401  JÖNKÖPING    25m  1:28.01 
265  Agnes Wedel  2000  AX7200  VÄSTERVIK    25m  1:28.60 
271  Ebba Bergström  2000  AZ3200  VÄXJÖ SS    25m  1:31.96 
270  Vendela Augustsson  2000  AZ6200  VÄXJÖ SS    25m  1:33.44 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Maja Strand  2000  AM3600  MOTALA SS    25m  1:26.46 
180  Wilma Stråhlin  2000  AM4600  MOTALA SS    25m  1:26.00 
28  Alice Arberg  2000  AK5600  JÖNKÖPING    25m  1:25.14 
90  Frida Ljungberg  2000  AL5200  KALMAR SS    25m  1:24.76 
112  Alice Almén  2001  AI0801  LASS    25m  1:24.94 
24  Moa Nilsson  2000  AL4200  HULTSFRED    25m  1:25.33 
40  Annie Hegmegi  2003  AA1403  JÖNKÖPING    25m  1:26.01 
150  Ida Stalin  2000  BF3800  LASS    25m  1:26.49 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Vendela Bergdahl  2000  AS3800  LASS    25m  1:21.22 
236  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  1:19.06 
46  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    25m  1:15.63 
102  Anna Sjölund  2000  AG8800  KALMAR SS    25m  1:13.85 
162  Lova Andersson  2000  AA3600  LJUNGBY SS    25m  1:14.50 
196  Josefine Härdelin  2001  AF4601  NKK    25m  1:16.76 
148  Felicia Smedbäck  2000  BL6600  LASS    25m  1:19.28 
229  Lisa Palmqvist  2000  AK4800  OSKARSHAMN    25m  1:23.64 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  09 november 2013 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  12:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner