2020-02-18   06:14:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Lähtölista Laji 27
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 3    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  08:54   
  Järjestäjä  SWIM         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 27, 200m Vapaauinti Miehet  Alkuerät (5) 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 
SE: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Leevi Suhonen  1999  99A419  MiUS    25m  2:03.13  2:07.13   
Matias Yritys  1997  97A539  SiHy    50m  2:06.91  2:06.91   
Waltteri Rintala  1998  98A699  RaisU    25m  2:01.76  2:05.76   
Tim Kontturi  1996  96A442  Cetus    25m  2:02.68  2:06.68   
Aleksi Paavonen  1996  96A716  HSS    25m  2:02.98  2:06.98   
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Topias Kurikka  1995  95A246  Cetus    25m  2:01.57  2:05.57   
Miko Joronen  1996  96A067  LrU    25m  2:00.72  2:04.72   
Pontus Kaisti  1997  97A554  Cetus    25m  1:58.48  2:02.48   
Elias Lampinen  1997  97A527  NumKis    25m  1:58.22  2:02.22   
Vladislav Vorobiev  1996  96A120  Cetus    50m  2:02.29  2:02.29   
Casper Salminen  1998  98A111  RaisU    25m  1:59.26  2:03.26   
Eero Stolt  1990  90A100  Cetus    25m  2:00.97  2:04.97   
Lauri Leinonen  1992  92A019  UiTa    50m  2:05.64  2:05.64   

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Santeri Horst  1997  97A285  AUi    25m  1:57.39  2:01.39   
Tapio Roiko-Jokela  1996  96A016  SWIM    50m  1:59.67  1:59.67   
Jere Laukkanen  1993  93A948  Cetus    25m  1:53.81  1:57.81   
Tony Eriksson  1995  95A861  JUK    50m  1:54.09  1:54.09   
Matias Tyry  1993  93A763  UiTa    25m  1:51.98  1:55.98   
Emil Kaidesoja  1995  95A581  Cetus    25m  1:55.07  1:59.07   
Alexei Mokichev  1994  94A018  LaUS    25m  1:56.79  2:00.79   
Samuli Jeskanen  1996  96A361  Cetus    50m  2:02.00  2:02.00   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elmo Kiuru  1997  97A519  KeUi    25m  1:57.28  2:01.28   
Andreas Niemi  1996  96A455  LaUS    25m  1:55.40  1:59.40   
Niko Korhonen  1993  93A040  La-Ka    25m  1:53.16  1:57.16   
Aleksi Eskelinen  1988  88A060  Cetus    50m  1:53.89  1:53.89   
Timo Lopperi  1994  94A780  VANVE    25m  1:51.83  1:55.83   
Antti Viilos  1989  89A304  SWIM    25m  1:54.55  1:58.55   
Lauri Hatunen  1998  98A200  VUS-VSS    25m  1:56.47  2:00.47   
Lauri Pilpola  1993  93A193  ÅSK    25m  1:57.99  2:01.99   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nikita Saunonen  1997  97A225  AUi    25m  1:57.12  2:01.12   
Christoffer Fredrikson  1997  97B155  Cetus    50m  1:59.38  1:59.38   
Hannes Väre  1997  97A159  RiUS    25m  1:52.81  1:56.81   
Teemu Vuorela  1994  94A789  SWIM    25m  1:47.79  1:51.79   
Sami Juopperi  1992  92A211  Cetus    50m  1:55.64  1:55.64   
Matti Myllyaho  1995  95A231  VUS-VSS    50m  1:58.45  1:58.45   
Gustav Carlsson  1993  93A175  RaisU    25m  1:55.77  1:59.77   
Joni Kitinoja  1996  96A305  KeUi    50m  2:01.65  2:01.65   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  08:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner