Program for Grand Prix 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 31, 100m Perhosuinti Miehet |
ME: Michael PHELPS (1985) 49.82 2009-08-01 |
SE: Jere Hrd (1978) 53.08 2001-07-23 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pytkivi Riku | 1993 | Cetus | 25 m | 53.10 | 55.10 | ||
2 | Oksa Ossi | 1988 | AUi | 50 m | 55.75 | 55.75 | ||
3 | Herrala Anton | 1993 | UiTa | 50 m | 56.26 | 56.26 | ||
4 | Terho Jarkko | 1988 | SWIM | 50 m | 57.24 | 57.24 | ||
5 | Erkinaro Arttu | 1992 | OU | 50 m | 57.41 | 57.41 | ||
6 | Markkanen Janne | 1994 | SWIM | 50 m | 58.39 | 58.39 | ||
7 | Nieminen Juho | 1993 | UiTa | 50 m | 58.68 | 58.68 | ||
8 | Allonen Juho | 1989 | SWIM | 25 m | 56.76 | 58.76 | ||
9 | Johansson Tomas | 1994 | Cetus | 50 m | 58.86 | 58.86 | ||
10 | Penttinen Roope | 1995 | LaUS | 50 m | 59.04 | 59.04 | ||
11 | Lopperi Timo | 1994 | VANVE | 50 m | 59.76 | 59.76 | ||
12 | Grnblom Juho | 1998 | RaisU | 50 m | 59.79 | 59.79 | ||
13 | Vik Adam | 1996 | OU | 50 m | 59.80 | 59.80 | ||
14 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 50 m | 59.85 | 59.85 | ||
15 | Mkiaho Tatu | 1995 | RaisU | 50 m | 1:00.02 | 1:00.02 | ||
16 | Leinonen Lauri | 1992 | UiTa | 50 m | 1:00.05 | 1:00.05 | ||
17 | Viitikko Daniel | 1996 | JUK | 50 m | 1:00.11 | 1:00.11 | ||
18 | Korhonen Niko | 1993 | La-Ka | 25 m | 58.29 | 1:00.29 | ||
19 | Oinonen Roni | 1996 | LrU | 50 m | 1:00.48 | 1:00.48 | ||
20 | Kinnunen Miko | 1992 | UiTa | 25 m | 58.57 | 1:00.57 | ||
21 | Lindberg Peik | 1999 | SK | 50 m | 1:00.91 | 1:00.91 | ||
22 | Rinkinen Henrik | 1997 | TuUS | 25 m | 58.95 | 1:00.95 | ||
23 | Lahtinen Oiva | 1997 | KeUi | 50 m | 1:01.06 | 1:01.06 | ||
24 | Rissanen Janne | 1997 | RaisU | 50 m | 1:01.09 | 1:01.09 | ||
25 | Pesso Mikko | 1997 | SGR | 25 m | 59.18 | 1:01.18 | ||
26 | Ruuttunen Leevi | 1995 | SWIM | 50 m | 1:01.34 | 1:01.34 | ||
27 | Jeskanen Samuli | 1996 | Cetus | 50 m | 1:01.35 | 1:01.35 | ||
28 | Salminen Casper | 1998 | RaisU | 50 m | 1:01.37 | 1:01.37 | ||
29 | Kuulasmaa Kasperi | 1996 | SCR | 50 m | 1:01.42 | 1:01.42 | ||
30 | Lyttyniemi Jaakko | 1997 | HUS | 50 m | 1:01.49 | 1:01.49 | ||
31 | Liitti Aaro | 1996 | RaisU | 50 m | 1:01.51 | 1:01.51 | ||
32 | Vainio Topias | 1997 | Cetus | 25 m | 1:00.08 | 1:02.08 | ||
33 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 50 m | 1:02.17 | 1:02.17 | ||
34 | Toitturi Jyri | 1996 | LrU | 50 m | 1:02.31 | 1:02.31 | ||
35 | Kmrinen Henri | 1997 | KeUi | 50 m | 1:02.40 | 1:02.40 | ||
36 | Herva Juho | 1998 | OuLo | 25 m | 1:00.49 | 1:02.49 | ||
37 | Rannikko Otto | 1999 | SK | 25 m | 1:00.87 | 1:02.87 | ||
38 | Lannetta Timi | 1996 | UiTa | 50 m | 1:02.95 | 1:02.95 | ||
39 | Laaksonen Teemu | 1993 | UiTa | 25 m | 1:01.00 | 1:03.00 | ||
40 | Wallenius Tommi | 1994 | SK | 25 m | 1:01.09 | 1:03.09 | ||
41 | Jrvel Jasper | 1996 | Cetus | 25 m | 1:01.20 | 1:03.20 | ||
42 | Uusitalo Tapio | 1995 | TorUS | 50 m | 1:03.35 | 1:03.35 | ||
43 | Thodin Robin | 1995 | JS-PU | 50 m | 1:03.45 | 1:03.45 | ||
44 | Soini Riku | 1997 | LaUS | 50 m | 1:03.72 | 1:03.72 | ||
45 | Hartikainen Jani | 1993 | SWIM | 50 m | 1:03.81 | 1:03.81 | ||
46 | Auri Arto | 1997 | UiTa | 50 m | 1:03.97 | 1:03.97 | ||
Tekij: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspivmr | 14 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:58 |