2020-02-26   04:16:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 5
Seedede heat 
 
  Stævne navn  RÅM Gr 2 & 3    Udskriftsdato  09 november 2013   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  08:46   
  Arrangør  Region Nordsjælland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 november 2013         
 
 
 
Løb 5, 100m Butterfly Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
322  Esther Marie Heunicke  2003  0344AE  BIRKERØD    25m  2:02.22 
359  Liva Buchholt Johansen  2003  0306AA  SLANGERUP    25m  1:51.74 
362  Luna Emilie Olsen  2003    SLANGERUP    25m  2:01.25 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
279  Katrine Buhl Schrøder  2002  0236AA  ALLERØD    25m  1:44.34 
409  Natalie Clara Petersen  2002  0296AB  GENTOFTE    25m  1:36.39 
459  Amalie Windfeld Pedersen  2002  0252AH  GLADSAXE    25m  1:32.61 
408  Bjørk Nelsing Petersen  2002  0264AE  GENTOFTE    25m  1:32.71 
458  Victoria Leth  2002  0236AO  GLADSAXE    25m  1:38.25 
               

 
Heat 3 (5) (10 år og yngre) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
446  Ida Poulsen  2004  0418AD  ALLERØD    25m  1:52.54 
314  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  BIRKERØD    25m  1:56.72 
               
               

 
Heat 4 (5) (11 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
380  Barbara Blicher  2003  0328AB  GENTOFTE    25m  1:49.94 
435  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  1:39.12 
313  Laura Boutrup  2003  0302AB  BIRKERØD    25m  1:37.80 
325  Isabel Vang Hvitved  2003  0316AB  BIRKERØD    25m  1:38.37 
456  Cathrine Duedahl-Olesen  2003  0334AG  GLADSAXE    25m  1:46.50 
270  Marie Nielsen  2003  0304AE  ALLERØD    25m  1:50.53 

 
Heat 5 (5) (12 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
281  Julie Stampe  2002  0276AB  ALLERØD    25m  1:31.66 
394  Emilie Holst Lange  2002  0218AL  GENTOFTE    25m  1:27.35 
320  Anne Føyn  2002  0282AF  BIRKERØD    25m  1:17.83 
432  Thea Blomsterberg  2002  0272AC  HILLERØD    25m  1:21.15 
215  Mathilde Menck Nielsen  2002  0246AC  HELSINGØR    25m  1:31.45 
266  Mille Graasbøll  2002  0234AB  ALLERØD    25m  1:32.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  09 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark