2020-02-18   06:10:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

42_S
Laji 42, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ME: Therese ALSHAMMAR (1977) 25.07 2009-07-31 
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 26.90 2009-05-16 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kuutamo Sini  1995  Cetus    50 m  27.59  27.59   
Silventoinen Johanna  1997  LrU    50 m  27.64  27.64   
Mäki Laura  1997  RaisU    50 m  27.80  27.80   
Kurki Laura  1994  HSS    50 m  27.99  27.99   
Elovirta Salla  1997  Cetus    50 m  28.31  28.31   
Kaakkolammi Riina  1994  UiTa    50 m  28.40  28.40   
Norismaa Nea  1995  JoUS    50 m  28.47  28.47   
Mört Roosa  1999  AUi    50 m  28.48  28.48   
Laihorinne Linda  1984  OU    50 m  28.55  28.55   
10  Jallow Mimosa  1994  SWIM    25 m  27.76  28.76   
11  Hirvonen Susanne  1997  HSS    50 m  28.79  28.79   
12  Kanervo Reetta  1999  OU    50 m  28.87  28.87   
13  Mankinen Moona  1996  SCV    50 m  28.99  28.99   
14  Suihkonen Amanda  1995  Octopus    50 m  29.05  29.05   
15  Sartela Noora  1991  SWIM    50 m  29.35  29.35   
16  Aliklaavu Viivi  1998  HSS    50 m  29.42  29.42   
17  Tollander Yvonne  1997  Cetus    50 m  29.56  29.56   
18  Mäkinen Anna  1995  UiTa    50 m  29.57  29.57   
19  Haltia Nina  1999  Poseidon    50 m  29.65  29.65   
20  Riiho Fanni  1995  UiTa    50 m  29.69  29.69   
21  Palonen Oona  1995  SiHy    50 m  29.71  29.71   
22  Puttonen Inka-Liisa  1995  MiUS    50 m  29.76  29.76   
23  Rinne Nea  1995  Cetus    50 m  29.79  29.79   
24  Kortetjärvi Hilla  1996  RaisU    50 m  29.90  29.90   
25  Niemelä Erika  1995  OU    50 m  29.91  29.91   
26  Kilpeläinen Viola  1998  HSS    50 m  29.92  29.92   
27  Venäläinen Veera  1995  Poseidon    50 m  29.93  29.93   
28  Kivirinta Veera  1995  OU    50 m  29.97  29.97   
29  Granesäter Erica  1984  IFÅ    50 m  30.00  30.00   
30  Slotte Linda-Marie  1994  ÅSK    25 m  29.10  30.10   
31  Huhtanen Suvi  1999  UiTa    25 m  29.18  30.18   
32  Turunen Tiia  1998  LrU    50 m  30.20  30.20   
33  Vekkeli Viliina  1996  LaUS    50 m  30.41  30.41   
34  Röytiö Anna  1998  SCR    50 m  30.49  30.49   
35  Kurttila Ella  1998  Cetus    50 m  30.62  30.62   
36  Tahvanainen Ida  1997  UiTa    50 m  30.67  30.67   
37  Lampi Jenni  2000  SWIM    50 m  30.69  30.69   
38  Hurskainen Miia  1992  ÅSK    50 m  30.72  30.72   
39  Pihkamäki Marianne  1996  RiUS    50 m  30.73  30.73   
40  Vekkeli Vaula  1996  LaUS    50 m  30.76  30.76   
41  Mokicheva Alena  1996  LaUS    50 m  30.77  30.77   
42  Niemi Sini  1993  TorUS    50 m  30.78  30.78   
43  Männikkö Emma  1998  UiTa    50 m  30.81  30.81   
44  Österlund Tea  1998  SWIM    50 m  30.83  30.83   
45  Konkka Ida  2000  ÅSK    50 m  30.91  30.91   
46  Hammar Heini  1999  UiTa    50 m  30.97  30.97   
47  Ayarci Melek  1999  LaUS    25 m  30.06  31.06   
48  Kivimäki Saima  1997  LrU    25 m  30.11  31.11   
49  Puhtimäki Salla  1998  VeUS    50 m  31.12  31.12   
50  Ripatti Maria  1987  JUK    50 m  31.14  31.14   
51  Jakonen Ilona  1998  SWIM    50 m  31.17  31.17   
52  Lahtinen Emilia  1996  UiTa    50 m  31.17  31.17   
53  Åvist Claudia  1997  LrU    50 m  31.18  31.18   
54  Pihkamäki Katariina  1998  RiUS    25 m  30.31  31.31   
55  Oesch Laura  1997  HSS    50 m  31.41  31.41   
56  Strengell Riina  1997  Cetus    50 m  31.42  31.42   
57  Heikkilä Krista  1995  SiHy    50 m  31.44  31.44   
58  Sihvonen Iida  1998  MiUS    50 m  31.51  31.51   
59  Lahtinen Erika  1998  UiTa    50 m  31.53  31.53   
60  Jantunen Anna  1998  SCN    50 m  31.56  31.56   
61  Malmi Katja  1998  VANVE    50 m  31.67  31.67   
62  Ryöti Kamilla  1996  UiTa    50 m  31.67  31.67   
63  Nieminen Emma  1996  UiTa    50 m  31.69  31.69   
64  Karinkanta Annika  2000  UKK    25 m  30.75  31.75   
65  Venäläinen Vilma  1996  VANVE    50 m  31.93  31.93   
66  Kukkonen Jenni  1999  KeUi    50 m  32.00  32.00   
67  Suomio Emma  1998  AUi    25 m  31.00  32.00   
68  Aaltonen Inka  1999  UiTa    50 m  32.03  32.03   
69  Katajisto Alina  1998  SCN    50 m  32.06  32.06   
70  Helo Helene  1999  ÅSK    50 m  32.07  32.07   
71  Kainulainen Henna  1998  HäUS    25 m  31.11  32.11   
72  Karimaa Kiia  1996  Octopus    50 m  32.34  32.34   
73  Pulkkinen Karoliina  1998  VUS-VSS    25 m  31.42  32.42   
74  Räisänen Lotta  1999  KeUi    50 m  32.62  32.62   
75  Mäkipää Lotta  1994  JoUS    25 m  31.64  32.64   
76  Hukka Enni  1997  SCR    50 m  32.72  32.72   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  14 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner