2019-12-10   10:18:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

10_S
Løb 10, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
14 år 
27  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  2:28.06   
229  Thielst Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  2:35.43   
397  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  2:40.47   
346  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  2:44.56   
30  Tversted Johan Vitus  2000  SØLLERØD  0063AI  25 m  2:46.05   
172  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  25 m  2:47.49   
255  Kolberg Jakob  2000  HØRSHOLM  0057AH  25 m  2:48.02   
33  Tversted Carl-Christian  2000  SØLLERØD  0073AI  25 m  2:48.21   
405  Norus Jens Christian  2000  GENTOFTE  0053AN  25 m  2:49.72   
10  203  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  2:53.57   
11  22  Hartelius Peter  2000  SØLLERØD  0055AO  25 m  2:53.85   
12  222  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  2:54.33   
13  348  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  2:56.47   
14  399  Lund Frederik  2000  GENTOFTE  0083AA  25 m  2:59.18   
15  433  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  2:59.93   
16  315  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m  3:02.93   
17  43  Andersen Anton Asmind  2000  FR.SUND  0001AP  25 m  3:05.18   
18  173  Schrøder Rasmus  2000  HOLBÆK  0061AK  25 m  3:07.61   
19  243  Hartvig Rune  2000  HØRSHOLM  0039AH  25 m  3:07.90   
20  132  Kruse Emil  2000  VÆRLØSE  0015AR  25 m  3:08.85   
21  389  Hellmann William  2000  GENTOFTE  0075AL  25 m  3:09.71   
13 år og yngre 
337  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  2:44.26   
376  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  2:46.44   
420  Strøbæk Lucas  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  2:46.45   
245  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  25 m  2:49.56   
242  Hartvig Asger  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  2:55.59   
45  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  2:56.62   
171  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  2:57.10   
228  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  2:59.71   
354  Røgind Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  2:59.73   
10  312  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:59.87   
11  366  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP  0175AK  25 m  3:00.56   
12  370  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  3:01.24   
13  402  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  3:03.71   
14  170  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  3:05.15   
15  327  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m  3:06.20   
16  347  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  3:06.97   
17  401  Lundin Carl Martin  2001  GENTOFTE  0123AE  25 m  3:09.14   
18  308  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  3:10.18   
19  267  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  3:10.49   
20  415  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  25 m  3:11.03   
21  369  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  25 m  3:13.24   
22  174  Tholle Gorm Topp  2001  HOLBÆK  0151AD  25 m  3:13.48   
23  434  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  3:14.28   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark