2020-02-21   17:29:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  RÅM Gr 2 & 3    Udskriftsdato  09 november 2013   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  08:46   
  Arrangør  Region Nordsjælland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 november 2013         
 
 
 
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
274  Cassandra G. Nygaard  2003  0398AD  ALLERØD    25m  4:27.37 
358  Caroline Bischoff  2003    SLANGERUP    25m  3:51.47 
260  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  0352AD  HØRSHOLM    25m  4:16.40 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
280  Amalie Sindahl  2002  0298AG  ALLERØD    25m  3:47.35 
137  Sille Mundt  2002  0294AP  VÆRLØSE    25m  3:44.29 
227  Ulrikke Juul Søeborg  2003  0366AJ  HELSINGØR    25m  3:45.45 
310  Cornelia Bergqvist  2003  0346AE  BIRKERØD    25m  3:48.65 
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
391  Molly Ibsen  2003  0372AG  GENTOFTE    25m  3:42.89 
417  Benedikte Lin Soja  2002  0286AB  GENTOFTE    25m  3:26.63 
20  Sophie Gjelstrup  2002  0244AQ  SØLLERØD    25m  3:14.12 
341  Cecilie Porsdal  2002  0254AH  BIRKERØD    25m  3:17.10 
184  Nynne Nørlem  2002  0268AF  HOLBÆK    25m  3:34.01 
351  Alberte Vallentin  2003  0308AG  BIRKERØD    25m  3:43.86 

 
Heat 4 (6) (10 år og yngre) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
330  Esmeralda Johansen  2004  0482AB  BIRKERØD    25m  4:22.05 
159  Roseline Løkkegaard  2004  0462AF  GLADSAXE    25m  3:54.36 
404  Isabella Victoria Nimb  2004    GENTOFTE    25m  3:29.30 
333  Camille Nørby  2004  0498AE  BIRKERØD    25m  3:52.17 
343  Mathilde Ramlow  2004  0478AE  BIRKERØD    25m  4:10.52 
               

 
Heat 5 (6) (11 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
381  Signe Dyrskjøt Boesen  2003  0308AB  GENTOFTE    25m  3:41.59 
332  Maria Lund  2003  0334AH  BIRKERØD    25m  3:26.88 
435  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  2:59.20 
50  Lærke Schelde-Mollerup  2003  0358AB  FR.SUND    25m  3:14.63 
331  Ingrid Lindemann  2003  0312AE  BIRKERØD    25m  3:35.24 
134  Sofie Lund-Scherbeck  2003  0398AJ  VÆRLØSE    25m  3:42.57 

 
Heat 6 (6) (12 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
436  Matilde Weibel  2002  0244AC  HILLERØD    25m  3:03.23 
211  Regitze Lyngfeldt  2002  0286AC  HELSINGØR    25m  3:02.00 
281  Julie Stampe  2002  0276AB  ALLERØD    25m  2:43.09 
321  Clara Gjerløv  2002  0224AF  BIRKERØD    25m  2:50.50 
394  Emilie Holst Lange  2002  0218AL  GENTOFTE    25m  3:02.10 
453  Johanne B. Hansen  2002  0264AF  TRITON B    25m  3:09.52 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  09 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark