Program för SS04 Knattesim 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim 08.00 Start 09.00
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
SS04 Knattesim |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Solna |
|
Utskriftstid |
09:46 |
|
|
Arrangör |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
Josefine Vondeling |
2001 |
|
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
48 |
3 |
Emma Hellsten |
2001 |
BL9801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
165 |
4 |
Kelsey Beiley |
2001 |
bk4401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
97 |
5 |
Sandra Lingman-Kronberg Kronberg |
2001 |
BM8201 |
SS04 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Michelle Askengren |
2001 |
BP7801 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
153 |
2 |
Saron Abraha |
2001 |
|
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
98 |
3 |
Cornelia Mikaelsdotter |
2001 |
AH6801 |
SS04 |
|
25m |
1:38.94 |
52 |
4 |
Leona Sköld |
2001 |
BO4801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
37 |
5 |
Juliett Eklöf |
2001 |
|
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:36.90 |
132 |
2 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.27 |
56 |
3 |
Mimmi Busck |
2001 |
AH0601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:24.54 |
116 |
4 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.84 |
81 |
5 |
Ebba Jansson |
2001 |
BK1401 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:31.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.41 |
124 |
2 |
Isabelle Nordlinder |
2001 |
BA1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.34 |
11 |
3 |
Isabella Tegman |
2001 |
AN9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.24 |
115 |
4 |
My Hambreus |
2001 |
AC9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.97 |
128 |
5 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:16.97 |
122 |
2 |
Linn Melldén |
2001 |
AV5401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.68 |
7 |
3 |
Viktoria Sande |
2001 |
AO7801 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:16.14 |
126 |
4 |
Moa Ohlin |
2001 |
AC1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.41 |
125 |
5 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.80 |
141 |
2 |
Hedvig Bygdeson |
2001 |
AU5401 |
DANDERYD |
|
25m |
1:14.04 |
13 |
3 |
Rebecca Zerne |
2001 |
AS8401 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:09.37 |
10 |
4 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:09.78 |
96 |
5 |
Elsa Kjellin |
2001 |
BD3201 |
SS04 |
|
25m |
1:14.05 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2013 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
Utskriftstid |
09:46 |
|