2020-02-22   21:09:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

45_S
Laji 45, 4X50m Sekauinti Naiset 
 
SE: Uinti Tampere (1900) 1:58.58 2013-04-13 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Cetus 1  Cetus    50 m  1:54.48  1:54.48   
Hss 1  HSS    50 m  1:59.17  1:59.17   
Cetus 2  Cetus    50 m  1:59.31  1:59.31   
Uita 1  UiTa    50 m  1:59.98  1:59.98   
Swim Naiset 1  SWIM    50 m  2:00.12  2:00.12   
Ou Naiset  OU    50 m  2:00.16  2:00.16   
Mius Naiset 1  1995  MiUS    50 m  2:02.29  2:02.29   
Raisu I  RaisU    50 m  2:02.68  2:02.68   
Hss 2  HSS    50 m  2:02.77  2:02.77   
10  Swim Naiset 2  SWIM    50 m  2:03.21  2:03.21   
11  Lru Naiset  LrU    50 m  2:05.22  2:05.22   
12  Kuus Naiset  1993  KuUS    50 m  2:05.27  2:05.27   
13  Uita 2  UiTa    50 m  2:05.47  2:05.47   
14  Laus 1 Naiset  LaUS    50 m  2:06.04  2:06.04   
15  Hss 3  HSS    50 m  2:06.17  2:06.17   
16  Swim Naiset 3  SWIM    50 m  2:07.07  2:07.07   
17  Uita 3  UiTa    50 m  2:08.30  2:08.30   
18  Sihy Blue  SiHy    50 m  2:08.37  2:08.37   
19  Rius Naiset  RiUS    50 m  2:09.27  2:09.27   
20  Åsk Damer 1  ÅSK    50 m  2:09.96  2:09.96   
21  Keui Naiset  1999  KeUi    50 m  2:10.39  2:10.39   
22  Uita 4  UiTa    50 m  2:10.51  2:10.51   
23  Scr Women  1994  SCR    50 m  2:10.87  2:10.87   
24  Häus 1  HäUS    50 m  2:10.99  2:10.99   
25  Scn Merenneidot  1997  SCN    50 m  2:13.35  2:13.35   
26  Jous Naiset  JoUS    50 m  2:13.60  2:13.60   
27  Sihy White  SiHy    50 m  2:16.15  2:16.15   
28  Ukk Naiset [1915]  UKK    50 m  2:16.50  2:16.50   
29  Swim Naiset 4  SWIM    50 m  2:17.72  2:17.72   
30  Åsk Damer 2  ÅSK    50 m  2:20.52  2:20.52   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  14 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner