Startliste for H. C. Andersen Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Cathering Engros |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 25.68 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 50 m | 26.07 | |
2 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 26.35 | |
3 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 26.65 | |
4 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 26.77 | |
5 | 92 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 27.39 | |
6 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 27.49 | |
7 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 27.71 | |
8 | 90 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 27.80 | |
9 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 27.85 | |
10 | 408 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 27.91 | |
11 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 28.15 | |
12 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 28.23 | |
13 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.23 | |
14 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 28.24 | |
15 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 28.24 | |
16 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 28.31 | |
17 | 17 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 28.34 | |
18 | 49 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 28.39 | |
19 | 334 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 28.57 | |
20 | 343 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 50 m | 28.59 | |
21 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 28.63 | |
22 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 28.67 | |
23 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 28.69 | |
24 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 28.78 | |
25 | 388 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 28.89 | |
26 | 413 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 28.89 | |
27 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 28.89 | |
28 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 29.08 | |
29 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 29.12 | |
30 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 29.26 | |
31 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 29.50 | |
32 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 29.54 | |
33 | 128 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 50 m | 29.55 | |
34 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 29.68 | |
35 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 29.68 | |
36 | 441 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 50 m | 29.77 | |
37 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 29.87 | |
38 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 29.90 | |
39 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 29.92 | |
40 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 29.93 | |
41 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 29.97 | |
42 | 267 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 30.00 | |
43 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 30.01 | |
44 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 30.02 | |
45 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 30.03 | |
46 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 30.05 | |
47 | 393 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 50 m | 30.05 | |
48 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 30.11 | |
49 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 30.12 | |
50 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 30.29 | |
51 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 30.33 | |
52 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 30.55 | |
53 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 30.58 | |
54 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 30.65 | |
55 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 30.67 | |
56 | 273 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 30.67 | |
57 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 30.75 | |
58 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 30.85 | |
59 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 30.99 | |
60 | 436 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 50 m | 31.00 | |
61 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 31.08 | |
62 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 31.13 | |
63 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 31.14 | |
64 | 242 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 31.18 | |
65 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 31.20 | |
66 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 31.40 | |
67 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 31.41 | |
68 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 31.48 | |
69 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 31.50 | |
70 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 31.50 | ||
71 | 419 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | HASLEV | 9858au | 50 m | 31.63 | |
72 | 153 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 31.75 | |
73 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 31.80 | |
74 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 31.81 | |
75 | 434 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 31.83 | |
76 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 31.87 | |
77 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 31.94 | |
78 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 31.96 | |
79 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 31.99 | |
80 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 32.06 | |
81 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 32.07 | |
82 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 32.37 | |
83 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 32.41 | |
84 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 32.46 | |
85 | 52 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 50 m | 32.49 | |
86 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 32.50 | |
87 | 363 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | 32.50 | |
88 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 32.64 | |
89 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 32.66 | |
90 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 32.78 | |
91 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 32.87 | |
92 | 328 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 32.89 | |
93 | 145 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 33.00 | |
94 | 108 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | 33.04 | |
95 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 33.38 | |
96 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 33.50 | |
97 | 414 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 33.53 | |
98 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 33.60 | |
99 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 33.66 | |
100 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 33.68 | |
101 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 33.75 | |
102 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 33.77 | |
103 | 256 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 33.85 | |
104 | 451 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 33.85 | |
105 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 34.25 | |
106 | 257 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 34.26 | |
107 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 34.30 | |
108 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 34.33 | |
109 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 34.58 | |
110 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 34.64 | |
111 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 34.80 | |
112 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 35.46 | |
113 | 351 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 50 m | 35.68 | |
114 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 35.85 | |
115 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | 35.90 | |
116 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 35.91 | |
117 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 36.00 | |
118 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 36.10 | |
119 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 36.31 | |
120 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 36.32 | |
121 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 36.37 | |
122 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 36.42 | |
123 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 36.44 | |
124 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 36.56 | |
125 | 16 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 36.86 | |
126 | 116 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 36.90 | |
127 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 37.28 | |
128 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | 37.39 | |
129 | 232 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 37.41 | |
130 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 37.90 | |
131 | 58 | Dølby Frederikke | 2000 | BRÆDSTRUP | 0076BD | 50 m | 38.18 | |
132 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 38.33 | |
133 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 38.34 | |
134 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 38.99 | |
135 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 39.02 | |
136 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | 39.06 | |
137 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | 39.13 | ||
138 | 115 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 39.26 | |
139 | 347 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 50 m | 39.49 | |
140 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 40.40 | |
141 | 344 | Berthelsen Isabella | 2002 | KORSØR | 0234AS | 50 m | 40.53 | |
142 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | 40.58 | ||
143 | 223 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 40.82 | |
144 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | 42.14 | |
145 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | 42.31 | ||
146 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 42.33 | |
147 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 42.75 | |
148 | 61 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 50 m | 42.78 | |
149 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 43.49 | |
150 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | 44.19 | ||
151 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 45.62 | ||
152 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 46.45 | |
153 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 46.63 | |
154 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 46.70 | |
155 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | 46.92 | |
156 | 443 | Bager Frederikke | 2001 | FREM | 50 m | 48.19 | ||
157 | 463 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 50 m | 49.27 | ||
158 | 454 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 50 m | 52.05 | |
159 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | 56.28 | ||
160 | 10 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
161 | 104 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Johan Seistrup 89 - Delta --Swim - 24.24 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 50 m | 23.96 | |
2 | 383 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 24.64 | |
3 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.72 | |
4 | 439 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 24.90 | |
5 | 270 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 24.99 | |
6 | 23 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 50 m | 25.08 | |
7 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 25.49 | |
8 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 25.55 | |
9 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 25.72 | |
10 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 25.77 | |
11 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 25.77 | |
12 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 25.78 | |
13 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 26.06 | |
14 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 26.13 | |
15 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 26.14 | |
16 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 26.20 | |
17 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 26.26 | |
18 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 26.35 | |
19 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 26.45 | |
20 | 24 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 50 m | 26.48 | |
21 | 248 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 26.59 | |
22 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 26.93 | |
23 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 27.05 | |
24 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 27.13 | |
25 | 47 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 50 m | 27.25 | |
26 | 27 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 50 m | 27.31 | |
27 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 27.32 | |
28 | 137 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 27.34 | |
29 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 27.36 | |
30 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 27.41 | |
31 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 27.60 | |
32 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 27.63 | |
33 | 134 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 50 m | 27.64 | |
34 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 27.66 | |
35 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 27.68 | |
36 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 27.92 | |
37 | 243 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 50 m | 27.98 | |
38 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 28.02 | |
39 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | 28.39 | |
40 | 341 | Schøler Jacob | 1998 | NYBORG | 9821AJ | 50 m | 28.71 | |
41 | 402 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 28.93 | |
42 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 29.01 | |
43 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 29.07 | |
44 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 29.18 | |
45 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 29.21 | |
46 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 29.21 | |
47 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 29.41 | |
48 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 29.49 | |
49 | 331 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 50 m | 29.53 | |
50 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 29.71 | |
51 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 29.73 | |
52 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 29.76 | |
53 | 406 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 30.03 | |
54 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 30.08 | |
55 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 30.53 | |
56 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 30.55 | ||
57 | 407 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 50 m | 30.56 | |
58 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 30.65 | |
59 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 30.70 | |
60 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 30.86 | |
61 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 30.91 | |
62 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 31.20 | |
63 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 31.90 | |
64 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 32.09 | |
65 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 32.15 | |
66 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 32.30 | |
67 | 44 | Gravgaard Oliver | 2000 | DELTA | 0097AJ | 50 m | 32.38 | |
68 | 401 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 32.50 | |
69 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 32.87 | |
70 | 119 | Petersen Nicolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 32.92 | |
71 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 33.14 | |
72 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 33.36 | |
73 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | 33.73 | |
74 | 111 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 33.86 | |
75 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 34.00 | |
76 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 34.03 | |
77 | 254 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 50 m | 34.32 | |
78 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 35.03 | |
79 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 35.04 | |
80 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 35.23 | |
81 | 329 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 35.40 | |
82 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 35.58 | |
83 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 35.58 | |
84 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 36.13 | |
85 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 36.18 | |
86 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 36.57 | |
87 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 36.90 | ||
88 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 37.98 | |
89 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | 38.27 | |
90 | 59 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 50 m | 38.59 | |
91 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 38.99 | |
92 | 346 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 50 m | 39.09 | |
93 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 39.48 | |
94 | 228 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 40.96 | |
95 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 41.09 | |
96 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | 43.47 | |
97 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 44.24 | |
98 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 44.71 | |
99 | 457 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 50 m | 49.88 | ||
100 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
101 | 453 | K Sebastian Emil Fuglsang | 2005 | FREM | 50 m | |||
102 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Sponsor: Plus Pack |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 5.05.24(2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 5:06.58 | |
2 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 5:14.03 | |
3 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 5:14.89 | |
4 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 5:14.97 | |
5 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 5:18.24 | |
6 | 148 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 5:20.45 | |
7 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 5:22.91 | |
8 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:24.58 | |
9 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 5:28.73 | |
10 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 5:28.84 | |
11 | 340 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 5:37.12 | |
12 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:41.19 | |
13 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 5:43.90 | |
14 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 5:45.67 | |
15 | 333 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 5:45.69 | |
16 | 29 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 5:47.08 | |
17 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 6:01.31 | |
18 | 67 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 6:06.48 | |
19 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 6:10.00 | |
20 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | ||
21 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | ||
22 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.30.03 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 4:14.38 | |
2 | 432 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 4:34.67 | |
3 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 4:43.67 | |
4 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 4:58.22 | |
5 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:58.35 | |
6 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 5:04.13 | |
7 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 5:28.40 | |
8 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 5:31.60 | |
9 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 6:14.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Berns |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 33.00 (2009+) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 34.21 | |
2 | 45 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 50 m | 34.30 | |
3 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 34.38 | |
4 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 35.01 | |
5 | 388 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 35.48 | |
6 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 35.49 | |
7 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 35.54 | |
8 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 35.76 | |
9 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 36.13 | |
10 | 148 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 36.15 | |
11 | 68 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 50 m | 36.51 | |
12 | 338 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 36.54 | |
13 | 145 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 36.62 | |
14 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 36.67 | |
15 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 36.69 | |
16 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 36.73 | |
17 | 15 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 36.74 | |
18 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 37.20 | |
19 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 37.23 | |
20 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 37.58 | |
21 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 37.87 | |
22 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 38.08 | |
23 | 90 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 38.30 | |
24 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 38.37 | |
25 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 39.57 | |
26 | 434 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 39.69 | |
27 | 257 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 39.73 | |
28 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 39.92 | |
29 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 39.98 | |
30 | 256 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 40.03 | |
31 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 40.50 | |
32 | 20 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 41.86 | |
33 | 400 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 42.00 | |
34 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 42.65 | ||
35 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 42.70 | |
36 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 42.82 | |
37 | 115 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 43.06 | |
38 | 52 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 50 m | 43.32 | |
39 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 43.61 | |
40 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | 44.26 | |
41 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 44.38 | |
42 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 45.58 | |
43 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 46.36 | |
44 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 46.82 | |
45 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 46.85 | |
46 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 47.34 | |
47 | 253 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 47.67 | |
48 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | 47.85 | ||
49 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 47.87 | |
50 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | 47.87 | ||
51 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 48.18 | |
52 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 48.40 | |
53 | 244 | Dalsgaard Josephine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 50 m | 48.75 | |
54 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 50.82 | |
55 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | 51.22 | |
56 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 51.32 | |
57 | 351 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 50 m | 51.56 | |
58 | 416 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 50 m | 51.93 | |
59 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 52.01 | |
60 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 52.10 | |
61 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 52.74 | ||
62 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | 56.49 | |
63 | 347 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 50 m | 1:02.17 | |
64 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 1:05.80 | |
65 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | ||
66 | 363 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | ||
67 | 443 | Bager Frederikke | 2001 | FREM | 50 m | |||
68 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | |||
69 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | ||
70 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Kristian Outinen 83 - VI39-VAT - 29.25 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 29.52 | |
2 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 30.03 | |
3 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 30.05 | |
4 | 98 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 30.59 | |
5 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 31.29 | |
6 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 31.33 | |
7 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 31.75 | |
8 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 32.22 | |
9 | 350 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 33.00 | |
10 | 24 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 50 m | 33.12 | |
11 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 33.13 | |
12 | 132 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 50 m | 33.44 | |
13 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 33.51 | |
14 | 270 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 33.91 | |
15 | 387 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 50 m | 34.14 | |
16 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 35.42 | |
17 | 47 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 50 m | 36.24 | |
18 | 30 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 36.81 | |
19 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 37.08 | |
20 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 37.36 | |
21 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 38.98 | |
22 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | 39.02 | |
23 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 41.08 | |
24 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 41.53 | |
25 | 353 | Hansen Kasper Nørmark | 1998 | KORSØR | 9883AT | 50 m | 41.86 | |
26 | 329 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 41.89 | |
27 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 41.95 | |
28 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 42.27 | |
29 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 42.82 | |
30 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 43.16 | |
31 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 43.63 | |
32 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 44.08 | |
33 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 44.26 | |
34 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 44.39 | |
35 | 59 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 50 m | 44.74 | |
36 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | 45.17 | |
37 | 346 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 50 m | 45.75 | |
38 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 46.05 | ||
39 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 46.10 | |
40 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 46.50 | |
41 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 47.87 | |
42 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 48.42 | |
43 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 49.35 | |
44 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 50.00 | ||
45 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 50.03 | |
46 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | 50.51 | |
47 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 56.47 | |
48 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 56.92 | |
49 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | ||
50 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
51 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Cathering Engros |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 29.74 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 28.90 | |
2 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 30.97 | |
3 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 31.43 | |
4 | 334 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 31.58 | |
5 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 31.66 | |
6 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 32.11 | |
7 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 32.24 | |
8 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 32.38 | |
9 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 32.50 | |
10 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 32.66 | |
11 | 17 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 32.71 | |
12 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 32.75 | |
13 | 90 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 32.93 | |
14 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 33.22 | |
15 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 33.26 | |
16 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 33.34 | |
17 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 33.44 | |
18 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 33.49 | |
19 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 33.77 | |
20 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 33.92 | |
21 | 92 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 33.94 | |
22 | 268 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 33.96 | |
23 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 34.25 | |
24 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 34.54 | |
25 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 34.58 | |
26 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 34.64 | |
27 | 333 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 34.88 | |
28 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 35.00 | |
29 | 384 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | HOVEDSTAD | 9858AK | 50 m | 35.06 | |
30 | 441 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 50 m | 35.30 | |
31 | 128 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 50 m | 35.31 | |
32 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 35.43 | |
33 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 35.60 | |
34 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 35.61 | |
35 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 35.62 | |
36 | 273 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 35.62 | |
37 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 36.00 | ||
38 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 36.75 | |
39 | 153 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 37.04 | |
40 | 415 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 37.13 | |
41 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 37.14 | |
42 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 37.24 | |
43 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 37.26 | |
44 | 414 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 37.38 | |
45 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 37.46 | |
46 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 37.65 | |
47 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 37.78 | |
48 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 38.22 | |
49 | 124 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 38.40 | |
50 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 38.54 | |
51 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 38.68 | |
52 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 38.97 | |
53 | 451 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 39.08 | |
54 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 39.69 | |
55 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 39.76 | |
56 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 39.86 | |
57 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 40.89 | |
58 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 41.26 | |
59 | 403 | Dickow Katrine | 1999 | HERLUFSHOL | 9996AZ | 50 m | 41.56 | |
60 | 58 | Dølby Frederikke | 2000 | BRÆDSTRUP | 0076BD | 50 m | 41.87 | |
61 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 42.05 | |
62 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 42.07 | |
63 | 108 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | 42.76 | |
64 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 42.84 | |
65 | 16 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 42.89 | |
66 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 43.05 | |
67 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 44.02 | |
68 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 44.18 | |
69 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | 44.22 | ||
70 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | 44.28 | |
71 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 44.35 | |
72 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 45.03 | |
73 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 45.13 | |
74 | 351 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 50 m | 45.20 | |
75 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 45.42 | |
76 | 347 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 50 m | 46.32 | |
77 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 46.66 | |
78 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 47.06 | |
79 | 344 | Berthelsen Isabella | 2002 | KORSØR | 0234AS | 50 m | 48.17 | |
80 | 61 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 50 m | 50.29 | |
81 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 51.04 | |
82 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 57.92 | |
83 | 10 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 59.47 | ||
84 | 463 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 50 m | 1:02.33 | ||
85 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | ||
86 | 443 | Bager Frederikke | 2001 | FREM | 50 m | |||
87 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | |||
88 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
89 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Plus Pack |
Tobias Urban Hansen 87 - Kvik Kastrup - 27.37 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 26.42 | |
2 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 26.96 | |
3 | 34 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 50 m | 27.54 | |
4 | 438 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 50 m | 28.27 | |
5 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 28.36 | |
6 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 29.48 | |
7 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 29.95 | |
8 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 30.43 | |
9 | 133 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 50 m | 30.61 | |
10 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 31.12 | |
11 | 383 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 31.50 | |
12 | 30 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 31.80 | |
13 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | 32.24 | |
14 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 32.46 | |
15 | 243 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 50 m | 32.59 | |
16 | 402 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 32.64 | |
17 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 32.73 | |
18 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 33.78 | |
19 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 33.97 | |
20 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 34.35 | |
21 | 47 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 50 m | 34.45 | |
22 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 34.60 | |
23 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 35.24 | |
24 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 35.93 | |
25 | 407 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 50 m | 36.81 | |
26 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 36.96 | |
27 | 111 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 37.19 | |
28 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 37.31 | |
29 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 38.11 | |
30 | 175 | Bruun-Petersen Anders | 1999 | OSK | 9993AT | 50 m | 38.85 | |
31 | 44 | Gravgaard Oliver | 2000 | DELTA | 0097AJ | 50 m | 38.90 | |
32 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 39.14 | |
33 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 39.22 | |
34 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 39.51 | |
35 | 254 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 50 m | 43.48 | |
36 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 45.93 | |
37 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 46.35 | |
38 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 47.68 | |
39 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 47.87 | |
40 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | 51.00 | |
41 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 1:02.60 | |
42 | 228 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 1:03.19 | |
43 | 457 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 50 m | 1:04.97 | ||
44 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | ||
45 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
46 | 453 | K Sebastian Emil Fuglsang | 2005 | FREM | 50 m | |||
47 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rynkeby |
Matilde Riis Sørensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.25.25 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 4:22.73 | |
2 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:32.06 | |
3 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 4:35.74 | |
4 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 4:37.51 | |
5 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 4:38.98 | |
6 | 75 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 4:40.32 | |
7 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:40.49 | |
8 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 4:43.62 | |
9 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 4:43.90 | |
10 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:44.15 | |
11 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 4:44.75 | |
12 | 433 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 4:45.75 | |
13 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:46.63 | |
14 | 127 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 4:47.07 | |
15 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:47.23 | |
16 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 4:47.92 | |
17 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 4:50.00 | |
18 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 4:51.30 | |
19 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 4:51.54 | |
20 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 4:52.25 | |
21 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 4:54.86 | |
22 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 4:55.31 | |
23 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 4:55.49 | |
24 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 4:56.39 | |
25 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 4:57.41 | |
26 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 4:57.57 | |
27 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 4:58.75 | |
28 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:00.41 | |
29 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 5:02.59 | |
30 | 328 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 5:03.28 | |
31 | 31 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:05.51 | |
32 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 5:06.34 | |
33 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 5:11.05 | |
34 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 5:12.25 | |
35 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 5:12.67 | |
36 | 436 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 50 m | 5:12.84 | |
37 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 5:15.30 | |
38 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 5:15.88 | |
39 | 20 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 5:20.01 | |
40 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 5:20.41 | |
41 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 5:20.87 | |
42 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:21.15 | |
43 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 5:21.29 | |
44 | 415 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 5:24.90 | |
45 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:28.52 | |
46 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 5:34.95 | |
47 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 5:37.86 | |
48 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 5:40.72 | |
49 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 5:41.49 | |
50 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 5:43.02 | |
51 | 36 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 50 m | 5:43.53 | |
52 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 5:43.79 | |
53 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 5:44.64 | |
54 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 5:45.45 | |
55 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 5:46.45 | |
56 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 5:50.12 | |
57 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 5:53.85 | |
58 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 6:05.55 | |
59 | 116 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 6:07.32 | |
60 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 6:08.80 | |
61 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 6:11.74 | |
62 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 6:39.16 | |
63 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 7:03.88 | |
64 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | 7:10.11 | |
65 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | 8:07.52 | |
66 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | |||
67 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | ||
68 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | ||
69 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | ||
70 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | ||
71 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | ||
72 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | ||
73 | 223 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | ||
74 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | ||
75 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rynkeby |
Matilde Riis Sørensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.25.25 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 4:22.73 | |
2 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:32.06 | |
3 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 4:35.74 | |
4 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 4:37.51 | |
5 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 4:38.98 | |
6 | 75 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 4:40.32 | |
7 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:40.49 | |
8 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 4:43.62 | |
9 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 4:43.90 | |
10 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:44.15 | |
11 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 4:44.75 | |
12 | 433 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 4:45.75 | |
13 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:46.63 | |
14 | 127 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 4:47.07 | |
15 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:47.23 | |
16 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 4:47.92 | |
17 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 4:50.00 | |
18 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 4:51.30 | |
19 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 4:51.54 | |
20 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 4:52.25 | |
21 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 4:54.86 | |
22 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 4:55.31 | |
23 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 4:55.49 | |
24 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 4:56.39 | |
25 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 4:57.41 | |
26 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 4:57.57 | |
27 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 4:58.75 | |
28 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:00.41 | |
29 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 5:02.59 | |
30 | 328 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 5:03.28 | |
31 | 31 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:05.51 | |
32 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 5:06.34 | |
33 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 5:11.05 | |
34 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 5:12.25 | |
35 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 5:12.67 | |
36 | 436 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 50 m | 5:12.84 | |
37 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 5:15.30 | |
38 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 5:15.88 | |
39 | 20 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 5:20.01 | |
40 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 5:20.41 | |
41 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 5:20.87 | |
42 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:21.15 | |
43 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 5:21.29 | |
44 | 415 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 5:24.90 | |
45 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:28.52 | |
46 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 5:34.95 | |
47 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 5:37.86 | |
48 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 5:40.72 | |
49 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 5:41.49 | |
50 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 5:43.02 | |
51 | 36 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 50 m | 5:43.53 | |
52 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 5:43.79 | |
53 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 5:44.64 | |
54 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 5:45.45 | |
55 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 5:46.45 | |
56 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 5:50.12 | |
57 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 5:53.85 | |
58 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 6:05.55 | |
59 | 116 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 6:07.32 | |
60 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 6:08.80 | |
61 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 6:11.74 | |
62 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 6:39.16 | |
63 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 7:03.88 | |
64 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | 7:10.11 | |
65 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | 8:07.52 | |
66 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | |||
67 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | ||
68 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | ||
69 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | ||
70 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | ||
71 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | ||
72 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | ||
73 | 223 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | ||
74 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | ||
75 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Olaf Wildeboer 83 - C.N. Sabadell - 4.07.94 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 4:01.21 | |
2 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 4:05.33 | |
3 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:08.53 | |
4 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 4:09.54 | |
5 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 4:11.26 | |
6 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:12.46 | |
7 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:18.02 | |
8 | 251 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 50 m | 4:18.96 | |
9 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 4:20.18 | |
10 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 4:23.90 | |
11 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 4:27.35 | |
12 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 4:30.19 | |
13 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 4:30.94 | |
14 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 4:31.35 | |
15 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 4:36.00 | |
16 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 4:40.13 | |
17 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 4:42.06 | |
18 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 4:44.42 | |
19 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 4:44.92 | |
20 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 4:45.86 | |
21 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 4:47.21 | |
22 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 4:58.05 | |
23 | 341 | Schøler Jacob | 1998 | NYBORG | 9821AJ | 50 m | 4:59.78 | |
24 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 5:32.30 | |
25 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 5:48.51 | |
26 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 5:49.17 | |
27 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 5:50.96 | |
28 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 6:02.84 | |
29 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | 6:06.22 | |
30 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 6:25.64 | |
31 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 6:48.31 | |
32 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | ||
33 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | ||
34 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | ||
35 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Olaf Wildeboer 83 - C.N. Sabadell - 4.07.94 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 4:01.21 | |
2 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 4:05.33 | |
3 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:08.53 | |
4 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 4:09.54 | |
5 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 4:11.26 | |
6 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:12.46 | |
7 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:18.02 | |
8 | 251 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 50 m | 4:18.96 | |
9 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 4:20.18 | |
10 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 4:23.90 | |
11 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 4:27.35 | |
12 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 4:30.19 | |
13 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 4:30.94 | |
14 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 4:31.35 | |
15 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 4:36.00 | |
16 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 4:40.13 | |
17 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 4:42.06 | |
18 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 4:44.42 | |
19 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 4:44.92 | |
20 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 4:45.86 | |
21 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 4:47.21 | |
22 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 4:58.05 | |
23 | 341 | Schøler Jacob | 1998 | NYBORG | 9821AJ | 50 m | 4:59.78 | |
24 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 5:32.30 | |
25 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 5:48.51 | |
26 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 5:49.17 | |
27 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 5:50.96 | |
28 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 6:02.84 | |
29 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | 6:06.22 | |
30 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 6:25.64 | |
31 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 6:48.31 | |
32 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | ||
33 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | ||
34 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | ||
35 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Berns |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 27.95 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 50 m | 27.38 | |
2 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 27.49 | |
3 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 27.65 | |
4 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 28.76 | |
5 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 29.26 | |
6 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 29.30 | |
7 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 29.53 | |
8 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.76 | |
9 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 29.80 | |
10 | 435 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 29.82 | |
11 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 29.98 | |
12 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 30.07 | |
13 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 30.17 | |
14 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 30.32 | |
15 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 30.41 | |
16 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 30.45 | |
17 | 343 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 50 m | 30.48 | |
18 | 340 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 30.59 | |
19 | 49 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 30.63 | |
20 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 30.67 | |
21 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 30.91 | |
22 | 17 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 30.98 | |
23 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 31.12 | |
24 | 334 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 31.24 | |
25 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 31.49 | |
26 | 413 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 31.62 | |
27 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 31.81 | |
28 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 31.83 | |
29 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 31.87 | |
30 | 45 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 50 m | 31.99 | |
31 | 267 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 32.10 | |
32 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 32.16 | |
33 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 32.17 | |
34 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 32.26 | |
35 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 32.39 | |
36 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 32.50 | |
37 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 32.73 | |
38 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 33.04 | |
39 | 338 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 33.12 | |
40 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 33.17 | |
41 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 33.23 | |
42 | 15 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 33.31 | |
43 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 33.58 | |
44 | 333 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 33.70 | |
45 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 33.79 | |
46 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 33.91 | |
47 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 33.97 | |
48 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 34.06 | |
49 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 34.13 | |
50 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 34.18 | |
51 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 34.48 | |
52 | 419 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | HASLEV | 9858au | 50 m | 34.77 | |
53 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 35.27 | |
54 | 416 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 50 m | 35.27 | |
55 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | 35.69 | |
56 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 36.22 | |
57 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 36.73 | |
58 | 268 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 36.87 | |
59 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 36.98 | |
60 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 37.09 | |
61 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 37.14 | |
62 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 37.16 | |
63 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 37.57 | |
64 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 37.94 | |
65 | 68 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 50 m | 38.02 | |
66 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 38.42 | |
67 | 52 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 50 m | 38.54 | |
68 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 39.26 | |
69 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 39.42 | |
70 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 39.78 | |
71 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 40.11 | |
72 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 40.24 | |
73 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 40.55 | |
74 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 43.10 | |
75 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 44.89 | |
76 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 44.91 | |
77 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 45.15 | |
78 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 46.13 | |
79 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 46.19 | |
80 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 46.86 | |
81 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | 47.97 | ||
82 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 48.66 | |
83 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | 49.17 | |
84 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 49.25 | |
85 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 54.17 | |
86 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | 55.70 | |
87 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 56.43 | |
88 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 57.60 | |
89 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 1:04.28 | |
90 | 454 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 50 m | 1:05.98 | |
91 | 232 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:06.25 | |
92 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | ||
93 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
94 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | ||
95 | 10 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
96 | 344 | Berthelsen Isabella | 2002 | KORSØR | 0234AS | 50 m | ||
97 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | ||
98 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | ||
99 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | |||
100 | 463 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Plus Office |
Anton Bromer 95 - AGF - 25.28 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 25.48 | |
2 | 437 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 25.81 | |
3 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 25.86 | |
4 | 438 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 50 m | 25.87 | |
5 | 34 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 50 m | 25.98 | |
6 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 26.42 | |
7 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 26.60 | |
8 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 26.85 | |
9 | 248 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 27.00 | |
10 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 27.03 | |
11 | 98 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 27.18 | |
12 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 27.95 | |
13 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 27.98 | |
14 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 28.16 | |
15 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 28.24 | |
16 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 28.47 | |
17 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 28.59 | |
18 | 439 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 29.00 | |
19 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 29.02 | |
20 | 350 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 29.26 | |
21 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 29.58 | |
22 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 29.73 | |
23 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 29.76 | |
24 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 29.95 | |
25 | 134 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 50 m | 30.10 | |
26 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | 30.16 | |
27 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 30.30 | |
28 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 30.30 | |
29 | 30 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 30.92 | |
30 | 47 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 50 m | 31.03 | |
31 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 31.06 | |
32 | 27 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 50 m | 31.08 | |
33 | 132 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 50 m | 31.09 | |
34 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 31.57 | |
35 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 31.73 | |
36 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 31.74 | |
37 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 31.96 | |
38 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 32.35 | |
39 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 32.61 | |
40 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 32.66 | |
41 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 32.74 | |
42 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 32.76 | |
43 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 33.10 | |
44 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 33.52 | |
45 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 33.80 | |
46 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 34.54 | |
47 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 34.97 | |
48 | 243 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 50 m | 34.98 | |
49 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 35.03 | |
50 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 35.73 | |
51 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | 35.95 | |
52 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 36.54 | |
53 | 119 | Petersen Nicolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 36.60 | |
54 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 36.88 | |
55 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 36.97 | |
56 | 401 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 37.18 | |
57 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 37.99 | |
58 | 406 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 38.18 | |
59 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 40.41 | |
60 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 41.40 | |
61 | 346 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 50 m | 41.70 | |
62 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | 41.81 | |
63 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 43.03 | ||
64 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 43.50 | |
65 | 329 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 44.47 | |
66 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 45.06 | |
67 | 59 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 50 m | 45.39 | |
68 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 45.48 | |
69 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 45.87 | |
70 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 48.32 | |
71 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 49.47 | |
72 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 49.62 | |
73 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 54.81 | |
74 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 56.77 | |
75 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Pågen |
Nathalie Lindborg 91 - Föreningen Trelleborg - 55.84 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 56.87 | |
2 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 57.47 | |
3 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 58.20 | |
4 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 59.14 | |
5 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 59.29 | |
6 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 59.67 | |
7 | 90 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 59.70 | |
8 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:00.01 | |
9 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 1:00.10 | |
10 | 49 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 1:00.54 | |
11 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:00.91 | |
12 | 343 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 50 m | 1:01.08 | |
13 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:01.09 | |
14 | 408 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 1:01.38 | |
15 | 45 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 50 m | 1:01.71 | |
16 | 388 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:01.77 | |
17 | 340 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:01.84 | |
18 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 1:01.95 | |
19 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 1:02.18 | |
20 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 1:02.25 | |
21 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:02.92 | |
22 | 127 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 1:03.03 | |
23 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 1:03.05 | |
24 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 1:03.41 | |
25 | 413 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 1:03.41 | |
26 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 1:03.43 | |
27 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:03.51 | |
28 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:03.75 | |
29 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 1:03.79 | |
30 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 1:03.85 | |
31 | 441 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 50 m | 1:03.90 | |
32 | 436 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 50 m | 1:04.00 | |
33 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 1:04.05 | |
34 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 1:04.17 | |
35 | 339 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 1:04.29 | |
36 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 1:04.29 | |
37 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 1:04.32 | |
38 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:04.41 | |
39 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 1:04.48 | |
40 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 1:04.62 | |
41 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:04.62 | |
42 | 333 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 1:04.65 | |
43 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:04.96 | |
44 | 334 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 1:05.05 | |
45 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 1:05.07 | |
46 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 1:05.13 | |
47 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:05.18 | |
48 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:05.34 | |
49 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:05.36 | |
50 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:05.42 | |
51 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 1:05.67 | |
52 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:05.72 | |
53 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:05.77 | |
54 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 1:06.00 | ||
55 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:06.02 | |
56 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:06.05 | |
57 | 242 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 1:06.07 | |
58 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:06.15 | |
59 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 1:06.46 | |
60 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 1:06.47 | |
61 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 1:06.51 | |
62 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:06.56 | |
63 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 1:06.77 | |
64 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 1:06.94 | |
65 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 1:07.04 | |
66 | 419 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | HASLEV | 9858au | 50 m | 1:07.77 | |
67 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 1:07.81 | |
68 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 1:07.91 | |
69 | 68 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 50 m | 1:07.94 | |
70 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 1:07.97 | |
71 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 1:08.41 | |
72 | 420 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894as | 50 m | 1:08.48 | |
73 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:08.64 | |
74 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 1:08.77 | |
75 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:08.80 | |
76 | 257 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 1:09.00 | |
77 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 1:09.11 | |
78 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 1:09.16 | |
79 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 1:09.18 | |
80 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:09.20 | |
81 | 400 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:09.22 | |
82 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 1:09.66 | |
83 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 1:09.99 | |
84 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 1:10.18 | |
85 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 1:10.19 | |
86 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 1:10.84 | |
87 | 52 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 50 m | 1:10.87 | |
88 | 43 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 1:10.91 | |
89 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 1:11.20 | |
90 | 67 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 1:11.22 | |
91 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | 1:11.35 | |
92 | 355 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 1:11.56 | |
93 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 1:11.57 | |
94 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 1:11.61 | |
95 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:11.71 | |
96 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 1:11.74 | |
97 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:12.00 | |
98 | 414 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 1:12.30 | |
99 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 1:12.75 | |
100 | 145 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 1:13.04 | |
101 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 1:13.17 | |
102 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 1:13.31 | |
103 | 363 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | 1:13.89 | |
104 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 1:14.23 | |
105 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 1:14.28 | |
106 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 1:14.33 | |
107 | 36 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 50 m | 1:14.74 | |
108 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:14.84 | |
109 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 1:14.93 | |
110 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 1:15.12 | |
111 | 108 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | 1:15.22 | |
112 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:15.36 | |
113 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:15.77 | |
114 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 1:16.09 | |
115 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 1:16.12 | |
116 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 1:16.46 | |
117 | 244 | Dalsgaard Josephine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 50 m | 1:17.71 | |
118 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 1:18.75 | |
119 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | 1:19.13 | |
120 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 1:19.45 | |
121 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 1:19.69 | |
122 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 1:19.78 | |
123 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:19.91 | |
124 | 58 | Dølby Frederikke | 2000 | BRÆDSTRUP | 0076BD | 50 m | 1:24.85 | |
125 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 1:25.26 | |
126 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | 1:26.42 | |
127 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | 1:27.45 | ||
128 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | 1:28.09 | |
129 | 215 | Nielsen Nanna | 2000 | OSK | 0036AF | 50 m | 1:28.94 | |
130 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 1:29.07 | |
131 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:30.35 | |
132 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 1:31.23 | |
133 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | 1:37.54 | |
134 | 443 | Bager Frederikke | 2001 | FREM | 50 m | 1:48.78 | ||
135 | 104 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | ||
136 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | |||
137 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Castus |
Morten Bak Hansen 95 - A6 - 52.94 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 53.83 | |
2 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 54.30 | |
3 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 54.64 | |
4 | 383 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 54.92 | |
5 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 54.92 | |
6 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 55.00 | |
7 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 55.31 | |
8 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 55.32 | |
9 | 23 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 50 m | 55.37 | |
10 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 55.55 | |
11 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 55.87 | |
12 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 56.32 | |
13 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 56.46 | |
14 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 56.60 | |
15 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 56.61 | |
16 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 57.04 | |
17 | 248 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 57.34 | |
18 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 57.40 | |
19 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 57.43 | |
20 | 137 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 58.12 | |
21 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 58.55 | |
22 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 58.58 | |
23 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 58.72 | |
24 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 58.96 | |
25 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 58.98 | |
26 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 59.15 | |
27 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 59.36 | |
28 | 81 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 50 m | 59.46 | |
29 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 59.55 | |
30 | 47 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 50 m | 59.59 | |
31 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 59.65 | |
32 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:00.10 | |
33 | 336 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 1:00.77 | |
34 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:01.24 | |
35 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 1:01.83 | |
36 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 1:01.83 | |
37 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 1:02.43 | |
38 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:03.02 | |
39 | 358 | Ottsen Mads | 1999 | KORSØR | 9915AR | 50 m | 1:03.12 | |
40 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 1:03.81 | |
41 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:04.91 | |
42 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 1:07.61 | |
43 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 1:07.79 | |
44 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 1:08.26 | ||
45 | 330 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 50 m | 1:08.33 | |
46 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 1:12.42 | |
47 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 1:13.41 | |
48 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 1:16.08 | |
49 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 1:18.60 | |
50 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | ||
51 | 350 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:21.13 | |
2 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:22.41 | |
3 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 2:22.56 | |
4 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 2:23.48 | |
5 | 126 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 50 m | 2:25.19 | |
6 | 435 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:25.59 | |
7 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:26.06 | |
8 | 433 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 2:28.46 | |
9 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:28.96 | |
10 | 75 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 2:28.99 | |
11 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:30.50 | |
12 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 2:30.76 | |
13 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:30.85 | |
14 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 2:31.84 | |
15 | 393 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 50 m | 2:32.11 | |
16 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 2:32.86 | |
17 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 2:33.13 | |
18 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 2:34.21 | |
19 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 2:35.17 | |
20 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 2:35.88 | |
21 | 384 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | HOVEDSTAD | 9858AK | 50 m | 2:37.44 | |
22 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 2:38.34 | |
23 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:41.60 | |
24 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 2:41.95 | |
25 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 2:42.48 | |
26 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 2:43.07 | |
27 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 2:43.54 | |
28 | 124 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 2:43.84 | |
29 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:44.31 | |
30 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:45.56 | |
31 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 2:45.90 | |
32 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 2:46.12 | |
33 | 128 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 50 m | 2:46.51 | |
34 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:47.84 | |
35 | 154 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 50 m | 2:49.53 | |
36 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 2:49.54 | |
37 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 2:51.64 | |
38 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 2:52.85 | |
39 | 355 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 2:54.88 | |
40 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:57.22 | |
41 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 2:58.69 | |
42 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 3:00.64 | |
43 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 3:01.24 | |
44 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 3:05.54 | |
45 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 3:07.17 | |
46 | 16 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 3:08.57 | |
47 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 3:08.97 | |
48 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 3:10.13 | |
49 | 253 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 3:11.35 | |
50 | 36 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 50 m | 3:11.63 | |
51 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 3:16.18 | |
52 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | 3:17.71 | |
53 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 3:19.94 | |
54 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 3:27.42 | |
55 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | ||
56 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | ||
57 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | |||
58 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | ||
59 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | ||
60 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Plus Pack |
Olaf Wildeboer 83 - C.N. Sabadell - 2.07.70 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 2:00.55 | |
2 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 2:04.29 | |
3 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:13.74 | |
4 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 2:16.03 | |
5 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:17.63 | |
6 | 270 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 2:19.00 | |
7 | 81 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 50 m | 2:20.91 | |
8 | 243 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 50 m | 2:21.60 | |
9 | 251 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 50 m | 2:25.52 | |
10 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 2:32.68 | |
11 | 402 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 2:32.73 | |
12 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 2:40.13 | |
13 | 358 | Ottsen Mads | 1999 | KORSØR | 9915AR | 50 m | 2:43.96 | |
14 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 2:45.42 | |
15 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 3:02.19 | |
16 | 175 | Bruun-Petersen Anders | 1999 | OSK | 9993AT | 50 m | 3:03.63 | |
17 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 3:03.95 | |
18 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | ||
19 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Rynkeby |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 1:00.06 | |
2 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 1:01.98 | |
3 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:02.57 | |
4 | 435 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 1:05.06 | |
5 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 1:05.18 | |
6 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 1:05.34 | |
7 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:05.70 | |
8 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:05.90 | |
9 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 1:06.51 | |
10 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:06.89 | |
11 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 1:07.00 | |
12 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:07.57 | |
13 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 1:07.76 | |
14 | 340 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:07.86 | |
15 | 49 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 1:07.95 | |
16 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 1:08.33 | |
17 | 343 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 50 m | 1:08.56 | |
18 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 1:08.84 | |
19 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 1:08.98 | |
20 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 1:09.53 | |
21 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:10.09 | |
22 | 333 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 1:11.41 | |
23 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:11.48 | |
24 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 1:11.72 | |
25 | 339 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 1:12.06 | |
26 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 1:12.08 | |
27 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 1:12.42 | |
28 | 334 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 1:12.60 | |
29 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 1:13.55 | |
30 | 242 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 1:13.98 | |
31 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 1:14.01 | |
32 | 420 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894as | 50 m | 1:14.27 | |
33 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 1:14.53 | |
34 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 1:14.90 | |
35 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 1:14.92 | |
36 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 1:15.23 | |
37 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 1:15.36 | |
38 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 1:15.85 | |
39 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 1:16.24 | |
40 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:16.41 | |
41 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:16.51 | |
42 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 1:17.35 | |
43 | 154 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 50 m | 1:19.48 | |
44 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 1:20.00 | |
45 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:21.07 | |
46 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 1:21.44 | |
47 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 1:22.34 | |
48 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:23.79 | |
49 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 1:24.52 | |
50 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 1:24.64 | |
51 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 1:24.66 | |
52 | 416 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 50 m | 1:25.55 | |
53 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:25.77 | |
54 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:25.90 | |
55 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 1:26.49 | |
56 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:30.45 | |
57 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 1:30.60 | |
58 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 1:31.67 | |
59 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | 1:32.89 | |
60 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:33.82 | |
61 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:34.04 | |
62 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 1:37.89 | |
63 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 1:49.72 | |
64 | 215 | Nielsen Nanna | 2000 | OSK | 0036AF | 50 m | 2:12.25 | |
65 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | ||
66 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | ||
67 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Daniel Svane Halkjær 87 - Aalborg Svømmeklub - 0.55.68 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 50 m | 55.01 | |
2 | 437 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 57.31 | |
3 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 57.79 | |
4 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 58.35 | |
5 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 59.05 | |
6 | 98 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 59.30 | |
7 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 1:00.63 | |
8 | 248 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 1:01.05 | |
9 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:01.17 | |
10 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 1:01.34 | |
11 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:02.17 | |
12 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 1:03.39 | |
13 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 1:03.52 | |
14 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:03.81 | |
15 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 1:03.82 | |
16 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 1:03.92 | |
17 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 1:04.39 | |
18 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 1:04.45 | |
19 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 1:04.50 | |
20 | 134 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 50 m | 1:04.80 | |
21 | 350 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 1:04.99 | |
22 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 1:05.08 | |
23 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 1:05.16 | |
24 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 1:05.74 | |
25 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 1:07.09 | |
26 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:07.21 | |
27 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 1:07.47 | |
28 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:08.89 | |
29 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 1:09.93 | |
30 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 1:11.39 | |
31 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 1:12.24 | |
32 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 1:12.63 | |
33 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:15.51 | |
34 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 1:17.99 | |
35 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 1:22.62 | |
36 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 1:25.82 | |
37 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 1:31.48 | ||
38 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 1:32.29 | |
39 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 1:35.41 | |
40 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 1:54.70 | |
41 | 65 | Danielsen Oliver | 1996 | KOLDING | 9673AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Berns |
Josephina Bartela 94 - Kvik Kastrup - 2.35.61 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:36.58 | |
2 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 2:39.03 | |
3 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:39.05 | |
4 | 148 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:41.30 | |
5 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:44.06 | |
6 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:45.45 | |
7 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 2:50.12 | |
8 | 338 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 2:50.28 | |
9 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:51.14 | |
10 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 2:54.42 | |
11 | 420 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894as | 50 m | 2:54.83 | |
12 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 2:55.38 | |
13 | 145 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 2:56.71 | |
14 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 3:00.07 | |
15 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 3:00.15 | |
16 | 153 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 3:00.40 | |
17 | 434 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 3:00.89 | |
18 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 3:00.99 | |
19 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 3:01.30 | |
20 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 3:01.54 | |
21 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 3:03.50 | |
22 | 400 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 3:06.87 | |
23 | 124 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 3:07.27 | |
24 | 257 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 3:08.22 | |
25 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 3:08.70 | |
26 | 363 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | 3:09.26 | |
27 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 3:11.36 | |
28 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 3:11.54 | |
29 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 3:13.16 | |
30 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 3:13.21 | |
31 | 67 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 3:14.75 | |
32 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 3:15.03 | |
33 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 3:17.13 | |
34 | 115 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:17.54 | |
35 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 3:17.77 | |
36 | 256 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 3:19.08 | |
37 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 3:23.25 | |
38 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 3:26.61 | |
39 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 3:27.46 | |
40 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 3:30.14 | |
41 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 3:30.98 | |
42 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 3:32.31 | |
43 | 244 | Dalsgaard Josephine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 50 m | 3:37.46 | |
44 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 3:48.64 | |
45 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 3:51.98 | |
46 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | ||
47 | 43 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | ||
48 | 104 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | ||
49 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | ||
50 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | |||
51 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | ||
52 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | ||
53 | 206 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 50 m | ||
54 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 2:10.78 | |
2 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:18.56 | |
3 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:21.12 | |
4 | 432 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 2:25.40 | |
5 | 130 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 50 m | 2:34.11 | |
6 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 2:34.58 | |
7 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 2:35.95 | |
8 | 387 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 50 m | 2:36.67 | |
9 | 132 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 50 m | 2:38.18 | |
10 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 2:40.49 | |
11 | 336 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:47.55 | |
12 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:50.48 | |
13 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:51.48 | |
14 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 3:01.15 | |
15 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 3:01.41 | |
16 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 3:25.18 | |
17 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 3:46.95 | |
18 | 330 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 50 m | 4:00.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Plus Office |
Nathalie Lindborg 91 - Föreningen Trelleborg - 55.84 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 1:10.14 | |
2 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:10.15 | |
3 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:16.26 | |
4 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:19.46 | |
5 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:19.51 | |
6 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:19.84 | |
7 | 351 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 50 m | 1:20.34 | |
8 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:20.74 | |
9 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:21.81 | |
10 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:22.63 | |
11 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 1:24.31 | |
12 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:27.75 | |
13 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 1:30.95 | |
14 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 1:31.03 | |
15 | 344 | Berthelsen Isabella | 2002 | KORSØR | 0234AS | 50 m | 1:31.17 | |
16 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 1:32.73 | |
17 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | 1:33.51 | |
18 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:34.49 | |
19 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | 1:38.30 | ||
20 | 61 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 50 m | 1:38.35 | |
21 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:40.55 | |
22 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | 1:41.90 | |
23 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 1:46.08 | |
24 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 1:51.13 | ||
25 | 454 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 50 m | 1:56.29 | |
26 | 10 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 2:09.61 | ||
27 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Cathering Engros |
Morten Bak Hansen 95 - A6 - 52.94 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 58.62 | |
2 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 59.21 | |
3 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:00.98 | |
4 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 1:03.31 | |
5 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 1:03.33 | |
6 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:03.83 | |
7 | 406 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:03.95 | |
8 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 1:04.03 | |
9 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:05.11 | |
10 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 1:05.18 | |
11 | 345 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:05.87 | |
12 | 352 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 1:07.08 | |
13 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:07.17 | |
14 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 1:07.69 | |
15 | 407 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 50 m | 1:08.34 | |
16 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 1:09.20 | |
17 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 1:09.54 | |
18 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:09.72 | |
19 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:11.02 | |
20 | 329 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 1:11.15 | |
21 | 32 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:11.32 | |
22 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:11.50 | |
23 | 401 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:11.73 | |
24 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 1:11.98 | |
25 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:13.54 | |
26 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 1:14.61 | |
27 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | 1:14.66 | |
28 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 1:15.38 | |
29 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 1:16.61 | |
30 | 111 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:17.19 | |
31 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 1:17.92 | |
32 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 1:18.84 | |
33 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 1:20.95 | |
34 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 1:20.99 | |
35 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 1:21.42 | |
36 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:21.96 | |
37 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 1:24.24 | ||
38 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 1:24.64 | |
39 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:29.52 | |
40 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | 1:30.11 | |
41 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 1:30.69 | |
42 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | 1:35.56 | |
43 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 1:38.84 | |
44 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:40.27 | |
45 | 448 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 1:40.44 | |
46 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 1:40.64 | |
47 | 453 | K Sebastian Emil Fuglsang | 2005 | FREM | 50 m | |||
48 | 457 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 50 m | |||
49 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Plus Pack |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:53.33 | |
2 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 3:06.35 | |
3 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 3:11.31 | |
4 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 3:13.30 | |
5 | 223 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 3:16.15 | |
6 | 351 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 50 m | 3:19.53 | |
7 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 3:31.84 | |
8 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 3:49.29 | |
9 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | ||
10 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
11 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | ||
12 | 344 | Berthelsen Isabella | 2002 | KORSØR | 0234AS | 50 m | ||
13 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | ||
14 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | ||
15 | 463 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Olaf Wildeboer 83 - C.N. Sabadell - 2.07.70 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:33.10 | |
2 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 2:33.23 | |
3 | 407 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 50 m | 2:42.15 | |
4 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 2:42.59 | |
5 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:42.65 | |
6 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 2:45.61 | |
7 | 352 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 2:46.37 | |
8 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 2:54.92 | |
9 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 2:56.68 | |
10 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 3:06.06 | |
11 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 3:28.91 | |
12 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 3:30.73 | |
13 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 3:33.43 | |
14 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 3:36.84 | |
15 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 3:41.06 | |
16 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 3:42.35 | |
17 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 3:50.62 | |
18 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
19 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:31.28 | |
2 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:37.94 | |
3 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:44.13 | |
4 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:44.42 | |
5 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:44.45 | |
6 | 223 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 1:46.66 | |
7 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:46.94 | |
8 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | 1:47.60 | |
9 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 1:58.73 | |
10 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 2:11.01 | |
11 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | ||
12 | 454 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Berns |
Daniel Svane Halkjær 87 - Aalborg Svømmeklub - 0.55.68 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 1:06.39 | |
2 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 1:08.63 | |
3 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:08.95 | |
4 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 1:10.25 | |
5 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 1:10.77 | |
6 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 1:11.20 | |
7 | 352 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 1:11.95 | |
8 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 1:15.35 | |
9 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:15.83 | |
10 | 345 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:16.69 | |
11 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:17.51 | |
12 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:23.13 | |
13 | 119 | Petersen Nicolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:23.64 | |
14 | 401 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:28.88 | |
15 | 254 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 50 m | 1:34.28 | |
16 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 1:34.36 | |
17 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:34.43 | |
18 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:35.02 | |
19 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 1:36.71 | |
20 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 1:41.79 | |
21 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 1:42.30 | |
22 | 346 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 50 m | 1:45.65 | |
23 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:56.40 | |
24 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 2:19.83 | |
25 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | ||
26 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | ||
27 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | ||
28 | 360 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Pågen |
Josephina Bartela 94 - Kvik Kastrup - 2.35.61 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 2:59.55 | |
2 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 3:23.32 | |
3 | 337 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 3:29.69 | |
4 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 3:37.58 | |
5 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 3:41.58 | |
6 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | 3:45.71 | |
7 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | ||
8 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | ||
9 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | ||
10 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | ||
11 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Castus |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 2:45.76 | |
2 | 329 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 2:58.78 | |
3 | 32 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:59.74 | |
4 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 3:08.79 | |
5 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 3:20.10 | |
6 | 360 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 50 m | 3:28.00 | |
7 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 3:28.82 | |
8 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | 3:30.40 | |
9 | 346 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 50 m | 3:34.49 | |
10 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 3:40.67 | |
11 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 3:41.52 | ||
12 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 3:43.07 | |
13 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 3:45.96 | |
14 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | 3:53.97 | |
15 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 4:21.77 | |
16 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | ||
17 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | ||
18 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | ||
19 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | ||
20 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | ||
21 | 448 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Kvik Kastrup Piger - Kvik Kastrup - 4.03.51 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Lyngby Damer 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:57.00 | ||
2 | 84 | Gladsaxe Damer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:03.02 | ||
3 | 370 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:11.00 | ||
4 | 316 | Day of Judgment Sto Damer | 0 | STO | 50 m | 4:11.99 | ||
5 | 142 | Vstp 1 | 1992 | KØGE | 50 m | 4:19.80 | ||
6 | 319 | Soul Warden Sto Damer | 0 | STO | 50 m | 4:24.99 | ||
7 | 430 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 50 m | 4:25.00 | ||
8 | 275 | Sønderborg | 1998 | SØNDERBORG | 50 m | 4:30.50 | ||
9 | 431 | Sto Piger 2 | 0 | STO | 50 m | 4:44.00 | ||
10 | 143 | Vstp 2 | 1992 | KØGE | 50 m | 4:46.00 | ||
11 | 103 | Nsk Piger :-) | 0 | NAKSKOV | 50 m | 4:50.00 | ||
12 | 102 | Nakskov Piger :-) | 0 | NAKSKOV | 50 m | 5:05.00 | ||
13 | 1 | Sksv Pige 1 | 2000 | SKANDERBOR | 50 m | 5:55.55 | ||
14 | 56 | Delta Seje Chicks | 0 | DELTA | 50 m | |||
15 | 140 | C-Hold 1 | 2001 | KØGE | 50 m | |||
16 | 141 | C-Hold 2 | 2001 | KØGE | 50 m | |||
17 | 325 | Nyborg Damer | 0 | NYBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Berns |
AFG drenge - AGF - 3.39.05 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Vest Herrer | 0 | VEST | 50 m | 3:45.00 | ||
2 | 321 | Honor of The Pure Sto Hr | 0 | STO | 50 m | 3:52.31 | ||
3 | 428 | Sto Drenge 1 | 0 | STO | 50 m | 4:01.00 | ||
4 | 429 | Sto Drenge 2 | 0 | STO | 50 m | 4:18.00 | ||
5 | 101 | Nakskov Drenge :-) | 0 | NAKSKOV | 50 m | 4:30.00 | ||
6 | 38 | Delta Friske Fyre | 0 | DELTA | 50 m | |||
7 | 57 | Delta Seje Fyre | 0 | DELTA | 50 m | |||
8 | 326 | Nyborg Herrer | 0 | NYBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Plus Pack |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:02.20 | |
2 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:05.33 | |
3 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:05.96 | |
4 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:08.37 | |
5 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:12.89 | |
6 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 2:13.01 | |
7 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 2:13.03 | |
8 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 2:13.22 | |
9 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:13.28 | |
10 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 2:13.46 | |
11 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:13.53 | |
12 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 2:13.65 | |
13 | 127 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 2:13.99 | |
14 | 49 | Jensen Mia | 1998 | DELTA | 9848AZ | 50 m | 2:14.01 | |
15 | 388 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:14.08 | |
16 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 2:14.51 | |
17 | 340 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:15.17 | |
18 | 413 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 2:15.21 | |
19 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:15.64 | |
20 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:16.04 | |
21 | 433 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 2:16.55 | |
22 | 408 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 2:16.78 | |
23 | 436 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 50 m | 2:17.00 | |
24 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:17.04 | |
25 | 75 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 2:18.30 | |
26 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 2:18.45 | |
27 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:18.50 | |
28 | 128 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 50 m | 2:18.82 | |
29 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:19.00 | |
30 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:19.23 | |
31 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:19.45 | |
32 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 2:19.68 | |
33 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 2:20.16 | |
34 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 2:20.28 | |
35 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 50 m | 2:20.38 | |
36 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 2:20.40 | |
37 | 328 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:20.75 | |
38 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 2:21.56 | |
39 | 339 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:21.72 | |
40 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:21.98 | |
41 | 148 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:22.08 | |
42 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 2:22.49 | |
43 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 2:22.74 | |
44 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:22.92 | |
45 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 2:23.20 | |
46 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 2:25.60 | |
47 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 2:25.63 | |
48 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 2:26.24 | |
49 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 2:26.97 | |
50 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 2:27.11 | |
51 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 2:27.74 | |
52 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:27.82 | |
53 | 400 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:28.07 | |
54 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:29.32 | |
55 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:29.50 | |
56 | 419 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | HASLEV | 9858au | 50 m | 2:30.02 | |
57 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 2:31.44 | |
58 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 2:31.52 | |
59 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 2:31.58 | |
60 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 2:31.59 | |
61 | 153 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 2:32.07 | |
62 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 2:33.70 | |
63 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 2:34.41 | |
64 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 2:34.72 | |
65 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 2:35.61 | |
66 | 67 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 2:35.96 | |
67 | 154 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 50 m | 2:36.52 | |
68 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 2:36.91 | |
69 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 2:36.92 | |
70 | 43 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 2:37.13 | |
71 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 2:37.69 | |
72 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 2:38.30 | |
73 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 2:39.00 | ||
74 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 2:40.23 | |
75 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 2:40.29 | |
76 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 2:40.48 | |
77 | 108 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | 2:41.61 | |
78 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 2:43.33 | |
79 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 2:43.84 | |
80 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 2:44.88 | |
81 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 2:45.06 | |
82 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 2:45.82 | |
83 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 2:45.95 | |
84 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 2:46.00 | |
85 | 116 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 2:48.25 | |
86 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | 2:49.54 | |
87 | 25 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 50 m | 2:49.97 | |
88 | 16 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:50.14 | |
89 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 2:51.39 | |
90 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 2:51.85 | |
91 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 3:03.39 | |
92 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | 3:18.26 | |
93 | 215 | Nielsen Nanna | 2000 | OSK | 0036AF | 50 m | 3:21.12 | |
94 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 3:26.36 | |
95 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | |||
96 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Viktor B. Bromer 93 - AGF - 1.56.18 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 1:56.57 | |
2 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 1:57.58 | |
3 | 439 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 1:58.20 | |
4 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 1:58.50 | |
5 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 1:58.63 | |
6 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:59.09 | |
7 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:00.21 | |
8 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 2:00.66 | |
9 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:00.89 | |
10 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 2:01.31 | |
11 | 251 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 50 m | 2:02.42 | |
12 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 2:02.91 | |
13 | 137 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 2:03.20 | |
14 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 2:04.73 | |
15 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:04.89 | |
16 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:05.03 | |
17 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 2:05.72 | |
18 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 2:06.59 | |
19 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:06.90 | |
20 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 2:07.08 | |
21 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 2:07.50 | |
22 | 270 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 2:07.69 | |
23 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 2:07.96 | |
24 | 336 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:09.46 | |
25 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:11.48 | |
26 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 2:12.17 | |
27 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:12.20 | |
28 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 2:14.37 | |
29 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 2:19.08 | |
30 | 341 | Schøler Jacob | 1998 | NYBORG | 9821AJ | 50 m | 2:19.15 | |
31 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 2:20.76 | |
32 | 28 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:21.55 | |
33 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | 2:28.29 | ||
34 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 2:29.02 | |
35 | 330 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 50 m | 2:32.48 | |
36 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 2:35.79 | |
37 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 2:46.59 | |
38 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 2:47.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03.(2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 1:02.31 | |
2 | 126 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 50 m | 1:03.98 | |
3 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 1:06.38 | |
4 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:06.50 | |
5 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 1:06.73 | |
6 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:07.88 | |
7 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 1:07.93 | |
8 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:08.32 | |
9 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:10.11 | |
10 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:10.51 | |
11 | 409 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:11.42 | |
12 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 1:11.74 | |
13 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 1:11.87 | |
14 | 382 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:11.98 | |
15 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 1:12.28 | |
16 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 1:12.50 | |
17 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:12.98 | |
18 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 1:13.06 | |
19 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:14.02 | |
20 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:14.20 | |
21 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 1:14.79 | |
22 | 147 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 1:14.99 | |
23 | 273 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 1:15.06 | |
24 | 268 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 1:15.07 | |
25 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:15.83 | |
26 | 425 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 1:15.94 | |
27 | 338 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 1:15.98 | |
28 | 15 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 1:16.40 | |
29 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:16.83 | |
30 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 1:17.15 | |
31 | 417 | Linne Camilla | 1997 | SØNDERBORG | 9744ar | 50 m | 1:17.28 | |
32 | 279 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 50 m | 1:18.01 | |
33 | 260 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 1:18.23 | |
34 | 415 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 1:18.23 | |
35 | 18 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 1:18.33 | |
36 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 1:18.95 | |
37 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 1:19.28 | |
38 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 1:19.60 | |
39 | 414 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 1:20.23 | |
40 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 1:20.64 | |
41 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:20.93 | |
42 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 1:21.69 | |
43 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 1:21.80 | |
44 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 1:21.98 | |
45 | 276 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 50 m | 1:22.28 | |
46 | 179 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 1:23.21 | |
47 | 40 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:24.63 | |
48 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 1:25.02 | |
49 | 416 | Stegmann Alberte | 2000 | HERLUFSHOL | 0016AS | 50 m | 1:25.70 | |
50 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 1:25.88 | |
51 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 1:26.05 | |
52 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 1:26.18 | |
53 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:26.83 | |
54 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:26.91 | |
55 | 403 | Dickow Katrine | 1999 | HERLUFSHOL | 9996AZ | 50 m | 1:28.10 | |
56 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 1:28.77 | |
57 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 1:29.29 | |
58 | 244 | Dalsgaard Josephine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 50 m | 1:29.82 | |
59 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | 1:30.63 | |
60 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:31.18 | |
61 | 253 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 1:31.51 | |
62 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:31.64 | |
63 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 1:33.71 | |
64 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 1:33.92 | |
65 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:34.47 | |
66 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | 1:34.72 | |
67 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 1:36.36 | |
68 | 208 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 50 m | 1:36.98 | |
69 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 1:38.68 | |
70 | 104 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 1:40.09 | |
71 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:41.27 | |
72 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | 1:45.69 | ||
73 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | 2:24.23 | ||
74 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Tobias Urban Hansen 87 - Kvik Kastrup - 59.10 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 55.89 | |
2 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 57.43 | |
3 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 1:01.31 | |
4 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:02.28 | |
5 | 432 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 1:04.24 | |
6 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:04.86 | |
7 | 383 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 1:05.38 | |
8 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 1:06.58 | |
9 | 248 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 50 m | 1:06.81 | |
10 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 1:07.22 | |
11 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 1:07.40 | |
12 | 243 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 50 m | 1:07.80 | |
13 | 402 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 1:10.21 | |
14 | 281 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 50 m | 1:12.81 | |
15 | 42 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:13.76 | |
16 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:15.19 | |
17 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 1:15.50 | |
18 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 1:15.99 | |
19 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 1:16.44 | |
20 | 250 | Knage Andreas | 1998 | VIBORG | 9807AU | 50 m | 1:18.19 | |
21 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 1:19.65 | |
22 | 175 | Bruun-Petersen Anders | 1999 | OSK | 9993AT | 50 m | 1:22.52 | |
23 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 1:23.16 | |
24 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | 1:24.14 | |
25 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | 1:25.02 | |
26 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 1:28.29 | |
27 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 1:45.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Pågen |
Julie Hougaard 91 - OSLF-STO95 - 2.18.75 (2007) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:13.76 | |
2 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:16.74 | |
3 | 435 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:20.74 | |
4 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:21.96 | |
5 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 2:23.85 | |
6 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 2:24.25 | |
7 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:24.47 | |
8 | 99 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 2:27.00 | |
9 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:32.89 | |
10 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:35.93 | |
11 | 444 | Brandstrup Cecilie Lacour | 1994 | FREM | 9454AS | 50 m | 2:43.19 | |
12 | 252 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 2:44.01 | |
13 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 2:45.51 | |
14 | 339 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:45.63 | |
15 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 2:49.98 | |
16 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:50.14 | |
17 | 70 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 50 m | 2:54.15 | |
18 | 154 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 50 m | 2:59.36 | |
19 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 3:02.02 | |
20 | 328 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 3:04.24 | |
21 | 459 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 3:11.36 | |
22 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 3:17.17 | |
23 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 3:22.56 | |
24 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Castus |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.09.37 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 1:58.57 | |
2 | 379 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:07.87 | |
3 | 437 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 2:10.43 | |
4 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 2:19.70 | |
5 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 2:23.56 | |
6 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:25.40 | |
7 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:28.85 | |
8 | 336 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:34.32 | |
9 | 134 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 50 m | 2:34.60 | |
10 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:39.05 | |
11 | 331 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 50 m | 2:40.82 | |
12 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 2:49.97 | |
13 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 3:16.28 | |
14 | 7 | Jensen Mads Lillelund | 1998 | SKANDERBOR | 50 m | |||
15 | 199 | Damkier Magnus | 1999 | OSLF | 9967AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Plus Office |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 1.09.73 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:13.36 | |
2 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 1:13.51 | |
3 | 33 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:15.75 | |
4 | 148 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.77 | |
5 | 45 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 50 m | 1:15.80 | |
6 | 382 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:16.63 | |
7 | 388 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:16.75 | |
8 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:17.48 | |
9 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 1:17.74 | |
10 | 255 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 1:19.49 | |
11 | 91 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:19.74 | |
12 | 15 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 1:20.00 | |
13 | 338 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 50 m | 1:20.48 | |
14 | 145 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 1:20.49 | |
15 | 68 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 50 m | 1:21.14 | |
16 | 79 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:21.66 | |
17 | 420 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894as | 50 m | 1:21.86 | |
18 | 313 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 1:23.09 | |
19 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 1:23.12 | |
20 | 372 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:23.26 | |
21 | 385 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:23.87 | |
22 | 153 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 1:24.77 | |
23 | 277 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 50 m | 1:25.00 | |
24 | 434 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 1:25.09 | |
25 | 256 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 1:25.66 | |
26 | 400 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:25.87 | |
27 | 257 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 1:26.36 | |
28 | 43 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 1:28.38 | |
29 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:28.47 | |
30 | 115 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:30.78 | |
31 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:31.43 | |
32 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:32.54 | |
33 | 413 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 1:34.12 | |
34 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 1:34.82 | |
35 | 182 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 1:35.20 | |
36 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 1:37.51 | |
37 | 169 | Praëm Sarah Emilie | 2001 | OSLF | 0138AI | 50 m | 1:37.94 | |
38 | 244 | Dalsgaard Josephine | 2000 | VIBORG | 0052AY | 50 m | 1:38.39 | |
39 | 114 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 1:38.88 | |
40 | 25 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 50 m | 1:44.44 | |
41 | 104 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 1:45.69 | |
42 | 192 | Lunding Marie | 2001 | OPNØR | 50 m | 1:46.72 | ||
43 | 215 | Nielsen Nanna | 2000 | OSK | 0036AF | 50 m | 1:48.85 | |
44 | 107 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 50 m | 1:50.37 | |
45 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 1:51.26 | |
46 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 1:52.32 | |
47 | 447 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 50 m | 1:57.84 | ||
48 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | ||
49 | 3 | Riishede Michelle V. | 2000 | SKANDERBOR | 0026BF | 50 m | ||
50 | 62 | Rasmussen Line Lohmann | 1999 | BRÆDSTRUP | 9946BC | 50 m | ||
51 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | ||
52 | 348 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 1.04.40 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 1:01.48 | |
2 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 1:03.23 | |
3 | 98 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 1:04.99 | |
4 | 376 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:05.10 | |
5 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 1:07.79 | |
6 | 130 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 50 m | 1:11.99 | |
7 | 132 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 50 m | 1:12.14 | |
8 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 1:12.67 | |
9 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 1:12.69 | |
10 | 387 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 50 m | 1:13.44 | |
11 | 350 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 1:14.28 | |
12 | 69 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 50 m | 1:14.59 | |
13 | 270 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 1:15.28 | |
14 | 28 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:18.99 | |
15 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:21.63 | |
16 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 1:29.46 | |
17 | 330 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 50 m | 1:57.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 39, 200m Medley Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Eleonor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:22.14 | |
2 | 435 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:22.74 | |
3 | 367 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:24.53 | |
4 | 126 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 50 m | 2:24.63 | |
5 | 366 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:26.07 | |
6 | 88 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:26.18 | |
7 | 163 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 2:28.46 | |
8 | 371 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 2:29.53 | |
9 | 369 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:29.72 | |
10 | 323 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:29.78 | |
11 | 21 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:30.02 | |
12 | 274 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 2:30.36 | |
13 | 13 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 50 m | 2:31.08 | |
14 | 138 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 2:31.79 | |
15 | 373 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:31.89 | |
16 | 94 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:32.09 | |
17 | 365 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:32.70 | |
18 | 95 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 2:33.66 | |
19 | 89 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 2:34.12 | |
20 | 374 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:34.55 | |
21 | 422 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854av | 50 m | 2:34.90 | |
22 | 375 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 9662AN | 50 m | 2:34.92 | |
23 | 22 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 2:35.34 | |
24 | 342 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 2:37.24 | |
25 | 324 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 2:37.60 | |
26 | 97 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:38.15 | |
27 | 390 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:38.40 | |
28 | 75 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 50 m | 2:38.76 | |
29 | 265 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:39.11 | |
30 | 77 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 50 m | 2:39.58 | |
31 | 393 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 50 m | 2:39.77 | |
32 | 262 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:40.08 | |
33 | 420 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894as | 50 m | 2:40.31 | |
34 | 242 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 2:41.58 | |
35 | 309 | Henriksen Anna Lund | 1998 | OSLF | 9834AI | 50 m | 2:41.70 | |
36 | 259 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 2:42.46 | |
37 | 15 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 2:42.93 | |
38 | 127 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 2:43.24 | |
39 | 378 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:43.40 | |
40 | 339 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:44.22 | |
41 | 82 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 2:44.24 | |
42 | 315 | Simonsen Natasja | 1995 | OSLF | 9506AY | 50 m | 2:44.25 | |
43 | 68 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 50 m | 2:44.70 | |
44 | 308 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:45.01 | |
45 | 271 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 2:45.08 | |
46 | 404 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:46.05 | |
47 | 272 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 2:46.63 | |
48 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:46.68 | |
49 | 176 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 2:46.73 | |
50 | 156 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:47.06 | |
51 | 456 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 2:47.64 | |
52 | 125 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 2:48.62 | |
53 | 144 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 50 m | 2:49.10 | |
54 | 269 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 2:49.44 | |
55 | 264 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:50.55 | |
56 | 73 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 2:51.05 | |
57 | 67 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 2:51.83 | |
58 | 71 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 50 m | 2:51.93 | |
59 | 419 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | HASLEV | 9858au | 50 m | 2:52.02 | |
60 | 434 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 2:52.18 | |
61 | 386 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 2:53.20 | |
62 | 167 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:53.28 | |
63 | 307 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:53.59 | |
64 | 168 | Olsen Frederikke | 2000 | OSLF | 0034AN | 50 m | 2:53.89 | |
65 | 157 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:54.73 | |
66 | 174 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:55.38 | |
67 | 184 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 2:56.35 | |
68 | 154 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 50 m | 2:57.98 | |
69 | 221 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 50 m | 2:58.15 | |
70 | 278 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:58.45 | |
71 | 16 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:58.68 | |
72 | 180 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 2:59.23 | |
73 | 246 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 50 m | 2:59.43 | |
74 | 120 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 2:59.56 | |
75 | 19 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 3:00.53 | |
76 | 412 | Olsen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 50 m | 3:01.00 | ||
77 | 216 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 50 m | 3:01.21 | |
78 | 161 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 3:02.88 | |
79 | 46 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 3:03.87 | |
80 | 112 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 3:08.00 | |
81 | 198 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 3:08.75 | |
82 | 362 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 3:09.17 | |
83 | 217 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 3:10.15 | |
84 | 173 | Eriksen Helena Avlaja | 2001 | OSK | 0112AM | 50 m | 3:13.02 | |
85 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 50 m | 3:14.40 | |
86 | 50 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 50 m | 3:15.05 | |
87 | 63 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 3:15.71 | |
88 | 195 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 3:18.33 | |
89 | 209 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 3:19.74 | |
90 | 5 | Jørgensen Linea Bruun | 2000 | SKANDERBOR | 0022BF | 50 m | 3:20.82 | |
91 | 247 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 50 m | 3:21.22 | |
92 | 253 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 3:21.96 | |
93 | 189 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 3:24.22 | |
94 | 53 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 3:29.40 | |
95 | 200 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 3:42.13 | |
96 | 215 | Nielsen Nanna | 2000 | OSK | 0036AF | 50 m | 3:42.29 | |
97 | 201 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 3:45.38 | |
98 | 2 | Sørensen Marina | 2000 | SKANDERBOR | 0096BE | 50 m | 3:52.04 | |
99 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | ||
100 | 48 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 50 m | ||
101 | 194 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 50 m | |||
102 | 204 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 50 m | ||
103 | 450 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | ||
104 | 455 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 40, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 50 m | 1:55.49 | |
2 | 432 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 2:10.00 | |
3 | 93 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:10.70 | |
4 | 311 | Knoblauch Mads | 1993 | OSK | 9373AF | 50 m | 2:12.04 | |
5 | 381 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 2:14.20 | |
6 | 377 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:14.65 | |
7 | 86 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 2:15.15 | |
8 | 66 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 50 m | 2:15.64 | |
9 | 411 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 2:15.91 | |
10 | 249 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 50 m | 2:16.85 | |
11 | 391 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:19.89 | |
12 | 397 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:20.31 | |
13 | 392 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:21.72 | |
14 | 87 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 2:21.94 | |
15 | 306 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 50 m | 2:22.48 | |
16 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 50 m | 2:22.88 | |
17 | 118 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 50 m | 2:23.17 | |
18 | 35 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:23.32 | |
19 | 418 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755ad | 50 m | 2:23.34 | |
20 | 109 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:24.33 | |
21 | 402 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 2:25.00 | |
22 | 327 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 50 m | 2:25.69 | |
23 | 106 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 50 m | 2:26.29 | |
24 | 336 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:26.69 | |
25 | 387 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 50 m | 2:26.72 | |
26 | 439 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 2:27.01 | |
27 | 135 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 50 m | 2:27.36 | |
28 | 332 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 50 m | 2:27.64 | |
29 | 37 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:29.60 | |
30 | 266 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:30.95 | |
31 | 191 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 50 m | 2:31.43 | |
32 | 423 | Vølund Mikkel | 1997 | Berns | 9713AH | 50 m | 2:31.60 | |
33 | 405 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 2:32.69 | |
34 | 312 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:33.37 | |
35 | 263 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 2:33.93 | |
36 | 380 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:34.56 | |
37 | 398 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:34.98 | |
38 | 335 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 50 m | 2:36.28 | |
39 | 322 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 2:39.77 | |
40 | 424 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | HORSENS | 9731AS | 50 m | 2:40.26 | |
41 | 80 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 50 m | 2:40.91 | |
42 | 399 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:41.80 | |
43 | 341 | Schøler Jacob | 1998 | NYBORG | 9821AJ | 50 m | 2:43.60 | |
44 | 170 | Sietam Emil Teis | 1999 | OSLF | 9957AA | 50 m | 2:45.71 | |
45 | 193 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 2:46.39 | |
46 | 219 | Schmidt Lasse Skovning | 1998 | OSK | 9853AA | 50 m | 2:54.98 | |
47 | 258 | Nielsen Jeppe Soelberg | 1999 | VIBORG | 9911AS | 50 m | 2:57.33 | |
48 | 113 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 3:06.34 | |
49 | 212 | Henriksen William Møhede | 1999 | OSK | 9901AN | 50 m | 3:25.30 | |
50 | 203 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Berns |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:38.82 | |
2 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 2:48.47 | |
3 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 2:52.94 | |
4 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:55.02 | |
5 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | 3:01.89 | |
6 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 3:02.98 | |
7 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 3:07.98 | |
8 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 3:25.08 | |
9 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 3:33.49 | |
10 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 3:37.09 | |
11 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 3:38.42 | |
12 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | 3:38.51 | ||
13 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | 3:48.82 | ||
14 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 4:03.47 | |
15 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | ||
16 | 10 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
17 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | ||
18 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | ||
19 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | ||
20 | 454 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Plus Pack |
Viktor B. Bromer 93 - AGF - 1.56.18 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:09.17 | |
2 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 2:11.12 | |
3 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:15.75 | |
4 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:18.23 | |
5 | 406 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:18.75 | |
6 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 2:24.29 | |
7 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 2:24.63 | |
8 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:26.66 | |
9 | 165 | Andersen Jens William S. | 2000 | OSLF | 0013AD | 50 m | 2:26.71 | |
10 | 352 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 2:26.81 | |
11 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 2:29.76 | |
12 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:31.10 | |
13 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 2:31.64 | |
14 | 172 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 2:33.86 | |
15 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:36.18 | |
16 | 401 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 2:37.79 | |
17 | 119 | Petersen Nicolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 2:39.04 | |
18 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:39.73 | |
19 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 2:42.61 | |
20 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 2:48.71 | |
21 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | 2:50.97 | |
22 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 2:51.98 | |
23 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 2:57.22 | |
24 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 2:58.04 | |
25 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 3:11.21 | ||
26 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 3:12.17 | |
27 | 228 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 3:19.91 | |
28 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 3:21.98 | |
29 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | 3:22.80 | |
30 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 3:32.79 | |
31 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 3:43.80 | |
32 | 448 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 3:45.27 | |
33 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 4:49.94 | |
34 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | ||
35 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | ||
36 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
37 | 453 | K Sebastian Emil Fuglsang | 2005 | FREM | 50 m | |||
38 | 457 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 50 m | |||
39 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 43, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Pågen |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03.(2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:19.91 | |
2 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 1:23.75 | |
3 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:28.58 | |
4 | 237 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:33.80 | |
5 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:34.92 | |
6 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 1:41.96 | |
7 | 232 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:42.85 | |
8 | 427 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:48.99 | |
9 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:06.10 | |
10 | 463 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 50 m | 2:14.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 44, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Castus |
Tobias Urban Hansen 87 - Kvik Kastrup - 59.10 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 1:10.21 | |
2 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:11.72 | |
3 | 165 | Andersen Jens William S. | 2000 | OSLF | 0013AD | 50 m | 1:12.30 | |
4 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:13.32 | |
5 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:13.70 | |
6 | 60 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 1:16.64 | |
7 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:16.64 | |
8 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 1:17.21 | |
9 | 172 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:18.03 | |
10 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 1:18.42 | |
11 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 1:19.07 | |
12 | 407 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 50 m | 1:20.12 | |
13 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 1:20.19 | |
14 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:20.28 | |
15 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 1:22.78 | |
16 | 44 | Gravgaard Oliver | 2000 | DELTA | 0097AJ | 50 m | 1:23.79 | |
17 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:28.13 | |
18 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:29.86 | |
19 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 1:31.05 | |
20 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 1:33.09 | |
21 | 359 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 1:35.03 | |
22 | 254 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 50 m | 1:35.70 | |
23 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 1:38.47 | |
24 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 1:38.63 | |
25 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:38.76 | |
26 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:41.20 | |
27 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:42.68 | |
28 | 241 | Andersen Christian Houe | 2000 | VIBORG | 0069AR | 50 m | 1:46.15 | |
29 | 228 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 1:52.23 | |
30 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | 1:56.50 | |
31 | 445 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Plus Office |
Julie Hougaard 91 - OSLF-STO95 - 2.18.75 (2007) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | ||
2 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 46, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.09.37 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:30.38 | |
2 | 181 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 2:43.15 | |
3 | 352 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 2:43.81 | |
4 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:56.96 | |
5 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 3:08.14 | |
6 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 47, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 1.09.73 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 1:26.98 | |
2 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:39.51 | |
3 | 227 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 50 m | 1:41.25 | |
4 | 235 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:46.69 | |
5 | 225 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:47.24 | |
6 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 1:48.06 | |
7 | 426 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:56.74 | |
8 | 232 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 2:02.88 | |
9 | 4 | Mikkelsen Josefine | 2002 | SKANDERBOR | 0242AT | 50 m | 2:03.56 | |
10 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 2:28.83 | |
11 | 460 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 48, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Berns |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 1.04.40 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:17.41 | |
2 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 1:21.55 | |
3 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 1:24.75 | |
4 | 26 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 1:33.78 | |
5 | 59 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 50 m | 1:34.56 | |
6 | 238 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 1:34.99 | |
7 | 360 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 50 m | 1:35.47 | |
8 | 233 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 1:39.40 | |
9 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | 1:40.21 | |
10 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | 1:40.28 | ||
11 | 111 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:41.46 | |
12 | 54 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 50 m | 1:42.12 | |
13 | 234 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 1:42.65 | |
14 | 188 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 50 m | 1:54.25 | |
15 | 449 | Hansen Magnus Johs | 2000 | FREM | 0033AM | 50 m | 2:02.23 | |
16 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 2:06.30 | |
17 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 2:08.80 | |
18 | 448 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 2:11.86 | |
19 | 172 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | ||
20 | 458 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 49, 200m Medley Damer |
Sponsor: Plus Pack |
Eleonor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 2:57.27 | |
2 | 146 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 3:06.30 | |
3 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 3:13.94 | |
4 | 160 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 3:19.95 | |
5 | 151 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 3:24.28 | |
6 | 442 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 3:25.50 | |
7 | 230 | Sørensen Erantis F P | 2002 | OSLF | 0238AF | 50 m | 3:32.61 | |
8 | 150 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 3:33.66 | |
9 | 149 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 3:41.60 | |
10 | 226 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 3:57.90 | |
11 | 229 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 4:08.92 | |
12 | 197 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 4:37.40 | |
13 | 6 | Carlsen Emilie Weber | 2002 | SKANDERBOR | 50 m | |||
14 | 9 | Madsen Marie | 2003 | SKANDERBOR | 0378AQ | 50 m | ||
15 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | ||
16 | 452 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 50, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:17.52 | |
2 | 78 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:25.82 | |
3 | 166 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 2:34.91 | |
4 | 177 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 2:38.32 | |
5 | 178 | Lisser Jacob de | 2001 | OSK | 0119AB | 50 m | 2:39.70 | |
6 | 72 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 2:42.07 | |
7 | 171 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:45.82 | |
8 | 183 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:47.21 | |
9 | 446 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 50 m | 2:50.39 | |
10 | 354 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 2:51.78 | |
11 | 396 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:55.58 | |
12 | 165 | Andersen Jens William S. | 2000 | OSLF | 0013AD | 50 m | 2:56.11 | |
13 | 349 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:57.70 | |
14 | 357 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 3:00.94 | |
15 | 44 | Gravgaard Oliver | 2000 | DELTA | 0097AJ | 50 m | 3:02.47 | |
16 | 410 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 3:03.16 | |
17 | 406 | Hansen Nicolai Yuon | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 3:04.47 | |
18 | 190 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 50 m | 3:11.73 | |
19 | 239 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 3:11.86 | |
20 | 224 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 3:14.10 | |
21 | 187 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 50 m | 3:21.74 | |
22 | 360 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 50 m | 3:21.83 | |
23 | 196 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 50 m | 3:22.60 | |
24 | 461 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 3:24.88 | |
25 | 245 | Friborg Nicolai | 2000 | VIBORG | 0037AO | 50 m | 3:31.59 | |
26 | 261 | Skovboe Tobias | 2001 | VIBORG | 0105AN | 50 m | 3:37.95 | |
27 | 205 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 3:54.03 | |
28 | 211 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 4:17.28 | |
29 | 117 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 4:18.19 | |
30 | 8 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 50 m | ||
31 | 11 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203an | 50 m | ||
32 | 51 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 50 m | ||
33 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 50 m | |||
34 | 236 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 51, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Kvik Kastrup piger - Kvik Kastrup - 4.28.13 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Lyngby Damer 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:24.00 | ||
2 | 370 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:31.00 | ||
3 | 318 | Royal Assissins Sto Damer | 0 | STO | 50 m | 4:38.99 | ||
4 | 142 | Vstp 1 | 1992 | KØGE | 50 m | 4:42.50 | ||
5 | 317 | Gatekeeper Sto Damer | 0 | STO | 50 m | 4:59.99 | ||
6 | 143 | Vstp 2 | 1992 | KØGE | 50 m | 5:01.00 | ||
7 | 430 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 50 m | 5:05.00 | ||
8 | 431 | Sto Piger 2 | 0 | STO | 50 m | 5:28.00 | ||
9 | 140 | C-Hold 1 | 2001 | KØGE | 50 m | |||
10 | 141 | C-Hold 2 | 2001 | KØGE | 50 m | |||
11 | 325 | Nyborg Damer | 0 | NYBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |
Løb 52, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Berns |
A6 Herrer - A6 - 4.01.07 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Vest Herrer | 0 | VEST | 50 m | 3:55.00 | ||
2 | 85 | Gladsaxe Herrer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:06.22 | ||
3 | 320 | Butchers Cleaver Sto Hr | 0 | STO | 50 m | 4:09.31 | ||
4 | 428 | Sto Drenge 1 | 0 | STO | 50 m | 4:30.00 | ||
5 | 429 | Sto Drenge 2 | 0 | STO | 50 m | 4:44.00 | ||
6 | 326 | Nyborg Herrer | 0 | NYBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 01 juni 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |