2020-02-23   17:45:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

27_S
Laji 27, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 
SE: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Vuorela Teemu  1994  SWIM    25 m  1:47.79  1:51.79   
Eskelinen Aleksi  1988  Cetus    50 m  1:53.89  1:53.89   
Eriksson Tony  1995  JUK    50 m  1:54.09  1:54.09   
Juopperi Sami  1992  Cetus    50 m  1:55.64  1:55.64   
Lopperi Timo  1994  VANVE    25 m  1:51.83  1:55.83   
Tyry Matias  1993  UiTa    25 m  1:51.98  1:55.98   
Väre Hannes  1997  RiUS    25 m  1:52.81  1:56.81   
Soini Eetu  1996  RaisU    50 m  1:57.06  1:57.06   
Korhonen Niko  1993  La-Ka    25 m  1:53.16  1:57.16   
10  Laukkanen Jere  1993  Cetus    25 m  1:53.81  1:57.81   
11  Myllyaho Matti  1995  VUS-VSS    50 m  1:58.45  1:58.45   
12  Viilos Antti  1989  SWIM    25 m  1:54.55  1:58.55   
13  Kaidesoja Emil  1995  Cetus    25 m  1:55.07  1:59.07   
14  Fredrikson Christoffer  1997  Cetus    50 m  1:59.38  1:59.38   
15  Niemi Andreas  1996  LaUS    25 m  1:55.40  1:59.40   
16  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM    50 m  1:59.67  1:59.67   
17  Carlsson Gustav  1993  RaisU    25 m  1:55.77  1:59.77   
18  Junninen Tapio  1995  Poseidon    25 m  1:55.84  1:59.84   
19  Lindroos Johannes  1996  SomE    25 m  1:56.20  2:00.20   
20  Hatunen Lauri  1998  VUS-VSS    25 m  1:56.47  2:00.47   
21  Mokichev Alexei  1994  LaUS    25 m  1:56.79  2:00.79   
22  Saunonen Nikita  1997  AUi    25 m  1:57.12  2:01.12   
23  Kiuru Elmo  1997  KeUi    25 m  1:57.28  2:01.28   
24  Horst Santeri  1997  AUi    25 m  1:57.39  2:01.39   
25  Dobrzhanskiy Anton  1992  SWIM    50 m  2:01.40  2:01.40   
26  Kitinoja Joni  1996  KeUi    50 m  2:01.65  2:01.65   
27  Pilpola Lauri  1993  ÅSK    25 m  1:57.99  2:01.99   
28  Jeskanen Samuli  1996  Cetus    50 m  2:02.00  2:02.00   
29  Lampinen Elias  1997  NumKis    25 m  1:58.22  2:02.22   
30  Vorobiev Vladislav  1996  Cetus    50 m  2:02.29  2:02.29   
31  Liitti Aaro  1996  RaisU    50 m  2:02.31  2:02.31   
32  Kaisti Pontus  1997  Cetus    25 m  1:58.48  2:02.48   
33  Salminen Casper  1998  RaisU    25 m  1:59.26  2:03.26   
34  Joronen Miko  1996  LrU    25 m  2:00.72  2:04.72   
35  Stolt Eero  1990  Cetus    25 m  2:00.97  2:04.97   
36  Kurikka Topias  1995  Cetus    25 m  2:01.57  2:05.57   
37  Leinonen Lauri  1992  UiTa    50 m  2:05.64  2:05.64   
38  Rintala Waltteri  1998  RaisU    25 m  2:01.76  2:05.76   
39  Kontturi Tim  1996  Cetus    25 m  2:02.68  2:06.68   
40  Yritys Matias  1997  SiHy    50 m  2:06.91  2:06.91   
41  Paavonen Aleksi  1996  HSS    25 m  2:02.98  2:06.98   
42  Suhonen Leevi  1999  MiUS    25 m  2:03.13  2:07.13   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  14 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner