2019-08-24   18:56:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vågspelet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
97  Gustavsson Astrid  2003  UMEÅ SS  BA9803  25 m     
56  Marklund Fiona  2003  PITEÅ SIM  AU8803  25 m     
54  Lakso Tuva  2003  PITEÅ SIM  AN2203  25 m     
78  Lindberg Tess  2004  SKELLEFTEÅ  AA0604  25 m  2:12.56   
150  Salomonsson Moa  2001  UMEÅ SS  AV4201  25 m  1:57.08   
115  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:50.70   
129  Zhirkova Polina  2004  UMEÅ SS  AN4204  25 m  1:46.45   
142  Bäckström Agnes  2003  BYSKE  AB8203  25 m  1:43.29   
16  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m  1:42.09   
10  91  Englund Tuva  2000  UMEÅ SS  BM4200  25 m  1:41.66   
11  Markström Thea  2003  BUREÅ SS  AS3603  25 m  1:39.88   
12  31  Tedestedt Sussi  2001  BURTRÄSK  AA3210  25 m  1:38.11   
13  85  Lövgren Astrid  2002  SKELLEFTEÅ  AH1202  25 m  1:37.28   
14  71  Eriksson Lina  2001  SKELLEFTEÅ  AI7601  25 m  1:36.07   
15  110  Lövby Sofia  2001  UMEÅ SS  BQ6201  25 m  1:35.33   
16  182  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m  1:34.75   
17  Lundmark Alva  2001  BUREÅ SS  AP1201  25 m  1:34.73   
18  93  Ferm Hedda  2002  UMEÅ SS  AH4802  25 m  1:33.70   
19  96  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  1:32.93   
20  102  Jonsson Isabelle  2001  UMEÅ SS  BB0201  25 m  1:32.93   
21  120  Sjöström Linnea  2001  UMEÅ SS  AM6601  25 m  1:32.33   
22  Lindqvist Hanna  2003  BUREÅ SS  AS1603  25 m  1:32.07   
23  46  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  1:31.05   
24  109  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  1:30.61   
25  12  Olsson Agnes  2004  BUREÅ SS  AA8204  25 m  1:28.34   
26  63  Nordström Lina  2000  SANDVIK  AT9400  25 m  1:28.22   
27  62  Lundgren Karoline  2001  SANDVIK  BL5201  25 m  1:27.75   
28  181  Bergwall Iza  2001  PITEÅ SIM  BG2201  25 m  1:27.29   
29  145  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  1:26.65   
30  82  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  1:26.31   
31  149  Lindh Lovisa  2001  UMEÅ SS  AU7801  25 m  1:26.26   
32  61  Larsson Hilda  2002  SANDVIK  AK4202  25 m  1:25.63   
33  27  Lindström Erika  2000  BURTRÄSK  AI0400  25 m  1:24.83   
34  184  Konradsson Emilia  2002  UMEÅ SS  AH3802  25 m  1:24.79   
35  65  Sandberg Lisa  2002  SANDVIK  AE3202  25 m  1:24.53   
36  148  Gonzales Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  1:23.88   
37  106  Lindblom Elin  1995  UMEÅ SS  BH5295  25 m  1:22.99   
38  26  Lindgren Åsen Emelie  2000  BURTRÄSK  AT1400  25 m  1:22.53   
39  90  Bonnedahl Sara  2001  UMEÅ SS  AP1801  25 m  1:22.13   
40  Forsgren Vera  2001  BUREÅ SS  AR0401  25 m  1:21.67   
41  125  Whyte Krenchel Amy  2000  UMEÅ SS  BK6800  25 m  1:20.31   
42  165  Larsson Julia  1999  LULEÅ SS  BI2699  25 m  1:20.26   
43  73  Forsberg Fanny  1998  SKELLEFTEÅ  BC1498  25 m  1:19.27   
44  44  Lundberg Hanna  2002  LULEÅ SS  AC5602  25 m  1:19.15   
45  Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  1:18.80   
46  89  Ahlm Olivia  2001  UMEÅ SS  AL7601  25 m  1:18.38   
47  74  Forsberg Olivia  1996  SKELLEFTEÅ  BS8896  25 m  1:18.13   
48  143  Isaksson Angelina  1997  BYSKE  BR5897  25 m  1:17.66   
49  Hedebäck Sanna  2001  BUREÅ SS  AR3601  25 m  1:17.48   
50  39  Brännström Sara  2001  LULEÅ SS  AD8601  25 m  1:16.79   
51  59  Karhu Pernilla  1996  SANDVIK  BT8496  25 m  1:16.69   
52  84  Lundström Ebba  2001  SKELLEFTEÅ  BC7801  25 m  1:16.51   
53  30  Svedberg Frida  2001  BURTRÄSK  AG7200  25 m  1:16.16   
54  119  Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AF1601  25 m  1:16.13   
55  60  Karlsson Jenny  1998  SANDVIK  AQ4698  25 m  1:15.08   
56  29  Nilsson Alva  2000  BURTRÄSK  AT9200  25 m  1:15.05   
57  41  Jonsson Sarah  2001  LULEÅ SS  AH3801  25 m  1:13.84   
58  116  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  1:12.81   
59  113  Nilsson Linn  1999  UMEÅ SS  AR4699  25 m  1:11.64   
60  10  Nyström Josefine  1998  BUREÅ SS  AI5698  25 m  1:10.55   
61  64  Sandberg Emmy  1999  SANDVIK  AQ7899  25 m  1:09.47   
62  101  Hedman Clara  1999  UMEÅ SS  AR2699  25 m  1:09.32   
63  95  Granström Thea  2000  UMEÅ SS  AJ5200  25 m  1:08.52   
64  103  Khasjimdsjanov Leila  1998  UMEÅ SS  BI9298  25 m  1:08.34   
65  130  Ångström Molly  1997  UMEÅ SS  BL6697  25 m  1:07.51   
66  57  Stenberg Sanna  1999  PITEÅ SIM  AZ1299  25 m  1:06.65   
67  118  Sandström Saga  2000  UMEÅ SS  AJ8200  25 m  1:06.21   
68  11  Nyström Matilda  1995  BUREÅ SS  BE7495  25 m  1:05.99   
69  111  Magnusson Elvira  1996  UMEÅ SS  AI9896  25 m  1:05.66   
70  92  Eriksson Johannalouise  2000  UMEÅ SS  AJ0400  25 m  1:04.56   
71  117  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  1:03.49   
72  114  Nilsson Ronja  1993  UMEÅ SS  CC9293  25 m  1:02.94   
73  128  Wikström Ronja  1996  UMEÅ SS  BQ0696  25 m  1:00.13   
74  177  Nyman Lovisa  1994  UMEÅ SS  AF4894  25 m  59.50   
75  75  Holmgren Linda  1993  SKELLEFTEÅ  AR3293  25 m  58.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  05 oktober 2013 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  11:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner