2019-11-20   22:05:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim Region 4 Jönköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 54
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 4    Utskriftsdatum  10 november 2013   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  12:19   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 november 2013         
 
 
 
Gren 54, 100m Bröstsim F 13 o y  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
271  Ebba Bergström  2000  AZ3200  VÄXJÖ SS    25m  1:39.75 
95  Caroline Nilsdotter  2001  BC6201  KALMAR SS    25m  1:39.49 
232  Sanna Gildert  2000  BB9200  HVETLANDA    25m  1:37.83 
Lamia Kaltak  2001  AP3201  ALVESTA SS    25m  1:36.96 
240  Alva Steindl  2002  AC3402  HVETLANDA    25m  1:37.14 
273  Thea Danielsson  2000  BF4400  VÄXJÖ SS    25m  1:38.41 
112  Alice Almén  2001  AI0801  LASS    25m  1:39.56 
140  Hilda Linné  2000  BG1800  LASS    25m  1:40.06 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
28  Alice Arberg  2000  AK5600  JÖNKÖPING    25m  1:36.25 
152  Alice Thörnros  2001  AT8601  LASS    25m  1:35.78 
153  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  1:35.17 
255  Thea Ekström  2001  AW5801  VÄSTERVIK    25m  1:34.66 
88  Dominique Lim  2000  AW5200  KALMAR SS    25m  1:35.16 
239  Elsa Sellmo  2000  AP1200  HVETLANDA    25m  1:35.41 
32  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  1:35.79 
131  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    25m  1:36.41 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
17  Lisa Andersson  2001  BC0601  EMMABODA    25m  1:34.17 
190  Ebba Eriksson  2000  AM1600  NKK    25m  1:33.42 
174  Madeleine Karlsson  2000  AB4200  MOTALA SS    25m  1:32.60 
168  Linnéa Sjödahl  2000  AC7600  LJUNGBY SS    25m  1:31.24 
64  Nadija Sabic  2002  AI7802  JÖNKÖPING    25m  1:31.64 
230  Emma Sjöberg  2000  BC7200  OSKARSHAMN    25m  1:32.66 
55  Thyra Melander  2001  AJ7401  JÖNKÖPING    25m  1:33.57 
85  Lina Jentz  2000  AW9800  KALMAR SS    25m  1:34.21 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Adna Drincic  2001  AP5201  ALVESTA SS    25m  1:30.77 
90  Frida Ljungberg  2000  AL5200  KALMAR SS    25m  1:30.41 
128  Tuva Holmertz  2001  AU0601  LASS    25m  1:30.09 
265  Agnes Wedel  2000  AX7200  VÄSTERVIK    25m  1:29.13 
129  Wilma Holmertz  2003  AD1803  LASS    25m  1:29.70 
231  Wilma Danlid  2000  AR2200  HVETLANDA    25m  1:30.27 
86  Emmy Jämtin  2000  AM5400  KALMAR SS    25m  1:30.63 
155  Lena Årebo  2002  AJ1202  LASS    25m  1:30.83 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
236  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  1:28.71 
102  Anna Sjölund  2000  AG8800  KALMAR SS    25m  1:27.25 
229  Lisa Palmqvist  2000  AK4800  OSKARSHAMN    25m  1:24.86 
200  Ella Lindroth  2001  AE1201  NKK    25m  1:23.08 
162  Lova Andersson  2000  AA3600  LJUNGBY SS    25m  1:23.26 
130  Emma Ivarsson  2000  AV9600  LASS    25m  1:26.17 
46  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    25m  1:28.63 
196  Josefine Härdelin  2001  AF4601  NKK    25m  1:28.95 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.09  Utskriftsdatum  10 november 2013 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner