2020-02-21   17:27:26
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  RÅM Gr 2 & 3    Udskriftsdato  09 november 2013   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  08:46   
  Arrangør  Region Nordsjælland         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 november 2013         
 
 
 
Løb 9, 200m Medley Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
371  Pernille Elm Jensen  2003  0302AI  JYLLINGE    25m  4:03.69 
278  Caroline Buhl Schrøder  2003  0314AB  ALLERØD    25m  4:01.06 
351  Alberte Vallentin  2003  0308AG  BIRKERØD    25m  4:03.06 
182  Mie Mørkedal  2003  0324AD  HOLBÆK    25m  4:23.24 
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
270  Marie Nielsen  2003  0304AE  ALLERØD    25m  3:55.92 
362  Luna Emilie Olsen  2003    SLANGERUP    25m  3:51.35 
251  Mathilde Vangkilde Jensen  2002  0208AR  HØRSHOLM    25m  3:45.46 
313  Laura Boutrup  2003  0302AB  BIRKERØD    25m  3:45.82 
322  Esther Marie Heunicke  2003  0344AE  BIRKERØD    25m  3:52.73 
414  Sia Nikoline Schrøder  2003  0304AB  GENTOFTE    25m  3:58.55 

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
280  Amalie Sindahl  2002  0298AG  ALLERØD    25m  3:44.46 
137  Sille Mundt  2002  0294AP  VÆRLØSE    25m  3:43.10 
456  Cathrine Duedahl-Olesen  2003  0334AG  GLADSAXE    25m  3:39.82 
314  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  BIRKERØD    25m  3:41.59 
367  Ulrikke Veje  2002    SLANGERUP    25m  3:43.10 
412  Clara Rybak-Andersen  2003  0342AO  GENTOFTE    25m  3:44.49 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
406  Laura Bøgvad Pedersen  2002  0264AL  GENTOFTE    25m  3:34.23 
230  Amalie Louise Thorsen  2002  0246AF  HELSINGØR    25m  3:29.39 
202  Amanda Hietala  2002  0204AK  HELSINGØR    25m  3:26.40 
184  Nynne Nørlem  2002  0268AF  HOLBÆK    25m  3:28.82 
140  Sarah Caroline Vibskov  2002  0228AQ  VÆRLØSE    25m  3:32.92 
279  Katrine Buhl Schrøder  2002  0236AA  ALLERØD    25m  3:36.85 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
130  Ida Holm Hansen  2002  0268AN  VÆRLØSE    25m  3:19.37 
241  Anna Graffe  2002  0262AI  HØRSHOLM    25m  3:15.57 
459  Amalie Windfeld Pedersen  2002  0252AH  GLADSAXE    25m  3:09.43 
451  Ida W. Hall  2002  0236AG  HILLERØD    25m  3:14.67 
454  Laura Janner  2002  0214AB  TRITON B    25m  3:16.81 
341  Cecilie Porsdal  2002  0254AH  BIRKERØD    25m  3:23.75 

 
Heat 6 (7) (11 år og yngre) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
359  Liva Buchholt Johansen  2003  0306AA  SLANGERUP    25m  3:37.40 
194  Fiona Burmester  2003  0356AG  HELSINGØR    25m  3:25.41 
325  Isabel Vang Hvitved  2003  0316AB  BIRKERØD    25m  3:10.34 
435  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  3:17.18 
380  Barbara Blicher  2003  0328AB  GENTOFTE    25m  3:31.56 
273  Sofie Nielsen  2003  0348AD  ALLERØD    25m  3:38.75 

 
Heat 7 (7) (12 år) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
408  Bjørk Nelsing Petersen  2002  0264AE  GENTOFTE    25m  3:05.81 
321  Clara Gjerløv  2002  0224AF  BIRKERØD    25m  2:58.89 
31  Martha Vitus Tversted  2002  0202AE  SØLLERØD    25m  2:51.25 
266  Mille Graasbøll  2002  0234AB  ALLERØD    25m  2:53.95 
409  Natalie Clara Petersen  2002  0296AB  GENTOFTE    25m  3:05.68 
26  Josephine Kruse  2002  0242AQ  SØLLERØD    25m  3:09.36 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  09 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark