2020-01-28   15:52:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 17
Seedede heat 
 
  Stævne navn  RÅM Gr 2 & 3    Udskriftsdato  10 november 2013   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  08:37   
  Arrangør  Region Nordsjælland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 november 2013         
 
 
 
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
270  Marie Nielsen  2003  0304AE  ALLERØD    25m  4:25.25 
371  Pernille Elm Jensen  2003  0302AI  JYLLINGE    25m  4:23.07 
25  Mathilde Kehlet  2003  0346AO  SØLLERØD    25m  4:23.56 
273  Sofie Nielsen  2003  0348AD  ALLERØD    25m  4:40.30 
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
279  Katrine Buhl Schrøder  2002  0236AA  ALLERØD    25m  4:03.01 
140  Sarah Caroline Vibskov  2002  0228AQ  VÆRLØSE    25m  3:56.46 
406  Laura Bøgvad Pedersen  2002  0264AL  GENTOFTE    25m  3:50.53 
197  Lærke Højsted Eriksen  2002  0298AC  HELSINGØR    25m  3:51.77 
135  Johanne Brown Marloth  2003  0396AJ  VÆRLØSE    25m  4:02.88 
180  Anna Seebach Buchwald  2002  0254AO  HOLBÆK    25m  4:06.40 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
296  Mathilde Emilie K. Larsen  2002    FR.VÆRK    25m  3:47.08 
251  Mathilde Vangkilde Jensen  2002  0208AR  HØRSHOLM    25m  3:42.01 
20  Sophie Gjelstrup  2002  0244AQ  SØLLERØD    25m  3:40.49 
451  Ida W. Hall  2002  0236AG  HILLERØD    25m  3:40.99 
252  Emma Hjort Kaas  2002  0278AE  HØRSHOLM    25m  3:42.60 
409  Natalie Clara Petersen  2002  0296AB  GENTOFTE    25m  3:50.38 

 
Heat 4 (6) (10 år og yngre) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
330  Esmeralda Johansen  2004  0482AB  BIRKERØD    25m  4:19.90 
164  Signe Støttrup  2004    GLADSAXE    25m  4:36.82 
               
               

 
Heat 5 (6) (11 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
294  Maja Marie Elmgreen  2003  0376AE  FR.VÆRK    25m  3:51.73 
322  Esther Marie Heunicke  2003  0344AE  BIRKERØD    25m  3:49.17 
50  Lærke Schelde-Mollerup  2003  0358AB  FR.SUND    25m  3:23.39 
325  Isabel Vang Hvitved  2003  0316AB  BIRKERØD    25m  3:31.61 
310  Cornelia Bergqvist  2003  0346AE  BIRKERØD    25m  3:51.01 
248  Elena Westmark Holm  2003  0336AD  HØRSHOLM    25m  4:02.60 

 
Heat 6 (6) (12 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
408  Bjørk Nelsing Petersen  2002  0264AE  GENTOFTE    25m  3:26.00 
26  Josephine Kruse  2002  0242AQ  SØLLERØD    25m  3:22.18 
432  Thea Blomsterberg  2002  0272AC  HILLERØD    25m  2:58.48 
266  Mille Graasbøll  2002  0234AB  ALLERØD    25m  3:10.19 
200  Sofie Villum Færch  2002  0286AQ  HELSINGØR    25m  3:23.27 
230  Amalie Louise Thorsen  2002  0246AF  HELSINGØR    25m  3:34.52 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  10 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  08:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark